АЗС ОККО отзывы

Сеть автозаправочных станций ОККО
АЗС ОККО

Недолив топлива

Владимир Опубликовано 8 мин 30 сек назад
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Чоколівський бульвар, 42 Всегда заправлялся на ВОГ
Решил перейти на Окко так как друзья сказали что качество топлива здесь лучше.
4 заправка на ОККО на кардачах и меня кидают на топливо.
Я заправляю полный бак, проезжаю метров 500 и у меня падает одно деление(это литров 5-6)
Бортовой показывал могу проехать 850, средний разход 6,4
По расчетам 6,4*8=51,2 + там мелочь выходит 54,4 литра...  Читать отзыв
Всегда заправлялся на ВОГ
Решил перейти на Окко так как друзья сказали что качество топлива здесь лучше.
4 заправка на ОККО на кардачах и меня кидают на топливо.
Бортовой показывал могу проехать 850, средний разход 6,4
По расчетам 6,4*8=51,2 + там мелочь выходит 54,4 литра в баке а бак 60 литров!
Я проехал за 500 метров 5 литров?
Хотя на момент заправки оставалось в баке 14 литров примерно, а залили мне 45
Показало все верно, а по факту недолив примерно на 5 литров.
Достоинства:
  1. Хорошее топливо
Недостатки:
  1. Недолив

нет 98 бензина

Гость Опубликовано 22 часа 52 мин назад
На заправке к сожалению отсутствует 98 бензин , в остальном всё нормально, хотелось бы 98 бензин, а то без 98 бензина как то совсем не то На заправке к сожалению отсутствует 98 бензин , в остальном всё нормально, хотелось бы 98 бензин, а то без 98 бензина как то совсем не то
Недостатки:
  1. нет 98 бензина

Просроченные талоны. Не надо удалять мой отзыв.

Денис Опубликовано вторник, 19 марта
Скинулись и купили их талоны. Я свои просрочил на несколько дней.
На вопрос поменять мне сказали что нужно что бы тот кто их покупал написал официальное письмо и только тогда доплатив 3 копейки за литр они мне их поменяют на другие.
Вы серьезно ? Могли бы эти три копейки автоматом удержать на топливе при заправке.
Это ваши реальные...  Читать отзыв
Скинулись и купили их талоны. Я свои просрочил на несколько дней.
Это ваши реальные не использованные талоны и такая бюрократия, бред.
Просто вы зарабатываете на этом. На горячей линии Сегрей мне это все поведал. Никакой клиент ориентированности.
Больше не буду у вас заправляться и друзьям всем посоветую.

Просроченные талоны

Денис Опубликовано вторник, 19 марта
Это ваши реальные...  Читать отзыв
Скинулись и купили их талоны. Я свои просрочил на несколько дней.
Это ваши реальные не использованные талоны и такая бюрократия, бред.
Больше не буду у вас заправляться и друзьям всем скажу.

Перелив газа

Гость Опубликовано вторник, 19 марта
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Харьков, ул. Клочковская, 197е 19.03.2019 в 09:10 заправлялся на АЗС окко г. Харьков ул. Клочковская 44, заправляюсь постоянно на окко, обычно в пустой балон мне заправляли не более 48 литров, балон рассчитан на 60 литров, сегодня же мне заправили 61.6 литра(напомню балон 60 литров) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И как после такого вообще можно заезжать на эту АЗС?!!!
И как после такого вообще можно заезжать на эту АЗС?!!!
Недостатки:
  1. Перелив, до сегодняшнего дня об этом только слышал!!!

