АЗС ОККО отзывы

Сеть автозаправочных станций ОККО

Рейтинг: 3.5 из 5 (2122 отзыва ), просмотров: 950486

Хамство оператора

Гость (Украина, Київ) 22 часа 7 мин назад Оператор в г. Коростень Леся Яковенко. Когда зашла на заправку сложилось хорошее впечетление, но это было до тех пор, пока оператор не начала хамить. Она не полностью обслужив одного клиента, начала спрашивать, что я хочу. При том, что даже не говорит Здравствуйте, спасибо и тд.
Так сложилось, что на эту заправку мне приходилось заходить 4 дня подряд, и я попала два...  Читать отзыв
OKKO Ответ представителя OKKO Перепрошуємо за такий випадок. Рівень сервісу має велике значення в компанії, тому дійсно прикро отримувати такі зауваження. Ваш коментар передаємо менеджеру та супервайзеру даного АЗК для реагування.

Директор заправки

Гость (Украина, Київ) вторник, 22 мая Прошу проверить адекватность директора заправки в Камьянском. Это не человек а тиран. Зачем так кричать на подчиненных,крик говорит о том что она некомпетентна,крик не чего не решает!
Достоинства:
  1. коллектив
Недостатки:
  1. директор АЗС
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар. Долучаємо до реагування супервайзера даного АЗК.

Топливо VS хот-доги

Алексей (Украина, Київ) понедельник, 21 мая  Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Киев. обл., трасса Киев - Одесса, 15,450-15,622 км, справа Доброго времени суток,
Это скорее не отзыв, а обращение к представителю компании. Почему на ваших заправках купить хот-дог - легче и быстрее чем заправить автомобиль??? Продажа хот-догов или топлива является для вас "кор" бизнесом? Вы на чем зарабатываете на топливе или сосисках. Почему водитель, который хочет просто заправиться должен ожидать пока кассир сделает хот-доги/кофе другим посетителям? Я понимаю что съесть хот-дог...  Читать отзыв
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар. Якісне пальне надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші пропозиції. Ми також розуміємо, що швидкість обслуговування теж повинна і залишається одним з пріоритетів якості сервісу, тому ми впроваджуємо інноваційні рішення ведення бізнесу. Зокрема, у Львові та Києві, а згодом і у всіх регіонах, розплачуватись за товари можна буде за допомогою системи ОККОРАУ. Оплачувати за пальне таким способом, одразу біля колонки, можна уже на всіх комплексах мережі.

О качестве топлива

ИГОРЬ (Украина) воскресенье, 20 мая 07.05.2018 в 10-37 заправил 35,86л ТМ Pulls ДП-Л-Евро5-ВО с ПРК №6 Кран №4 Резервуар №2 на заправке ОККО г. Николаев, ул. Генерала Карпенко (недалеко мореходная школа). После покупки авто уже 5 лет заправляюсь в сети ОККО (~95% потребленного топлива) - расход по городу был 4.2 - 4.5 л/100км (заявленный производителем 4,4 л/100км), в зависимости от режима вождения. После последней...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Ігоре, дякуємо за коментар. Ми проконсультуємось з експертами та повернемось з більш детальною відповіддю.

Фуфло

Ігор (Украина, Київ) пятница, 18 мая Дизельне паливо ніяке, ціна як на wog , а Кість зовсім не та, скільки разів заправляв свій MB tVito, заводиться гірше їде тупо, наWog проблем ніяких. Хай не чіпають других заправок, хай в себе порядок з якістю палива зроблять , дизель ніякий, газ ніякий, бензин так собі.
Достоинства:
  1. Хот-доги і кава
Недостатки:
  1. Не якісне паливо на ту...
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар. Просимо уточнити на яких саме з наших АЗК Ви заправлялись та яким саме пальним. Будемо вдячні за допомогу.

СКАРГА!!

К. (Украина, Дніпро́) пятница, 18 мая Доброго дня! Учора заправлялися на заправці ОККО,мені дуже не сподобалося обслуговування.Касир була дуже зла и не привітна!!Виправте будь ласка данну ситуацію з колективом. 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Дякуємо за коментар. Просимо уточнити коли саме Ви перебували на вказаному АЗК. Можливо зберігся чек, або зможете вказати номер картки Фішка.

