АЗС ОККО отзывы

Сеть автозаправочных станций ОККО
АЗС ОККО
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Обманули на заправке

Артем Артем 14 сек назад
Вчера вечером заправлялся газом на АЗС . Мне на пустой балон до полной заправки заправили 41.28 литры при этом что мой балон имеит обьем 35л. Вопрос куда всунули 6.28 литры?

Вроде все ОК

Олег Олег 5 часов 35 мин назад
Заливаю 95 евро,работает нормально,тяга нормальная,перерасхода нет.
Свечи красные ,это означает ,что большое кол во присадок в топливе. Есть где лучше,подскажите?
Достоинства:
  1. Ничего вроде плохого
Недостатки:
  1. Цена завышена(по моему)
OKKO Ответ представителя OKKO 5 часов 9 мин назад
Олеже, привіт. Дякуємо за відгук.

Осторожно. Хотдоги - портавка.

Александр Александр 5 часов 44 мин назад
Сразу скажу, что к качеству топлива у меня лично претензий нет, даже наоборот - могу похвалить. Но дернул меня х..р во второй раз в жизни купить на ОККО хотдог. Дело было на трассе: Днепропетровкая обл., с. Новоалександровка (ехали из Бердянска в Харьков). Давно я так не травился, хотя на желудок в целом не жалуюсь. Вот сейчас пишу, а самому дурно.... Читать отзыв Сразу скажу, что к качеству топлива у меня лично претензий нет, даже наоборот - могу похвалить. Но дернул меня х..р во второй раз в жизни купить на ОККО хотдог. Дело было на трассе: Днепропетровкая обл., с. Новоалександровка (ехали из Бердянска в Харьков). Давно я так не травился, хотя на желудок в целом не жалуюсь. Вот сейчас пишу, а самому дурно. Почему именно хотдог?! Потому что в остальном мы с семьей питались вместе одним и тем же, хотдог был единственным - что я съел сам. Вообще всегда бесила эта закусочная прямо на стойке. Часто наблюдаю - люди су*а стоят в очереди - заправиться не могут, а девочка - кассир сосисоны жарит. И чтобы не подумали, что я бот или засланный копирайтер - прилагаю чудом сохранившийся чек. Будьте здоровы и берегите себя! АЗС ОККО - Осторожно. Хотдоги - портавка.
OKKO Ответ представителя OKKO 5 часов 7 мин назад
Олександре, добрий день. Підкажіть, чи звертались ви на нашу Гарячу Лінію - 0 800 501 101, щоб повідомити про цю ситуацію, аби колеги могли провести перевірку та з'ясувати усе?

Обман на заправке !!! Отказ в возврате средств !

Анастасия Анастасия четверг, 22 июля
Заправлялись всегда на этой сети . Но в последнее время, ребята зажрались . Мало того что цены выше, чем у конкурентов , так ещё и дурить думают на заправке автомобиля . Г. Херсон , заправляемся дизелем . При очередном обслуживании . Начали лить в бак топливо , машина аж завибрировала и был слышен удар . Попросили залить полный бак .... Читать отзыв Заправлялись всегда на этой сети . Но в последнее время, ребята зажрались . Мало того что цены выше, чем у конкурентов , так ещё и дурить думают на заправке автомобиля . Г. Херсон , заправляемся дизелем . При очередном обслуживании . Начали лить в бак топливо , машина аж завибрировала и был слышен удар . Попросили залить полный бак . Залили 57 литров , при том что объём бака всего 55, а в баке было ещё литра 3-4. Заметили приехав домой . Обратились на АЗС, девушка отказалась делать замер , сказала не умеет . На горячей линии ничем не помогли . Сервис ниже плинтуса !
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 22 июля
Анастасіє, доброго дня. Дякуємо за ваш відгук та за те, що повідомили про цю ситуацію. Все вірно, потрібно провести технічний пролив пального, аби упевнитись у точності наливу пального. Ми обов'язково з'ясуємо, чому наш працівник не змогла провести для вас контрольний пролив, але також просимо надати ваш контаткний номер телефону, вказати дату заправки та номер картки Fishka, щоб наш менеджер все ж запросив вас на технічний пролив для з'ясування усіх моментів щодо наливу.

