АЗС ОККО отзывы

Сеть автозаправочных станций ОККО
АЗС ОККО
3031 отзыв / 2908864 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Поганий газ

Гость Гость 3 часа 45 мин назад
12.07.20 заправився газом по трасі Чоп-Київ зразу за Житомиром
Машина ледве їде,
Певно керівництво заправки вважає що відвідуваність хороша і можна обманювати
Більше на ОККО не заправляюсь
Сором

Задовбала тупа реклама на радіо

Володимир Володимир 6 часов 10 мин назад
Настільки дратуйоча тупа реклама на радіо що принципово вже на Окко не заїзджаю, та і ціни космос!!!

Дайте кто нибудь номер телефона Ворошило

Гость Гость воскресенье, 12 июля
Хочу рассказать Ворошило или выше стоячее руководство про Нашу Светлану. Уверенна им будет интересно.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Ви можете надіслати усю інформацію нам у приватні повідомлення нашої спільноти у фейсбук: https://www.facebook.com/okkoua/

Животноводы

Гость Гость воскресенье, 12 июля
Бензин норм. Заезжал несколько раз на Мопровскую заправку, при выезде каждый раз стадо собак сопровождает. Тут тебе кофе предлагают и рядом куча заразы бегает. При выезде не знаешь как проехать, чтоб шавку в карму себе не записать. Сервис!!!!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Вибачте, але ми не можемо повпливати на те, щоб песики не бігали поряд. Також, и контролюємо те, аби вони не робили шкоди. На самому АЗК (тобто у приміщенні) песики не бігають і не становлять ніякої загрози.

Ужас Окко на Балковской

Гость Гость пятница, 10 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Киев. обл., трасса Киев - Одесса, 15,450-15,622 км, справа Добрый день моя мама работает на заправке Окко в Одессе где обманным путём не говоря о ночных сменах взяли ее на работу.Окко это сплошная грязь,где постоянные списания и вычитания с зароб.платы людей!отношение не человеческое!это самая худшая работа!
Достоинства:
Недостатки:
  1. Полно
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, що означає фраза: обманным путём не говоря о ночных сменах взяли ее на работу? Як саме вашу маму обманом прийняли на роботу. Чи можна також більше деталей: АЗК, на якому працює, конкретні речі, які з нею сталися? Можна надіслати нам у приватні повідомлення сюди: https://www.facebook.com/okkoua/

Кинули на деньги.

Григорий Григорий четверг, 9 июля
Сегодня утром заправлялся просп. Романа Шухевича 5,дизель пульс.Оператор сосканировал карту фишка(по которой идет скидка на ту же карту) Каково было мое удивление зайдя в личный кабинет,денег нет!!!! Будто и не заправлялся.Обратился на горячую линию,был послан.
Достоинства:
  1. Нет.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Григорію. Підкажіть, за яким номером звертались на Гарячу Лінію, щоб зафіксувати звернення? Ми перевіримо записи розмов. Також, хочемо зазначити, що бали стають активними протягом 24 годин, а не відразу, тому, можливо, ви їх і не побачили у себе в кабінеті, перевірте ще раз. Якщо ж їх досі не має, зверніться сюди - https://www.facebook.com/myFISHKAcom/?epa=SEARCH_BOX. Наші колеги допоможуть вам у цьому питанні.

7 июля 2020. Заправился дрянью

Гость Гость вторник, 7 июля
Днепр, Каштановая. Впервые за несколько лет сегодня заправился 95 евро, от которого стучат клапана. Цена высокая, качество -как с газолином. Удивлен и возмущен.
Жалко и двигатель и денег.
Пока не выработал бак, могу дать представителям окко проверить.
0957760401 Дмитрий.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Дмитре. Якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Заправился совсем странным 95 евро

Гость Гость вторник, 7 июля
Заправляюсь на ОККО несколько лет, претензий к качеству не было.
Сегодня залил бак 95евро, впервые услышал стук клапанов при нагрузке.
Возмущение крайне. Бензин дороже, чем в других сетях. Качество- смесь с газоном.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.