Разница между дизель пульс и обычным дизелем

Гость (Украина, Херсон) четверг, 17 мая Добрый день! Какой коэффициент выгоды по расходу при заправке пульсом? 0 согласны, 0 не согласны

Аферисты

Гость (Украина, Київ) среда, 16 мая Наша компания отказалась от приобретения талонов на этой АЗК. Все было хорошо, но когда понадобилось вернуть мне 10 л.топлива, сказали все исправим! И на горячую линию звонил и менеджер мне перезванивал, все кормили завтра-завтра! А когда пришёл Новый год... сказали извините но год закончился и все такое! 5 месяцев обещали! Мне уже стало дело принципа! Как говорится: обещать не значит...  Читать отзыв
Недостатки:
  1. —-
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за звернення. Перепрошуємо за ситуацію. Вкажіть, будь ласка, номер договору і відділення в якому здійснювали купівлю талонів. Передамо колегам для опрацювання та спробуємо оперативно прояснити ситуацію.

грязно

Гость (Украина, Київ) вторник, 15 мая  Отзыв об АЗС ОККО по адресу Житомир, c. Левков, территория Левковский с-р, у автодороги М-06 Сколько я заправляюсь на окко такого срача в туалете еще не видел: унитазы обоссаны, кругом грязно, туалетная бумага поверх урн. Даже вспоминать противно. 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар. Перепрошуємо за дану ситуацію. Вкажіть, будь ласка, коли саме Ви перебували на вказаному АЗК. Ми передамо інформацію відповідальним менеджерам для подальшого опрацювання.

Изменилось ли к лучшему?

Владимир (Украина) вторник, 15 мая Давно не заправлялся из-за проблем с топливной системой после бензина на ОККО, но в особенности после абсолютно ужасной обратной связи - хотелось бы узнать изменилось ли положение к лучшему? 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Володимире, дякуємо за коментар. Наша мережа завжди намагається пропонувати клієнтам товари та послуги лише найвищої якості. Саме тому ми реалізуємо пальне європейських виробників. Все пальне в мережі проходить кілька ланок перевірок на якість, до закупівлі, під час транспортування, зберігання, до та під час реалізації. Запрошуємо Вас на ОККО.

Реклама

Гость (Украина, Київ) понедельник, 14 мая Реклама по ТВ ужасная, реально снята конкурентами. 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за ваш коментар. Думка зі сторони дійсно важлива для нас.

Хамы на заправке (((

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 13 мая На заправке на Луговой в Киеве в 20:40 13.05.2018:

Мы вышли из машины, пистолетчик не успел к нам подойти и вставить пистолет или помочь вставить пистолет. Когда мы подошли на кассу, у нас спросили или мы говорили что заправляем сами, мы сказали что никому ничего не говорили. На кассе парень сказал что когда машина заправится, нужно самому достать пистолет иначе, он...  Читать отзыв
Недостатки:
  1. Хамы
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Дякуємо вам за коментар. Шкода, що ваш останній візит залишив не саме приємне враження. Ваш коментар надіслали відповідальним фахівцям з проханням оцінити роботу колег та вжити відповідні заходи. Можливо келега саме мав кілька хвилин на перерву, чи був задіяний іншою роботою на АЗК, тому не встиг допомогти Вам заправити авто. Сподіваємось Ви залишитесь нашим клієнтом і подібні ситуації в майбутньому не траплятимуться.

акция???

Владимир (Украина, Нікополь) воскресенье, 13 мая заправлялся 9.05.18 в харькове, 30 литров дт ,(адреса заправки не знаю, но по номеру фишки можно определить где) ,про акцию - лотерею не знал и никто из персонала заправки о ней не сказал ,кто воспользовался моей лотерей и с какой целью можно только гадать. фишка №1000340896072 . то ли случайность то ли так было задумано-не попросил лотерейку-используем сами. 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Володимире, ще раз перепрошуємо за дану ситуацію. Наш опреатор дійсно просто забув видати Вам ігрову картку. Вам необхідно підійти на туж АЗК де Ви заправлявся, пред’явити фіскальний чек щодо покупки пального і Вам видадуть призову картку.

Лохотрон с фишкой по доп баллам

Гость (Объединенные Арабские Эмираты, Dubai) суббота, 12 мая Согласно информации из официального сайта действует дополнительная системам накопления баллов а именно при покупке кофе с сосиской ххл,донатом,мафином и т.д общая сумма доп баллов 1 грн на 1 литр акция действует до 31.05.2018 ,сегодня на трассеиодесса Киев га заправке окко возле Умани нам сказали что такой акции нет и пытались втюхать какие то лоторейки..вот и верь теперь ОККО И их...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за звернення. Акції по певним групам товарів розраховані на знижки, а нова акція з розіргашем 1 млн. грн діє при заправці пальним від 15л. Вкажіть, будь ласка, номер вашої картки Фішка і наші колеги подивляться які саме пропозиції спрацювали при останнії транзакціях.

запрошення Проблема решена

Стефанишин (Украина, Київ) пятница, 11 мая Запрошуємо на роботу водіїв готових задарма перевозити нашу продукцію
Дурники відгукніться будьте ласкаві
Будемо давати красти тільки потихеньку

Как можно «обуть» клиентов!

Гость среда, 9 мая  Отзыв об АЗС ОККО по адресу Днипро, Полтавське шосе, 11К Каждая заправка в Днепре имеет свою тактику, как обуть клиента. Первых несколько раз заправляют нормально, а затем у каждой своя тактика недолива. Заправка в Днепре на Каштановой могут залить в 50л бак, не пустой, 60 литров бензина. В начале Слобожанского проспекта недолив газа. Пробег при заправке до полного первые разы хватает на 320 км, независимо от сезона....  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за звернення. Дійсно, на кількість заправленого пального в бак впливає низка факторів, темп-ра, тиск газів тощо. Кожна ПРК щомісяця проходить перевірку та калібрування. Також на кожному АЗК є еталонні мірники, за допомогою яких можна самостійно пересвідчитись у точності відпусуку пального ПРК.

Внимание лохотрон на OKKO! Проблема решена

Гость (Украина, Київ) среда, 9 мая 06.05.2018 Заправлялся н азс okko в Киеве на проспекте Палладина 33 с помощью системы okko pay, с карточки при этом была списана сумма в размере 1999.73грн, заправлено было 43л дизеля, что составляет 1229.89грн, разница в размере 769.84грн на карточку не вернулась. После нескольких звонков на горячую линию со мной, уже через сутки связалась некая Олеся и сообщила, что теоретически деньги...  Читать отзыв
Достоинства:
Недостатки:
  1. Уже написал
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за відгук. Ваше звернення на контролі у наших колег. Запевняємо Вас, що 8.05 сума була списана з нашого рахунку та переведена на рахунок Вашої картки. Можливо затримка з поверненням коштів пов"язана з операційними процесами банків. Деякі банки можуть затримувати кошти перед поверненням до 10 робочих днів. Рекомендуємо перевірити баланс по картці або звернутись до банку, який обслуговує розрахункову картку. Ще раз перепрошуємо за цю ситуацію.

Работа операторов азс

Вячеслав (Украина) среда, 9 мая Заправка пр. Паладина 33. Касир Музыка Г.П. 20 минут пыталась снять баллы с карты , скидку на топливо не посчитала, пыталась навязать какую-то лотарею , спрашивала какой-то пин код скидочной карты , в итоге я росчитался по полной и уехал. Такое впечатление что вы их по набирали на работу в лесу, полная некомпетентность , объяснить толком ничего не могут. Больше...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Неь
Недостатки:
  1. Я указал
OKKO Ответ представителя OKKO Вячеславе, дякуємо за звернення. Для того, щоб детальніше прояснити ситуацію, вкажіть, будь ласка, номер вашої картки Фішка.

не дай бог.

Гость (Украина, Одеса) среда, 9 мая Заехал 9-го мая, 2018, в три часа ночи. Заказал двойное каппучино, хот дог, и картошку фри.
С начала приняла заказ одна, вроде нормальная, но вдруг она ушла и пришла другая, заспанная..
Картошка будто жарили в масле с под камаза, есть вообще нельзя, в хотдог сосиска холодная, ...  Читать отзыв
OKKO Ответ представителя OKKO Перепрошуємо за таку ситуацію. Ми завжди маємо якість сервісу та наших товарів за приорітет, щоб наші клієнти завжди були задоволені. Вкажіть, будь ласка, на якому з наших комплексів Ви здійснювали замовлення. Будемо вдячні за відповідь.

Дизель говно

Влад (Украина, Дніпро́) вторник, 8 мая 02.05.2018 заправил 45л дизеля на выезде с троещины в сторону петровки, в итоге тяги нету, расход с 5.5 вырос до 6.8. Я б может и не писал этот отзыв но приехал сотрудник и говорит мол заправился на окко и точно такие же симптомы (оба двигателя dci) 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Владе, ядкуємо за відгук. Ми ретельно слідкуємо за якістю пального, яке реалізується мережею, тому обов'язково додатково перевіримо якість пального на вказаному комплексі і надамо детальнішу відповідь найближчим часом.