Дурять по програмі лояльності fishka

Гость Опубликовано понедельник, 18 марта
Не нарахували бали за купівлю пального взагалі та не списали уже наявні бонуси. Оплачував через Окко pay та вибирав списання бонусів та вказував суму.
Звернувся на гарячу лінію. Залишив заявку №47203. чекаю вирішення
Почитавши відгуки, то бачу щоя не перший, кому не нарахували бали. Мабуть розраховано на неуважних, та тих хто не буде скаржитись.
Звернувся на гарячу лінію. Залишив заявку №47203. чекаю вирішення

Відмінна якість обслуговування

Анна Опубликовано пятница, 15 марта
Я є постійним клієнтом АЗК «ОККО». Мала потребу звернутися в головний офіс АЗК «ОККО» в м. Львів вул. Героїв УПА 72. Хотілось відзначити високий рівень обслуговування персолу, який люб‘язно вирішив всі мої питання. Особлива подяка вашому співробітнику Юлії, яка професійно, швидко і водночас ввічливо допомогла мені. Приємно, коли працівники не лише добре знають свою справу, але й є тактовними та...  Читать отзыв Я є постійним клієнтом АЗК «ОККО». Мала потребу звернутися в головний офіс АЗК «ОККО» в м. Львів вул. Героїв УПА 72. Хотілось відзначити високий рівень обслуговування персолу, який люб‘язно вирішив всі мої питання. Особлива подяка вашому співробітнику Юлії, яка професійно, швидко і водночас ввічливо допомогла мені. Приємно, коли працівники не лише добре знають свою справу, але й є тактовними та доброзичливими.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 18 марта
Анно, доброго дня! Щиро дякуємо вам за такий відгук. Нам невимовно приємно :)
Обов'язково передамо ваші слова нашим колегам, їм буде приємно :)

Раді допомогти та завжди чекаємо на ОККО ;)

Кидають на OKKO PAY

Олександр Опубликовано пятница, 15 марта
При оплаті поставив крижик оплата балами, а взяти і списали кредитні гроші. Максимум, що відповів оператор на лінії "приносимо вибачення" та порекомендував перевстановити додаток. А хто кошти за помилку з вашої вини поверне. По моїй вимозі оформив заяву. Жду. Тепер відповідь за ОККО, подивимось які вони порядні. При оплаті поставив крижик оплата балами, а взяти і списали кредитні гроші. Максимум, що відповів оператор на лінії "приносимо вибачення" та порекомендував перевстановити додаток. А хто кошти за помилку з вашої вини поверне. По моїй вимозі оформив заяву. Жду. Тепер відповідь за ОККО, подивимось які вони порядні.
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. Зіпсували настрій на цілий вечір.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 18 марта
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за ваш відгук. Чи не могли б ви деталізувати ситуацію - напишіть, будь ласка, дату та час, коли це трапилось, номер вашої картки Fishka, адресу АЗК та номер заявки на Гарячу Лінію, якщо маєте. Перевіримо інформацію та уточнимо у колег на якому етапі вирішення знаходиться ваша заявка. Дякуємо.

Нет подкачки шин!!!

Артём Опубликовано среда, 13 марта
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Запорожье, Хортицкое шоссе, 3а Добрый день!Я являюсь постоянным клиентом заправки OKKO, заправляют город Запорожье улица Хортицкое Шоссе 3. К работникам вопросов нет,даже очень хороший персонал.Вот одно меня волнует, почему нет подкачки шин,эта все оборудование стоит,а шланга с манометром нет!!! Добрый день!Я являюсь постоянным клиентом заправки OKKO, заправляют город Запорожье улица Хортицкое Шоссе 3. К работникам вопросов нет,даже очень хороший персонал.Вот одно меня волнует, почему нет подкачки шин,эта все оборудование стоит,а шланга с манометром нет!!!
Достоинства:
  1. Очень хорошая заправка
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 13 марта
Доброго дня, Артеме. Ось за цим посиланням: https://www.okko.ua/uk/network_map ви зможете дізнатись, на яких саме АЗК у м. Запоріжжя встановлено обладнання для підкачки шин.

