Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Гость пятница, 25 мая Не могу зарегистрироваться. здравствуйте ! Дали карточку "фишку" на Окко, при регистрации не приходит смс. Что делать?
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Щоб успішно пройти online реєстрацію, рекомендуємо вам врахувати наступні моменти:

• вводьте дані українською мовою;
• заповніть всі обов’язкові поля анкети;
• обов'язково введіть діючий номер мобільного телефону, оскільки на нього буде надіслано код-підтвердження.
Зверніть увагу! Якщо ваш номер телефону вже існує у системі Fishka, вам не вдасться зареєструвати на нього картку.
• на кнопку «отримати код» потрібно натиснути лише один раз. Код підтвердження повинен надійти впродовж 10 хв. Якщо ви все ж таки кілька разів спробували отримати код – це не проблема. В такому разі вам потрібно буде внести останній отриманий код.
Дмитрий 19 мая, 2018 год можно ли на заправке заправить бензин в металлические бочки? В каком случае сотрудники заправки могут отказаться от заправки бензина в металлические бочки?
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. За правилами безпеки відпускати пальне дозволено у спеціальні металеві каністри. У інші ємкості, не призначені для транспортування пального, відпуск пального забороняється. Ми турбуємось про безпеку як наших клієнтів, так і працівників. Дякуємо за розуміння.
Гость 9 мая, 2018 год Окко лохотрон? Почитав отзывы работников okio на сайте otrude.net, сразу становится все на свои места, ЗАРАБАТЫВЕТ КТО, КАК МОЖЕТ, других слов нет.....
Гость Cоломенский 8 мая, 2018 год Мошенничество при заправке газом Уважаемые господа! скажите, пожалуйста, кто у вас "регулирует" счетчики? персонал заправки самостоятельно или с Вашего ведома? потому что при объеме бака в 52л (по паспорту) невозможно заправить 50л. Разница должна составить 10-15%. Это так мне заправили авто на АЗС по ул.Кировоградской,21 - ныне ул.Владимира Брожка (Киев).
Если это повторится в следующий...  Читать далее
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за звернення. Різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежть від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Всі ПРК кожного місяця проходять планові перевірки та калібрування. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію напишіть, будь ласка, номер вашої картки Fishka.
Гость 23 апреля, 2018 год Талонами до полного бака Как заправить полный бак при оплате талонами?
Талоны номиналом 10л
Сколько войдет в бак не понятно
Можно ли оплатить уже заправленное кол. литров часть талонами, а часть деньгами?
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Дякуємо за звернення. При оплаті заправки авто талонами вартість різниці недолитого пального не повертається. Тому слід розрахувати яка кількість пального поміститься в бак. Рекомендуємо приблизну кількість (кратну 10л) заправити з оплатою талонами, а решту, при потребі, заправити за готівку (безготівково) додатково.
Олександр 13 апреля, 2018 год Просрочен талон Доброго дня. Якщо вчорашнім днем просрочені два талонами по 10 літрів. Можна обміняти або на ці талони заправити ст?
OKKO Ответ представителя OKKO Олександре, доброго дня! Отоварити протермінований талон не можна. Просимо звернутись в офіс компанії в якому здійснювали купівлю талону за консультацією. Перелік офісів можна знайти за посиланням https://www.okko.ua/uk/regional-offices
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня! Отоварити протермінований талон не можна. Просимо звернутись в офіс компанії в якому здійснювали купівлю талону за консультацією щодо заміни талону на дійсний. Перелік офісів за посиланням https://www.okko.ua/uk/regional-offices
Дмитрий 4 апреля, 2018 год okkopay Решил воспользоваться сервисом оккопэй. Приехал на заправку, нжал до полного, сняло 1999.93 грн. Заправился на сумму 1397. Взял чек на кассе, но разницу в сумме не вернули!
OKKO Ответ представителя OKKO Дмитре, доброго дня. Дякуємо за звернення.
Вкажіть, будь ласка, номер вашої картки Фішка, номер чеку. Спробуємо оперативно прояснити ситуацію.
Ірина 1 апреля, 2018 год Калинівка, кафе Чому в кафе в Калинівці, Київська область економлять на каві. Подають замість капучіно молоко з водою? Чому подають несвіжі салати? Кожний раз треба просити переробити та замінити.
OKKO Ответ представителя OKKO Ірино, доброго дня. Дякуємо за звернення. Вкажіть, будь ласка, коли саме трапилась така ситуація, дата, приблизний час. Можливо зможете вказати номер Вашої картки Фішка. Ми все ретельно перевіримо та повернемось з більш детальною відповіддю.
Кожен запит клієнтів для нас має важливе значення і допомагає виправляти операційні та інші помилки.
Гость 29 марта, 2018 год Утерян чек Добрый дегнь,у меня есть топливная карта,заправился и был утерян чек,как его можно востановить,для бухгалтерии.
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Рекомендуємо звернутись до регіонального менеджера. Контакти можна знайти за посиланням - https://www.okko.ua/uk/regional-offices
Іван 25 марта, 2018 год Як збільшити постійну знижку ? Як збільшити постійну знижку. Яка максимальна знижка
OKKO Ответ представителя OKKO Іване, доброго дня. Ви може збільшити свою персональну знижку, купуючи при заправці товари у магазині та кафе. деталі за посиланням - https://www.okko.ua/uk/personal_offer
