АЗС UPG отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
АЗС UPG
342 отзыва / 186724 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Качество топлива

Андрей Андрей вторник, 24 ноября
отличная приятная АЗС, хороший уютный дизайн. Цена на стелле радует. Все минусы только на стороне мобильного приложения - его явно надо бы прокачать и обновить.
Достоинства:
  1. Наличие А-100, высокое качество топлива (всего)
Недостатки:
  1. Тормознутое приложение, странная система покупки топлива онлайн и списания бонуса.

заправка или магазин(кафе)

Гость Гость воскресенье, 22 ноября
Пользуюсь услугами заправки много лет, но качество обслуживания оператором с каждым разом всё хоже. Как приезжаю на заправку - приходится стоять в очереди и ждать пока сделають кофе(а какое Вам, большой или маленький стаканчик....), приготовят хот-дог острый или нет.... пока выберут водку или сигареты..... ..
Уважаемые! Я заехала на АЗС! я хочу заправить автомобиль и ехать дальше, а не стоять в очереди как в магазине!
Достоинства:
  1. Качество топлива
Недостатки:
  1. Обслуживание

Отказ мне в пользовании акционной цене

Владимир Владимир пятница, 13 ноября
 Отзыв об АЗС UPG по адресу Киев, Києво-Святошинський р-н, Обухівське шосе 1 Вчера на заправке в Ходосеевке было отказано в акционной заправке код имеется -было сказано что акция распространяется на дальнейшую заправку а я так понимаю это развод с акциями

гниюче зсередини

Юлія Юлія четверг, 5 ноября
Мій відгук допоможе шукачам роботи в мережі. Працавала на одній із заправок в кафе( мийник 2 через 2- графік пречудовий). Пропрацювала повних 2 місяці... Зарплату обіцяли за вісім тисяч: отримала голу ставку- 4900 на руки. Першого місяця це напевно тому що я " недосвідчений ще працівник": хоча мотиваційний процес і відсоток від продажу кафе повинен був іти! А на... Читать отзыв Мій відгук допоможе шукачам роботи в мережі. Працавала на одній із заправок в кафе( мийник 2 через 2- графік пречудовий). Пропрацювала повних 2 місяці... Зарплату обіцяли за вісім тисяч: отримала голу ставку- 4900 на руки. Першого місяця це напевно тому що я " недосвідчений ще працівник": хоча мотиваційний процес і відсоток від продажу кафе повинен був іти! А на другий місяць: я звільняюсь сама, отже не отримую надбавлень також.... що за система? Навіть ті " грош'і", той мізер, що мав би отримати, не хочуть платити! Отак напевно їх начальства і живе: з невиплачених премій своїм же працівникам!!!! Я зараз просто задаю собі питання: як можна сподіватись на успіх своєї мережі, нехтуючи простих працівників? Те, що гниє зсередини на смак також не буде солодке, чи не так??
І ще одне про ставлення: замість привітання, директор кафе каже мені:" прибери он те!"..... Що це? Гідне ставлення чи що? І вона говорить про якісні послуги клієнтам.... Спочатку повинна сама навчитись бути доброю людиною!
І про кухарів скажу: спостерігала я і їхній процес: вони штрафуються і по провині, і без неї. Сроку придатності в готових виробах немає, змінюються просто стікери, отже, будьте обережними беручи щось з готової продукції в кафе: краще, щоб вам приготував кухар!
Премію одній з кухарів також не заплатили... Цікаво, вони якось " вибирають" кому не платити????? Тому немає гарантії що вам " повезе". Якщо ви готові ризикнути і потратити може даремно свій час, можу вам порадити цю " чудову" мережу заправок. Нажаль, про бензин нічого не знаю, але неодноразово бачила, як оператори неввічливо говорять з клієнтами, хоча знаю, що клієнт завжди правий, без виключень.

Насправді, мої поривання є позитивними: адже моїм негативним відгуком повинні, в ідеалі, скористатись менеджери, щоб покращити якість обслуговування в першу чергу , свого ж персоналу! Гарного всім дня, дякую, що прочитали!

Некомпетентність персоналу, обман

Гость Гость четверг, 5 ноября
negative
Я не є користувачем даної мережі. Але отримав СМСку 13.10.20 "твоя знижка на АЗК UPG за кодом..... діє до 08.11.20 Бензин/Дп:1грн. Газ найбижча UPG...."
negative
При нагоді заїхав, ціна палива 24,10 грн, мінус 1 грн - цікава пропозиція. Підходжу до стійки оператора 02 Витрикуш С., показую СМСку, перепитую, чи дійсно отримаю знижку, отримую ствердну відповідь. Заправляю 34,15 л (до повного), і мені кажуть "Дайте Вашу картку", туди нарахуємо бонус.
В сМС про карту нічого, оператор (перед заправкою - нічого), коли бензин у баку - Дай карту. Знижку не отримав, картку впихнути пробували - послав, оскільки не цікаво працювати з шахраями.

