Бадер (BADER) Украина отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей

Графік роботи

Іванна Василівна Отзыв написан понедельник, 1 июля
Я працювала на різних робота і не тільки в Україні, потім пішла на Бадер. Тут позмінний графік роботи і це чудово, бо можна зробити багато своїх справ. Коли з 9 до 18, то йдеш на роботу - ще все закрите, йдеш з роботи - вже все закрито, тому тут зручніше. Я відчула різницю і хочу сказати, що позмінний графік найкращий....  Читать отзыв Я працювала на різних робота і не тільки в Україні, потім пішла на Бадер. Тут позмінний графік роботи і це чудово, бо можна зробити багато своїх справ. Коли з 9 до 18, то йдеш на роботу - ще все закрите, йдеш з роботи - вже все закрито, тому тут зручніше. Я відчула різницю і хочу сказати, що позмінний графік найкращий. Можна мінятись, якщо форс-мажор і кудись терміново потрібно, колектив завжди йде назустріч.

Довіз на роботу

Гость Отзыв написан воскресенье, 30 июня
Я проживаю у селі Рудка Львівської області, тому знайти хорошу роботу не так вже й легко. Для мене дуже важливо те, що є довіз і це одна із причин чому я працюю на Бадері. Мені не потрібно витрачати кошти, щоб заправити власний автомобіль і добиратись до робочого місця, тут вже все передбачено. Я проживаю у селі Рудка Львівської області, тому знайти хорошу роботу не так вже й легко. Для мене дуже важливо те, що є довіз і це одна із причин чому я працюю на Бадері. Мені не потрібно витрачати кошти, щоб заправити власний автомобіль і добиратись до робочого місця, тут вже все передбачено.

Про моїх курівників

Гость Отзыв написан суббота, 29 июня
Мені пощастило з керівництвом, не всюди зустрінеш таких хороших людей! Завжди зрозуміють і допоможуть. З таким відношенням хочеться працювати на результат і нікого не підвести. Для мене людське ставлення - це найголовніше, а гроші то вже приємний плюс. Мені пощастило з керівництвом, не всюди зустрінеш таких хороших людей! Завжди зрозуміють і допоможуть. З таким відношенням хочеться працювати на результат і нікого не підвести. Для мене людське ставлення - це найголовніше, а гроші то вже приємний плюс.

Про мою роботу

Гость Отзыв написан пятница, 28 июня
Працюю на Бадері і бачу «кухню» зсередини. В нас стабільне підприємство, яке постійно розвивається. Тут багато можливостей аби збудувати кар'єру, головне мати амбіції та наполегливо працювати. Працюю на Бадері і бачу «кухню» зсередини. В нас стабільне підприємство, яке постійно розвивається. Тут багато можливостей аби збудувати кар'єру, головне мати амбіції та наполегливо працювати.

Компанія європейського рівня

ОЛЕГ Отзыв написан 5 июня, 2019 год
В Бадері все на вищому рівні. До працівників ставляться з повагою, по різному мотивують. Головне працювати злагоджено з бригадою, бо це позначається на зарплаті. Правда, є деякі нюанси, але якщо по чесному працювати, то нічого не помічаєш... Мені тут подобається! В Бадері все на вищому рівні. До працівників ставляться з повагою, по різному мотивують. Головне працювати злагоджено з бригадою, бо це позначається на зарплаті. Правда, є деякі нюанси, але якщо по чесному працювати, то нічого не помічаєш... Мені тут подобається!

Реалізуйтесь на Бадері!!!!!

Гость Отзыв написан 5 июня, 2019 год
Я вже не працюю на Бадері, бо так склалося, що переїхав на проживання в іншу область, та поки там працював, набрався мега досвіду. Там реально є в кого повчитися і велика можливість реалізувати себе.Тож не затягуйте, а йдіть покоряти кар'єрні бар'єри на Бадері! Я вже не працюю на Бадері, бо так склалося, що переїхав на проживання в іншу область, та поки там працював, набрався мега досвіду. Там реально є в кого повчитися і велика можливість реалізувати себе.Тож не затягуйте, а йдіть покоряти кар'єрні бар'єри на Бадері!