Олександр 24 марта, 2018 год Чи можливий обмін талонів ДП на бензин А-95?9 Придбали дизпаливо (талони)....Виникла необхідність в бензині А-95, чи можливо здійснити заміну?
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Рекомендуємо звернутись до регіонального менеджера. Контакти можна знайти за посиланням - https://www.okko.ua/uk/regional-offices
Сергей 21 марта, 2018 год Потерял карточку фишка как можно её востановить Потерял карточку фишка как можно её восстановить
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Так, вам потрібно звернутись на ГЛ Fishka - 0 800 505 118
Гость 14 марта, 2018 год Втратив талони Скажіть чи можна відновити талони , якщо можна яким чином, талони закуплені фірмою з якою є контракт з АЗС
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Талони може замінити організація, що їх отримувала звернувшись з офіційним листом протягом 30 днів з дня закінчення терміну дії. Контакти вашого регіонального представника можна знайти за посидланням - https://www.okko.ua/uk/regional-offices
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Вам потрібно попредити оператора на касі, що ви хочете заправитись за бали.
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Талони може замінити організація, що їх отримувала звернувшись з офіційним листом протягом 30 днів з дня закінчення терміну дії. Контакти вашого регіонального представника можна знайти за посидланням - https://www.okko.ua/uk/regional-offices
OKKO Ответ представителя OKKO Романе, доброго вечора. Це безкоштовна 1 кава, яку ви можете використати протягом семи днів з моменту отримання смс-повідомлення.
Таня 27 января, 2018 год обмен талонов Добрый день, у меня осталось пять неиспользованных талонов на топливо за 12 месяц 2017 года, но представитель, у которого я покупала эти талоны, отказал мне в обмене. Могу ли я каким-то образом решить этот вопрос? Спасибо
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Талони може замінити лише організація, що їх отримувала звернувшись з офіційним листом протягом 30 днів з дня закінчення терміну дії. Контакти вашого регіонального представника можна знайти за посидланням - https://www.okko.ua/uk/regional-offices
Владимир 21 января, 2018 год Срок годности зимнего дизельного топлива Здравствуйте, подскажите пожалуйста какой срок годности дизельного топлива, и отличается ли он для зимнего дизельного топлива (как я понимаю в нем больше различных присадок и соответсвенно срок хранения может быть меньше?)
Леонид 17 января, 2018 год Это правда Доьрый день.мне позвонил Юрий,представился сотрудником вашей сети и предложил ДП 18грн/л,95 22грн/л.талонами.Скажите это правда?г.Кривой Рог.
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Ми завжди рекомендуємо купувати талони лише у офіційних представників. Контактні дані регіональних представників можна знайти за посиланням - https://www.okko.ua/uk/regional-offices
Владимир 16 января, 2018 год почему у вас нельзя заправляться в пластиковые канистры? в продаже в магазинах есть пластиковые канистры СПЕЦИАЛЬНО для топлива, почему на ваших заправках отказываются их заправлять? если у вас есть какая то архаичная инструкция которая запрещает это делать то надо отменять эту инструкцию, на машинах уже давно пластиковые баки это не является помехой для заправки а пластиковую канистру ДЛЯ...  Читать далее
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго вечора. Згідно з правилами безпеки заправляти в пластикову каністру є категорично заборонено. Оскільки ми дотримуємось усіх вимог законодавства України і дбаємо про безпеку наших клієнтів, то не можемо порушити цієї вимоги і заправляємо лише у металеві каністри.
Стефанюк Юрій 19 декабря, 2017 год Як відновити картку фішка? Я загубив картку фішка, якою користувався десь 6 років, брелків також немає, на ній є бали, бо на телефон приходять смс з акціями і знижками, чи можливо відновити картку?
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго вечора. Вам потрібно на АЗК взяти нову картку, зареєструвати її на сайті Fiishka - https://myfishka.com/#register та зателефонувати на гарячу лінію, щоб об'єднати рахунки.
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго вечора. Вам потрібно на АЗК взяти нову картку, зареєструвати її на сайті Fiishka - https://myfishka.com/#register та зателефонувати на гарячу лінію, щоб об'єднати рахунки.
Алексей 21 ноября, 2017 год Не приходит смс код восстановления пароля Раз пять пробовал.
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Так, вам потрібно звернутись на ГЛ Fishka - 0 800 505 118
Гость 7 ноября, 2017 год Розблокувати фішку. Добрий вечір.... чи можна розблокувати картку-фішку?
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Так, вам потрібно звернутись на ГЛ Fishka - 0 800 505 118
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Так, ви можете розрахуватись балами за пальне.
Гость 22 октября, 2017 год Зимний дизель? Когда на заправках ждать зимнее дизельное топливо? Есть вообще какието даты начала поставок зимнего или как там оно...
Хочу заправить полный но езжу редко не охота что бы зимой замерзло...
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Ми вже починаємо завозити зимове пальне. На заправках пальне почне з'являтись впродовж листопада з ураханням температури навколишнього середовища.АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

