АЗС ОККО
2365 отзывов / 1364743 просмотра

Машину не заправили

Макарова Карина (EU) Отзыв написан 23 часа 25 мин назад
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Тернополь, вул. Збаразьке кільце, 1, Великі Гаї 14.11.18, заправлялись на заправке ОККО, г. Тернополь, вул. Збражаское кольцо, 1. Заправляли машину с утра около 8:30, на 20л. по талонам. Автомат сработал, на табло показало что дизель залили на 20 литров. По факту отъехали от заправки, показатель остатка топлива, показал меньше чем до заправки. И машину нам не заправили. Когда сегодня 15.11.18 мы подъехали повторно на заправку поговорить...  Читать отзыв 14.11.18, заправлялись на заправке ОККО, г. Тернополь, вул. Збражаское кольцо, 1. Заправляли машину с утра около 8:30, на 20л. по талонам. Автомат сработал, на табло показало что дизель залили на 20 литров. По факту отъехали от заправки, показатель остатка топлива, показал меньше чем до заправки. И машину нам не заправили. Когда сегодня 15.11.18 мы подъехали повторно на заправку поговорить с менеджером. Он сказал: "что мы ничего не докажем, может мы шланг вынимали и т.д.". Но такие случаи на заправке у них уже были. Хочу до вести информацию до ведома руководства. И обидно, что на ровном месте 600 грн. на ветер.
OKKO Ответ представителя OKKO 4 мин 20 сек назад
Доброго дня, Каріно! Дякуємо за звернення. Вчора ви написали нам цю інформацію у приватні повідомлення нашої спільноти і ми взяли її на опрацювання та надали вам консультацію щодо подальших дій, які допоможуть вирішити це питання.

менеджер АЗС

Гость (Украина, Kirovograd) Отзыв написан среда, 14 ноября
Добрий вечер. Хочу довести до вас що відбуваєтьбся на АЗС КГ14 в місті Кропивницькому . Менеджер АЗС змушує кожен місяць скидаться грошима на недостачі як касирів так и заправників , коли кажешь що не будеш скидатись то він погрожує звільненням за статтею каже що придумає. Мені подобається моя робота але кожень місяць здавати кошти 400 або 500 гривень коли отримуешь...  Читать отзыв Добрий вечер. Хочу довести до вас що відбуваєтьбся на АЗС КГ14 в місті Кропивницькому . Менеджер АЗС змушує кожен місяць скидаться грошима на недостачі як касирів так и заправників , коли кажешь що не будеш скидатись то він погрожує звільненням за статтею каже що придумає. Мені подобається моя робота але кожень місяць здавати кошти 400 або 500 гривень коли отримуешь 4500 або 5000 не дуже хочеться . Коли сказав що хочу перевестись на іншу АЗС то сказав що або працюєщь тут або звільню тебе . На нього вже був дзвінок на гарячю лінію від персоналу але ні чого не змінилось . Дуже вас прошу допомогти .
OKKO Ответ представителя OKKO 9 сек назад
Доброго дня! Дякуємо вам за звернення. Аби ми змогли детально перевірити інформацію та вияснити усі деталі, напишіть нам, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти у фейсбуці ваш контактний номер телефону, ПІБ менеджера вказаного АЗК, а також номер заявки на гарячу лінію, якщо є. Заздалегідь вдячні вам зворотній зв'язок.

Миття вікон

Гость (Украина) Отзыв написан вторник, 13 ноября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Житомир, ул.Ватутина, 10В Скажіть будь ласка, при якій температурі навколишнього середовища заправщикам дозволяється мити вікна ? Скажіть будь ласка, при якій температурі навколишнього середовища заправщикам дозволяється мити вікна ?

Пользуйтесь ОККО Пэй

Гость (Украина) Отзыв написан вторник, 13 ноября
Перешёл на ОККО Пэй и забыл про очереди Перешёл на ОККО Пэй и забыл про очереди
Достоинства:
  1. Быстро и надёжно , ещё дополнительные баллы капают

Літній дизель зимою - на виїзді з Ірпеня по Варшавській

Дмитро (Украина) Отзыв написан вторник, 13 ноября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Гостомель, ул.Чкалова 11-а В ночі темп -5 а вони літній продають. Гарна ідея((( В ночі темп -5 а вони літній продають. Гарна ідея(((