Обман с фишка

Гость Гость вторник, 7 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Николаев, ул. Космонавтов, 93 Пришло смс что при покупке на answear кешбек на карту фишка 10%. Так совпало что нужны были кроссовки. Купил за 2195 грн кроссовки кэшбэк пришло 109 грн. Мелочь но не приятно.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Наші колеги з Fishka займаються цими питаннями, напишіть їм сюди, будь ласка, щоб вони могли усе з'ясувати та вам допомогти: https://www.facebook.com/myFISHKAcom/?epa=SEARCH_BOX.

Отвратительный газ!!!!

Игорь Игорь вторник, 7 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Харьков, ул. Клочковская, 197е Очень разочарован заправкой окко. Мало того, что недолив, газа заправляют 6-7 вместо 10. Последний раз задул газ и вместо газа задули мусор. Пришлось менять фильтра и редуктор! Ранее заправлялся на U.Go- всё было отлично! Как заехал на окко и купил себе проблем. АЗС Окко город Харьков, ул. Клочковская на перекрёстке с Новгородской.
Руководство!!!! Принимайте меры к качеству вашего топлива. Всеее жалуются на ваше азс на вышеуказанном адресе.
Достоинства:
  1. Хорошее обслуживание
Недостатки:
  1. Отвратительное качество газа и недолив газа и бензина!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Ігоре, доброго дня. Будь ласка, напишіть нам дату заправки, а також ваш контактний номер телефону і номер картки Fishka, аби менеджер АЗК зміг з вами сконтактувати та з'ясувати усі питання. Дякуємо.

Бургеры в окко

Игорь Дубик Игорь Дубик вторник, 7 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Надднепрянское шоссе, 8 Из каждого утюга лилось про - Заезжайте в ОККО за бургером!
Заезжали на Наддніпрянське шосе, 10, дернуло меня купить, по цене примерно гривень 90 за говяжий, по вкусу - сухое, безвкусное, по размеру как обычный гамбурер, а по цене как биг-тейсти,
даже в АТБ бургеры вкуснее и за 50 грн.
+ еще и напрягали покупкой всякой фигни для... Читать отзыв
Из каждого утюга лилось про - Заезжайте в ОККО за бургером!
даже в АТБ бургеры вкуснее и за 50 грн.
+ еще и напрягали покупкой всякой фигни для машины - хотя у меня нет автомобиля.
Достоинства:
  1. не обнаружил
Недостатки:
  1. бургеры не стоят своих денег, за такие деньги лучше в Мак заехать

Ужасное почти все!!! Обман!!!!

Дмитрий Лыкин Дмитрий Лыкин понедельник, 6 июля
Заправлялся вчера вечером на мотоцикле на окко,​ на улице Привокзальной в г Киеве . Ради проверки, попросил заправить 2 л. 95 пульс. Вставив пистолет в бак, не нажимая курок пошёл оплатить на кассу... пистолетчик стоит внутри,​ на колонках никого нет! После расчёта,​ подхожу на колонку и заметил что "чудесным образом " меня заправили уже на 1грн. 56 копеек (и это... Читать отзыв Заправлялся вчера вечером на мотоцикле на окко,​ на улице Привокзальной в г Киеве . Ради проверки, попросил заправить 2 л. 95 пульс. Вставив пистолет в бак, не нажимая курок пошёл оплатить на кассу... пистолетчик стоит внутри,​ на колонках никого нет! После расчёта,​ подхожу на колонку и заметил что "чудесным образом " меня заправили уже на 1грн. 56 копеек (и это с 2х литров!!!!! При том что курок пистолета- не нажатый!!!!!) На мой вопрос оператору и пистолетчику: как такое возможно? Они пожали плечами и испарились кто ,куда.... обслуживают без масок!!! Пока я ждал кассира, для того чтоб разобраться в ситуации,​ зашел клиент без маски.... и пока я не сделал замечания клиенту и не спросил:" что,​ вы обслуживает без масок??? Пистолетчик сказал: ой да точно...."
В итоге- мою личную проверку это АЗС не прошло и оставив после себя​ не приятный осадок- я в эту сеть АЗС- больше не ногой!!!mad
Достоинства:
Недостатки:
  1. Все что описано!!!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо вам за звернення. Будь ласка, аби ми змогли усе з'ясувати, напишіть нам номер вашої Fishka та дату і час заправки, коли сталася ця ситуація.