продление сроков действия талонов

Николай Петрович Николай Петрович среда, 21 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кривой Рог, Никопольское шоссе, 22 Мы бюджетная организация, не спели использовать талоны до указанного срока действия, на просьбу продлить срок нам отказали ссылаясь на заключенный договор, который составляли предыдущие руководители (уволенные). Нести потери и убытки не хочется, предыдущие поставщики шли на встречу и продляли срок действия, ОККО увы.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 22 июля
Миколо, доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Так, насправді, все так і є, адже при купівлі талонів ви підписуєте договір, у якому вказані всі умови та терміни використання талонів. Найкраще не чекати закінчення терміну дії. Якщо ви бачите, що є ще залишок, а термін дії талонів скоро закінчиться, відразу звертайтеся до менеджера, з яким укладади угоду та перезаключайте договір з урахуванням залишку.

ДТ пульс не раджу

Гость Гость вторник, 20 июля
Дт пульс баляга через 10 км загорівся чек( і це вже не вперше!!!! Не раджу окко на вул Пасічна у Львові
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Бадяга
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 21 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Чи не могли б ви написати дату заправки та номер вашої картки Fishka, щоб ми могли усе перевірити та разом з вами з'ясувати деталі. Показать 1 ответ

Бердянск окко

Гость Гость вторник, 20 июля
Заправка на выезде из Бердянска. Заправлялся газом.В итоге через 50 км гбо отключилось,итог забытые фильтра и форсунки и слитый на землю балон газа. Выводы делайте сами.
OKKO Ответ представителя OKKO среда, 21 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Для швидшого опрацювання та з'ясування деталей напишіть нам, будь ласка, дату заправки та ваш контактний номре телефону. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Грязный туалет

Анастасия Анастасия понедельник, 19 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Надднепрянское шоссе, 8 Заехали на окко по адресу :Наддніпрянське шосе в 18:36 , туалет весь в моче, зато уборщица указала, что в 19:00 уже убрано
Заказали хот-дог - полностью холодный!!
На фото указано, что уборка в 19:00 уже была, хоть и без 30 минут!
OKKO Ответ представителя OKKO вторник, 20 июля
Анастасіє, добрий день. Дякуємо, що повідомили нам про це. Взяли інформацію на порацювання та проведемо внутрішню перевірку.

Ужасное топливо

Даниил Даниил понедельник, 19 июля
Ехал на своей ( BMW X5 ) решил заправиться на этой сети, был почти пустой бак залил до полного . Проехал 3 километра и начил глохнуть . Бадяжат как хотят и даже не краснеют .
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Данило, доброго дня. Підкажіть, будь ласка, дату заправки, адресу АЗК та номер вашої картки Fishka(якщо є), аби ми змогли усе перевірити та з'ясувати деталі. Дякуємо.

Просроченные товары

Клиент окко Клиент окко воскресенье, 18 июля
Купили детям желейные конфеты, одна пачка была нормальная, а вторая они сказали невкусная… срок годности сразу не проверили, это наша оплошность, но на второй пачке их принципе нет, и я так понимаю, что их стёрли специально….
Это совершенно не соответствует рейтингу и тем ценам за которые мы там покупаем товары….
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Підкажіть, будь ласка, на якому АЗК купували цукерки та чи маєте чек, щоб ми змогли усе перевірити та з'ясувати.

Есть на азс

Гость Гость воскресенье, 18 июля
Едят на азс только бестолочи. Люди должны быть не в своем уме, чтоб есть на азс. У вас нет денег хотя бы на кафе? Антисанитария и деградация водителей рулят.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Доброго дня. У нас на АЗК є своє кафе, де можна чудово та смачно поїсти. Якісті продукції та страв завжди на рівні, адже регулярно проходимо перевірки, купуємо продукти у перевірених постачальників та суворо дотримуємось усіх санітарних норм.

Дещо не розуміємо про яку антисанітарію йде мова та у чому власне причина, щоб обратижати зараз тут людей, котрі користуються послугами нашого кафе та АЗК в цілому.