Топливо

Руслан Опубликовано вторник, 12 марта
Продолжение об отзыве по поводу качества топлива от 27.02.2019 г.Кривой Рог. Представители компании ОККО оперативно отреагировали , разобрались в сложившейся ситуации и компенсировали ущерб. Надеюсь, что это было досадное недоразумение. Продолжение об отзыве по поводу качества топлива от 27.02.2019 г.Кривой Рог. Представители компании ОККО оперативно отреагировали , разобрались в сложившейся ситуации и компенсировали ущерб. Надеюсь, что это было досадное недоразумение.
Достоинства:
  1. Компания старается поддерживать свой имидж
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 13 марта
Руслане, доброго дня! Дякуємо за те, що відписали щодо результату вирішення вашого питання.
Сподіваємось така ситуація більше не повториться і ви й надалі залишатиметесь клієнтом ОККО ;)

Акція з 8-10 березня

AlexAnder Опубликовано понедельник, 11 марта

Прийшла ось така акція ...та нажаль чомусь вона не працювала.
На звернення муфішка відповіді не отримав.
АЗС ОККО - Акція з 8-10 березня
Прийшла ось така акція ...та нажаль чомусь вона не працювала.
На звернення муфішка відповіді не отримав.
АЗС ОККО - Акція з 8-10 березня АЗС ОККО - Акція з 8-10 березня
Достоинства:
  1. Не погана якість
Недостатки:
  1. Щось не те з акціями... Минулий місяць знижка більша була ніж дають в поточному..і це при тому що ціна знизилась.
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 13 марта
Доброго дня, Олександре. Дуже прикро, але ви здійснили заправку пальним дещо іншого виду, а не тим, який вказаний у акції.
Ось тому знижка й не була нарахована.

Вог-это мошенники и аферисты!!!

Александр Опубликовано воскресенье, 10 марта
Вог-это мошенники и аферисты!Прислали мне на день рождения персональную "скидку" -3грн на каждом литре топлива деньгами,а в итоге заправился и сняли полную сумму с карточки и начислили бонусами на следующую заправку.Позвонил,пообещали вернуть деньги за якобы ошибку и полная тишина-не ведетись на их обещания,они аферисты и мошенники!!!! Вог-это мошенники и аферисты!Прислали мне на день рождения персональную "скидку" -3грн на каждом литре топлива деньгами,а в итоге заправился и сняли полную сумму с карточки и начислили бонусами на следующую заправку.Позвонил,пообещали вернуть деньги за якобы ошибку и полная тишина-не ведетись на их обещания,они аферисты и мошенники!!!!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 11 марта
Олександре, доброго дня. Прикро за вашу ситуацію, але ми ОККО :)

Обман!!!

Леся Опубликовано суббота, 9 марта
Як я Вас розумію , Тарасе! Вчора зі мною сталася ідентична ситуація на АЗС Окко в смт. Богородчани. Буду з’ясовувати за допомогою правової системи. Це вже справа принципу. Як я Вас розумію , Тарасе! Вчора зі мною сталася ідентична ситуація на АЗС Окко в смт. Богородчани. Буду з’ясовувати за допомогою правової системи. Це вже справа принципу.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 11 марта
Доброго дня, Лесю. Дякуємо за ваше звернення. Чи не могли б ви уточнити, у чому саме полягає ваше питання?
Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Є безкоштовна кава

Наташа Опубликовано четверг, 7 марта
Два роки підряд дарували на Окко безкоштовну каву, без проблем, і навіть великий стакан) Два роки підряд дарували на Окко безкоштовну каву, без проблем, і навіть великий стакан)
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 11 марта
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо вам за відгук. Нам приємно тішити наших клієнтів ;)

Цены

Я Опубликовано четверг, 7 марта
Почему даже на официальной странице ОККО нет цен на топливо?!?!?!?
Нигде в онлайн не могу найти цены на дизельpulls
Пришло весёленькое смс о скидке на Арктику, при том, что на улице + 10
Хотелось бы узнать, а надо ли мне это... и то не дают!!!
Почему даже на официальной странице ОККО нет цен на топливо?!?!?!?
Нигде в онлайн не могу найти цены на дизельpulls
Пришло весёленькое смс о скидке на Арктику, при том, что на улице + 10
Хотелось бы узнать, а надо ли мне это... и то не дают!!!