Зручно заправлятись

Наталья Наталья понедельник, 6 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, пр-т Героев Сталинграда, 1-а Я заправляюсь на окко близько 10р. Мене все влаштовує. Якщо не хочете, щоб вам пропонували послуги заправляйтесь не віходячи з авто :) через додаток!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Наталіє, щиро дякуємо вам за відгук та за те, що вже так довго ви з нами :)
Дякуємо за довіру!

Нав'язування інших товарів.

Гость Гость понедельник, 6 июля
Доброго дня ! На заправках ОККО наче й все добре , але коли приїдеш заправлятися , оператор постійно пропонує що завгодно купити і збиває з пантелику клієнта . Якщо я приїхав за паливом , навіщо мені стеклоочисник , пиріжки , двірники та інше ????? Якщо мені потрібно , сам запитаю .
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Так, окрім пального, часто наші клієнти потребують й іншого, тому наші колеги й нагадують про ці речі, розповідають про новинки, а раптом ви щось забули :)
Якщо ж вас цікавить лише заправка, у нас є сервіс ОККО Рау у додатку Fishka, завдяки якому ви можете оплатити пальне відразу біля колонки і не потрібно йти на касу. А тепер через ОККО Рау можна ще придбати близько сотні товарів: улюблені напої, їжу, побутові товари :) І все це, поки ви заправляєтесь. Замовлення вам винесуть до авто :)

Нет евро пистолетов для дизельных авто Евро 5, Евро 6!!!

Гость Гость пятница, 3 июля
Три раза подряд заезжаю на ОККО и трижды не удаётся заправить авто. Нет европейских пистолетов для дизеля (с широким носиком). Нет этих пистолетов на окружной в Киеве (в сторону табачки, за мхп сразу), нет этих пистолетов на АЗС возле Совских прудов, нет пистолетов на окружной на жулянском путепроводе... Вопрос : как заправить дизтопливо на Окко в автомобиль от 2014 года... Читать отзыв Три раза подряд заезжаю на ОККО и трижды не удаётся заправить авто. Нет европейских пистолетов для дизеля (с широким носиком). Нет этих пистолетов на окружной в Киеве (в сторону табачки, за мхп сразу), нет этих пистолетов на АЗС возле Совских прудов, нет пистолетов на окружной на жулянском путепроводе... Вопрос : как заправить дизтопливо на Окко в автомобиль от 2014 года и моложе???

Подяка керівнику АЗС 33 с. Іванків

Євген Скороход Євген Скороход четверг, 2 июля
25.06.2020 під час заправки на Азк 33. с. Іванків у нашій сімї сталася майже трагедія - кіт випригнув з нашого авто, ми цього не побачили і поїхали далі а кіт (член сімї) залишився сам на сам із купою авто та фур на АЗС(((
Звісно ми через 5-10 хв повернулися щоб знайти нашого кота... але його вже на заправці не було(

Пошуки були без результатними але добре що є відповідальні та добрі люди які працюють на ОККО Азк 33. с. Іванків і цей колектив очолює
Аврамець Андрій Петрович, у якого вже на той момент закінчився робочий день разом із Адміністратором АЗС Ящуком Андрієм. Ці два Андрія і вирішили долю нашого кота)!
Ми звернулися до Аврамця Андрія та до його колеги Ящука Андрія, щоб вони допомогли знайти кота по камерах відеоспостереження... і вже через 30-40 хв Ящук Андрій прибув в неробочий час ще й за власний кошт на роботу і допоміг нам відшукати нашого улюбленця - за що Велика Подяка такому чудовому персоналу Азк 33. с. Іванків)

Колектив це не лише робота згідно посадової інструкції, а ще й Добре Серце працівників та Небайдуже відношення до нас, клієнтів)))