Хотдоги важнее чем дизель

Татьяна Татьяна суббота, 17 июля
На трассе Одесса Киев Одесса в летнее время невозможно нормально заправиться. У нас карты ОККО все грузовые машины заправляем. Очередь за хотдогами такая , что надо пол часа стоять. Это заправке или забегаловка!!!! Почему для еды нельзя сделать одну отдельную кассу , чтоб водители не теряли время , потому что отдыхающим надо поесть!!!
Достоинства:
  1. Топливо отличное
Недостатки:
  1. Заниматься продажей сопутствующих товаров в первую очередь, а не ДТ
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Тетяно, доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Насправді якісне пальне й надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші послуги. Ось, до прикладу, для клієнтів, котрі бажають лише заправити авто у нас є сервіс ОККО Рау, через який можна оплатити заправку не відходячи від колонки і не потрібно стояти на касі. Скористайтесь. Якщо ж у вас заправка виключно по карткам, тоді заправка відбувається у порядку черги.

неадекватный ответ

Николай Николай среда, 14 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Харьков, Харьковская обл., с. Подводки При поездке в Харьков стараюсь заправляться на ОККО . Но в этот раз на мой вопрос чей и откуда бензин получил ответ: какая разница и нафиг ему нужен бензин .Его дело лить. Остальное ему нафиг не надо.( было сказано в более вульгарной форме) . Ну Я и поехал на WOG.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Миколо, доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Підкажіть, на якому саме АЗК трапилась така ситуація та чи можете вказати дату?
Щодо пального, то у куточку споживача, на кожному нашому АЗК ви можете знайти актуальний паспорт пального та побачити всю інформацію по постачальнику.

Спасибо вам, что в Украине есть такие заправки.

Ирина Ирина среда, 14 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Днепр, ул. Паникахи, д.31 Хочу поблагодарить от всей нашей семьи за то, что в Украине есть такие заправки, где можно не только заправить машину, а и перекусить, выпить кофе, сходить в чистый, нормальный туалет, а главное бесплатный. Так как такие заправки по пути в Черногорию, за пределами Украины, мы больше не встречали. Только в Румынии были хот доги и то это просто ужас, это... Читать отзыв Хочу поблагодарить от всей нашей семьи за то, что в Украине есть такие заправки, где можно не только заправить машину, а и перекусить, выпить кофе, сходить в чистый, нормальный туалет, а главное бесплатный. Так как такие заправки по пути в Черногорию, за пределами Украины, мы больше не встречали. Только в Румынии были хот доги и то это просто ужас, это есть было невозможно. В Сербии и Черногории на заправках вообще такого нет, зато есть платные туалеты. Ещё раз спасибо , за то что вы есть. Процветания.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Ірино, нам дуже приємно читати такі слова. Щиро дякуємо вам за те, що обираєте нашу мережу та дуже тішимось, що можемо робити ваші подорожі комфортними та смачними :)

Старатимемось й надалі тримати марку та радувати наших клієнтів :)

Оскорбление угрозы и хамство от сотрудника Подольская Татьяна

Владислав Владислав понедельник, 12 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Запорожье, ул. Яценка, д.18 Прошу вас уволить сотрудника АЗС ОККО Подольскую Татьяну или провести с ней беседу 1-е из-за её хамство и высказывание и это уже не первый раз она хамит на мой взгляд и эта сотрудница не достойна этой должности и не должна так относиться к новому сотруднику (Младшему оператору АЗС ОККО так как компания ОККО работает на сервис а из-за... Читать отзыв Прошу вас уволить сотрудника АЗС ОККО Подольскую Татьяну или провести с ней беседу 1-е из-за её хамство и высказывание и это уже не первый раз она хамит на мой взгляд и эта сотрудница не достойна этой должности и не должна так относиться к новому сотруднику (Младшему оператору АЗС ОККО так как компания ОККО работает на сервис а из-за такого сотрудника не будет хорошего сервиса и обслуживания прошу вас поддержать меня отзывами и комментами и ( примите какие-то меры) с ув. Владислав )))
Достоинства:
Недостатки:
  1. Хамство и угрозы и наглость
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Владиславе, доброго дня. Дякуємо вам за звернення. Щоб розібратися у ситуації та провести внутрішню переврку, направте ваше звернення сюди - [email protected]. Колеги допоможуть вам у цьому питанні.

Якість дизпалива погіршилась

Гость Гость суббота, 10 июля
Замітив що якість дизель євро і дизель пульс останнім часом погіршилась.
Десь рік тому в балон газовий на 42л залили 54л після того випадку ніколи не кажу до повного, бо заправляють на скільки фантазії вистачить.
Ще напрягає коли треба заправитись і їхати, а попереду черга бо замовляють хот-доги і ти стоїш і чекаєш поки пів автобуса дітей розчихляться.
Для цього... Читать отзыв
Замітив що якість дизель євро і дизель пульс останнім часом погіршилась.
Для цього окрему касу, а заправка паливом має бути експрес.
Плюси теж є бо продовжую заправлятися на окко. Поки що!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Давайте по порядку :) Чи не могли б ви детальніше написати, що саме на вашу думку не так з якістю ДП та у чому це проявляється?
Щодо газу - ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися.