Плохое качество обслуживания

Валентина (Украина) Отзыв написан вторник, 13 ноября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Одесса, ул. Балковская, 115 БОЛЬШИЕ очереди,бардак.Сделайте отдельно кассу,для тех кто приехал заправиться,а не покушать.Спасибо! БОЛЬШИЕ очереди,бардак.Сделайте отдельно кассу,для тех кто приехал заправиться,а не покушать.Спасибо!
Недостатки:
  1. Добрый день!Это заправка в Одессе на Балковской, 13.00
  2. Машин полно,никто не подскажет где свободная колонка,бардак полный,очередь на проезжую часть. Работает 2 кассы, нельзя сделать отдельно кассу для тех кто не голодный,а просто хочет быстро заправить машину,а не тратить на это больше 20 минут!!!!!!

Программа лояльности

Гость (Украина) Отзыв написан понедельник, 12 ноября
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, почему одному по карте не дают скидку, а другому больше 2 грн на бензин и 1 грн на газ? Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, почему одному по карте не дают скидку, а другому больше 2 грн на бензин и 1 грн на газ?
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення. Найкраще вам у цьому допоможуть наші колеги з Fishka, котрі безпосередньо займаються такими питаннями. Напишіть їм сюди: https://www.facebook.com/myFISHKAcom/

Дизель не очень. Вырос расход

Артур (Украина) Отзыв написан воскресенье, 11 ноября
Заправлял от ТО до ТО дизелем на перекрестке Роганской и Плиточной в Харькове, так как недалеко от дома. Расход топлива ничем не отличается от других заправок. В топливном фильтре был какой-то мусор. С бензином говорят получше качество. Заправлял от ТО до ТО дизелем на перекрестке Роганской и Плиточной в Харькове, так как недалеко от дома. Расход топлива ничем не отличается от других заправок. В топливном фильтре был какой-то мусор. С бензином говорят получше качество.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Артуре! Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Балаболы!

Серёга (Украина) Отзыв написан суббота, 10 ноября
Пришло СМС в честь дня рождения при заправке кофе и баллы удваюются. Ни чего такого не было. Г Кропивницкий. Проспект Винниченко. Пришло СМС в честь дня рождения при заправке кофе и баллы удваюются. Ни чего такого не было. Г Кропивницкий. Проспект Винниченко.
Достоинства:
  1. В целом всё хорошо!
Недостатки:
  1. Придумайте для инвалидов оплату на месте, возле колонки...
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Сергію! Дякуємо за ваш відгук. Ми перевіримо інформацію та вияснимо, що з вашими балами, але для цього напишіть нам, будь ласка, номер вашої картки Fishka та дату вашого народження. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Дурят на заливе газом

Владимир (Чехия) Отзыв написан суббота, 10 ноября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Днипро, Полтавське шосе, 11К Г.Днепр АЗС Окко полтавское шосе умудряються залить в бак 42 литра по паспорту отсечка стоит на 36 они заливают 44 магия и это при том что в баке был еще газ литров 6-7 сервис некакой один заправщик бегает остальные непонятно где вообще Г.Днепр АЗС Окко полтавское шосе умудряються залить в бак 42 литра по паспорту отсечка стоит на 36 они заливают 44 магия и это при том что в баке был еще газ литров 6-7 сервис некакой один заправщик бегает остальные непонятно где вообще
Достоинства:
Недостатки:
  1. Одни минусы
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Володимире! Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої групи (https://www.facebook.com/okkoua/) паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka та адресу АЗК, на якому заправлялись. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Пирятин

Олег (Канада) Отзыв написан суббота, 10 ноября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Пирятин, ул. Красноармейская, 171 Заправка хорошая! Всегда чистые санузлы, заправщики молодцы, а вот на кассе мне уже третий раз подрят не ложат мелочь на фишку, одна и та же кассир Юлия! Всегда даю на кассе карточку и проверяю на мобильном приложении все ли впорядке, потому что когда с меня списали балы! Вроди и мелоч а не приятная! Спасибо) Заправка хорошая! Всегда чистые санузлы, заправщики молодцы, а вот на кассе мне уже третий раз подрят не ложат мелочь на фишку, одна и та же кассир Юлия! Всегда даю на кассе карточку и проверяю на мобильном приложении все ли впорядке, потому что когда с меня списали балы! Вроди и мелоч а не приятная! Спасибо)
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Олеже! Дякуємо за ваше звернення. Дякуємо за приємні слова стосовно сервісу на наших АЗК. Щодо зарахування решти - напишіть нам, будь ласка, номер вашої картки Fishka та конкретну дату та час, коли вам не зарахували решту. Ми вияснимо інформацію та повернемось до вас з відповіддю.

