Низкое качество - Отзывы об АЗС ОККО

АЗС ОККО
Сергей Отзыв написан четверг, 25 апреля 23 просмотра
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кировоград, Преображенська вулиця, 90-А Я больше на окко не заеду, перешёл на другую Азс возле овощного рынка Маркет (синяя) без рекламы, доволен расходом на тоете королла 6 л/100 км, супер, советую Кировоград
Достоинства:
  1. Нет
Недостатки:
  1. Низкое качество больше не заправляюсь
Комментарии к отзыву

Ответ представителя OKKO четверг, 2 мая
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправляєтесь. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.


АЗС Кировоград: отзывы

Отзыв об АЗС Кировоград. Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

АЗС МОТТО
АЗС МОТТО

Рейтинг: 1.8
43 отзыва
Маршал АЗС
Маршал АЗС

Рейтинг: 1.7
296 отзывов
АЗС WOG
АЗС WOG

Рейтинг: 2.6
1473 отзыва
АЗС КЛО
АЗС КЛО

Рейтинг: 2.3
490 отзывов
БРСМ-Нафта АЗС
БРСМ-Нафта АЗС

Рейтинг: 2
712 отзывов
Сеть АЗС «Параллель»
Сеть АЗС «Параллель»

Рейтинг: 2.1
46 отзывов
АЗС ШЕЛЛ
АЗС ШЕЛЛ

Рейтинг: 3.2
1071 отзыв
АЗС UPG
АЗС UPG

Рейтинг: 2.3
237 отзывов
SOCAR
SOCAR

Рейтинг: 2.1
362 отзыва
АЗС ANP
АЗС ANP

Рейтинг: 1.8
246 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close