Бадер (BADER) Украина отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей

Амбітним тут місце)

Гость Гость 30 января, 2020 год
Реально, якщо хочеш не стояти на місці – покажи себе керівнику і колегам. Я змогла і не збираюсь зупинятись.

Відгук про роботу на Бадері

Мар'яна Мар'яна 29 января, 2020 год
В теплі і сидяче. Пробувала різні роботи, а на Бадері хочеться лишатись. Тут і ставлення хороше, і коліжанки вже є. Тому, тільки добрі слова.
Достоинства:
  1. 1. Зп
  2. 2. Колектив
  3. 3. Атмосфера
Недостатки:
  1. не знайшла

Не сумніваюсь!

Гость Гость 28 января, 2020 год
Прийшов сюди з думкою попробувати і вже працюю другий рік. Зарплата є, довозять, позмінний графік – мені підходить

Робота як робота

Михайло Іванович Михайло Іванович 1 ноября, 2019 год
Як на любій роботі тут треба працювати добре, щоб щось заробити. Що би хто не говорив, а про працівників тут турбуються і винагороджують тих хто найкраще робить.

Висока зарплата

Володя Володя 30 октября, 2019 год
До Бадеру багато де працював, тому маю з чим порівняти. Тут мені, скажу по правді, було трохи важкувато, але зато платять добре і ті важко відпрацьовані години оцінюють заслужено, а потім втягуєшся і робота стає не такою вже важкою. Окремо хочу виділити ставлення до працівників. Те що мені подобається, то тут до всіх ставляться з повагою, нема такого, що ти... Читать отзыв До Бадеру багато де працював, тому маю з чим порівняти. Тут мені, скажу по правді, було трохи важкувато, але зато платять добре і ті важко відпрацьовані години оцінюють заслужено, а потім втягуєшся і робота стає не такою вже важкою. Окремо хочу виділити ставлення до працівників. Те що мені подобається, то тут до всіх ставляться з повагою, нема такого, що ти начальник, а ти просто сторож.

дружній колектив

Гость Гость 28 октября, 2019 год
Про свою роботу на Бадері я напишу так: хто хоче працювати, той як то кажуть, все знайде на руки муки. Це про мене.... Хто що би не казав, якщо людина хоче працювати, то не буде шукати причин і недоліків у своїй роботі, а трудитиметься на совість. А той, хто ліниться, то будь де йому шось буде не так. Бажаю всім,... Читать отзыв Про свою роботу на Бадері я напишу так: хто хоче працювати, той як то кажуть, все знайде на руки муки. Це про мене.... Хто що би не казав, якщо людина хоче працювати, то не буде шукати причин і недоліків у своїй роботі, а трудитиметься на совість. А той, хто ліниться, то будь де йому шось буде не так. Бажаю всім, хто шукає роботу, знайти таку як у мене і щоб усім з бригадою повезло так як мені!
Достоинства:
  1. Супер бригада, дружній колектив
Недостатки:
  1. Любі мінуси з таким колективом перетворимо в плюси)

комфортно, стабільно

Рома Рома 25 октября, 2019 год
Мені тут добре працювати, комфортно. Є соц. пакет, який дозволяє бути впевненому в завтрашньому дні, знаєш на що розраховуєш і в кінці місяця гарантовано получаєш своє зароблене.
Достоинства:
  1. коммфортно, стабільно
Недостатки:
  1. поки що мінусів не бачу

Робота якою задоволена

Гость Гость 23 октября, 2019 год
На сьогоднішній час дуже важко знайти добру високооплачувану роботу та ще й під носом. Я дуже задоволена, що сюди попала і ціную те що маюgood