Мы провели проверку заправок: OKKO, SHELL и т.д.

Каждый Способен (Украина) Отзыв написан суббота, 10 ноября
Отношение к покупателем желает лучшего. Недолив в рамках нормы.
Отношение к покупателем желает лучшего. Недолив в рамках нормы.

Зимове ДП

Житомир (Украина, Kiev) Отзыв написан суббота, 10 ноября
Привіт Всім! Чи є вже на заправках зимовий дизель?
ОККО, коли плануєте продавати зимове пальне?
Привіт Всім! Чи є вже на заправках зимовий дизель?
ОККО, коли плануєте продавати зимове пальне?
Достоинства:
  1. Чистий фільтр 20000 км
Недостатки:
  1. Часто чекаєш поки перед тобою "наїдяться голодні" клієнти...це ж заправка, а не буфет...
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваше запитання. Зимове диз.паливо буде на наших АЗК на початку грудня. На разі ж у нас перехідне диз.паливо, котре витримує до -20 градусів.

Зимнний дизель

Гость (Украина) Отзыв написан суббота, 10 ноября
Ау ОККО уже 5 дней утром до -4... А дизель летний... Ау ОККО уже 5 дней утром до -4... А дизель летний...
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення. Для уточнення - на наших АЗК на даний момент дизельне пальне не літнє, а перехідне, котре витримує до -20 градусів. Зимове пальне з'явиться на початку грудня.

Программа лояльности

Сергей (Украина, Cherkasy) Отзыв написан четверг, 8 ноября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Черкассы, ул. Чорновола 164/2 Почему я по топливной карте на которую зачисляю скажем 1000 грн получаю скидку 0.5 грн на литр газа а если я просто запралюсь свыше 15 л. Газа получаю сразу 0.75грн а если чай возьму то 1грн на литр. Это какой умник составлял эту программу лояльноти. Красава. Почему я по топливной карте на которую зачисляю скажем 1000 грн получаю скидку 0.5 грн на литр газа а если я просто запралюсь свыше 15 л. Газа получаю сразу 0.75грн а если чай возьму то 1грн на литр. Это какой умник составлял эту программу лояльноти. Красава.
Достоинства:
  1. Чистота
Недостатки:
  1. программа лояльности
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Сергію! Дякуємо за ваше звернення. Найкраще вам у цьому допоможуть наші колеги з Fishka, котрі безпосередньо займаються такими питаннями. Напишіть їм сюди: https://www.facebook.com/myFISHKAcom/

сервис минус

Стахеев Павел (Украина, Nikolaev) Отзыв написан четверг, 8 ноября
На АЗС Николаев ул.Космонавтов на кассе №1 платиш за заправку а заказ гамбургера почемуто надо бегать за девочкой и заказывать, думаю это не правильно. На АЗС Николаев ул.Космонавтов на кассе №1 платиш за заправку а заказ гамбургера почемуто надо бегать за девочкой и заказывать, думаю это не правильно.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Павло! Дякуємо за ваше звернення. Насамперед хочемо зазначити, що оплата пального та замовлення товару чи їжі відбувається у нас одночасно. Проте, для того, аби не створювати черги, ми за можливістю розділяємо каси для тих, хто купує лише пальне та для тих, хто бажає підкріпитися.

На кассе перепутали машины и заправили не туда.

Елена (Украина) Отзыв написан четверг, 8 ноября
Сегодня заправилась в Николаеве на 1КП. На кассе перепутали машины, залили мне вместо клиента, который был передо мной какой-то бензин на 400грн. Я его оплатила и дозаправилась до полного отдельным чеком. Чек на 400грн мне не дали, что мне на них влили я тоже не знаю. Это нормально? Сегодня заправилась в Николаеве на 1КП. На кассе перепутали машины, залили мне вместо клиента, который был передо мной какой-то бензин на 400грн. Я его оплатила и дозаправилась до полного отдельным чеком. Чек на 400грн мне не дали, что мне на них влили я тоже не знаю. Это нормально?
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення. Але так, як ви нам написали у приватні повідомлення нашої спільноти у фейсбук, ми, отримавши всю інформацію від вас, направили її відповідальним фахівцям та повідомили вам, що з вами сконтактує менеджер АЗК для вияснення ситуації.

