АЗС ОККО отзывы

Сеть автозаправочных станций ОККО
АЗС ОККО

ОБМАН НЕДОЛИВА

Руслан Отзыв написан 2 мин 57 сек назад
Заправился газом проехал 70км. из 100км. Был в диком бешенстве от такой наглости!
Больше никогда там не буду заправляться.
Больше никогда там не буду заправляться.

OKKO Pay самовільно змінило спосіб оплати

Гость Отзыв написан вторник, 21 мая
Сьогодні 21.05 заправлявся через OKKO Pay. Поставив позначку "Сплатити балами", але кошти списано з картки MasterCard. Яка причина? Сума коштів була достатньою (потрібно було 1503, а балів було на 1508). Сьогодні 21.05 заправлявся через OKKO Pay. Поставив позначку "Сплатити балами", але кошти списано з картки MasterCard. Яка причина? Сума коштів була достатньою (потрібно було 1503, а балів було на 1508).
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 22 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka та адресу АЗК, на якому заправлялись. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Мне нравится

Юрий Отзыв написан вторник, 21 мая
Добрый день. На заправку заезжаю не часто. Но сервис мне нравиться. У меня вопрос по поводу балов на карточке, можно ли ними розплатится за кофе или или хот дог, напитки. Спасибо Добрый день. На заправку заезжаю не часто. Но сервис мне нравиться. У меня вопрос по поводу балов на карточке, можно ли ними розплатится за кофе или или хот дог, напитки. Спасибо
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 22 мая
Доброго дня, Юрію. Дякуємо вам за відгук ;)
Так, звичайно, бали, котрі є на вашій картці Fishka ви можете використовувати не лише на купівлю пального, але й на інші товари та послуги :)

Все отлично

Olesia Отзыв написан понедельник, 20 мая
Довольна сервисом, в магазинах всегда чисто, вкусный кофе, персонал адекватный.
Бензин средний, особых нареканий нет.
Довольна сервисом, в магазинах всегда чисто, вкусный кофе, персонал адекватный.
Бензин средний, особых нареканий нет.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня, Олесю. Щиро дякуємо за ваш відгук. Дуже тішимось тому, що ви задоволені, значить все недарма ;)
До зустрічі на ОККО.

Дизель г-но

Гость Отзыв написан понедельник, 20 мая
Заправился 15.05.19 г. на ОККО в Северодонецке 50 литрами дизеля. Через 10 км. из трубы повалил черный дым. Такого г-няного дизеля, я давно не встречал. Заправился 15.05.19 г. на ОККО в Северодонецке 50 литрами дизеля. Через 10 км. из трубы повалил черный дым. Такого г-няного дизеля, я давно не встречал.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Качество дизельного топлива - отвратительное

Александр Отзыв написан воскресенье, 19 мая
Периодически заправляюсь в Киеве на ОККО (3 года минимум)
15.05.2019 р. заправился до полного бака соляркой на заправке ОККО (вулиця Прикордонників, 21, Старовойтове, Волинська область, Украина, 43000). Пока добирался до Вильнюса:
1. Значительно усилися шум работающего двигателя
2. Появилась очень сильная вибрация
3. Стали "плавать" холостые обороты
4. Периодически на холостых двигатель "троил" (т.е. не работал какой-то из цилиндров)
 Читать отзыв
Периодически заправляюсь в Киеве на ОККО (3 года минимум)
1. Значительно усилися шум работающего двигателя
2. Появилась очень сильная вибрация
3. Стали "плавать" холостые обороты
5. Абсолютно другой, резкий запах отработавших газов.

После того, как в Вильнюсе долил до полного местного топлива
- все вернулось в норму.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону та номер картки Fishka. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Днепр Каштановая

Сергей Емченко Отзыв написан воскресенье, 19 мая
Было препущение по расходу бензина но помог Случай .Заправил канистру Для мотокосы 10 литров но пофакту окозалось 8.9 т.к канистра чужая надо отдать было .Менеджер гор.линии попросила сертификат с метрологии на мои сливные канистры.Рука руку греет.И ЭТО КРУТАЯ ОККО Было препущение по расходу бензина но помог Случай .Заправил канистру Для мотокосы 10 литров но пофакту окозалось 8.9 т.к канистра чужая надо отдать было .Менеджер гор.линии попросила сертификат с метрологии на мои сливные канистры.Рука руку греет.И ЭТО КРУТАЯ ОККО
Недостатки:
  1. Теперь ни ногой
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.
Усі мірники мають на собі пломбу державного органа стандартизації. Наявність пломби свідчить, що прилад перевірений і справний.
Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію й прокоментувати ваш випадок напишіть нам, будь ласка, адресу АЗК, на якому заправлялись, номер вашої картки Fishka, а також контактний номер телефону, щоб відповідальний менеджер міг з вами сконтактувати та запросити на технічний пролив пального. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Персональну знижку

Денис Отзыв написан воскресенье, 19 мая
Доброго дня! Чому моя персональна знизка на бензин та дп 3 грн/л, якщо я заправляюсь газом? Фішка № 1008907361926 Замініть персональну знижку. Пальне на високому рівні. Доброго дня! Чому моя персональна знизка на бензин та дп 3 грн/л, якщо я заправляюсь газом? Фішка № 1008907361926 Замініть персональну знижку. Пальне на високому рівні.
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 22 мая
Денисе, згідно перевірки по вашій картці Fishka, котру ви надали, то у вас всього одна покупка пального А-95, 16-03-2019 за всю історію користування карткою Fishka та не має жодної ТРН з купівлею газу.
Саме через це система і налаштувала вам таку знижку ( 3грн/л на пальне та ДП).

okko pay оплата

я Отзыв написан суббота, 18 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Житомир, Житомирская обл., с. Левков, М-06 После заправки можно купить кофе в окко пэй. Хотел залатить баллами и деньгами с карты. Ввел 20 балов. И "купил" всего за 20 то, что стоит 39. С карты деньги не снимали. фиксите После заправки можно купить кофе в окко пэй. Хотел залатить баллами и деньгами с карты. Ввел 20 балов. И "купил" всего за 20 то, что стоит 39. С карты деньги не снимали. фиксите
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня. Дякуємо вам за відгук та за те, що повідомили про цю ситуацію. Для того, аби ми могли з'ясувати ситуацію напишіть нам, будь ласка, номер вашої картки Fishka. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

ОККО - КИДАЛЫ!!!

Zorro Отзыв написан вторник, 14 мая
Ваши талоны продают на каждом углу, а вы типа ничего не знаете. Может вам ссылку на ОЛХ дать???
А вот если просроченный то идите менять где покупали. А если конторы которая у вас их покупала уже нету или человек умер что мне их продал и его теперь нету то что мне делать???
Крысяры деньги прикарманили и типа ничего не...  Читать отзыв
Крысяры деньги прикарманили и типа ничего не знают...!
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня! Ми неодноразово попереджали та попереджаємо своїх клієнтів про випадки шахрайства, що останнім часом стають дедалі частішими. Зокрема, до потенційних та існуючих клієнтів напряму телефонують треті особи, відрекомендовуються як «менеджери» ОККО і пропонують купити у них продукти та послуги (те саме стосується і OLX).
Компанія застерігає від участі в таких операціях, за якими стоять шахраї. Звертаємо вашу увагу, що усі менеджери ОККО використовують для спілкування виключно корпоративний мобільний зв'язок. Перевірити належність номера телефону до корпорації, можна звернувшись до центрального офісу ОККО. У разі виникнення подібного інциденту, сумніву щодо невідомого номеру, прохання повідомити в правоохоронні органи із заявою про шахрайські дії. Також на гарячу лінію компанії ОККО - 0 800 501 101.
Щоб не стати жертвою обману і не втратити гроші, зверніть увагу, що усі закупівлі паливних талонів, мінеральних добрив тощо, варто здійснювати тільки через центральний офіс чи регіональні відділення компанії ОККО. Для клієнтів, котрі бажають придбати талони на пальне на нашому офіційному сайті є контакти регіональних представництв: https://www.okko.ua/uk/regional-offices

P.S:
також попереджаємо, що кожен відгук та звернення проходить цензуру. Ми будемо видаляти коментарі, у котрих звучить нецензурна лексика, образи та погрози.

Балы все меньше и меньше

Анастасия Отзыв написан вторник, 14 мая
С каждым днем балов все меньше и меньше за газ. То 75 коп, потом 50коп, а сейчас 45 скоро будет 10коп. На других заправках с такой же ценой дают в два раза больше. С каждым днем балов все меньше и меньше за газ. То 75 коп, потом 50коп, а сейчас 45 скоро будет 10коп. На других заправках с такой же ценой дают в два раза больше.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо вам за відгук. Для того, аби ми змогли перевірити стан вашої персональної знижки напишіть нам, будь ласка, номер вашої картки Fishka. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Уходите с Азс окко заправляться

Сергей Отзыв написан суббота, 11 мая
Я поменял сеть Азс и больше не заправляюсь на данных заправках, иногда захожу на сайт и удивляюсь, что сколько людей недовольных Я поменял сеть Азс и больше не заправляюсь на данных заправках, иногда захожу на сайт и удивляюсь, что сколько людей недовольных
Достоинства:
  1. Кофе
Недостатки:
  1. Кроме кофе

Возврат средств при заправке через OKKO Pay

Андрей Отзыв написан пятница, 10 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 1-а Добрый день
Заправился через OKKO Pay по карте 1008991819792 на 565,65 грн, но в бак фактически влезло газа на 393,9 грн. Обычно в таких случаях остаток возвращался через 2-3 минуты на обратно на карту, в этот раз за 2 часа средства не вернулись. Как решить данный вопрос?
Добрый день
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 21 мая
Андрію, для швидшого з'ясування деталей та вирішення питання напишіть нам, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти (https://www.facebook.com/okkoua/) Потрібно 4 останні цифри вашої банківської картки, дата заправки та приблизна година. Дякуємо.

Тарас Михайлович

Гость Отзыв написан пятница, 10 мая
Я из Сумской области. Тарас Михайлович. Заехал на заправку ОККО, ул. Святошинская 34 б.Спасибо за гостиприимство. Спасибо оперератору Емине за тёплый приём и хорошее обслуживание. Буду рад ещё раз к вам приехать. Спасибо Вам. Доброго времени щсуток!!!! Я из Сумской области. Тарас Михайлович. Заехал на заправку ОККО, ул. Святошинская 34 б.Спасибо за гостиприимство. Спасибо оперератору Емине за тёплый приём и хорошее обслуживание. Буду рад ещё раз к вам приехать. Спасибо Вам. Доброго времени щсуток!!!!
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 10 мая
Доброго дня, Тарасе. Дякуємо вам за такий приємний відгук. Обов'язково передамо нашій колезі вашу подяку :)
Чекаємо знову ;)

Бензин вместо дизеля

Дмитрий Отзыв написан четверг, 9 мая
30.04.2019 в 12.22 (согласно чека) был заправлен бензином в дизельной машине, среагировал вовремя остановился в 10 км от АЗС Окко (въезд а Одессу со стороны Киева), набрал горячую линию ОККО сообщил проблему все были любезны, но эвакуатор вызывал самостоятельно, устранение подобной неисправности длилось 3 часа, Спасибо отдельное мастерам Роял Моторс г. Одесса сделали все оперативно. Все расходы на компенсацию предоставил...  Читать отзыв 30.04.2019 в 12.22 (согласно чека) был заправлен бензином в дизельной машине, среагировал вовремя остановился в 10 км от АЗС Окко (въезд а Одессу со стороны Киева), набрал горячую линию ОККО сообщил проблему все были любезны, но эвакуатор вызывал самостоятельно, устранение подобной неисправности длилось 3 часа, Спасибо отдельное мастерам Роял Моторс г. Одесса сделали все оперативно. Все расходы на компенсацию предоставил менеджеру ОККО, но вот уже прошло 10 дней и решение не принято. Подобное происходит с моим автомобилем именно на Окко уже второй раз , в первый хорошо сам увидел бензиновый пистолет в баке своего АВТО, хороший проблему решили тут же на заправке. В этот раз не доглядел. Господа ТОП менеджеры ОККО желаю Вам оказаться в такой ситуации и решать проблему самостоятельно, научитесь хотя бы быстро реагировать на компенсацию затрат.
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 10 мая
Доброго дня, Дмитро. Дякуємо вам за відгук. Приносимо вибачення за незручності та за тривалість вирішення питань компенсації. Для того, аби ми змогли з'ясувати на якому етапі зараз знаходиться ваша заявка, будь ласка, напишіть нам точну адресу АЗК та номер заявки на Гарячу Лінію, якщо такий маєте. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Кофемашина

Я Отзыв написан среда, 8 мая
Поставьте уже в Бердичеве нормальную кофемашину с большими порциями, самообслуживанием и okkopay. Поставьте уже в Бердичеве нормальную кофемашину с большими порциями, самообслуживанием и okkopay. Поставьте уже в Бердичеве нормальную кофемашину с большими порциями, самообслуживанием и okkopay. Поставьте уже в Бердичеве нормальную кофемашину с большими порциями, самообслуживанием и okkopay.
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 10 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Ми приймемо до уваги ваше побажання, адже ми плануємо й надалі розвивати послуги, котрі надаємо, щоб усім нашим клієнтам було комфортно у дорозі.

Снижение качества обслуживания

Павел Отзыв написан вторник, 7 мая
Был клиентом "ОККО" 15 лет. Устраивало почти все, нормальный бензин, широкая сеть, неплохое обслуживание, но за последних пол года замечаю, что ОККО уходит в крутое пике по качеству обслуживания. Раньше кофе было, за редким исключением, довольно вкусным и на всех заправках ОККО, туалеты были чистыми и работали. За праздничные дни пришлось поездить по стране, соответственно по привычке заправлялся и отдыхал...  Читать отзыв Был клиентом "ОККО" 15 лет. Устраивало почти все, нормальный бензин, широкая сеть, неплохое обслуживание, но за последних пол года замечаю, что ОККО уходит в крутое пике по качеству обслуживания. Раньше кофе было, за редким исключением, довольно вкусным и на всех заправках ОККО, туалеты были чистыми и работали. За праздничные дни пришлось поездить по стране, соответственно по привычке заправлялся и отдыхал на АЗС ОККО. Нормальный кофе был только в Луцке, в Черновцах - кипяток, заправленный чем-то напоминающий кофе, в Хотине, вообще не работала кофе-машина, в Старовойтове напиток, а не кофе. Туалеты, отдельная песня, я понимаю, что праздники, людей много, но нельзя так запускать, а в Хотине и Теребовле, вообще туалеты не работали. Дальше - больше, имел неосторожность позвонить на горячую линию ОККО, чтобы обрисовать ситуацию. Сначала все было хорошо, позвонили, извинились, сказали исправятся, но через день, когда я выехал за границу начались опять звонки с горячей линии с опросами о качестве обслуживания, первые два раза я объяснил "менеджерам", что я за границей и прошу меня пока не беспокоить, ха, размечтался, мне продолжали названивать с периодичностью каждых 30-40 минут, пока я не отключил на несколько часов телефон. Зная не по наслышке, что такое управление качеством могу утверждать, что только одной связью с клиентом вы качество не улучшите, исправляйтесь и быстро, иначе потеряете всех клиентов.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Павло! Дякуємо за ваш відгук та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї ситуації, наші фахівці вже проводять внутрішню перевірку, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Де логіка у формуванні знижки на пальне