Главный...

АЗС новости

Є ідея – тримай лимон: ОККО розігрує мільйон гривень «О!», «А що як...», «А круто буде, якщо ми...» – з цих слів починаються нові бізнес-проекти, навколосвітні подорожі або просто...
Новий функціонал в ОККО Pay: тепер каву та омивач можна купити, не підходячи до каси ОККО продовжує розширювати функціонал сервісу OKKO Pay – починаючи з травня, клієнти мережі можуть купувати не тільки пальне, а й...
OKKO пропонує додаткові знижки для водіїв BlaBlaCar ОККО продовжує традиційну співпрацю з міжнародним райдшеринговим сервісом BlaBlaCar та пропонує додаткові знижки на пальне – бензин, ДП та газ...
Мережа ОККО відкрила 55-ий автозаправний комплекс у Київському регіоні 17 квітня у селищі Бородянка, що в 60 кілометрах від Києва у напрямку Коростеня, відкрився новий автозаправний комплекс ОККО. Він...
Святкові знижки Кажуть, слова до баку не заллєш. От і ми за те, щоб вітати зі святами не одними лише словами, але...
Обережно, активізувалися шахраї! Мережа «ОККО» попереджає, що останнім часом знову почастішали випадки телефонного шахрайства. Зокрема, до потенційних клієнтів телефонують треті особи, звертаються до...
Здай заглушку – обери життя: ОККО оголошує про старт всеукраїнської акції У рамках щорічного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі», черговий етап якого присвячений необхідності використання ременів безпеки під час...
Мережа «ОККО» з грудня заправляє пальним тільки зимових марок Щоб у холодну пору почувати себе максимально впевнено та безпечно за кермом, авто необхідно заправляти саме зимовим пальним, яке за...
«ОККО» розпочинає новий сезон персональних знижок З 1 вересня у мережі АЗК «ОККО» стартує сезон персональних знижок з оновленнями, які покликані зробити заправку зручнішою, швидшою та...
Новий сервіс від «ОККО» та Mastercard: оплачуйте пальне на колонці, не підходячи до каси Сервіс OKKO Pay для оплати пального на колонці зі смартфона — в один клік із Masterpass — вже доступний в оновленому мобільному додатку Fishka

Київ, 17 серпня...

АЗС

АЗС "NPG" Запорожье и область

Рейтинг: 5
2 отзыва
АЗС УКРТЕХПРОМСЕРВИСБУД

Рейтинг: 5
4 отзыва
АГЗС Атрио

Рейтинг: 5
1 отзыв
АЗС Лилия

Рейтинг: 5
1 отзыв
АЗС Толль Газ

Рейтинг: 5
1 отзыв
АЗС Рось-1

Рейтинг: 5
1 отзыв
АГЗС Газовик

Рейтинг: 5
1 отзыв
АГЗС ЛПГ

Рейтинг: 5
1 отзыв
FORMULA (УТН-Восток)

Рейтинг: 5
1 отзыв
АГЗС Альфа-Ойл

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться