ДТ плохое - Отзыв об АЗС ОККО

АЗС ОККО
Сергей Украина Отзыв написан 6 декабря, 2018 год 48 просмотров
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кировоград, ул. Нижняя Пятихатская, 1 Я тоже думал, что хорошее оказалось наоборот, обман, поехал на другую сеть Азс - доволен
Достоинства:
  1. Нет
Недостатки:
  1. Низкое качество не европейское
Комментарии к отзыву

Ответ представителя OKKO 12 декабря, 2018 год
Доброго дня, Сергію! Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.


АЗС Кировоград: отзывы

Отзыв об АЗС Кировоград. Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

БРСМ-Нафта АЗС
БРСМ-Нафта АЗС

Рейтинг: 1.6
672 отзыва
Сеть АЗС «Параллель»
Сеть АЗС «Параллель»

Рейтинг: 2.2
41 отзыв
АЗС КЛО
АЗС КЛО

Рейтинг: 1.4
447 отзывов
Atan АЗС
Atan АЗС

Рейтинг: 2.3
25 отзывов
Маршал АЗС
Маршал АЗС

Рейтинг: 1.8
287 отзывов
АЗС WOG
АЗС WOG

Рейтинг: 1.6
1416 отзывов
АЗС ШЕЛЛ
АЗС ШЕЛЛ

Рейтинг: 2.5
1039 отзывов
АЗС Glusco
АЗС Glusco

Рейтинг: 3.9
73 отзыва
Бензин Pulls 95
Бензин Pulls 95

Рейтинг: 2.9
23 отзыва
АЗС SKY
АЗС SKY

Рейтинг: 1.3
65 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close