Євген Петрович Отзыв написан понедельник, 6 мая
Не можу збагнути, чому у клієнтів ОККО зі стажем ( я близько 7 років) знижка на бензин менша, ніж у свіженьких? Тільки для того, щоб заманити їх до себе? Де ЛОГІКА, шановні менеджери ОККО? Не можу збагнути, чому у клієнтів ОККО зі стажем ( я близько 7 років) знижка на бензин менша, ніж у свіженьких? Тільки для того, щоб заманити їх до себе? Де ЛОГІКА, шановні менеджери ОККО?
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за ваше звернення. Будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka, щоб ми змогли перевірити та уточнити розмір вашої персональної знижки і від чого саме він залежить. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Отлично очень здорово,Катерина

Олег Присяжный Отзыв написан понедельник, 6 мая
Здорово!Хмельницкий .Пр.Мира 102/1.06.05.19.около8:00.Оператор Катерина.молодец,подсказала,помогла,просто молодец,.Поощрите.,пожалуйста .Олег.Киев.буду уточнять. Здорово!Хмельницкий .Пр.Мира 102/1.06.05.19.около8:00.Оператор Катерина.молодец,подсказала,помогла,просто молодец,.Поощрите.,пожалуйста .Олег.Киев.буду уточнять.
Достоинства:
  1. Вежливость,готовность помочь.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Олеже. Щиро вдячні вам за такий відгук. Обов'язково передамо ваші слова подяки нашій колезі Катерині, а також подякуємо їй персонально ;)

Чистота на заправке и хамское отношение персонала

Гость Отзыв написан воскресенье, 5 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Калиновка (Винницкая обл.), вул. Київська, 3-В Приехал на заправку ОККО на Калиновку и просто ахренел, персонал хамит, на заправке очень грязно, заправщик отказался мыть окна, я так понимаю у них свой прайс насчёт мытья окон Приехал на заправку ОККО на Калиновку и просто ахренел, персонал хамит, на заправке очень грязно, заправщик отказался мыть окна, я так понимаю у них свой прайс насчёт мытья окон
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї ситуації, наші фахівці вже проводять внутрішню перевірку, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Для швидшого вияснення деталей, напишіть нам, будь ласка, точний час вашого візиту на наш АЗК та адресу даного АЗК. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Недолив, печально

Гость Отзыв написан воскресенье, 5 мая
Приехал на бензоправку ОККО по улице Громовой, город Мариуполь. Бак был почти пустой, но двигатель ещё не заглох. То есть бензин в баке ещё был. Бак 69 литров. Попросил заправить "До полного". Когда на счётчике бензоколонки появилась цифра "71 литр", сказал -- "больше не надо, с таким успехом, вы и 81 литр зальёте". Приехал на бензоправку ОККО по улице Громовой, город Мариуполь. Бак был почти пустой, но двигатель ещё не заглох. То есть бензин в баке ещё был. Бак 69 литров. Попросил заправить "До полного". Когда на счётчике бензоколонки появилась цифра "71 литр", сказал -- "больше не надо, с таким успехом, вы и 81 литр зальёте".
Достоинства:
  1. Хороший персонал
Недостатки:
  1. Недолив
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.
Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію, будь ласка, напишіть нам ваш контактний номер телефону та номер картки Fishka. Менеджер АЗК сконтактує з вами та запросить на технічний пролив пального, аби ви змогли упевнитись у точності наливу пального. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Вор в Килиновке