Зимний дизель

Иван (Украина) Отзыв написан среда, 7 ноября
Когда на АЗС появится зимний дизель? Сегодня уже ощутил проблемы летнего дизеля в прохладную погоду. Утром пли +3 уже ощущаются трудности при заведении. По прогнозам ночью уже до -5 доходит, а летний рекомендовано до +5 использовать. Когда на АЗС появится зимний дизель? Сегодня уже ощутил проблемы летнего дизеля в прохладную погоду. Утром пли +3 уже ощущаются трудности при заведении. По прогнозам ночью уже до -5 доходит, а летний рекомендовано до +5 использовать.
Достоинства:
  1. Топливо отличного качества
Недостатки:
  1. Отсутствует зимний дизель когда за окном уже меньше +5.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня, Іване! Дякуємо за ваше звернення. Зимове дизельне пальне на наших АЗК планується на початку грудня. На даний момент ми заправляємо не літнім диз.паливом, а перехідним, котре витримує до -20 градусів.

Классная заправка

Гость (Украина) Отзыв написан среда, 7 ноября
Все норм и хорошо =) Правда очередя бывают иногда. Все норм и хорошо =) Правда очередя бывают иногда.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня! Дякуємо вам за приємний відгук. Тішимось, що вам все подобається, сподіваємось так буде і далі. А черги, то ознака того, що всі хочуть до нас :)

Газ

Гость (Украина, Mariupol) Отзыв написан вторник, 6 ноября
Когда Будет Газ в Донецкой Области в Мариуполе? Бензин Отличный Когда Будет Газ в Донецкой Области в Мариуполе? Бензин Отличный
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 13 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення. Ми плануємо й далі розвивати мережу, але поки що не можемо надати конкретну інформацію щодо вашого міста. Про появу газу на АЗК в Маріуполі ми повідомимо на нашому сайті - https://www.okko.ua/uk/network_map

Как насчитываются бонусы

Александр (Украина) Отзыв написан пятница, 2 ноября
Добрый день, смешная ситуация по газу у меня скидка 50 коп, заправлялся через день минимум 30литров,у двух друзей скидка 1 грн завправляются до 50 литров в мес. (без окко пай) вопрос, чем больше заправляешь тем меньше скидка??? Принципиально сейчас не заставляюсь! Оператор отвечает что компьютер сам назначает скидку. На БРСМ чем больше заправляет тем больше скидка, это...  Читать отзыв Добрый день, смешная ситуация по газу у меня скидка 50 коп, заправлялся через день минимум 30литров,у двух друзей скидка 1 грн завправляются до 50 литров в мес. (без окко пай) вопрос, чем больше заправляешь тем меньше скидка??? Принципиально сейчас не заставляюсь! Оператор отвечает что компьютер сам назначает скидку. На БРСМ чем больше заправляет тем больше скидка, это правильно! Если не тяжело напишите ответ, дальше буду смотреть!
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 6 ноября
Доброго дня, Олександре! Дякуємо за ваше звернення. Для того, аби ми змогли вияснити деталі, надайте, будь ласка, номер вашої картки Fishka та контактний номер телефону. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Кража

Юлия (Украина) Отзыв написан четверг, 1 ноября
Добрый день! Сегодня утром на заправке у меня украли сумочку, время я знаю, могла бы я посмотреть камеры этого времени? Добрый день! Сегодня утром на заправке у меня украли сумочку, время я знаю, могла бы я посмотреть камеры этого времени?
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 6 ноября
Доброго дня, Юліє! Дякуємо за ваше звернення. Дуже прикро, що з вами сталася така ситуація. Для того, аби ми змогли вам у цьому допомогти, напишіть нам адресу АЗК, на якому це трапилось та точну дату та час. Також нам потрібен ваш контактний номер телефону, щоб менеджер АЗК міг з вами зв'язатись. Дякуємо!

