Бадер (BADER) Украина отзывы клиентов

Бадер (BADER) Украина отзывы клиентов
31 отзыв / 600 просмотров

Європейські умови

Василина Отзыв написан среда, 24 апреля
Компанія велика і потужна. Умови тут європейські. Все як закордоном. Механізм роботи добре налагоджений. Компанія велика і потужна. Умови тут європейські. Все як закордоном. Механізм роботи добре налагоджений.
Достоинства:
  1. є можливість робити і вчитися
Недостатки:
  1. для тих хто не любить вчитися, то скоріше і є мінус)), а так поки таких суттєвих мінусів не попічала.

Добра робота

Гость Отзыв написан понедельник, 22 апреля
Тут великі перспективи! Тішуся, що в мене є така робота! В Бадері добре ставляться один до одного, як начальники так і працівники!!!! Тут великі перспективи! Тішуся, що в мене є така робота! В Бадері добре ставляться один до одного, як начальники так і працівники!!!!

Чесний роботодавець

Богдан Отзыв написан суббота, 20 апреля
Бадер чесний роботодавець, який працює на совість. Мені на співбесіді відповіли на всі питання, які мене цікавили і коли почав там працювати, склалося все так, як обіцяли. Бадер чесний роботодавець, який працює на совість. Мені на співбесіді відповіли на всі питання, які мене цікавили і коли почав там працювати, склалося все так, як обіцяли.

Бадеру спасибі

Ольга Отзыв написан понедельник, 1 апреля
Хто нарікає на роботу на заводі Бадер, нехай спробує в магазині попрацювать, бо на Бадері хоч знаєш за що трудишся Хто нарікає на роботу на заводі Бадер, нехай спробує в магазині попрацювать, бо на Бадері хоч знаєш за що трудишся

про роботу на Бадері

Олена Отзыв написан пятница, 29 марта
Найбільше що сподобалось на заводі, то це система мотивації працівників. Якщо постаратися, то нічогенька зп в кінці місяця виходить Найбільше що сподобалось на заводі, то це система мотивації працівників. Якщо постаратися, то нічогенька зп в кінці місяця виходить

Ділюся враженнями про роботу

Федір Отзыв написан 25 марта, 2019 год
Щоб там не писали, а Бадер все таки дає гарну можливість для заробітку, буду і далі працювати і розвиватися Щоб там не писали, а Бадер все таки дає гарну можливість для заробітку, буду і далі працювати і розвиватися

Хочу висловити свою думку

Вікторія Отзыв написан 23 марта, 2019 год
Прийшли на влаштовуватися на завод разом із дочкою. думала що не візьмуть разом але була здивована приємно. тепер у нас сімейний підряд) Прийшли на влаштовуватися на завод разом із дочкою. думала що не візьмуть разом але була здивована приємно. тепер у нас сімейний підряд)

Відгук про завод

Міла Отзыв написан 19 марта, 2019 год
Ви думаєте, що закордоном вас цінуватимуть і сприятимуть вашому професійному розвитку краще, ніж на заводі?! Ха-ха. Спробувала того хліба... щаслива, що потрапила на Бадер. Ви думаєте, що закордоном вас цінуватимуть і сприятимуть вашому професійному розвитку краще, ніж на заводі?! Ха-ха. Спробувала того хліба... щаслива, що потрапила на Бадер.

Про Бадер

Яніна Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Я мала досвід йдучи на Бадер швачкою. Не важко, але треба звикнкти. Про працівників дбають - возять, житлом забезпечують, поїсти є де і платять порівняно непогано. Не найгірший варіант однозначно! Хто шити вміє, для того взалялі нічого складного, люди без досвіду за пару тижнів ледь не майстрами стають Я мала досвід йдучи на Бадер швачкою. Не важко, але треба звикнкти. Про працівників дбають - возять, житлом забезпечують, поїсти є де і платять порівняно непогано. Не найгірший варіант однозначно! Хто шити вміє, для того взалялі нічого складного, люди без досвіду за пару тижнів ледь не майстрами стають

Кар'єрний ріст

Тетяна Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
У великій компанії простіше побудувати кар'єру, ніж на маленькому підприємстві. Я за рік на Бадері два рази отримувала підвищення. Тут цінують мою робрту, я це відчуваю)) Працюю із задоволенням, заробітна плата задовольняє. Я із сусіднього села, то мене возить автобус - зручно! У великій компанії простіше побудувати кар'єру, ніж на маленькому підприємстві. Я за рік на Бадері два рази отримувала підвищення. Тут цінують мою робрту, я це відчуваю)) Працюю із задоволенням, заробітна плата задовольняє. Я із сусіднього села, то мене возить автобус - зручно!

Нова робота

Оля Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Нещодавно пройшла навчання і вже працюю на заводі. Робота цікава, важкувато звісно ж, але думаю все наладиться. Нещодавно пройшла навчання і вже працюю на заводі. Робота цікава, важкувато звісно ж, але думаю все наладиться.
Достоинства:
  1. колектив, можливість отримати бонуси до зп

Улюблена робота

Зоя Отзыв написан 26 февраля, 2019 год
Я мала досвід працювати швачкою, тому коли прийшла на Бадер йшла на Бадер не пожаліла. Тут дуже гарно дбають про працівників. Покишо задоволена всім. Я мала досвід працювати швачкою, тому коли прийшла на Бадер йшла на Бадер не пожаліла. Тут дуже гарно дбають про працівників. Покишо задоволена всім.
Достоинства:
  1. достойна зп, гарний колектив, довіз додому і на роботу.

Прекрасна робота

Марічка Отзыв написан 25 февраля, 2019 год
Ми переїхали сім'єю до Городка. Довелось шукати роботу. Я раніше швачкою працювала, але то було давно. Думала куди піти, а потім порекомендували Бадер. Після співбесіди вирішила ризикнути і піти. Ви знаєте, а зараз і не шкодую. Робота стабільна, платять вчасно і колектив хороший! Ми переїхали сім'єю до Городка. Довелось шукати роботу. Я раніше швачкою працювала, але то було давно. Думала куди піти, а потім порекомендували Бадер. Після співбесіди вирішила ризикнути і піти. Ви знаєте, а зараз і не шкодую. Робота стабільна, платять вчасно і колектив хороший!

Дуже задоволений

Гость Отзыв написан 25 февраля, 2019 год
Я проходив навчання у Тренінговому центрі десь з місяць. Потім відбулась оплата і от вже працюю тут. Не так все просто, як думалось, але з часом досвіду наберусь і діло буде з мене. Я проходив навчання у Тренінговому центрі десь з місяць. Потім відбулась оплата і от вже працюю тут. Не так все просто, як думалось, але з часом досвіду наберусь і діло буде з мене.
Достоинства:
  1. можливість навчатися, добросовісне керівництво

Компанія яка цінить своїх підлеглих!!!

Гость Отзыв написан 24 февраля, 2019 год
Тут люблять добросовісних працівників. Мої старання, мало того що оплачують достойно, то ще й відправляють у відрядження закордон, щоб ще чогось нового навчитися. Поєднаю приємне з корисним: і попрацюю, і світ побачу)). Тут люблять добросовісних працівників. Мої старання, мало того що оплачують достойно, то ще й відправляють у відрядження закордон, щоб ще чогось нового навчитися. Поєднаю приємне з корисним: і попрацюю, і світ побачу)).

Задоволений

Гость Отзыв написан 24 февраля, 2019 год
Якщо маєш на меті реально працювати і заробляти, то тобі на Бадер. Спочатку трохи приходиться звикати до позмінного графіку, але потім втягуєшся. Головне, що довозять до роботи, а потім додому. Якщо маєш на меті реально працювати і заробляти, то тобі на Бадер. Спочатку трохи приходиться звикати до позмінного графіку, але потім втягуєшся. Головне, що довозять до роботи, а потім додому.

Хороша робота

Гость Отзыв написан 23 февраля, 2019 год
На Бадері працюю лише пару місяців, але вже встигла зацінити роботу на якій не треба стояти по 8 годин на ногах. Особливо, хто має проблеми з ногами, то робота буде як знахідка. На Бадері працюю лише пару місяців, але вже встигла зацінити роботу на якій не треба стояти по 8 годин на ногах. Особливо, хто має проблеми з ногами, то робота буде як знахідка.