Економія на каві

Ігор Опубликовано четверг, 7 марта
Заправляюся регулярно на АЗС ОККО, м. Рівне, вул. Шухевича, 18а і хочу відзначити, що все гірша якість палива і сервісу. Все частіше немає оператора, треба самому вправлятися з пістолетом... А це ще сьогодні, 07.03.2019 р. заїхав заправитись, на касі запитують чи хочу каву, кажу, що якраз є повідомлення, що протягом 7 днів (до дня народження, яке 03.03 у мене, фішка...  Читать отзыв Заправляюся регулярно на АЗС ОККО, м. Рівне, вул. Шухевича, 18а і хочу відзначити, що все гірша якість палива і сервісу. Все частіше немає оператора, треба самому вправлятися з пістолетом... А це ще сьогодні, 07.03.2019 р. заїхав заправитись, на касі запитують чи хочу каву, кажу, що якраз є повідомлення, що протягом 7 днів (до дня народження, яке 03.03 у мене, фішка 1000020622496) дарують каву. Кажу можна, показую повідомлення у мобільному, але мені відповідають, що у них нічого не показує... Ніякої кави я не заслуговую... Стоїть їх аж троє за стійкою і ніби радіють з цього... Отак рекламують сервіс на ОККО!!!
Недостатки:
  1. Все гірша якість палива і сервісу
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 11 марта
Доброго дня, Ігоре. Дякуємо вам за ваше звернення. Інформацію щодо ненарахованої кави ми відправили відповідальним фахівцям на опрацювання. Вам буде нараховано балами на картку безкоштовну каву від ОККО з нагоди Дня народження, яку ви не отримали, а також обов'язково вияснимо причину, чому саме на АЗК нашим працівникам не вибивало у системі щодо вашого подарунку.

Також, хочемо проговорити стосовно якості пального, про яку ви вище написали: ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, адресу АЗК, на якому заправляєтесь. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Все отлично!

Гость Опубликовано четверг, 7 марта
Проблем не обнаружил, расход по паспорту Проблем не обнаружил, расход по паспорту
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 11 марта
Доброго дня! Щиро дякуємо вам за відгук :)

объединение карт

Гость Опубликовано четверг, 7 марта
Уже месяц не могу объединить карты, на номер телефона звоню, оператора живого там нет, ответ интерактивно. Набираю номер карты, говорит такого номера нет. Подскажите как объединить? Уже месяц не могу объединить карты, на номер телефона звоню, оператора живого там нет, ответ интерактивно. Набираю номер карты, говорит такого номера нет. Подскажите как объединить?
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 11 марта
Доброго дня. У цьому вам зможуть допомогти наші колеги з Fishka: https://www.facebook.com/myFISHKAcom/?epa=SEARCH_BOX

Вони
безпосередньо займаються такими питаннями та зможуть допомогти вам об'єднати карти.

Знижка постійним клієнтам!

Олександр Опубликовано четверг, 7 марта
Дуже "подобається" знижка постійним клієнтам. Сидимо з колегами і виявили таку тенденцію, чим частіше заправляєш авто тим менша знижка жде наступного місяця. Тим хто давно не заправлявся 3 грн/л, а хто частіше 2.60 грн/л, ще частіше 2.30 грн/л. З таким підходом тільки можна позбутись постійних клієнтів, а не набути. Ще здається, що людей похилого віку відлякують цінники АЗС, так як...  Читать отзыв Дуже "подобається" знижка постійним клієнтам. Сидимо з колегами і виявили таку тенденцію, чим частіше заправляєш авто тим менша знижка жде наступного місяця. Тим хто давно не заправлявся 3 грн/л, а хто частіше 2.60 грн/л, ще частіше 2.30 грн/л. З таким підходом тільки можна позбутись постійних клієнтів, а не набути. Ще здається, що людей похилого віку відлякують цінники АЗС, так як вони не будуть заморочуватись і оплачувати окко рау, враховувати знижку від кави, та ін. Вони бачать цінник і їдуть туди де ціна вказана без різних програм.
Достоинства:
  1. Обслуговування на АЗС, якість.
Недостатки:
  1. Програми лояльності, постійне нав'язування непотрібних товарів.

Воруют топливо!!!!!!

Наталья Опубликовано вторник, 5 марта
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Херсон, ул. Нефтянников, 9 Ранее была клиентом ОККО много лет,попрощалась с ними по причине периодически частых невероятно больших заправочных цифр литража.СпустяСнесколько лет решила снова заехать на ту же заправку,но уже заправиться газом.....Люди!!!!!ну как можно, вместо 10 л которые максимум могли вместиться в бак полный на 2/3, влить туда 23!!!!!!!!литра!!!Еще и при этом усмехаться!я почти живу в машине и знаю какой расход может быть даже...  Читать отзыв Ранее была клиентом ОККО много лет,попрощалась с ними по причине периодически частых невероятно больших заправочных цифр литража.СпустяСнесколько лет решила снова заехать на ту же заправку,но уже заправиться газом.....Люди!!!!!ну как можно, вместо 10 л которые максимум могли вместиться в бак полный на 2/3, влить туда 23!!!!!!!!литра!!!Еще и при этом усмехаться!я почти живу в машине и знаю какой расход может быть даже в разное время суток!проехала 100км в в смешанном режиме и на ОККО получила расход 23/100....У меня просто нет слов!!!!Киа рио 1.6 .....!!!!!
Достоинства:
  1. Нет никаких плюсов.
Недостатки:
  1. Как воровали непомерно,так и воруют.Скромнее надо быть!
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо вам за відгук. Ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію й публічно прокоментувати ваш випадок надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти (https://www.facebook.com/okkoua/) паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka, адресу АЗК, на якому заправлялись та контактний номер телефону, щоб відповідальний менеджер міг з вами сконтактувати. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Изменение получения праздничного кофе

Автор Опубликовано вторник, 5 марта
Пришло СМС о бесплатном праздничном кофе,последние 4 года получал его в течении недели после ДР,ночью заехал на АЗС взял кофе и ... с меня списали 25грн! Оказывается поменялись условия получения данного кофе,оповещений никаких не было! В общем ОККО таким образом оставляет о себе негативные эмоции,теперь я никому не буду советовать данную АЗС,хотя раньше советовал всем. Ах да, оператор даже не...  Читать отзыв Пришло СМС о бесплатном праздничном кофе,последние 4 года получал его в течении недели после ДР,ночью заехал на АЗС взял кофе и ... с меня списали 25грн! Оказывается поменялись условия получения данного кофе,оповещений никаких не было! В общем ОККО таким образом оставляет о себе негативные эмоции,теперь я никому не буду советовать данную АЗС,хотя раньше советовал всем. Ах да, оператор даже не уточняла какой кофе я хочу брать,могла б оповестить,что на бесплатное не успел.
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Для того, аби ми змогли перевірити інформацію та вияснити причину, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому купували каву.
Умови й справді змінились, але про це ви мали отримати смс-сповіщення, адже воно надсилалось усім нашим клієнтам, котрі користуються програмою лояльності Fishka. Можливо ви змінювали номер телефону, або ж просто пропустили смс. В будь-якому випадку, ми зможемо це вияснити після того, як отримаємо від вас номер картки Fishka. Дякуємо.

Okko Pay

Роман Опубликовано вторник, 5 марта
Okko pay як завжди мене обдурило, гроші списалися, а бали не нараховувались. Звертався на гарячу лінію fishka, вже три тижні вирішують питання по нарахуванню балів по картці fishka №1000365287596. В цілому заправкою задоволений - якісне пальне, недолив мінімальний. Програма лояльності відбиває бажання тут заправлятися. Okko pay як завжди мене обдурило, гроші списалися, а бали не нараховувались. Звертався на гарячу лінію fishka, вже три тижні вирішують питання по нарахуванню балів по картці fishka №1000365287596. В цілому заправкою задоволений - якісне пальне, недолив мінімальний. Програма лояльності відбиває бажання тут заправлятися.
Достоинства:
  1. Якісне пальне
Недостатки:
  1. Програма лояльності
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня, Романе. Дякуємо вам за відгук стосовно якості пального, а також дякуємо, що повідомили про ситуацію стосовно ОККО Рау. Будь ласка, напишіть нам дату та час заправки, а також номер заявки на гарячій лінії, якщо маєте. Ми вияснимо у якому статусі знаходиться на даний момент ваше звернення та посприяємо швидшому вирішенню питання. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

подкачка колес

1 Опубликовано понедельник, 4 марта
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, пр-т Броварской, 44-А заехал 4,03,19 утром подкачка колес не работает, хотя на карте заявлен этот сервис заехал 4,03,19 утром подкачка колес не работает, хотя на карте заявлен этот сервис
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі та причини, по яким не працювала підкачка коліс, будь ласка, напишіть нам номер АЗК, на котрий ви заїжджали. Дякуємо.