Плохой бензин

Гость (Украина, Виноградар) вторник, 8 мая Заправлялись 05 мая 2018 года на автозаправке "ОККО" (с. Калиновка, Киевская область) бензином 95-Пульс. После этого, на бортовом компьютере высветилась ошибка "Неисправен двигатель" (машина Митсубиси, аутлендер ХЛ). На ДО сказали, причина - бензин. Да, европейское качество за 33 грн!!!!!!! Всегда было нормальное качество, но теперь заправляться там не будем! 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Згідно Вашого звернення, ми провели додаткові проби пального з вказонного АЗК. Всі показники в нормі, відхилень немає. Інших скарг клієнтів на якість пального на даному комплексі у зазначений період реалізації не було.
За посиланням можна переглянути паспорти якості https://we.tl/68ZOdPZeB4

Не дали каву

Жанна (Украина, Одеса) понедельник, 7 мая Сьогодні заїхала на ОККО (Херсон, М14) випити подарункову каву до дня народження. Мені відмовили оскільки оператор "не бачив безкоштовної кави". Кави перехотілося. 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Жанно, доброго дня. Вкажіть, будь ласка, номер Вашої картки Фішка, щоб ми змогли детальніше розібратись у даній ситуації.

Как будто бы "ресторан"

Александрова С.А. (Украина, Київ) воскресенье, 6 мая Доброго времени суток! Заехали семьей перекусить в аля минут в Макаровке, возле Киева ( в прошлом году , правда на другой стороне дороги, кушали - понравилось), эмоции переполняют ( к сожалению это негодование). Выбор- беднейший, невкусно и сервиса просто НЕТ. Персонала за стойкой человека четыре ( видимо они у вас приходят пообщаться друг с другом), при этом:
1. Картошка по...  Читать отзыв
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня! Дуже дякуємо за ваш відгук.
Прикро чути про таку ситуацію, адже якість сервісу для нас - це найвищий приорітет.
Справа в тому, що на даний час деякі з наших ресторанів проходять реконструкцію та оновлення меню. Тому можливо, що не всі процеси ще відлагоджено на всі 100%. Але ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше запустити всі наші сервіси на найвищому рівні та надалі пропонувати клієнтам найсмачніші зупинки в дорозі.
Будемо раді знову бачити вас у наших ресторанах та щиро сподіваємося, що наступне враження буде значно позитивнішим.

Прокисша їжа

Світлана (Украина, Дніпро́) суббота, 5 мая 05.05.18 На АЗС ОККО с.Левків Житомирська обл. Замовили два фреш- роли з куркою: один подали з холодною курячою котлетою, а другий із смердючою прокисшою гидотою. Кава у брудних чашках 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Світлана, доброго дня! Нам прикро чути за цей випадок, адже ми завжди слідкуємо за якістю та відмінним сервісом на наших АЗК. Бо комфорт та задоволення нашого клієнта- одні з наших пріоритетів.
Ми б хотіли розібратися в цій ситуації, тож будемо вам вдячні, якщо залишите нам ваші контакти, щоб ми могли з вами зв'язатись.

неповагв до клієнта

Гость (Украина, Тернопіль) пятница, 4 мая  Отзыв об АЗС ОККО по адресу Тернополь, ул. Анатолия Живова, 15 Доброго дня,я Прокопчук Василь,являюсь Вашим клієнтом на протязі багатьох років.В мене була персональна знижка по фішці 0.75 грн на газ,01.05.2018р я отримав СМС від ОККО в якій мене повідомили про те,що на даний момент в мене знижка 0.40грн.Я вже декілька днів намагаюсь з"ясувати причину даного непорозуміння,але не можу отримати відповіді.Я не розумію,невже Ви не зацікавленні в клієнтах? Відповідь хочу...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Налаштування персональної знижки для клієнтів Програми лояльності Фішка відбувається в автоматичному режимі. Програма лояльності ФІШКА аналізує транзакції (або - покупки) кожного зареєстрованого клієнта – держателя картки ФІШКА. В результаті відбувається визначення і налаштування персональна пропозиція. На жаль, на даний час в нас відсутня можливість втручатися в роботи системи та змінювати персональні знижки. Проте Ваші зауваження були передані відповідальним фахівцям для їх врахування при розробці нових персональних пропозицій для наших клієнтів.

