Бадер (BADER) Украина отзывы клиентов

Бадер (BADER) Украина отзывы клиентов
11 отзывов / 251 просмотр

Задоволена роботою

Олена Отзыв написан вторник, 29 января
Про Бадер дізналася ще працюючи за кордоном. Переглядала Фейсбук і натрапила на їхню сторінку. Бо вже давно вирішила підшукувати роботу в Україні. Вирішила спробувати. Тим паче у мене освіта швачки є. Але достатньо людей було, які тоді прийшли без досвіду і їх навчали. Поки працюю. І я вам скажу умови праці навіть комфортніші, аніж у Чехії на виробництві. Я там...  Читать отзыв Про Бадер дізналася ще працюючи за кордоном. Переглядала Фейсбук і натрапила на їхню сторінку. Бо вже давно вирішила підшукувати роботу в Україні. Вирішила спробувати. Тим паче у мене освіта швачки є. Але достатньо людей було, які тоді прийшли без досвіду і їх навчали. Поки працюю. І я вам скажу умови праці навіть комфортніші, аніж у Чехії на виробництві. Я там пакувала та складала одяг. Хоча працювати не дуже важко було. Тут у нас вже своя дружня команда. І що не мало важливо із офіційним працевлаштуванням. Плюс є трансфер.

Відгук

Гость Отзыв написан пятница, 25 января
Працюю лише три місяці на виробництві. В першу чергу сподобалось те, як інші працівники до тебе відносяться: завжди підкажуть, порадять, зважаючи на те, що поки досвіду такого не маєш. Навчання також пройшло у адекватній атмосфері. Якщо є бажання, то навчишся без проблем. Працювати стимул є, бо завжди присутні якісь премії та заохочення. Працюю лише три місяці на виробництві. В першу чергу сподобалось те, як інші працівники до тебе відносяться: завжди підкажуть, порадять, зважаючи на те, що поки досвіду такого не маєш. Навчання також пройшло у адекватній атмосфері. Якщо є бажання, то навчишся без проблем. Працювати стимул є, бо завжди присутні якісь премії та заохочення.

Будеш працювати - будеш заробляти!

Олексій Отзыв написан вторник, 22 января
Не скажу, що на Бадері отак прийшов і вже гроші тобі в кишені сипляться. Звичайно, працювати не легко. Але коли відносишся відповідально до своєї роботи та хочеш чомусь навчитися - то і результат відповідний. Особисто мені краще тут працюється, аніж у Польщі на заводі. Умови в принципі влатовують: теплий цех, обід по графіку, хороша кухня із мікрохвильовкою, довозять до роботи,...  Читать отзыв Не скажу, що на Бадері отак прийшов і вже гроші тобі в кишені сипляться. Звичайно, працювати не легко. Але коли відносишся відповідально до своєї роботи та хочеш чомусь навчитися - то і результат відповідний. Особисто мені краще тут працюється, аніж у Польщі на заводі. Умови в принципі влатовують: теплий цех, обід по графіку, хороша кухня із мікрохвильовкою, довозять до роботи, віддають ЗП в повній мірі та вчасно. Хоча є і такі люди, які і місяця не допрацьовують. Якось так. Кожному своє...

Краще вдома, аніж за кордоном!

Соломія Отзыв написан 19 января, 2019 год
Майже 5 років каталась, то в Польщу, то в Чехію. Заробітки настільки виснажили, що і грошей тих не хотілось вже. Сестра забрала на Бадер. Хоча я не мала навіть уяви, що там і як. Навчили і все показали. Працюю лише два місяці. Доки задоволена. Для мене головне, що заробітна плата час в час. Та й оплата, як було обіцяно. Майже 5 років каталась, то в Польщу, то в Чехію. Заробітки настільки виснажили, що і грошей тих не хотілось вже. Сестра забрала на Бадер. Хоча я не мала навіть уяви, що там і як. Навчили і все показали. Працюю лише два місяці. Доки задоволена. Для мене головне, що заробітна плата час в час. Та й оплата, як було обіцяно.

Про роботу, керівництво та колектив

Любов Отзыв написан 27 декабря, 2018 год
Працю вже досить довго, прийшла по рекомендації подруги, думала довго не затримаюсь, а вийшло все якраз навпаки)) Працю вже досить довго, прийшла по рекомендації подруги, думала довго не затримаюсь, а вийшло все якраз навпаки))
Достоинства:
  1. Хороший колектив та керівництво. Графік роботи, зарплата без затримок, час проходить на роботі швидко! Офіційно та є розвозка.
Недостатки:
  1. Труднощів великих немає! У нас, наприклад, хороший керівник. І проблеми виникають тільки у випадкових людей, які приходять провести час і отримати за це гроші. Так, для нормальної зп треба працювати, але де не треба?

Ділюсь враженнями про свою роботу [:cool:]

Олена Отзыв написан 25 декабря, 2018 год
Привіт! Для мене це місце, де я змогла себе дійсно реалізувати. В даній компанії працюю вже досить довго і роботою дуже задоволена. У нас хороший і дружній колектив, а також прекрасне керівництво, яке стимулює до покращення власних результатів. Завжди своєчасна виплата авансу та з.п. Мені дуже подобається також те, що тут круте обладнання, на якому зручно та приємно працювати. Привіт! Для мене це місце, де я змогла себе дійсно реалізувати. В даній компанії працюю вже досить довго і роботою дуже задоволена. У нас хороший і дружній колектив, а також прекрасне керівництво, яке стимулює до покращення власних результатів. Завжди своєчасна виплата авансу та з.п. Мені дуже подобається також те, що тут круте обладнання, на якому зручно та приємно працювати.

ЗП

Тетяна Отзыв написан 22 декабря, 2018 год
Що мені тут найбільше подобається, то це зарплата (та кому таке не сподобається) - щорічно піднімають, ще й премії виплачують, якщо наша бригада добре працює) Що мені тут найбільше подобається, то це зарплата (та кому таке не сподобається) - щорічно піднімають, ще й премії виплачують, якщо наша бригада добре працює)

Умови праці

Галина Отзыв написан 21 декабря, 2018 год
На Бадері комфортні умови праці, особлива атмосфера. Поки не почала тут працювати, навіть не могла собі такого і уявити. Робота йде злагоджено - знаєш за що відповідаєш і що отримуєш. На Бадері комфортні умови праці, особлива атмосфера. Поки не почала тут працювати, навіть не могла собі такого і уявити. Робота йде злагоджено - знаєш за що відповідаєш і що отримуєш.

Підкажіть!

Гость Отзыв написан 18 декабря, 2018 год
Читаю на різних сайтах відгуки про Бадер, читаю різне, як позитив, так і негатив. То як там насправді все? Які умови? Читаю на різних сайтах відгуки про Бадер, читаю різне, як позитив, так і негатив. То як там насправді все? Які умови?

Робота яка влаштовує

Микола Отзыв написан 15 декабря, 2018 год
В Бадері працюю вже другий рік. Спочатку було важкувато, зате тепер нормально, я звик і навіть не уявляю, що я ще десь можу працювати окрім як на Бадері. В Бадері працюю вже другий рік. Спочатку було важкувато, зате тепер нормально, я звик і навіть не уявляю, що я ще десь можу працювати окрім як на Бадері.
Достоинства:
  1. Є кар'єрний ріст, премії, довіз до місця роботи
Недостатки:
  1. Не можу таке і згадати.

Автомагазины

СТО АТЛ