Дякую вам Андрію Петровичу за ваше людське відношення та вашому колективу і vawe дівчаткаткам які теж шукали кота )
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Дякуємо вам, Євгене, за ваш відгук та радіємо, що ваш котик з вами :)

карантин не дотримується

Ярина Ярина четверг, 2 июля
Доброго дня. Заправляла машину на АЗС № ЛВ65, за адресою м. Львів, вул. Зелена, 283 о 22.20. Не дотримуючись дистанції і без масок троє молодих людей стояли в черзі. Жодних зауважень від працівників станції не було. Хочу нагадати, що в Україні карантин і є вимоги, які повинні дотримуватись усі
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Ярино. Дякуємо вам за те, що повідомили про це. Чи можете ще вказати дату візиту, аби ми змогли провести внутрішню перевірку детально.

Не доволен обслуживанием

Андрей Андрей вторник, 30 июня
Добрый день!
Добрый день!
25.06.20 около 15.00 я заправлялся на Азс по Новикова .Зашел в торговый зал, услышал крик и не цензурную брань от кассира в адрес женщины которая там работает( она была в рабочем халате ), На бейджике у " барышни" было написано Самойлова Татьяна, вела она себя не адекватно. Меня обслужила с недовольством и ничего не предложила, хотя думал кофе попить( была скидка на него)
Мне не понравилось обслуживание! Выясняйте отношения не на клиентах! А по поводу заправщика, вопросов нет, подошёл сразу.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Андрію. Дякуємо вам за те, що повідомили нам про цю ситуацію. Ми проведемо внутрішню перевірку та з'ясуємо ситуацію, свідком якої ви стали.

Благодарность

Гость Гость понедельник, 29 июня
Очень благодарен команде ОККО на заправке с Широкое ул. Стоповая 3.
Тянул с Днепра до своей заправки (ес-но ОККО!) не желая общаться с ноу брендами!!!
Но до своей постоянной ( в с. Радушное) не дотянул, к счастью попалась наша ОККО перед Кривым Рогом В селе Широкое, я ещё никогда не заправлялся у них...
Был искренне тронут заботой и пониманием, готовностью... Читать отзыв
Очень благодарен команде ОККО на заправке с Широкое ул. Стоповая 3.
Был искренне тронут заботой и пониманием, готовностью придти на помощь в любой ситуации...
Благодарен Елене ( по бейжду) и ее коллеге...
Дай Вам Боже, здоровья и счастья, девочки.
Искренне. Владимир.
(Непоседливый КРАСНЫЙ КИА СИД.
Достоинства:
  1. Человечность, понимание, доброта
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Володимире :)

Дуже тішимося ось таким милим відгукам :)
Дівчатам обов'язково передамо ваші слова, а вас будемо раді бачити знову :)

Шахраї ще ті

vic vic воскресенье, 28 июня
Купив лампи для фар за 500 грн, а вдома виявив, що їх ціна 120 грн. Подавіться моїми 380 грн., більше ніколи не заправлюсь в таких шахраїв і родичів відмовлю.

Украли с карты деньги.

Владимир Комельков Владимир Комельков воскресенье, 28 июня
27.06.2020 пытался заправить автомобиль газом на АЗК в с.Малая Рогань в Харьковской области поставил в приложении 20 л на сумму 239.4 грн деньги с карты сняли ,а автомобиль не заправили .На горячей линии ответили что технический сбой.Но деньги сняли ведь и возвращать не думают...
Недостатки:
  1. ОККО РАУ чистый обман.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Володимире, доброго дня. Якщо стається технічний збій, то кошти не до нас потрапляють, адже це напряму залежить від вашого банку. Гроші тримає в холді банк, а не ми. Якщо ж вам досі не повернулись кошти, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka та останні 4 цифри картки з якої було знято кошти, ми з'ясуємо, чому вони ще не на вашому рахунку. Можете написати нам цю інформацію сюди - https://www.facebook.com/okkoua/

Alla ninute

Гость Гость суббота, 27 июня
Сьогодні проїздом ми відвідали ресторан в м.Сколе що можу сказати ви найкращі.Все було дуже смачно , привітні дівчатка , замовлення видали дуже швидко і що головне немає черг.Дякую!!! Вам процвітання великих продаж.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня) Дякуємо вам за відгук та тішимося, що вам все смакувало.
Раді будемо бачити вас знову :)

