Зверніть увагу - Отзывы об АЗС ОККО

АЗС ОККО
Отзыв написан среда, 13 октября 6 просмотров
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Днипро, Никопольский р-н, с. Приднепровское, ул.Полевая 56 Заправлялися у Дніпрі на Петровського - завжди обслуговування було гарне але сьогодні адміністратор розмовляла з нами хамовито! Ми заказали кофе - хлопці молодці - гарно обслуговували та швидко. Але от я та мій чоловік підходимо робити кофе а на нас кричить адміністратор Це просто жах Ми люди! Розуміємо всі ситуації ! Достатньо пояснити що там або там щось не працює!!!!! Але не таким криком!!!! Дякую за жахливий настрій ! Будь ласка зверніть на дану ситуацію увагу!

Ответ представителя OKKO понедельник, 18 октября
Анно, добрий день. Дякуємо вам за звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Обов'язково проведемо внутрішню перевірку та розмову з колегою, коли з'ясуємо усі деталі. Чи не підкажете приблизний час вашого візиту?

АЗС Днепр: отзывы

Отзыв об АЗС Днепр. Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС ОККО
Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 413 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei. Підрозділи компанії... подробнее

АЗС
SOCAR