ОККО - КИДАЛЫ!!! - Отзывы об АЗС ОККО

АЗС ОККО
Отзыв написан 14 мая, 2019 год 248 просмотров
Ваши талоны продают на каждом углу, а вы типа ничего не знаете. Может вам ссылку на ОЛХ дать???
А вот если просроченный то идите менять где покупали. А если конторы которая у вас их покупала уже нету или человек умер что мне их продал и его теперь нету то что мне делать???
Крысяры деньги прикарманили и типа ничего не знают...!

Ответ представителя OKKO 21 мая, 2019 год
Доброго дня! Ми неодноразово попереджали та попереджаємо своїх клієнтів про випадки шахрайства, що останнім часом стають дедалі частішими. Зокрема, до потенційних та існуючих клієнтів напряму телефонують треті особи, відрекомендовуються як «менеджери» ОККО і пропонують купити у них продукти та послуги (те саме стосується і OLX).
Компанія застерігає від участі в таких операціях, за якими стоять шахраї. Звертаємо вашу увагу, що усі менеджери ОККО використовують для спілкування виключно корпоративний мобільний зв'язок. Перевірити належність номера телефону до корпорації, можна звернувшись до центрального офісу ОККО. У разі виникнення подібного інциденту, сумніву щодо невідомого номеру, прохання повідомити в правоохоронні органи із заявою про шахрайські дії. Також на гарячу лінію компанії ОККО - 0 800 501 101.
Щоб не стати жертвою обману і не втратити гроші, зверніть увагу, що усі закупівлі паливних талонів, мінеральних добрив тощо, варто здійснювати тільки через центральний офіс чи регіональні відділення компанії ОККО. Для клієнтів, котрі бажають придбати талони на пальне на нашому офіційному сайті є контакти регіональних представництв: https://www.okko.ua/uk/regional-offices

P.S:
також попереджаємо, що кожен відгук та звернення проходить цензуру. Ми будемо видаляти коментарі, у котрих звучить нецензурна лексика, образи та погрози.

АЗС: отзывы

Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС
3.8
Нет сервиса Нет сервиса, некомпетентный персонал. Больше не приеду ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЮПИДЖИ - ТОП ! Нет желания и времени писать о том что произошло, но поверьте с таким сервисом у вас не останется клиентов.
АЗС Glusco Ответ представителя АЗС Glusco
воскресенье, 8 декабря
Доброго дня! Дякуємо за відгук про роботу нашого АЗК! Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася! Щоб ми могли розібратися в...

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

АЗС КЛО