С.В. Отзыв написан воскресенье, 5 мая
Заправился газом на заправке ОККО в Калиновке на Житомирской трассе. Заправляли двумя чеками, случайно вместо моей машины подключили другую, правда заправленный вернул деньги, В баллон моей машины (даннные ГБО см. фото) помещается максимум 58 литров газа. У этих воров чудом поместилось 66,41 л. При следующей заправке до полного бака был посчитан расход топлива, который составил 19,8 л/100км. Если без воровства...  Читать отзыв Заправился газом на заправке ОККО в Калиновке на Житомирской трассе. Заправляли двумя чеками, случайно вместо моей машины подключили другую, правда заправленный вернул деньги, В баллон моей машины (даннные ГБО см. фото) помещается максимум 58 литров газа. У этих воров чудом поместилось 66,41 л. При следующей заправке до полного бака был посчитан расход топлива, который составил 19,8 л/100км. Если без воровства расход бы составил 14,9 л/100км. За четыре года езды на газу только один раз такое было, КЛО в с.Стоянка умудрились заправить 73 литра. Объезжайте этих воров, контакты главного вора заправки во вложении. АЗС ОККО - Вор в Килиновке АЗС ОККО - Вор в Килиновке АЗС ОККО - Вор в Килиновке
Достоинства:
Недостатки:
  1. Большие очереди, много воруют.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію й публічно прокоментувати ваш випадок надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої групи номер вашої картки Fishka та контактний номер телефону, щоб відповідальний менеджер міг з вами сконтактувати для вирішення питання. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Перелив по счётчику

Гость Отзыв написан воскресенье, 5 мая
Наебуеют на полном ходу, особенно на газе,бак 41 литра,а по счётчику 43, ху**я полная,вселедущий раз обольем бензином или бочки газовые или заправщика и подпалим Наебуеют на полном ходу, особенно на газе,бак 41 литра,а по счётчику 43, ху**я полная,вселедущий раз обольем бензином или бочки газовые или заправщика и подпалим
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію й публічно прокоментувати ваш випадок надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої групи паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka, точну адресу АЗК, на якому заправлялись та дату вашого візиту. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Почему нет газовой колонки

Гость Отзыв написан пятница, 3 мая
Когда в Константиновке на улице Правобережной установят вторую газовую колонку ??? Обещали в 2019году ,а уже май.И перестаньте тупые вопросы задавать про кофе и хот -доги.Я ведь не в столовой нахожусь,а на заправке!!! Когда в Константиновке на улице Правобережной установят вторую газовую колонку ??? Обещали в 2019году ,а уже май.И перестаньте тупые вопросы задавать про кофе и хот -доги.Я ведь не в столовой нахожусь,а на заправке!!!
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня. Дякуємо за звернення. Ми й надалі плануємо розвивати нашу мережу та послуги, котрі надаємо. Але на даний момент не можемо вказати точної дати появи другої ГРК у вашому місті.

Завышеная цена топлива

Гость Отзыв написан пятница, 3 мая
Топливо на АЗС на 50коп дешевле чем в приложении.Обман клиентов.Раньше вроде все соответствовало..................................................................... Топливо на АЗС на 50коп дешевле чем в приложении.Обман клиентов.Раньше вроде все соответствовало.....................................................................
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Будь ласка, напишіть про який додаток йде мова?

Обманули с литражом

Алексей Отзыв написан пятница, 3 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, пр-т Броварской, 44-А Бардак, по топливу не долили, насчёт качества вообще молчу.
Недовольных постоянно вижу с похожей проблемой.
Бардак, по топливу не долили, насчёт качества вообще молчу.
Недовольных постоянно вижу с похожей проблемой.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за ваш відгук. Щодо недоливу, хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.
Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію та сконтактувати з вами надішліть, будь ласка, ваш контактний номер телефону, номер картки Fishkа та адресу АЗК, на якому заправлялись.
Щодо якості пального: якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправляєтесь. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Все в худшую сторону