Окко на Бориспольской трассе

Гость Опубликовано воскресенье, 3 марта
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Борисполь, ул. Кольцевая, 1 Добрый день!
Заправил ДТ 50л 02.03.2019года, проехал 260км. Сутра 03.03 завестись не мог, замерз дизель в топливном фильтре которой неделю до этого был заменен на новый.
За 5ть лет заправок где угодно - первый подобный опыт. Ночью было всего -6 дней +6.
Добрый день!

OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Зимове пальне, котрим ми заправляємо наших клієнтів не має властивості замерзати. Така ситуація могла виникнути, якщо автомобіль тривалий час перебуває на вулиці, то на дизельне паливо в баку впливає не лише температура, а також вологість повітря і вітер, що може суттєво знизити значення ГТФ (гранична температура фільтрованості) дизельного палива. Рекомендується при підготовці автомобіля до зимового періоду та під час, змінити масло і паливний фільтр, оскільки з часом в баку автомобіля накопичується деяка кількість води. Відбувається це внаслідок утворення конденсату при перепадах добових температур. Взимку (чи вкінці зимового періоду, коли температура ще недостатньо висока) вода, що потрапила в паливопровід і фільтри, сприяє злипанню кристалів парафіну (в результаті формуються згустки, часточки бруду дають аналогічний ефект), що закупорюють паливні фільтри і паралізують роботу двигуна. Тому рекомендується тримати бак заповненим, щоб об’єм повітря в ньому був мінімальним. У вкладеному файлі містяться рекомендації мережі ОККО щодо підготовки автомобіля до зими. Щодо фактичних показників по граничній температурі фільтрованості (ГТФ), Ви можете отримати цю інформацію із паспортів якості, що приходять разом з паливовозом на АЗК. Знайти їх Ви можете в Кутку споживача (або звернувшись до оператора). Паливо-роздавальна колонка (ПРК) не є останньою ланкою у всьому ланцюгу очистки палива, оскільки ще існують можливості потрапляння бруду і частинок під час перебування палива в баку самого авто (бак не є герметичною ємністю), остаточна доочистка палива відбувається вже в автомобілі фільтром його паливної системи. Рекомендуємо Вам застосовувати паливні, масляні і повітряні фільтри, які відповідають високим стандартам.

Заставляют мошенничать на заправке

Проблема решена
Сотрудник Опубликовано суббота, 2 марта
Создаются условия при которых невозможно работать без нарушений. Заставляют покупать за свои деньги товары магазина и хот кафе. Недостача по магазину в месяц до 20 тысяч. Без разрешения менеджера нельзя уходить с работы. Может так задержать на 2 часа после смены. Как тут не нарушая служебные обязательства не начать пользоваться картой фишкой и не проводить ее на топливо , что...  Читать отзыв Создаются условия при которых невозможно работать без нарушений. Заставляют покупать за свои деньги товары магазина и хот кафе. Недостача по магазину в месяц до 20 тысяч. Без разрешения менеджера нельзя уходить с работы. Может так задержать на 2 часа после смены. Как тут не нарушая служебные обязательства не начать пользоваться картой фишкой и не проводить ее на топливо , что бы потом с начисленных баллов выполнить план и уйти домой? Заставляет руками оператора делать черные дела и схемить с фишкой. Пробивая с рабочей картой фишкой товары хот кафе со скидкой, а на разницу в деньгах пробивать ещё хот доги для выполнения плана за месяц. А когда КРВ выявляет такой факт начисления баллов - то работника увольняют и говорят что это было лично его решение. Все бояться потерять работу и молчат об этом!
Достоинства:
  1. Хорошая работа, хорошая компания
Недостатки:
  1. Минусы описал
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Для того, аби ми змогли перевірити достовірність даної інформації, будь ласка, напишіть нам адресу АЗК, про який йде мова. Будемо вдячні.

