АЗС ОККО
Сергей Украина Отзыв написан четверг, 6 декабря 29 просмотров
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кировоград, ул. Нижняя Пятихатская, 1 Я тоже думал, что хорошее оказалось наоборот, обман, поехал на другую сеть Азс - доволен
Достоинства:
  1. Нет
Недостатки:
  1. Низкое качество не европейское
Комментарии к отзыву

Ответ представителя OKKO среда, 12 декабря
Доброго дня, Сергію! Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.


АЗС Кировоград: отзывы

Отзыв об АЗС Кировоград. Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

Главный...

АЗС

АЗС КЛО
АЗС КЛО

Рейтинг: 1.4
433 отзыва
АЗС МОТТО
АЗС МОТТО

Рейтинг: 1.7
10 отзывов
Маршал АЗС
Маршал АЗС

Рейтинг: 1.9
281 отзыв
АЗС ОВИС
АЗС ОВИС

Рейтинг: 2.5
27 отзывов
SOCAR
SOCAR

Рейтинг: 1.8
342 отзыва
АЗС Prime Group
АЗС Prime Group

Рейтинг: 4.5
11 отзывов
АЗС WOG
АЗС WOG

Рейтинг: 1.5
1375 отзывов
АЗС АМИК (AMIC)
АЗС АМИК (AMIC)

Рейтинг: 2.2
257 отзывов
АЗС ANP
АЗС ANP

Рейтинг: 1.8
227 отзывов
АЗС "ЗапорожОилГрупп"
АЗС "ЗапорожОилГрупп"

Рейтинг: 3.5
24 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close