І щодо черг - насправді якісне пальне й надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші послуги. Ось, до прикладу, для клієнтів, котрі бажають лише заправити авто у нас є сервіс ОККО Рау, через який можна оплатити заправку не відходячи від колонки і не потрібно стояти на касі. Скористайтесь. Це дуже зручно :)

Отличное качество

Олег Олег суббота, 10 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Днипро, ул. наб. Победы, 3-M Ещё раз повторюсь, кто там что пишет.. Но, я заправляюсь ДТ Пульс на Тойота Лендкрузер 200 и хочу сказать, что расход по сравнению с другими АЗС самый маленький!!! Продолжайте в том же духе. Это мое сугубо личное мнение
Достоинства:
  1. Отличное топливо
Недостатки:
  1. Практически нет)))
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Дякуємо, Олеже, обов'язково будемо продовжувати тримати якість нашого пального на високому рівні ;)

Заправка 95евро

Микола Микола четверг, 8 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, ул. Милославская, 2а Заправляюсь 4 Роки на АЗС
Милославська
Шухевича
Топлівна карта по 30 літрів на два тижня вистачає.
Місто Київ.
Почалися проблеми з паливною системою росхід був 7-9. Став 12-13...
Заправляюсь 4 Роки на АЗС
Милославська
Шухевича
Топлівна карта по 30 літрів на два тижня вистачає.

Місто Київ.
Почалися проблеми з паливною системою росхід був 7-9. Став 12-13...
Звернувся до сервісу злили мутну бадягу після того як заправився на Шухевича... Ви чого?? окко? Перестали за паливною заправкою доглядати ??? Доречі це правда що на окко затримують зп.. бо на АЗС окко що на сім'ї сосняних надумав що така агресія до людей... Людині кредитку поповнити потрібно було а ви затримуйте накипіло ця ситуація була з березня., Паливну систему заливав з 28.06 почала держатися і..т.д заправлявся постійно на цих АЗС так як я живу на Трої ... Думайте наступна поїздка з експертом та віл офф диллера ....
Недостатки:
  1. Почали лити бодягу або зламане обладнення
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Миколо, доброго дня. Підкажіть, чи зверталися ви на нашу Гарячу Лінію (0 800 501 101), щоб колеги могли перевірити відразу на місці усі деталі по вашій заправці та саме пальне?

Дайте ответ!

РАБОТНИК АЗС РАБОТНИК АЗС среда, 7 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Одесса, ул. 25 Чапаевской дивизии, 9А Добрый вечер,ОККО! Ответьте, пожалуйста, на вопрос: где зарплата работникам? Каждый месяц 7 числа поступает зарплата, а почему-то в этом месяце нет???!!!! Аванс, между прочим, нам ВСЕМ пришёл, оформленный, как «КОМАНДИРОВОЧНЫЕ». Какие командировочные??? Что происходит?? ОККО решили не платить зарплату работникам??? Больничные не оплачиваются тоже! Куда мне ещё написать, чтобы этот вопрос решился?!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Доброго дня. У цій ситуації вам допоможуть наші колеги та все перевірять. Скеруйте ваше звернення сюди - [email protected] і там усе перевірять.

хророший бензин и кофе!

Лев Лев среда, 7 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, ул. Святошинская, 34Б Классное место очень красиво и вкусная еда также неплохое топливо еще очень понравился кофе и обстановка уютная а главное рядом иногда хожу туда просто чтобы выпить вкусный кофе и съесть что-нибудь. Еще очень красивая територия рядом а вечером так вообще
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Леве, щиро дякуємо вам за відгук. Дуже тішимося, що вам подобається у нас атмосфера та наші смаколики. Це означає, що ми не дарма стараємось для своїх клієнтів :)

римские корни)

Кристина Кристина среда, 7 июля
с окко прям как с цезарем) пришёл увидел и залил)))
заправляюсь только пульсом! супер бензин!
мой немец отлично понимает, что ему хочется только окковского пульса))
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Христино, дякуємо за відгук та за те, що обираєте саме нашу мережу ;) Будемо й надалі тішити вас та вашого німця :)

Зняло кошти з картки а товару не дали, і ніхто не розберається. Аферисти

Олександр Дудко. Олександр Дудко. среда, 7 июля
Доброго дня,
Сервіс АЗС - ДНО. (не компетентні керівники даної АЗС (керуючий та регіональний менеджер).
Таке враження що АЗС займається аферами.(списання коштів зі своїх клієнтів).
30.06.2021 року, розрахувався, банківською карткою,на АЗК Окко с. Рясне-Руське(на об`їзній м. Львова) за 10л дизпалива (292,30 грн).
На АЗС мені відмовилися дати чек та товар!
Станом на сьогодні,07.07.2021 року, кошти мені так і не... Читать отзыв
Доброго дня,

Таке враження що АЗС займається аферами.(списання коштів зі своїх клієнтів).

На АЗС мені відмовилися дати чек та товар!
Станом на сьогодні,07.07.2021 року, кошти мені так і не повернули, мій банк (монобанк) підтвердив, що кошти зняті торговою точко.
Менеджер на даному АЗС для статистики (нічого не знає, і нічого не вміє).

Регіональний менеджер Шеремета В. сказав що буде розбиратися, до 09.07.21 має надати відповідь. (але тоже нічого не знає)

Також 30.06.21 я телефонував на гарячу лінію з даною проблемою, обіцяли передзвонити....так і не передзвонили.(сьогодні мені відповіли (коли я сам перетелефонував), що вони розглядають звернення).Клоуни.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Олександре, доброго дня. Дякуємо вам за відгук та за те, що повідомили нам про це. Чи не могли б ви написати контактний номер телефону, з якого фіксували заявку та номер вашої картки Fishka, аби ми змогли все перевірити та з'ясувати стосовно вирішення вашого питання.

Навязчивый сервис!

Наталия Наталия вторник, 6 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Чернигов, ул. Мазепи 79 Я являюсь постоянным клиентом заправок Окко. Чаще всего заправляюсь на заправке по адресу Чернигов, Ул. Мазепи 79.
Если вдруг спешишь и в кассе стоит очередь из 3 человек, четко понимаешь что убьешь уйму времени.., пока впереди стоящие клиенты «терпеливо» выслушивают множественные предложения кассира! Заправка превратилась в «супермаркет».
Если честно, была бы альтернатива другой Заправки в непосредственной близости с более менее качественным топливом, перешла бы туда.
Думаю, выходом было бы иметь на заправке в Часы пик (дневное время) специального человека, который готовил бы еду. А не кассир отвлекался на это.
Достоинства:
  1. Нормальное качество топлива, чистота
Недостатки:
  1. Навязчивый сервис- долгое ожидание. (Особенно когда спешишь, в кассе один человек и он должен спросить все что у него есть в ассортименте!)
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Наталіє, доброго дня. На наших АЗК ми маємо безліч пропозицій та сервісів для комфорту кожного нашого клієнта. Ось, наприклад, таким сервісом є ОККО Рау, що у додатку Fishka. Він створений для тих клієнтів, котрі бажають лише заправитись та не стояти у чергах. Адже завдяки йому можна розрахуватись за пальне відразу біля колонки. Спробуйте, це дуже зручно :)

радуете почти каждый день

Дмитрий Дмитрий вторник, 6 июля
Хорошая заправка, кафе, магазин, вкусная еда, все удобства для клиентов и посетителей. Там же мойка машин. Всегда чисто, очень приятный и приветливый персонал. Очень вкусный кофе со всевозможными наполнителями и добавками! Рекомендую!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Дмитре, щиро дякуємо вам за відгук та за те, що обираєте нашу мережу :)

Плохой бензин95 Бердянск

Гость Гость понедельник, 5 июля
Являюсь постоянным клиентом сети заправок. Заправлялся дважды в Бердянск. Очень плохой бензин. Заправка «левая» , в списке её нет,
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Чи не могли б ви більш детальніше написати, у чому саме прослідковується погана якість пального та про який саме АЗК йде мова?

всё замечательно!