Пекло пекло

Гость Гость 20 октября, 2019 год
Ніхто не пише, які умови праці напідпреємстві Бадер? Чому є великий потік кадрів? Через що звільняються працівники? А всі розповідаєте що на Бадері в місті Городок все чудово. Частина з цих відгуків є правдою,а частина брехня. Я Вам розповім всі мінуси на Бадері, а плюси Вам вже розкажуть у відділі підбору кадрів Мінуси! Висока температура у виробничому приміщенні досягає 31-33градуси.... Читать отзыв Ніхто не пише, які умови праці напідпреємстві Бадер? Чому є великий потік кадрів? Через що звільняються працівники? А всі розповідаєте що на Бадері в місті Городок все чудово. Частина з цих відгуків є правдою,а частина брехня. Я Вам розповім всі мінуси на Бадері, а плюси Вам вже розкажуть у відділі підбору кадрів Мінуси! Висока температура у виробничому приміщенні досягає 31-33градуси. Мала заробітня плата,яка досягає 8-10тисяч гривень. Якщо бригада закрила місяць на хорошу кількість пошитих та без браків чохлів…то ви отримаєте 10 тисяч гривень за 20-22робочих днів.все залежить скільки робочих днів у місяці. А якщо трішки менчу кількість і трішки з браками то отримаєте близько 8 тисяч гривень. Великі норми шиття,які постійно збільшуються. На приклад: У 2018 році на 13 людей (бригада) припадало 200 пошитих чохлів… це боло 100 відсотків, а 2019 після скорочення… з 13 до 10 чоловік кількість залишилася та сама, а відсоток упав приблизно до 80-83. І яка це тоді справедливість. Люди масово почали звільнятися. на 21 червня 2019 р. Приблизно 25 відсотків працівники швейного цеху подали заяви на розрахунок. На даний момент люди не витримують цих умов праці і змушені звільнятися у пошуках хорошої роботи і відповідної оплати. Керівник заводу Бадер пообіцяв працівникам до кінця червня вирішити проблему із заробітною платою та іншими пунктами… Надіємся, що наші вимоги нпокращення праці будуть виконані, а якщо керівник цього не зробить…то в найближчому майбутньому не буде кому працювати. Дякую! Все у ваших руках

Адекватна робота та керівництво

Гость Гость 1 августа, 2019 год
Якщо на вулиці немає спеки, то і працюється краще. А загалом адекватна робота та керівництво. Ми у бригаді всі норм спілкуємось та підтримуємо один одного.

Мотивують)

Гость Гость 31 июля, 2019 год
На Бадері порадували. Особливо мене, бо працюю майже з початку відкриття заводу. Підняли зарплату. І не лише розмір окладу, а й премії за стаж та продуктивність зростають.

Нормальна робота

Гость Гость 28 июля, 2019 год
Нормальна робота. Працюєш - маєш. Тим паче вже почався сезон відпусток, то скоро цілою бригадою будем відпочивати)

Підняли ЗП

Гость Гость 25 июля, 2019 год
Тепер мотивація на вищому рівні) Підняли заробітню плату. Тому, хто ще в пошуках роботи, велкам, не пожалієте.

Графік роботи

Іванна Василівна Іванна Василівна 1 июля, 2019 год
Я працювала на різних робота і не тільки в Україні, потім пішла на Бадер. Тут позмінний графік роботи і це чудово, бо можна зробити багато своїх справ. Коли з 9 до 18, то йдеш на роботу - ще все закрите, йдеш з роботи - вже все закрито, тому тут зручніше. Я відчула різницю і хочу сказати, що позмінний графік найкращий.... Читать отзыв Я працювала на різних робота і не тільки в Україні, потім пішла на Бадер. Тут позмінний графік роботи і це чудово, бо можна зробити багато своїх справ. Коли з 9 до 18, то йдеш на роботу - ще все закрите, йдеш з роботи - вже все закрито, тому тут зручніше. Я відчула різницю і хочу сказати, що позмінний графік найкращий. Можна мінятись, якщо форс-мажор і кудись терміново потрібно, колектив завжди йде назустріч.

Довіз на роботу

Гость Гость 30 июня, 2019 год
Я проживаю у селі Рудка Львівської області, тому знайти хорошу роботу не так вже й легко. Для мене дуже важливо те, що є довіз і це одна із причин чому я працюю на Бадері. Мені не потрібно витрачати кошти, щоб заправити власний автомобіль і добиратись до робочого місця, тут вже все передбачено.

Про моїх курівників

Гость Гость 29 июня, 2019 год
Мені пощастило з керівництвом, не всюди зустрінеш таких хороших людей! Завжди зрозуміють і допоможуть. З таким відношенням хочеться працювати на результат і нікого не підвести. Для мене людське ставлення - це найголовніше, а гроші то вже приємний плюс.

Про мою роботу

Гость Гость 28 июня, 2019 год
Працюю на Бадері і бачу «кухню» зсередини. В нас стабільне підприємство, яке постійно розвивається. Тут багато можливостей аби збудувати кар'єру, головне мати амбіції та наполегливо працювати.

Компанія європейського рівня

ОЛЕГ ОЛЕГ 5 июня, 2019 год
В Бадері все на вищому рівні. До працівників ставляться з повагою, по різному мотивують. Головне працювати злагоджено з бригадою, бо це позначається на зарплаті. Правда, є деякі нюанси, але якщо по чесному працювати, то нічого не помічаєш... Мені тут подобається!

Реалізуйтесь на Бадері!!!!!

Гость Гость 5 июня, 2019 год
Я вже не працюю на Бадері, бо так склалося, що переїхав на проживання в іншу область, та поки там працював, набрався мега досвіду. Там реально є в кого повчитися і велика можливість реалізувати себе.Тож не затягуйте, а йдіть покоряти кар'єрні бар'єри на Бадері!

Добра згадка про роботу

Віра Михайлівна Віра Михайлівна 3 июня, 2019 год
На Бадері працювала до декрету, і не просто працювала, а й піднялася по кар’єрній драбині)). З колегами настільки здружилися, що і досі підтримую стосунки.

Бадер Україна

Анна Анна 1 мая, 2019 год
Друзі, побачила сайт відгуків і захотілось написати про сою роботу. Я працюю на підприємстві Бадер Україна. В нас все стабільна та чесно. Хороше начальство та колектив. Є свої великі плюси та маленькі мінуси.
Достоинства:
  1. Зарплата, колектив, розвозка, соц. пакет, позмінний графік
Недостатки:
  1. Шумно в приміщенні

Відгук про роботу на Бадері

Валя Валя 1 мая, 2019 год
Довго сумнівалась іти на Бадер працювати чи ні, а потім вирішила ризикнути і спробувати. Досвіду шиття не було, але я хотіла навчитись і навчилась. Вже працюю три місяці. З кожним днем в мене виходить все краще. Я рада, що спробувала! Умови праці тут хороші, все подобається, є довіз. А головне зарплата конкурентнаwink

Ліпше ніж закордоном

Гость Гость 30 апреля, 2019 год
Де я тільки не робив і чого тільки не бачив, та так як тут ставляться до нас робочих в Україні фірм майже нема. На роботу нас довозять, місце на обід зробили, відносяться до нас добре, зарплата цілком задовільняє. Хто ше думає моя вам порада йдіть не пожалієте.

Спасибі, що взяли на роботу!!!!!!

Гость Гость 27 апреля, 2019 год
Мені тільки 18 і досвіду нуль, навіть не думала, що мені пощастить так швидко знайти роботу. Боялася навіть йти питати, та коли дізналася, що таких молодих ще й мотивують і навчають, все таки відважилась і не жалію.

Європейські умови

Василина Василина 24 апреля, 2019 год
Компанія велика і потужна. Умови тут європейські. Все як закордоном. Механізм роботи добре налагоджений.
Достоинства:
  1. є можливість робити і вчитися
Недостатки:
  1. для тих хто не любить вчитися, то скоріше і є мінус)), а так поки таких суттєвих мінусів не попічала.

Добра робота

Гость Гость 22 апреля, 2019 год
Тут великі перспективи! Тішуся, що в мене є така робота! В Бадері добре ставляться один до одного, як начальники так і працівники!!!!

Чесний роботодавець

Богдан Богдан 20 апреля, 2019 год
Бадер чесний роботодавець, який працює на совість. Мені на співбесіді відповіли на всі питання, які мене цікавили і коли почав там працювати, склалося все так, як обіцяли.

Бадеру спасибі

Ольга Ольга 1 апреля, 2019 год
Хто нарікає на роботу на заводі Бадер, нехай спробує в магазині попрацювать, бо на Бадері хоч знаєш за що трудишся

про роботу на Бадері

Олена Олена 29 марта, 2019 год
Найбільше що сподобалось на заводі, то це система мотивації працівників. Якщо постаратися, то нічогенька зп в кінці місяця виходить

Ділюся враженнями про роботу

Федір Федір 25 марта, 2019 год
Щоб там не писали, а Бадер все таки дає гарну можливість для заробітку, буду і далі працювати і розвиватися

Автомагазины
dusku-plus.com