Низкое качество - Отзывы об АЗС ОККО

АЗС ОККО
Сергей Отзыв написан 25 апреля, 2019 год 65 просмотров
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кировоград, Преображенська вулиця, 90-А Я больше на окко не заеду, перешёл на другую Азс возле овощного рынка Маркет (синяя) без рекламы, доволен расходом на тоете королла 6 л/100 км, супер, советую Кировоград
Достоинства:
  1. Нет
Недостатки:
  1. Низкое качество больше не заправляюсь
Комментарии к отзыву

Ответ представителя OKKO 2 мая, 2019 год
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправляєтесь. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.


АЗС Кировоград: отзывы

Отзыв об АЗС Кировоград. Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

Маршал АЗС
Маршал АЗС

Рейтинг: 1.9
328 отзывов
АЗС Avantage 7
АЗС Avantage 7

Рейтинг: 1.7
120 отзывов
АЗС Glusco
АЗС Glusco

Рейтинг: 3.5
136 отзывов
АЗС ОВИС
АЗС ОВИС

Рейтинг: 2.5
34 отзыва
АЗС WOG
АЗС WOG

Рейтинг: 3
1602 отзыва
АЗС UPG
АЗС UPG

Рейтинг: 2.3
278 отзывов
АЗС АМИК (AMIC)
АЗС АМИК (AMIC)

Рейтинг: 2.2
324 отзыва
АЗС Авиас
АЗС Авиас

Рейтинг: 1.8
77 отзывов
SOCAR
SOCAR

Рейтинг: 2
393 отзыва
Neftek АЗС, Днепропетровск
Neftek АЗС, Днепропетровск

Рейтинг: 2.1
58 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close