Гнучкий графік

Гость Отзыв написан 22 февраля, 2019 год
Я взагалі пішов на Бадер, бо там є позмінний графік. Дуже зручно, коли у будні дні потрібні вихідні. Я взагалі пішов на Бадер, бо там є позмінний графік. Дуже зручно, коли у будні дні потрібні вихідні.

Комфортні умови

Леся Отзыв написан 21 февраля, 2019 год
Великий плюс компанії, що дбає про своїх працівників, довозить на роботу і робота сидяча. Великий плюс компанії, що дбає про своїх працівників, довозить на роботу і робота сидяча.

Хороше місце праці

Леонід Отзыв написан 20 февраля, 2019 год
Бадер велика компанія, має багато своїх заводів по світі, де можна перейняти досвід з інших підрозділів. Бадер велика компанія, має багато своїх заводів по світі, де можна перейняти досвід з інших підрозділів.

Задоволена роботою

Олена Отзыв написан 29 января, 2019 год
Про Бадер дізналася ще працюючи за кордоном. Переглядала Фейсбук і натрапила на їхню сторінку. Бо вже давно вирішила підшукувати роботу в Україні. Вирішила спробувати. Тим паче у мене освіта швачки є. Але достатньо людей було, які тоді прийшли без досвіду і їх навчали. Поки працюю. І я вам скажу умови праці навіть комфортніші, аніж у Чехії на виробництві. Я там...  Читать отзыв Про Бадер дізналася ще працюючи за кордоном. Переглядала Фейсбук і натрапила на їхню сторінку. Бо вже давно вирішила підшукувати роботу в Україні. Вирішила спробувати. Тим паче у мене освіта швачки є. Але достатньо людей було, які тоді прийшли без досвіду і їх навчали. Поки працюю. І я вам скажу умови праці навіть комфортніші, аніж у Чехії на виробництві. Я там пакувала та складала одяг. Хоча працювати не дуже важко було. Тут у нас вже своя дружня команда. І що не мало важливо із офіційним працевлаштуванням. Плюс є трансфер.

Відгук

Гость Отзыв написан 25 января, 2019 год
Працюю лише три місяці на виробництві. В першу чергу сподобалось те, як інші працівники до тебе відносяться: завжди підкажуть, порадять, зважаючи на те, що поки досвіду такого не маєш. Навчання також пройшло у адекватній атмосфері. Якщо є бажання, то навчишся без проблем. Працювати стимул є, бо завжди присутні якісь премії та заохочення. Працюю лише три місяці на виробництві. В першу чергу сподобалось те, як інші працівники до тебе відносяться: завжди підкажуть, порадять, зважаючи на те, що поки досвіду такого не маєш. Навчання також пройшло у адекватній атмосфері. Якщо є бажання, то навчишся без проблем. Працювати стимул є, бо завжди присутні якісь премії та заохочення.

Будеш працювати - будеш заробляти!

Олексій Отзыв написан 22 января, 2019 год
Не скажу, що на Бадері отак прийшов і вже гроші тобі в кишені сипляться. Звичайно, працювати не легко. Але коли відносишся відповідально до своєї роботи та хочеш чомусь навчитися - то і результат відповідний. Особисто мені краще тут працюється, аніж у Польщі на заводі. Умови в принципі влатовують: теплий цех, обід по графіку, хороша кухня із мікрохвильовкою, довозять до роботи,...  Читать отзыв Не скажу, що на Бадері отак прийшов і вже гроші тобі в кишені сипляться. Звичайно, працювати не легко. Але коли відносишся відповідально до своєї роботи та хочеш чомусь навчитися - то і результат відповідний. Особисто мені краще тут працюється, аніж у Польщі на заводі. Умови в принципі влатовують: теплий цех, обід по графіку, хороша кухня із мікрохвильовкою, довозять до роботи, віддають ЗП в повній мірі та вчасно. Хоча є і такі люди, які і місяця не допрацьовують. Якось так. Кожному своє...

Краще вдома, аніж за кордоном!