Не працює OKKO Pay в додатку Fishka

Гость Гость суббота, 27 июня
Проблема наступна - після сканування QR-коду АЗС, відкривається вікно вибору кількості пального, після вибору пально, не можливо перейти до підтвердження кількості, бо не зникає клавіатура нобору цифр, за якою знаходиться кнопка підтвердження дії. Телефон Айфон 7. Телефон перезавнтажив два раза, результатів не дало. Після спілкування з оператором на "гарячій" лінії, по її рекомендації, видалив додаток і перевстановив по новому, теж... Читать отзыв Проблема наступна - після сканування QR-коду АЗС, відкривається вікно вибору кількості пального, після вибору пально, не можливо перейти до підтвердження кількості, бо не зникає клавіатура нобору цифр, за якою знаходиться кнопка підтвердження дії. Телефон Айфон 7. Телефон перезавнтажив два раза, результатів не дало. Після спілкування з оператором на "гарячій" лінії, по її рекомендації, видалив додаток і перевстановив по новому, теж не дало ні якого результату.
Оформив звернення №101403 від 05.06.20 р., були уточнюючі питання, отримав наступну відповідь:"Доброго дня! Дякуємо за вказану інформацію, звернення передано на перевірку розробнику. Приносимо вибачення за незручності.", і тиша по 25.06.20 р.
Ще декілька разів намагався заправитись через додаток, результат попередній.
25.06.20 р., знову звернувся по цьому питанню, надав додатково скріни проблеми, отримав новий № звернення 103111, мені знову подякували, згадали на скільки цінне моє звернення. Цікаво тепер знову буде тиша май же місяць. Чи порекомендують купити новий телефон, чи змінити постачальника послуг.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня. Дякуємо, що звернулись до нас. справді, були технічні питання у роботі самого додатку, але розробник їх вже усунув.

Найкраще, зверніться до наших колег сюди - https://www.facebook.com/myFISHKAcom/?epa=SEARCH_BOX

зможуть вам допомогти.

Недолив палива. Обман.

Іван Іван пятница, 26 июня

АЗС ОККО - Недолив палива. Обман.
На іншій перевіреній заправці на якій заправляюся постійно (не ОККО) заправив повний бак дизельного палива аж до фізичного переливу: трохи навіть потекло на крило, тобто по саму горловину. Після того лічильник бортового комп'ютера як завжди виставив на нуль. Виїздив рівно 3,5 л. і відразу ж вирішив знову долити до максимуму оскільки мав їхати в дальнью поїздку. До моєї перевіреної заправки було вже далеченько тому для цього вирішив заїхати на ОККО, що була неподалік. Яке було моє здивування коли заправник до відсічки пістолета залив мені вже 4,16 л. Тобто я від переливу випалив всього 3,5 л, а до відсічки пістолета (що апріорі менше переливу) на ОККО влізло вже 4,16 л. Тобто на 0,66 л більше ніж я фізично тільки що виїздив. Ну нехай грубо 0,5 л. Але це 0,5 л на 3,5 реальних літрах! Випереджаючи наперед будь які припущення стосовно стану автомобіля скажу, що машина 2013 р. з пробігом всього 97 тис км і є абсолютно справна. Автомобільний комп'ютер на сучасних ЄВРО-5 дизелях рахує дуже точно тому, що його робота абсолютно точно підраховувати массу дизельного палива, яке потрібно подати в циліндри. Його показники витрати палива у мене завжди є дуже точними: і витрата в літрах, і залишок пробігу, і середнє споживання на сотню. А от як рахує колонка на ОККО - це загадка. Хоча що тут гадати, наш народ як і бізнес не змінні: не н@єбеш - не проживеш!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 13 июля
Доброго дня, Іване. Дякуємо вам за звернення. Всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.
Усі мірники мають на собі пломбу державного органа стандартизації. Наявність пломби свідчить, що прилад перевірений і справний.
Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію, будь ласка, напишіть адресу АЗК, на якому заправлялись, номер вашої картки Fishka та ваш контактний номер телефону, щоб менеджер міг з вами сконтактувати та запросити на контрольний пролив пального, аби ви змогли упевнитись у точності наливу пального. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Мошенничества на заправке ОККО