Обслуговування

Гость Опубликовано суббота, 2 марта
АЗС 29 м.Калуш мене не влаштовує обслуговування одного із ваших операторів -касирів а саме Павлюк Микола, постійно не задоволений , не привітний. Яке він мае право із зверхнім тоном та підвищенням голосу запитувати де я взяв талони на пальне ,я відповів в придорожньому кіоску біля АЗС там де і ви купляете , після чого не побажавши ( Щасливої дороги )...  Читать отзыв АЗС 29 м.Калуш мене не влаштовує обслуговування одного із ваших операторів -касирів а саме Павлюк Микола, постійно не задоволений , не привітний. Яке він мае право із зверхнім тоном та підвищенням голосу запитувати де я взяв талони на пальне ,я відповів в придорожньому кіоску біля АЗС там де і ви купляете , після чого не побажавши ( Щасливої дороги ) сказав їдь геть звідси Хіба кліент із талоном це вже не кліент? .Маю інформацію що ваш оператор купляе талони на пальне з метою особистого збагачення відпускаючи їх на АЗС. як доказ перегляньте ваші відеозаписи на протязі його змін та переконайтесь в правдивості .надіюсь приймете міри
Достоинства:
  1. Хороше пальне ,смачні хот- доги та кава ,в туалетах завжди чисто
Недостатки:
  1. написано вище
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї ситуації, наші фахівці вже проводять внутрішню перевірку. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Купивля

Станіслав Опубликовано пятница, 1 марта
Здраствуйте, интересуют так сказать списаные бензовозы ОККО, которые заменили новые SCANIA. Здраствуйте, интересуют так сказать списаные бензовозы ОККО, которые заменили новые SCANIA.

Обслуживание

Мария Опубликовано среда, 27 февраля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Гостомель, ул.Чкалова 11-а Каждое утро на протяжении 4 лет захожу на кофе с ребенком, живу напротив, такую приятную атмосферу еще поискать нужно, не в каждом ресторане найдешь! Радует то, что девченки здесь работают годами, и знают уже даже настроение клиента! А Ваш сырник и тарт, это вообще улееееет! Каждое утро на протяжении 4 лет захожу на кофе с ребенком, живу напротив, такую приятную атмосферу еще поискать нужно, не в каждом ресторане найдешь! Радует то, что девченки здесь работают годами, и знают уже даже настроение клиента! А Ваш сырник и тарт, это вообще улееееет!
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня, Маріє! Дякуємо вам за такий відгук та за такі приємні слова. Тішимось, що вам у нас подобається, а також, що вам смакують наші страви. Такі відгуки мотивують ставати ще кращими та ще більше задовільнати потреби наших клієнтів :)
До зустрічі на ОККО ;)

Неможливо заправитись по OKKO PEY

Ростислав Опубликовано среда, 27 февраля
При неодноразових спробах заправитись по okko pey, видає - системна помилка -1 При неодноразових спробах заправитись по okko pey, видає - системна помилка -1
Достоинства:
  1. Якість пального
Недостатки:
  1. Не працює okko pey
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 6 марта
Доброго дня, Ростиславе. Дякуємо вам за відгук. Для того, аби ми змогли перевірити та вияснити причину такої роботи додатку, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka, адресу АЗК, коли це крайній раз відбулось, дату та час. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Топливо

Руслан Опубликовано среда, 27 февраля
23.02.19 заправился 92 -м - 30 литров и через пару километров машина остановилась.Итог:замена топливного фильтра, свечей зажигания, бензонасоса. Пока не заменили топливо машина не заводилась. Как такое может быть на такой АЗС??? 23.02.19 заправился 92 -м - 30 литров и через пару километров машина остановилась.Итог:замена топливного фильтра, свечей зажигания, бензонасоса. Пока не заменили топливо машина не заводилась. Как такое может быть на такой АЗС???
Достоинства:
Недостатки:
  1. Некачественное топливо
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 27 февраля
Доброго дня, Руслане. Дякуємо за відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

АЗС WOG