Соломія Отзыв написан 19 января, 2019 год
Майже 5 років каталась, то в Польщу, то в Чехію. Заробітки настільки виснажили, що і грошей тих не хотілось вже. Сестра забрала на Бадер. Хоча я не мала навіть уяви, що там і як. Навчили і все показали. Працюю лише два місяці. Доки задоволена. Для мене головне, що заробітна плата час в час. Та й оплата, як було обіцяно. Майже 5 років каталась, то в Польщу, то в Чехію. Заробітки настільки виснажили, що і грошей тих не хотілось вже. Сестра забрала на Бадер. Хоча я не мала навіть уяви, що там і як. Навчили і все показали. Працюю лише два місяці. Доки задоволена. Для мене головне, що заробітна плата час в час. Та й оплата, як було обіцяно.

Про роботу, керівництво та колектив

Любов Отзыв написан 27 декабря, 2018 год
Працю вже досить довго, прийшла по рекомендації подруги, думала довго не затримаюсь, а вийшло все якраз навпаки)) Працю вже досить довго, прийшла по рекомендації подруги, думала довго не затримаюсь, а вийшло все якраз навпаки))
Достоинства:
  1. Хороший колектив та керівництво. Графік роботи, зарплата без затримок, час проходить на роботі швидко! Офіційно та є розвозка.
Недостатки:
  1. Труднощів великих немає! У нас, наприклад, хороший керівник. І проблеми виникають тільки у випадкових людей, які приходять провести час і отримати за це гроші. Так, для нормальної зп треба працювати, але де не треба?

Ділюсь враженнями про свою роботу [:cool:]

Олена Отзыв написан 25 декабря, 2018 год
Привіт! Для мене це місце, де я змогла себе дійсно реалізувати. В даній компанії працюю вже досить довго і роботою дуже задоволена. У нас хороший і дружній колектив, а також прекрасне керівництво, яке стимулює до покращення власних результатів. Завжди своєчасна виплата авансу та з.п. Мені дуже подобається також те, що тут круте обладнання, на якому зручно та приємно працювати. Привіт! Для мене це місце, де я змогла себе дійсно реалізувати. В даній компанії працюю вже досить довго і роботою дуже задоволена. У нас хороший і дружній колектив, а також прекрасне керівництво, яке стимулює до покращення власних результатів. Завжди своєчасна виплата авансу та з.п. Мені дуже подобається також те, що тут круте обладнання, на якому зручно та приємно працювати.

ЗП

Тетяна Отзыв написан 22 декабря, 2018 год
Що мені тут найбільше подобається, то це зарплата (та кому таке не сподобається) - щорічно піднімають, ще й премії виплачують, якщо наша бригада добре працює) Що мені тут найбільше подобається, то це зарплата (та кому таке не сподобається) - щорічно піднімають, ще й премії виплачують, якщо наша бригада добре працює)

Умови праці

Галина Отзыв написан 21 декабря, 2018 год
На Бадері комфортні умови праці, особлива атмосфера. Поки не почала тут працювати, навіть не могла собі такого і уявити. Робота йде злагоджено - знаєш за що відповідаєш і що отримуєш. На Бадері комфортні умови праці, особлива атмосфера. Поки не почала тут працювати, навіть не могла собі такого і уявити. Робота йде злагоджено - знаєш за що відповідаєш і що отримуєш.

Підкажіть!

Гость Отзыв написан 18 декабря, 2018 год
Читаю на різних сайтах відгуки про Бадер, читаю різне, як позитив, так і негатив. То як там насправді все? Які умови? Читаю на різних сайтах відгуки про Бадер, читаю різне, як позитив, так і негатив. То як там насправді все? Які умови?

Робота яка влаштовує

Микола Отзыв написан 15 декабря, 2018 год
В Бадері працюю вже другий рік. Спочатку було важкувато, зате тепер нормально, я звик і навіть не уявляю, що я ще десь можу працювати окрім як на Бадері. В Бадері працюю вже другий рік. Спочатку було важкувато, зате тепер нормально, я звик і навіть не уявляю, що я ще десь можу працювати окрім як на Бадері.
Достоинства:
  1. Є кар'єрний ріст, премії, довіз до місця роботи
Недостатки:
  1. Не можу таке і згадати.

Автомагазины

АТЛАНТИК ТРЕЙДС