Гость Гость понедельник, 22 июня
Мошенничества на заправке ОККО.
Мошенничества на заправке ОККО.
Сегодня заправлялся на заправке ОККО на ж.м. Тополь - Паникахи 31. Водитель идёт заказывать бензин, а оператор вставляет пистолет и при этом отсчёт начинается с 1,59л (на соседнем автомате с 1,56л). Рассчитано на то, что водитель не может это увидеть. Это значит, что с каждой заправки клиент переплачивает по 30-40 грн. Обращение к старшему по заправке не принесло никаких результатов - делает вид, что всё нормально - просто мы не разбираемся в его процессе. Поэтому лучше выбрать другую заправку или быть внимательным, т.к. это один из видов мошенничества.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 23 июня
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Будь ласка, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka та дату і приблизний час заправки, аби ми змогли з'ясувати ситуацію.

Відновити загублений чек

Ната Ната воскресенье, 21 июня
Доброго дня. Заправлялись на 128 км Житомирська обл. чи можна дистанційно відновити загублений чек на заправку для звітності?
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 23 июня
Доброго дня, Наталіє. Зверніться, будь ласка, за ось цим номером 0 800 501 101, щоб колеги могли створити заявку на менеджера АЗК та допомогти відновити чек.

Про сторінку ОККО

Антон Антон воскресенье, 21 июня
Жах, не можливо користуватися сторінкою, змінити номер телефону підвязаного до картки Fishka просто не реально. З гіршою інтернет сторінкою ще не зустрічався.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 23 июня
Доброго дня, Антоне. Зверніться до наших колег з Fishka сюди: https://www.facebook.com/myFISHKAcom/?epa=SEARCH_BOX
Вони
допоможуть вам усе налаштувати та все пояснять :)

Бонусы при покупке

Владимир Владимир суббота, 20 июня
Очередной раз при покупке бензина после оплаты выдали чек с начисленными бонусами 60грн. После заправки пришло сообщение , что начислено "0" бонусов.
Достоинства:
  1. Хороший бензин
Недостатки:
  1. Развод на бабки операторами.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 23 июня
Володимире, доброго дня. Напишіть нашим колегам з Fishka сюди - https://www.facebook.com/myFISHKAcom/?epa=SEARCH_BOX
Вони
допоможуть з'ясувати це питання.

Обманывают на литраже

Гость Гость пятница, 19 июня
До падения цен все было нормально, но в течении последнего месяца, заливают газа на 15% больше каким то образом чем на других заправках, бензин тоже заливают больше. Тратим на бензин по компании 40 000 в месяц, перешли на другую заправку, где не обманывают на литраже.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 23 июня
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Для того, аби ми змогли з'ясувати все, будь ласка, напишіть нам адресу АЗК, на якому заправлялись чи заправляєтесь, номер вашої картки Fishka, а також ваш контактний номер телефону, аби наші колеги могли з вами сконтактувати для вирішення питань.