набридла брехня ыз запрвкою газу

Нат (Украина, Odessa) Отзыв написан среда, 31 октября
Сьогодні 31.10.2018року, будучи в гарному настрої), заїхала на ОККО (траса Бориспіль -Київ, адреса с. Проліски, вул. Кільцева,1 в бік Києва), газове устаткування ще навіть не сповіщало про закінчення пального. Яким же було моє здивування, коли в бак авто (за паспортом 65л*80%=52 можливих літрів) помістилося 56,47л. Авто і італійська установка нові, ГБО встановлено в офіційному підприємстві, відповідно зареєстровано в МВС, маю...  Читать отзыв Сьогодні 31.10.2018року, будучи в гарному настрої), заїхала на ОККО (траса Бориспіль -Київ, адреса с. Проліски, вул. Кільцева,1 в бік Києва), газове устаткування ще навіть не сповіщало про закінчення пального. Яким же було моє здивування, коли в бак авто (за паспортом 65л*80%=52 можливих літрів) помістилося 56,47л. Авто і італійська установка нові, ГБО встановлено в офіційному підприємстві, відповідно зареєстровано в МВС, маю всі офіційні необхідні документи (паспорти, сертифікати, акти виконаних робіт, сервісну книжку на гарантійне обслуговування). При зверненні до менеджера Шевченко Катерини, отримані не зрозумілі пояснення, які протирічать законам фізики, нормативним технічним документам на устаткування і просто здоровому глузду. Оскільки заправляюсь в середньому двічі на тиждень, сьогоднішня ситуація переповнила чашу терпіння. Компенсувати мені надлишково залите пальне, та пальне використане для надання всіх документів на ГБО(з собою не бачила сенсу возити, оскільки довіряли даній мережі заправок) АЗС ОККО в особі Шевченко Катерини (консультувалася по телефону, очевидно, з відповідальними особами) відмовлено. Запропоновано при мені завтра зробити "контрольний пролив", витрачаючи знову мій час та необхідність до них добиратися. Мене не цікавить "завтра", я констатую факт систематичного злочину - крадіжки в мене моїх коштів. Пропоную, хто не хоче давати себе ошукувати, об'єднатися для подачі колективного позову "шахрайство, крадіжки в особливо великих розмірах". Обурює сам факт не визнання і не бажання визнати даний злочин.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти ОККО у фейсбуці, паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka та контактний номер телефону. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Постоянный обман

Гость (Украина, Kiev) Отзыв написан вторник, 30 октября
Київ, Героїв Сталінграда, 1А
Київ, Героїв Сталінграда, 1А
Постоянно заправлялся только на Окко и бензином, и газом. Терпел системные разводы на кол-ве литров, компенсируя это тем что качество газа хорошее(субъективно). Обычно это было на пару литров. Но когда мне в мой 37л. балон залили 37,7л я не выдержал. Это не в какие ворота не влазит. Мало того что у них впихнулось невпиХуемое так я молчу о 80% отсечки которая не позволяет заправить больше 30л. И эта отсечка рабочая !!!
Прощаюсь с этими зелеными не дозревшими овощами.
Достоинства:
  1. Качество топлива
Недостатки:
  1. Системные разводы на кол-во залитых литров !!!

Обидно

Гость (Украина) Отзыв написан вторник, 30 октября
выиграл подписку на месяц от сбербанка,НЕ МОГ ПОНЯТЬ КАК ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ,ПОКА ПОНЯЛ УЖЕ ПИШУТ ЧТО КОД АКТИВИРОВАН И ГДЕ И ЧТО НЕПОНЯТНО,ПОДПИСОК НЕТ.Пока пытался взять их бесплатную подписку все время пытались взять деньги с карты,данный ресурс надо закрыть за обман,за бесплатное не платят! выиграл подписку на месяц от сбербанка,НЕ МОГ ПОНЯТЬ КАК ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ,ПОКА ПОНЯЛ УЖЕ ПИШУТ ЧТО КОД АКТИВИРОВАН И ГДЕ И ЧТО НЕПОНЯТНО,ПОДПИСОК НЕТ.Пока пытался взять их бесплатную подписку все время пытались взять деньги с карты,данный ресурс надо закрыть за обман,за бесплатное не платят!
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення. Але, мабуть, це не за адресою, адже ми не працюємо з таким банком, спільних розіграшів з ним не маємо і такі підписки також не маємо. Радимо вам напряму звертатися на гарячу лінію даної установи.

Заправлялся газом в Днепре. Залили в бак 34 литровый 38 литров.