Алина Алина понедельник, 5 июля
Современная АЗС,можно не только заправить автомобиль,можно выпить вкуснейший кофе,можно вкусно поесть.Если авто грязное,то помыть на автомойке.Работают отзывчивые молодые ребята и девушки.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Аліно, щиро дякуємо вам за відгук та тішимось, що вам подобається той сервіс, який ми надаємо. Будемо й надалі тримати рівень ;)

заправлятимусь тут!

Михайло Михайло понедельник, 5 июля
знаю, що бензин та газ частково возять з білоруських заводів, у мене там кум живе. то він дуже нахвалює, а я йому вірю. та й наглядно видно, що якість речовин висока
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Михайле, будемо тільки раді, якщо й надалі обиратимете нашу мережу.
Дякуємо за ваш відгук та прихильність :)

ОККО не раджу

Helga Helga понедельник, 5 июля
Зранку заїхали випити кави на ОККО м.Львів вул Б.Хмельницького 292. Замовили велике американо з молоком, середнє лате і 1 булочку випічка з кленовим сиропом, заплатили 109 грн. Помилково натисла на маленьке американо замість лате. Отримала дві порції американо - маленьке і велике. Візуально виглядало однаковісінько, різниці у об'ємі не було. Але нажаль лишилася різниця у грошах, на що працівниці... Читать отзыв Зранку заїхали випити кави на ОККО м.Львів вул Б.Хмельницького 292. Замовили велике американо з молоком, середнє лате і 1 булочку випічка з кленовим сиропом, заплатили 109 грн. Помилково натисла на маленьке американо замість лате. Отримала дві порції американо - маленьке і велике. Візуально виглядало однаковісінько, різниці у об'ємі не було. Але нажаль лишилася різниця у грошах, на що працівниці з посмішкою сказали - це не велика різниця у грошах маленьке американо з молоком і середнє лате!!! Окремо що до смаку кави - "дешева" і не смачна, отой напій не може аж ніяк коштувати 35 грн!!! Випічка гідна кави!! Бажаю власника кожен день починати з такої кави і випічки, гарантовано поганий настрій!!
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Добрий день, Helga. Дякуємо за ваш відгук. Підкажіть, що саме не так зі смаком кави та коси, аби ми змогли перевірити та з'ясувати ці моменти.

Відмінна якість

Олена Олена воскресенье, 4 июля
Вчора сталася подія, яка повернула віру у порядність людейyes у Радехові на заправці ОККО мною була забута сумочка. Від'їхавши 50 км, до телефону мами надійшов дзвінок з мого телефону, працівниця повідомила про знахідку, я трохи свідомість не втратила,коли визнала, що поряд сумочки немає. Коли ми повернулися, милі працівниці,
нажаль не запитала їхніх імен, віддали мою згубу у цілості, більше за все турбували не гроші,а втрата документів. Хочу висловити подяку дівчатам, ОККО має пишатися своїми робітниками, та берегти їх.Дякуюgood

Заправка в с. Гатное

Гость Гость суббота, 3 июля
Заправила сегодня 30 л. на ОККО в с. Гатное и сразу же после выезда авто начало притрушивать при езде. По дороге вверх (кто ездит по трассе Киев-Одесса -- знают этот маршрут) авто не тянуло. До этого заправлялась на ОККО и такого не было. Авто тоже в порядке, неделю назад прошла техосмотр на официале. Пришлось отложить намеченную поездку и вернуться в... Читать отзыв Заправила сегодня 30 л. на ОККО в с. Гатное и сразу же после выезда авто начало притрушивать при езде. По дороге вверх (кто ездит по трассе Киев-Одесса -- знают этот маршрут) авто не тянуло. До этого заправлялась на ОККО и такого не было. Авто тоже в порядке, неделю назад прошла техосмотр на официале. Пришлось отложить намеченную поездку и вернуться в Киев.
И не нужно удалять мои отзывы, как вы сдклали с предыдущим.
OKKO Ответ представителя OKKO понедельник, 19 июля
Доброго дня. Дякуємо вам за звернення. Вибачте, але попередніх коментарів від вас не бачимо. Ми ніколи не видаляємо відгуки клієнтів, адже готові допоомгти у будь-якому питанні.
Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі та усе перевірити, будь ласка, напишіть дату заправки, номер картки Fishka та ваш контактний номер телефону, аби менеджер після перевірки зміг з вами сконтактувати.
АЗС ОККО
Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 413 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei. Підрозділи компанії... подробнее

• Ценовая категория : $$
АЗС