Добра згадка про роботу

Віра Михайлівна Отзыв написан 3 июня, 2019 год
На Бадері працювала до декрету, і не просто працювала, а й піднялася по кар’єрній драбині)). З колегами настільки здружилися, що і досі підтримую стосунки. На Бадері працювала до декрету, і не просто працювала, а й піднялася по кар’єрній драбині)). З колегами настільки здружилися, що і досі підтримую стосунки.

Бадер Україна

Анна Отзыв написан 1 мая, 2019 год
Друзі, побачила сайт відгуків і захотілось написати про сою роботу. Я працюю на підприємстві Бадер Україна. В нас все стабільна та чесно. Хороше начальство та колектив. Є свої великі плюси та маленькі мінуси. Друзі, побачила сайт відгуків і захотілось написати про сою роботу. Я працюю на підприємстві Бадер Україна. В нас все стабільна та чесно. Хороше начальство та колектив. Є свої великі плюси та маленькі мінуси.
Достоинства:
  1. Зарплата, колектив, розвозка, соц. пакет, позмінний графік
Недостатки:
  1. Шумно в приміщенні

Відгук про роботу на Бадері

Валя Отзыв написан 1 мая, 2019 год
Довго сумнівалась іти на Бадер працювати чи ні, а потім вирішила ризикнути і спробувати. Досвіду шиття не було, але я хотіла навчитись і навчилась. Вже працюю три місяці. З кожним днем в мене виходить все краще. Я рада, що спробувала! Умови праці тут хороші, все подобається, є довіз. А головне зарплата конкурентна Довго сумнівалась іти на Бадер працювати чи ні, а потім вирішила ризикнути і спробувати. Досвіду шиття не було, але я хотіла навчитись і навчилась. Вже працюю три місяці. З кожним днем в мене виходить все краще. Я рада, що спробувала! Умови праці тут хороші, все подобається, є довіз. А головне зарплата конкурентна

Ліпше ніж закордоном

Гость Отзыв написан 30 апреля, 2019 год
Де я тільки не робив і чого тільки не бачив, та так як тут ставляться до нас робочих в Україні фірм майже нема. На роботу нас довозять, місце на обід зробили, відносяться до нас добре, зарплата цілком задовільняє. Хто ше думає моя вам порада йдіть не пожалієте. Де я тільки не робив і чого тільки не бачив, та так як тут ставляться до нас робочих в Україні фірм майже нема. На роботу нас довозять, місце на обід зробили, відносяться до нас добре, зарплата цілком задовільняє. Хто ше думає моя вам порада йдіть не пожалієте.

Спасибі, що взяли на роботу!!!!!!

Гость Отзыв написан 27 апреля, 2019 год
Мені тільки 18 і досвіду нуль, навіть не думала, що мені пощастить так швидко знайти роботу. Боялася навіть йти питати, та коли дізналася, що таких молодих ще й мотивують і навчають, все таки відважилась і не жалію. Мені тільки 18 і досвіду нуль, навіть не думала, що мені пощастить так швидко знайти роботу. Боялася навіть йти питати, та коли дізналася, що таких молодих ще й мотивують і навчають, все таки відважилась і не жалію.

Європейські умови

Василина Отзыв написан 24 апреля, 2019 год
Компанія велика і потужна. Умови тут європейські. Все як закордоном. Механізм роботи добре налагоджений. Компанія велика і потужна. Умови тут європейські. Все як закордоном. Механізм роботи добре налагоджений.
Достоинства:
  1. є можливість робити і вчитися
Недостатки:
  1. для тих хто не любить вчитися, то скоріше і є мінус)), а так поки таких суттєвих мінусів не попічала.

Добра робота

Гость Отзыв написан 22 апреля, 2019 год
Тут великі перспективи! Тішуся, що в мене є така робота! В Бадері добре ставляться один до одного, як начальники так і працівники!!!! Тут великі перспективи! Тішуся, що в мене є така робота! В Бадері добре ставляться один до одного, як начальники так і працівники!!!!