Фишка

Гость (Украина, Одеса) среда, 2 мая Здравствуйте, подскажите пожалуйста можно ли карточкой фишка (балами) рассчитываться в кафе окко за кофе? 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Доброго дня. Так, усі бали автоматично відображаються у балансі у гривневому еквіваленті. При достатній кількості балів, Ви можете розрахуватись ними як за пальне, так і за інші товари.

Неточність ваги

Гость воскресенье, 29 апреля Село Солонка,Львівська обл.29.04.18 купили піцу,вага якої мала бути1.040 гр.Принесли переважали та немає0.110 гр.Дуже обідно бо перший раз там брали і більше не підем. 0 согласны, 0 не согласны

Недолив

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 29 апреля Все кто пишет о недоливе - одумайтесь, что пишите. Ведь есть такие факторы как: температура воздуха, "тиск" и увеличеный объём вашего бака. В совокупности всех этих факторов Окко может затиснуты на 30% больше номинального объема бака.
Достоинства:
  1. Продаётся бензин. Меньше нужно заправляться,...
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар.

Мелочность!

Гость (Россия) воскресенье, 29 апреля Хочется отметить что не на одной сетевой АЗС не берут деньги за кипяток! ( при том, что стакан был свой)!!! Здесь же потребовали оплатить 16 грн.! Не останавливайтесь здесь проехав около 500 метров есть АЗС WOG где за такую мелочь плата не берется! 29.04.18 г.
Достоинства:
  1. Хамство!!!
Недостатки:
  1. -
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар. Вкажіть, будь ласка, коли саме і на якому з АЗК Ви були.

Налив газа неточный

Гость (Украина, Харків) воскресенье, 29 апреля Заправлял газ до полного. Баллон 42л с мультиклапаном на пустой больше чем 36л нираз не заливали на виренской при том что ещё был газ в балконе минимум 5л. умудрились залить 38 литров и где же тут правда? 0 согласны, 0 не согласны
OKKO Ответ представителя OKKO Дякуємо за коментар.
Різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку, і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Всі ПРК мережі щомісяця проходять планові перевірки та калібрування.

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

Главный...

АЗС новости

Є ідея – тримай лимон: ОККО розігрує мільйон гривень «О!», «А що як...», «А круто буде, якщо ми...» – з цих слів починаються нові бізнес-проекти, навколосвітні подорожі або просто...
Новий функціонал в ОККО Pay: тепер каву та омивач можна купити, не підходячи до каси ОККО продовжує розширювати функціонал сервісу OKKO Pay – починаючи з травня, клієнти мережі можуть купувати не тільки пальне, а й...
OKKO пропонує додаткові знижки для водіїв BlaBlaCar ОККО продовжує традиційну співпрацю з міжнародним райдшеринговим сервісом BlaBlaCar та пропонує додаткові знижки на пальне – бензин, ДП та газ...
Мережа ОККО відкрила 55-ий автозаправний комплекс у Київському регіоні 17 квітня у селищі Бородянка, що в 60 кілометрах від Києва у напрямку Коростеня, відкрився новий автозаправний комплекс ОККО. Він...
Святкові знижки Кажуть, слова до баку не заллєш. От і ми за те, щоб вітати зі святами не одними лише словами, але...
Обережно, активізувалися шахраї! Мережа «ОККО» попереджає, що останнім часом знову почастішали випадки телефонного шахрайства. Зокрема, до потенційних клієнтів телефонують треті особи, звертаються до...
Здай заглушку – обери життя: ОККО оголошує про старт всеукраїнської акції У рамках щорічного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі», черговий етап якого присвячений необхідності використання ременів безпеки під час...
Мережа «ОККО» з грудня заправляє пальним тільки зимових марок Щоб у холодну пору почувати себе максимально впевнено та безпечно за кермом, авто необхідно заправляти саме зимовим пальним, яке за...
«ОККО» розпочинає новий сезон персональних знижок З 1 вересня у мережі АЗК «ОККО» стартує сезон персональних знижок з оновленнями, які покликані зробити заправку зручнішою, швидшою та...
Новий сервіс від «ОККО» та Mastercard: оплачуйте пальне на колонці, не підходячи до каси Сервіс OKKO Pay для оплати пального на колонці зі смартфона — в один клік із Masterpass — вже доступний в оновленому мобільному додатку Fishka

Київ, 17 серпня...

АЗС