Програма "Лояльності" Фшка - Отзывы об АЗС ОККО

АЗС ОККО
Отзыв написан 21 июня, 2021 год 10 просмотров
Користуюсь фішкою багато років , аж раптом при списанні балів мені кажуть що у мене не підходить пін код, хоча я особисто його не міняв і не забув , оскільки він у мене записаний . Телефонував у службу підтримки щоб дізнатися хто має право змінювати мій пін код без мого відома , як результат адекватної відповіді так і не отримав , кажуть ніхто не може змінити крім мене , але по факту я його не міняв , значить всетаки спосіб заміни без мого відома таки існує. Тішить тільки одне що це програма "лояльності" ане банк де ви гроші зберігаєте . З таким сервісом ні в чому не можеш бути впевнений і не знаєш чи не змінять тобі пароль в той момент коли буде потрібно скористатися карткою. Як на мене справжнісінький лохотрон , хтось заморочиться і івідновить рароль, а хтось ні і всі бали нараховані на карту так і залишаться балами і ніколи не будуть викоиистані . На це мабуть і розрахунок програми "лояльнлсті".

Ответ представителя OKKO 23 июня, 2021 год
Доброго дня. Дякуємо вам за звернення. Насправді, пін-код змінити дійсно можете лише ви, наші колеги не мають такої можливості. Та й вона не потрібна. Можливо була спроба зі сторони взламати вашу картку, тому добре, що ви вчасно це помітили. Пін-код можна відновити, або ж й взагалі замінити на інший. Усі накопичені вами бали зберігаються, собі компанія їх не забирає. Лише у випадку, коли виходить термін, вони можуть згорати, але про це програма лояльності повідомляє завчасно кожного клієнта.

Напишіть нашим колегам сюди - https://www.facebook.com/myFISHKAcom/

Вони
допоможуть вам усе налаштувати.

АЗС: отзывы

Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС ОККО
Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 413 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei. Підрозділи компанії... подробнее

АЗС
Сеть АЗК KLO