Юрий Отзыв написан пятница, 3 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Харьков, ул. Гвардейцев Широнинцев, 12-А Раньше только на окко и заправлялся. Сейчас бензин дерьмо. Реальное дерьмо. На разных заправках бренда окко разный бензин. Приложение не можете доделать нормально, что-то виснет что-то не работает. Указал для оплаты чека баллы сняли с основного счета.... на кассе один человек и хот доги лепит и кофе и деньги берет. Вы просто опустились. Но лично мне уже все...  Читать отзыв Раньше только на окко и заправлялся. Сейчас бензин дерьмо. Реальное дерьмо. На разных заправках бренда окко разный бензин. Приложение не можете доделать нормально, что-то виснет что-то не работает. Указал для оплаты чека баллы сняли с основного счета.... на кассе один человек и хот доги лепит и кофе и деньги берет. Вы просто опустились. Но лично мне уже все равно. Ушел на другой бренд и не жалею. Зато спамите теперь своими предложениями выгодными. Плюсов нет у вас. Просто нет.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за ваше звернення. Стосовно якості пального, хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Стосовно роботи додатку: на даний момент наш додаток пройшов оновлення. Можливо виникали технічні питання, проте зараз він працює відмінно. На рахунок того, що окрім заправки пальним наші колеги обслуговують й інші потреби клієнтів, хочемо зазначити, що якісне пальне й надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші послуги. Ось, до прикладу, для клієнтів, котрі бажають лише заправити авто є додаток ОККО Рау, через який можна оплатити заправку не відходячи від колонки і не потрібно стояти на касі. Скористайтесь. Це не лише зручно, але й вигідно, адже ви отримуєте + 50 коп/л балами на вашу картку Fishka.

Жахливо ціни захмарні берете щей людей дурете на недоливі

Олександр Отзыв написан пятница, 3 мая
Добрий день прошу проконтролювати АЗС Окко м.Вінниця вул привокзальна 17,пару днів назад заправив5л. Дизеля таке відчуття що 3 л Добрий день прошу проконтролювати АЗС Окко м.Вінниця вул привокзальна 17,пару днів назад заправив5л. Дизеля таке відчуття що 3 л
Недостатки:
  1. Не доливают
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.

Воры и обманщики!

Адрей Отзыв написан четверг, 2 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Чернигов, ул. Мазепи 79 В бак под завязку должно было влезть 4 литра, а по факту 8 литров! Ну нельзя так поступать с покупателями! В бак под завязку должно было влезть 4 литра, а по факту 8 литров! Ну нельзя так поступать с покупателями!
Достоинства:
  1. Нету
Недостатки:
  1. Воры и обманщики!
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 7 мая
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.

Дорогой бензин и ужасное качество!!!

Николай Рено Симбол Отзыв написан четверг, 2 мая
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, пр-т Броварской, 44-А Добрый день! С качеством топлива ОККО знаком очень давно, не заправляюсь и НИКОГДА НЕ БУДУ заправляться там!!!
Вобщем угостили меня талонами окко 95 бензин, заехал на Броварской пр-т по пути домой залил полный бак, машина так троить начала, что скорее не троить, а двоть!!! Вобщем поездил я так пару дней в режиме вибратора)) потом розбавил эту бадягу нормальным бензином тем что подороже обычно продают на заправках, название заправки и марку бензина писать не буду специально, (дабы никто не подумал что это конкуренты или реклама) остальные талоны на 40 литров, просто продал и все!
Да и товарищ который ездит на фиат пунто (бензин) расказывает что как только заправится на окко на кар. дачах сразу чек загорается! Выводы делайте сами!...
Достоинства:
  1. Нету
Недостатки:
  1. Дорогое топливо, с худшим качеством которое я встречал на заправках Украины!!! Пробовал заправляться на всех сетевых азс!!!
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 2 мая
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

АЗС UPG