Негативна рекомендація!

Гость Гость 26 октября, 2020 год
Пропрацювала оператором майже 1,5 року. Ставлення до працівників жахливе, начальник Оксана Курило , вона зараз регіональний, лайно... хамка!!! Звільнили, не оплативши премії за жовтень і депреміювавши без пояснення причини за вересень на 5200 грн. Не рекомендую працевлаштування на цій АЗК і мережі!
Недостатки:
  1. Постійно затримують з/п

Все СУПЕР!

Сергій Сергій 21 октября, 2020 год
Чотири роки заправляюсь на АЗС UPG і все влаштовує!
Київ Велика кільцева і Обухівська траса АЗС UPG А95 - супер! Газ - супер! Після 10 тис на газу infiniti FX 37S приїхав на ТО - фільтр як новий, навіть можна було не міняти, тяга краща наввіть ніж на А95.
BMW 528 XI пробіг 60т. км після 20т км на... Читать отзыв
Чотири роки заправляюсь на АЗС UPG і все влаштовує!
BMW 528 XI пробіг 60т. км після 20т км на їхньому А95 міняв свічки по регламенту, були ідеальні, можна було не міняти. hi
Достоинства:
  1. +
Недостатки:
  1. нема

Не рекомендую

Гость Гость 13 октября, 2020 год
12.10 .2020 в балон ёмкостью 30 литров заправили 33,5 л. Причем на замечание был ответ поразительный" у вас раздуло балон" причем я приехал к ним на газу то-есть не на пустом балоне литров 2-3 там было 100%.

Можно заправляться.

Валерий Валерий 13 октября, 2020 год
 Отзыв об АЗС UPG по адресу Одесса, смт.Авангард, вул.Авангардная, 4 К топливу претензий нет. Заправляюсь здесь второй год (Renault 1.5 dCi Delphi). Цена отличная + скидка 50коп/литр по безналу. Но недавно заметил недолив 0.5литра на канистре 20л. Как-бы не критично ( думаю везде недоливают). За это 4 балла.

Хорошое обслуживание

Гость Гость 9 октября, 2020 год
Заправлялась на АЗС в Киеве по ул.Затышна.Была в шоке от увиденного и услышанного. Директор заправки(я так поняла) орала и оскорбляла заправщика при клиентах. Таким неадекватным управителям нельзя доверять такую ответственную работу.
Достоинства:
  1. Обслуживание,бензин
Недостатки:
  1. Ужасное отношение директора к своим работникам.

Плохого не скажу.

Райнер Райнер 2 октября, 2020 год
Два года заправляюсь ДТ. Рено 1.5dci. Ничего плохого про топливо сказать не могу. Цена по предварительной оплате - супер. На туалеты и <<приветливый персонал>> не обращаю внимание.

Обманули .

Олександр Олександр 25 сентября, 2020 год
Доброго дня мене звати Олександр . 25.09.2020 заправляв повний бак газу на азс в с. Корнин вул. Обїзна 4 . В моєму авто стоїть балон на 52л в який поміщається до 50л газу наприклад в окко постійно влазить 49л а на цій азс мені заправили 60.43л , я почав скаржитись як таке взагалі можливо на що директор азс сказала мені... Читать отзыв Доброго дня мене звати Олександр . 25.09.2020 заправляв повний бак газу на азс в с. Корнин вул. Обїзна 4 . В моєму авто стоїть балон на 52л в який поміщається до 50л газу наприклад в окко постійно влазить 49л а на цій азс мені заправили 60.43л , я почав скаржитись як таке взагалі можливо на що директор азс сказала мені що помилки на колонці бути не могло і я виїзджу на цьому балоні більше км що є повним бредом і гроші повертати відмовилась. Ще ніколи ні на одній азс мені таку кількість л газу не переливали це мене дуже обурило !!!!

скажений недолив

Гость Гость 17 сентября, 2020 год
на заправках недоливают до 5% палива на зауваженя нереагуют постійно включают декилька раз колонку щоб нехто неміг докопаться до правди пальне може один раз хороше другий раз жахливий

Найгірша АЗС

Гость Гость 14 сентября, 2020 год
 Отзыв об АЗС UPG по адресу Ковель, ул. Сагайдачного, 5г Просто 0 поваги до відвідувачівприходжу в туалет, мене виганяють, бо так сказать, гості них "зае##ли"
Прибиральниці не працюють, грублять відвідувачам
Останній раз заправляювся на цій станції
Заправка на Варшавській м. Ковель
Позор міста Ковеля
Дякую співробітникам, які заправлють машини, справжні професіонали

та шота делайте!

Инспектор Инспектор 9 сентября, 2020 год
Работа сутками это геноцыд по современному пистолетчик находится возле бака в газовом облаке зарабатывает себе онкологию,все заправки давно перешли на 12 часовую смену это не так ущербно для здаровъя, менеджера зверствуют, забрали стулья у кассиров попробуй выстоять сутки су*а на ногах работая в напряге с деньгами не может человек сутки работать без отдыха,расчетные листы по зарплате не выдаются хер че... Читать отзыв Работа сутками это геноцыд по современному пистолетчик находится возле бака в газовом облаке зарабатывает себе онкологию,все заправки давно перешли на 12 часовую смену это не так ущербно для здаровъя, менеджера зверствуют, забрали стулья у кассиров попробуй выстоять сутки су*а на ногах работая в напряге с деньгами не может человек сутки работать без отдыха,расчетные листы по зарплате не выдаются хер че поймешь бухгалтера видать бараны, при суммированном учете рабочего времени можна перерабатывать не больше 120 часов в год , а графики лепят как хотят нарушений по трудовому законодательству полно.Надо региональных закрыть на сутки в подсобках без табуреток и су*а без отдыха! Люди не будьте баранами есть еще законы Украины требуйте к себе нормального отношения а то они уже охренели в корень!
Достоинства:
  1. много
Недостатки:
  1. много

Отличный 100 бензин

Владимир Владимир 6 сентября, 2020 год
F10 535 n55 заправляюсь 98-100 бензином на UPG. По ощущениям качество как у сокара 98 нано, цена ощутимо меньше. После 95 окко и вога машина немного вибрирует при горячем запуске, на upg и сокар такого нет.
Достоинства:
  1. Цена, качество топлива

Вінниця Нева заправка ЖУТЬ!

Анклюз Анклюз 4 сентября, 2020 год
Нова заправка.
Втратив 27 хвилин. Не заправився. Кричав, свистів. Пістолет в бак не вставили. Паливо міряли. Пістолет знову не вставили. Спілкувались. Сміялись...Бардак!!!!
Персонал не підготовлений. Усі на тормозі.
Сказав усе, що про них думаю.
Поїхав, заправився на випробуваному БРСМ...
Достоинства:
  1. Чиста територія
Недостатки:
  1. Сервіс відсутній. Персонал не підготолений.

Оператор 04 Весна Л.І. краде акційні знижки

Анатолій Анатолій 25 августа, 2020 год
 Отзыв об АЗС UPG по адресу Львов, 200, вулиця Шевченка Оператор 04 Весна Л.І. на заправці АЗС №5, займається обманом. При заправці 35 літрів А-95 назвала сумму для оплати 815,50 гривен. Дав 820, отримав 4,50 гривень. Окулярів з собою не було. Дома подивився квітанцію в якій була вказана акційна знижка 35 гривень та сумма для оплати 780,50 гривень. Тобто знижку поклала собі в кишеню. При тому запрошувала купити каву та... Читать отзыв Оператор 04 Весна Л.І. на заправці АЗС №5, займається обманом. При заправці 35 літрів А-95 назвала сумму для оплати 815,50 гривен. Дав 820, отримав 4,50 гривень. Окулярів з собою не було. Дома подивився квітанцію в якій була вказана акційна знижка 35 гривень та сумма для оплати 780,50 гривень. Тобто знижку поклала собі в кишеню. При тому запрошувала купити каву та омивач скла.
Транзакція №25780709 24-08-2020 11:38:50

Отвратительное обслуживание

Юлия Юлия 23 августа, 2020 год
 Отзыв об АЗС UPG по адресу Киев, Києво-Святошинський р-н, Обухівське шосе 1 Заехали с двумя детьми, чтобы взять с собой перекусить что-то. На заправке нет хот-догов. Ладно, но хоть бургеры можно по человечески разогреть?!

Якісне пальне!!!

Гость Гость 16 августа, 2020 год
Заправляюсь диз паливом вже чотири роки на заправці UPG м.Броди супер паливо супер заправка зробили ремонт в приміщенні приємно зайти!

Скажений недолив

Любомир Любомир 11 августа, 2020 год
В с.Пасіки Зубрицькі скажений недолив в каністру 20л ці фокусники влили 26л.Коперфілд стоїть тихенько з боку і дивується.
Достоинства:
  1. Близько
Недостатки:
  1. Скажений недолив

либо недолив либо ужасное качество газа

Гость Гость 11 августа, 2020 год
заправлялся несколько раз на заправке г.одесса седьмая пересипская.то загорится чек то увеличивается расход газа.мне кажется что просто идет недолив и плохое качество газа.нерекомендую

Перевірити касирів

Гость Гость 29 июля, 2020 год
27.07.20 заправлялись газом.Хлопці дуже гарно обслуговують.Але касир-... Навіть каву,яка була в подарунок в день народження,не дали.Сказала,що не працює апарат.Хоча за гроші клієнтів обслуговувала.Це все дріб'язок,але не приємно.

Ужасно! Не заправляйтесь тут

Гость Гость 29 июля, 2020 год
Нікому не рекомендую заправлятися на даній заправці

Обслуживание клиентов без масок

Гость Гость 29 июля, 2020 год
По качеству топлива (газа) особо претензий нет, только начал заправляться поскольку рядом построили АЗС.
Но один вопрос - Почему на кассе обслуживают клиентов без масок?? В период карантина в стране! Хотя на ВОГ та же история.
Но почему-то много других брендов строго соблюдают правила...
Может полиции стоит объяснить АЗС что надо делать и сколько стоит халатность?!

Дурять при заправці газом

Гость Гость 29 июля, 2020 год
Сьогодні 29.07.2020 заправляла авто газом на заправці в Вінниці по вул Максимовича. Під час заправки заправщик розмовляв по мобільному , а з бака випав пістолет на асфальт. Я була біля каси і це все побачила, зробила зауваження.Після заправки отримала чек на 36 літрів (бак 48 літрів) , розрахувалась, коли сіла в машину і проїхала квартал, датчик газу показував заповненість... Читать отзыв Сьогодні 29.07.2020 заправляла авто газом на заправці в Вінниці по вул Максимовича. Під час заправки заправщик розмовляв по мобільному , а з бака випав пістолет на асфальт. Я була біля каси і це все побачила, зробила зауваження.Після заправки отримала чек на 36 літрів (бак 48 літрів) , розрахувалась, коли сіла в машину і проїхала квартал, датчик газу показував заповненість ємності на чверть. Я повернулась , написала скаргу , працівники подивились на мій датчик і сказали , що це в мене він не правильно показує( хоча завжди датчик показував адекватно) . Нікому не рекомендую заправлятися на даній заправці.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Обманюють людей, не уважні

АЗС БНК Чубинське

Гость Гость 28 июля, 2020 год
Недавно призначили нового територіального керівника Андріяш Володимира Володимировича. В мене питання до керівництва компанії, і безпосередньо до людини, яка призначила цю особу на відповідну посаду. Де Ви знайшли цього дебіла. Вибачте але він, тупа, неадекватна, підла і підступна людина. Та йому не керівником бути, а на базарі секонд хендом торгувати. Шановне керівництво компанії, якщо вам дорога честь і... Читать отзыв Недавно призначили нового територіального керівника Андріяш Володимира Володимировича. В мене питання до керівництва компанії, і безпосередньо до людини, яка призначила цю особу на відповідну посаду. Де Ви знайшли цього дебіла. Вибачте але він, тупа, неадекватна, підла і підступна людина. Та йому не керівником бути, а на базарі секонд хендом торгувати. Шановне керівництво компанії, якщо вам дорога честь і процвітання АЗС якими пробує "керувати" данна особа, то гоніть його як найшвидше і як подалі.
Вибачте. Не в моїй компетенції давати вам поради, але якщо Андріяш залишиться, то нічого доброго з цього не вийде.
А сама АЗС чудова. І люди чудові. Тому і оцінив в п'ять зірок.

Постоянный недолив ДП

Александр Александр 28 июля, 2020 год
Сначала думал, стрелка врет. Дважды заправился по 30 литров ДП, недолив около 3-х литров. На других запаваках такого не замечал. Последний раз заправился на ОККО. СТРЕЛКА В ПОРЯДКЕ.Недолив на UPG существует. Ровно.
Достоинства:
  1. качество
Недостатки:
  1. Недолив
АЗС UPG
UPG - это компания, полное название которой "УКРПАЛЕТСИСТЕМ" владеет собственной сетью АЗС по всей Украине. Кроме этого она занимается оптовой реализацией светлых топлив, как большими вагонными составами, так и маленькими партиями. Все их АЗС отвечают наивысшим стандартам обслуживания, а топливо проходит обязательный контроль качества.

АЗС
Топливо ЮА (Toplyvo UA)