Ужасные неусловия труда

Женя Женя вторник, 16 июня
Я, к сожалению, работаю на ОККО.
Компания себя отлично позиционирует тем , что все условия труда для людей.
1. 2 часа обеденного перерыва - нет. ( причем за то, что ты поел за смену в лучшем случае 1 раз , 15 мин, а 1ч45мин - работал - никто не доплачивает, нельзя по закону)
2. форма - оператору футболка ( 1... Читать отзыв
Я, к сожалению, работаю на ОККО.
Компания себя отлично позиционирует тем , что все условия труда для людей.
2. форма - оператору футболка ( 1 пока не разлезется, МО штаны ,футболка,куртка, кепка, в которых можно спариться.) Обуви нет никакой,но если ты в своей, то не факт что она подходит ТРЕБОВАНИЯМ компании)
3. Недостачи - клиенты воруют, видеозапись есть, не каждый менеджер АЗС парится в том, что бы вызвать ментов и завести дело , конечно лучше повесить все на персонал, менеджер же не платит, при его то зарплате. Недостача по продуктам питания, которые заставляют делать заранее, умышленно, чтобы платил персонал. Компании все равно каким образом будут проходить доходы от ее котлет, хлебов, готовой картошки зеленой и с черными пятнами, салата, 60% которого идет в мусор, потому что как не мошки, так кочерыжка или завял. Давайте и хот доги будем готовые выкладывать у кофейника, чтобы клиент взял и пошел. Если человек пришел поесть, 5 минут приготовления ( еще никто не отказывался подождать).
4. Интересный факт на карантине - ОККО - мы возвращаем врачам деньги в виде скидки 5 грн на литре. А как ВАШ персонал добирался на работу. ВАМ ПОФИГ. Людям деньги за такси никто не компенсировал, никаких развозок никто не организовал. Хотя свое же брендовое топливо вы возите на дешевые заправки и продаете с разницей 5-7 грн.
Маски - выдали аж 2-3 штуки МНОГОРАЗОВЫЕ ( вы их видели?! сейчас). У нас маски должны меняться каждые 3 часа.
Почему в зал люди могут заходить без масок?! Почему в этом виноват персонал?! В том , что у ВАС нет вывесок, что без масок вход ЗАПРЕЩЕН. Поставьте человека на входе , менеджера, и пусть не пускает.
Зато если кто то из персонала за всю смену нос высунет из под маски - ШТРАФ - на 21 день карантина за свой счет. У вас людей до фига?! Что работать некому.
Ворошило эта катается неадекватная, вечно недовольная.Сколько ж тебе людей "ДОБРА" пожелали. Пусть станет на кассу и поработает ...... хотя бы одну смену..... без туалета и без обеда. Получила бы она зп 8000 грн из них около 1000 отдала за недостачу, за товар, который и не ела и не пила ( ежедневные ЧАШКИ кофе, которых не хватает по счетчикам, ввиду того что клиенты что то сделали не так, переделали. Сделали, разлили и сделали новый кофе, понятно молча. Сделали 2 кофе в одну чашку. Сделали кофе в стакан, который выдали и в свою чашку.)
Потратила на проезд, обед, форму ,детей одела ( по ходу нет детей) , обула и тогда бы рассказала,какие же здесь есть условия для комфортной работы.
Вы ,для глаза, сделали красивые реконструкции ( типа, это вы так думаете), но места на АЗС не стало вообще. Его и так не было, а теперь стало еще меньше.
Еще мы должны :
1. убирать
2. косить
3. красить
4. белить
5. мыть колонки
6. гонять мух и мышей в зале, а по самой заправке и крысы встречаются
7. Чистить снег зимой и ходить до конца смены в мокрой обуви.
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 23 июня
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення та за те, що поділилися своєю історією.
Хотілось би більше конкретики, аби розібратися у цьому питанні, адже зараз це дещо схоже на безфактажний відгук.

Напишіть нам адресу АЗК, на якому працюєте чи працювали, а також посаду.

Щодо карантину та поїздок наших працівників: компанія забезпечила трансфером тих працівників, котрим добиратися до роботи було далеко та незручно, через те, що не працював міжміський транспорт. Також, ми забезпечували та компенсовували пальне тим працівникам, котрі добирались та підвозили колег на власному авто, були введені спеціальні алгоритми та звітність.
У нас на кожному АЗК висять таблички про те, що вхід дозволено лише в масках. В середині АЗК є розмітки, які наголошують тримати дистанцію, а на касах є захисне скло між касиром та клієнтом, тому тут дещо не сходиться з вашими словами.
Ми очікуємо від вас більш чіткої інформації і готові розбирати цю ситуацію.
АЗС ОККО
Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».
Главный офис Компании находится во Львове. Первая АЗС «ОККО» открылась в 1999 году в Стрыю (Львовская область), а первый большой... подробнее

Рейтинг 1.5 из 5 на основании 3031 отзыва
  • Ценовая категория: $$