Чесний роботодавець

Богдан Отзыв написан 20 апреля, 2019 год
Бадер чесний роботодавець, який працює на совість. Мені на співбесіді відповіли на всі питання, які мене цікавили і коли почав там працювати, склалося все так, як обіцяли. Бадер чесний роботодавець, який працює на совість. Мені на співбесіді відповіли на всі питання, які мене цікавили і коли почав там працювати, склалося все так, як обіцяли.

Бадеру спасибі

Ольга Отзыв написан 1 апреля, 2019 год
Хто нарікає на роботу на заводі Бадер, нехай спробує в магазині попрацювать, бо на Бадері хоч знаєш за що трудишся Хто нарікає на роботу на заводі Бадер, нехай спробує в магазині попрацювать, бо на Бадері хоч знаєш за що трудишся

про роботу на Бадері

Олена Отзыв написан 29 марта, 2019 год
Найбільше що сподобалось на заводі, то це система мотивації працівників. Якщо постаратися, то нічогенька зп в кінці місяця виходить Найбільше що сподобалось на заводі, то це система мотивації працівників. Якщо постаратися, то нічогенька зп в кінці місяця виходить

Ділюся враженнями про роботу

Федір Отзыв написан 25 марта, 2019 год
Щоб там не писали, а Бадер все таки дає гарну можливість для заробітку, буду і далі працювати і розвиватися Щоб там не писали, а Бадер все таки дає гарну можливість для заробітку, буду і далі працювати і розвиватися

Хочу висловити свою думку

Вікторія Отзыв написан 23 марта, 2019 год
Прийшли на влаштовуватися на завод разом із дочкою. думала що не візьмуть разом але була здивована приємно. тепер у нас сімейний підряд) Прийшли на влаштовуватися на завод разом із дочкою. думала що не візьмуть разом але була здивована приємно. тепер у нас сімейний підряд)

Відгук про завод

Міла Отзыв написан 19 марта, 2019 год
Ви думаєте, що закордоном вас цінуватимуть і сприятимуть вашому професійному розвитку краще, ніж на заводі?! Ха-ха. Спробувала того хліба... щаслива, що потрапила на Бадер. Ви думаєте, що закордоном вас цінуватимуть і сприятимуть вашому професійному розвитку краще, ніж на заводі?! Ха-ха. Спробувала того хліба... щаслива, що потрапила на Бадер.

Про Бадер

Яніна Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Я мала досвід йдучи на Бадер швачкою. Не важко, але треба звикнкти. Про працівників дбають - возять, житлом забезпечують, поїсти є де і платять порівняно непогано. Не найгірший варіант однозначно! Хто шити вміє, для того взалялі нічого складного, люди без досвіду за пару тижнів ледь не майстрами стають Я мала досвід йдучи на Бадер швачкою. Не важко, але треба звикнкти. Про працівників дбають - возять, житлом забезпечують, поїсти є де і платять порівняно непогано. Не найгірший варіант однозначно! Хто шити вміє, для того взалялі нічого складного, люди без досвіду за пару тижнів ледь не майстрами стають

Кар'єрний ріст

Тетяна Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
У великій компанії простіше побудувати кар'єру, ніж на маленькому підприємстві. Я за рік на Бадері два рази отримувала підвищення. Тут цінують мою робрту, я це відчуваю)) Працюю із задоволенням, заробітна плата задовольняє. Я із сусіднього села, то мене возить автобус - зручно! У великій компанії простіше побудувати кар'єру, ніж на маленькому підприємстві. Я за рік на Бадері два рази отримувала підвищення. Тут цінують мою робрту, я це відчуваю)) Працюю із задоволенням, заробітна плата задовольняє. Я із сусіднього села, то мене возить автобус - зручно!