Денчик (Украина) Отзыв написан вторник, 30 октября
Заправлялся газом в Днепре. Залили в бак 34 литровый 38 литров. На вопрос почему так произошло мне Хамски ответили чтоб я тут больше не заправлялся. Заправлялся газом в Днепре. Залили в бак 34 литровый 38 литров. На вопрос почему так произошло мне Хамски ответили чтоб я тут больше не заправлялся.
Достоинства:
  1. Есть чем перекусить
Недостатки:
  1. Дурят очень существенно на обьеме задутого газа
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти ОККО у фейсбуці, паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka, контактний номер телефону та адресу АЗК, на якому заправлялись. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

П'янички а не персонал

Андрій (Украина) Отзыв написан вторник, 30 октября
Постійно зранку після вихідних приходиться чекати і підганяти дівчат на ресторані міста Сколе по причині зловживання спиртних напоїв на кухні . Так 29 жовтня ми прочекали 20 хв. на сніданок .
Як пояслили працівники заправки , що то для них норма !
Керівників у робочий час на місці не має , поскаржитись немає кому .
У вас відеонагляд працює ?
Як пояслили працівники заправки , що то для них норма !
Керівників у робочий час на місці не має , поскаржитись немає кому .
У вас відеонагляд працює ?
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня, Андрію! Дякуємо за ваше звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї прикрої ситуації, наші фахівці вже проводять внутрішнє розслідування, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Для швидшого вияснення деталей, напишіть нам, будь ласка, точний час вашого візиту на наш АЗК. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

92 бензин на одній заправці різна якість

Олександр (Украина) Отзыв написан понедельник, 29 октября
19.10.18 заправив 92, все супер. розхід по трасі 5 л. по місту 7 (спеціально зливав і перевіряв). 26.10.18 та сама ж заправна розхід траса 8 місто 10.5 л.. висновки робіть самі. думаю чи вартує дальше заправлятися. 19.10.18 заправив 92, все супер. розхід по трасі 5 л. по місту 7 (спеціально зливав і перевіряв). 26.10.18 та сама ж заправна розхід траса 8 місто 10.5 л.. висновки робіть самі. думаю чи вартує дальше заправлятися.
Достоинства:
  1. інколи гарне пальне
Недостатки:
  1. не вгадаєш коли гарне.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня, Олександре! Дякуємо вам за відгук. Стосовно вашого питання, хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.

Бензин 95 пульс хороший, а вот с газом какая-то беда

Владислав (Украина) Отзыв написан понедельник, 29 октября
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Воздухофлотский просп., 77 Пульс 95 хороший, чистый, заводиться стала легче, шум стал меньше. На этом всё хорошее и закончилось. Теперь о газе. ГБО у меня установлено как 2 месяца, балон на 42 литра. На Укрнафте влезло 28,56л, до полного реально 28,56, а вот на ОККО ровно 40л. Ну как такое может быть? Проехал правда немножечко больше, км так на 20 Пульс 95 хороший, чистый, заводиться стала легче, шум стал меньше. На этом всё хорошее и закончилось. Теперь о газе. ГБО у меня установлено как 2 месяца, балон на 42 литра. На Укрнафте влезло 28,56л, до полного реально 28,56, а вот на ОККО ровно 40л. Ну как такое может быть? Проехал правда немножечко больше, км так на 20
Достоинства:
  1. Обслуживание, персонал
  2. Качественный 95 пульс
Недостатки:
  1. Дурят с газом
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти ОККО у фейсбуці, паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka, контактний номер телефону та адресу АЗК, на якому заправлялись. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Не всегда "дуже дбають про свою репутацію"

Гост (Украина) Отзыв написан понедельник, 29 октября
На прошлой неделе заправили Pulls дизель на ОККО на Леся Курбаса 1А (возле Семьи Сосниных). Сразу почувствовал, как выхлоп стал пахнуть так, как у трактора, который едет на дешевой соляре. И автомобиль стал ехать хуже, и это не премиальном топливе!
На ОККО заправляюсь не часто, а после таких случаев придётся это делать ещё реже
Достоинства:
  1. Можно хорошо перекусить на заправках
Недостатки:
  1. Топливо не всегда качественное
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 1 ноября
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Стосовно цієї ситуації, хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже майже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

Главный...

АЗС ШЕЛЛ
АЗС ШЕЛЛ

АЗС Chipo
АЗС Chipo

ООО "Билл Оил" (Bill Oil)
ООО "Билл Оил" (Bill Oil)

АЗС SKY
АЗС SKY