Нова робота

Оля Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Нещодавно пройшла навчання і вже працюю на заводі. Робота цікава, важкувато звісно ж, але думаю все наладиться. Нещодавно пройшла навчання і вже працюю на заводі. Робота цікава, важкувато звісно ж, але думаю все наладиться.
Достоинства:
  1. колектив, можливість отримати бонуси до зп

Улюблена робота

Зоя Отзыв написан 26 февраля, 2019 год
Я мала досвід працювати швачкою, тому коли прийшла на Бадер йшла на Бадер не пожаліла. Тут дуже гарно дбають про працівників. Покишо задоволена всім. Я мала досвід працювати швачкою, тому коли прийшла на Бадер йшла на Бадер не пожаліла. Тут дуже гарно дбають про працівників. Покишо задоволена всім.
Достоинства:
  1. достойна зп, гарний колектив, довіз додому і на роботу.

Прекрасна робота

Марічка Отзыв написан 25 февраля, 2019 год
Ми переїхали сім'єю до Городка. Довелось шукати роботу. Я раніше швачкою працювала, але то було давно. Думала куди піти, а потім порекомендували Бадер. Після співбесіди вирішила ризикнути і піти. Ви знаєте, а зараз і не шкодую. Робота стабільна, платять вчасно і колектив хороший! Ми переїхали сім'єю до Городка. Довелось шукати роботу. Я раніше швачкою працювала, але то було давно. Думала куди піти, а потім порекомендували Бадер. Після співбесіди вирішила ризикнути і піти. Ви знаєте, а зараз і не шкодую. Робота стабільна, платять вчасно і колектив хороший!

Дуже задоволений

Гость Отзыв написан 25 февраля, 2019 год
Я проходив навчання у Тренінговому центрі десь з місяць. Потім відбулась оплата і от вже працюю тут. Не так все просто, як думалось, але з часом досвіду наберусь і діло буде з мене. Я проходив навчання у Тренінговому центрі десь з місяць. Потім відбулась оплата і от вже працюю тут. Не так все просто, як думалось, але з часом досвіду наберусь і діло буде з мене.
Достоинства:
  1. можливість навчатися, добросовісне керівництво

Компанія яка цінить своїх підлеглих!!!

Гость Отзыв написан 24 февраля, 2019 год
Тут люблять добросовісних працівників. Мої старання, мало того що оплачують достойно, то ще й відправляють у відрядження закордон, щоб ще чогось нового навчитися. Поєднаю приємне з корисним: і попрацюю, і світ побачу)). Тут люблять добросовісних працівників. Мої старання, мало того що оплачують достойно, то ще й відправляють у відрядження закордон, щоб ще чогось нового навчитися. Поєднаю приємне з корисним: і попрацюю, і світ побачу)).

Задоволений

Гость Отзыв написан 24 февраля, 2019 год
Якщо маєш на меті реально працювати і заробляти, то тобі на Бадер. Спочатку трохи приходиться звикати до позмінного графіку, але потім втягуєшся. Головне, що довозять до роботи, а потім додому. Якщо маєш на меті реально працювати і заробляти, то тобі на Бадер. Спочатку трохи приходиться звикати до позмінного графіку, але потім втягуєшся. Головне, що довозять до роботи, а потім додому.

Хороша робота

Гость Отзыв написан 23 февраля, 2019 год
На Бадері працюю лише пару місяців, але вже встигла зацінити роботу на якій не треба стояти по 8 годин на ногах. Особливо, хто має проблеми з ногами, то робота буде як знахідка. На Бадері працюю лише пару місяців, але вже встигла зацінити роботу на якій не треба стояти по 8 годин на ногах. Особливо, хто має проблеми з ногами, то робота буде як знахідка.

Гнучкий графік

Гость Отзыв написан 22 февраля, 2019 год
Я взагалі пішов на Бадер, бо там є позмінний графік. Дуже зручно, коли у будні дні потрібні вихідні. Я взагалі пішов на Бадер, бо там є позмінний графік. Дуже зручно, коли у будні дні потрібні вихідні.

Комфортні умови

Леся Отзыв написан 21 февраля, 2019 год
Великий плюс компанії, що дбає про своїх працівників, довозить на роботу і робота сидяча. Великий плюс компанії, що дбає про своїх працівників, довозить на роботу і робота сидяча.

Автомагазины

МУЛЬТИКАР ЧМИ