АЗС ОККО отзывы

АЗС ОККО
2720 отзывов / 2147093 просмотра

Дурацкие вопросы на кассе

Вася Отзыв написан 3 мин 16 сек назад
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Николаев, ул. Космонавтов, 93 Постоянные, монотонные, дурацкие вопросы от операторов касательно желания приобрести булку, омыватель и прочую лабуду которая в 90% случаях не нужна особенно по такой цене. интересно, им самим не тошнить от этого??? Постоянные, монотонные, дурацкие вопросы от операторов касательно желания приобрести булку, омыватель и прочую лабуду которая в 90% случаях не нужна особенно по такой цене. интересно, им самим не тошнить от этого???
Достоинства:
  1. Цена топлива
Недостатки:
  1. Постоянные, монотонные, дурацкие вопросы от операторов касательно желания приобрести булку, омыватель и прочую лабуду которая в 90% случаях не нужна особенно по такой цене. интересно, им самим не тошнить от этого???

кинули на 500грн

Богдан С.В. Отзыв написан 10 часов 44 мин назад
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, ул. Святошинская, 34Б 16.08.2019 в 6-15 АЗС на вул. Святошинській кинули на 500грн. Касир забрала гроші, перерахувала, дала решту. Тільки почав забирати решту, почала кричати, що не додав 500грн. На прохання подивитися по камерам, почала рахувати касу. Щось довести неможливо. 16.08.2019 в 6-15 АЗС на вул. Святошинській кинули на 500грн. Касир забрала гроші, перерахувала, дала решту. Тільки почав забирати решту, почала кричати, що не додав 500грн. На прохання подивитися по камерам, почала рахувати касу. Щось довести неможливо.

Рекомендую!

Sergey Отзыв написан 20 часов 20 мин назад
Отличное топливо, сервис, обслуживание! Раньше постоянно заправлялся только на ОККО, сейчас редко из за цены на топливо, дорого. Отличное топливо, сервис, обслуживание! Раньше постоянно заправлялся только на ОККО, сейчас редко из за цены на топливо, дорого.
Достоинства:
  1. топливо, сервис, обслуживание
Недостатки:
  1. высокая цена

Не не чего особеного

Гость Отзыв написан среда, 14 августа
Бензин нормальный но 95пульс нет смысла заливать. Скидка на бензин ссылка https://egx5a.app.goo.gl/DZqV Бензин нормальный но 95пульс нет смысла заливать. Скидка на бензин ссылка https://egx5a.app.goo.gl/DZqV

Недолив топлива

Алексей Отзыв написан вторник, 13 августа
Заправлялся сегодня на станции по адресу Нижний Вал 3А, что на повороте на Глыбочицкую. Заливал 95-й Евро. У меня бак - 50л. Заехал на станцию с уровнем чуть меньше трети, заказал полный бак. Кассир называет неожиданную, мягко говоря, сумму. Проверяю - залили 45 литров. НОУ КОММЕНТ!
Вызывать эксперта и бороться с ними не было ни времени ни желания. Сейчас, конечно, они "откопипастят" сюда заготовленный ответ про свои чудо-технологии и чудесную 20-ти летнюю репутацию... Но я в эту шаражкину контору больше ни ногой!
Будте бдительны!

немає хотдогів в 00:20 13.08.2018

0957594954 Отзыв написан вторник, 13 августа
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Черновцы, ул. Калиновская 1-А зупинились перекусити у вашому закладі по вул.Калинівська в м.Чернівці в 00:20 13.08.19 хот догів немає, сосисок немає.... обслуговування на критичному рівні, не рекомендую...
Ви зупиняєтесь, а їсти немає що.... Ваш відгук....
Ви зупиняєтесь, а їсти немає що.... Ваш відгук....
Недостатки:
  1. Хот догів немає, сосисок зовсім немає

Обслуживание

Сергей Отзыв написан пятница, 9 августа
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Гостомель, ул.Чкалова 11-а Что случилось с Кафе при этой запраке, полное отсутствие моих лубимых блюд, где кус-кус, где сырник, где тарт, где салат любимый, почему так все грязно , воняет ? Куда подевалась приветливость на кафе, все хмурые, злые. А теперь вообще нонсенс , мне хот-дог приготовила уборщица запраки, это как вообще??? С чего вдруг? Пожалуй это мой последний визит! Разберитесь пожалуйста!!! Засрать...  Читать отзыв Что случилось с Кафе при этой запраке, полное отсутствие моих лубимых блюд, где кус-кус, где сырник, где тарт, где салат любимый, почему так все грязно , воняет ? Куда подевалась приветливость на кафе, все хмурые, злые. А теперь вообще нонсенс , мне хот-дог приготовила уборщица запраки, это как вообще??? С чего вдруг? Пожалуй это мой последний визит! Разберитесь пожалуйста!!! Засрать извиняюсь за выражение, подобрать дучше слова не могу, такое кафе!!! Куда смотрит руководство!

стецько бандеровский

львовский рагуль Отзыв написан четверг, 8 августа
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Львов, вул. Б.Хмельницького 292 а что копытин до сих пор сосет у стефанишына или же его пидером сделали
жаль пацана так хорошо подмахивал
а что копытин до сих пор сосет у стефанишына или же его пидером сделали
жаль пацана так хорошо подмахивал

В 42-літровий бак залили 47літрів

Анна Отзыв написан среда, 7 августа
Заправлялась газом на заправці ОККО м. Київ, пр-т Броварський, 44.
У мій 42-літровий бак де-факто вміщається максимум 35 літрів. Далі спрацьовує відсікач.
Мені заправили 46,7 літрів.
На касі кажу- визивайте експерта. Будемо міряти! Касири м’яко кажучи не дуже ввічливо спілкувались.
Чек я все-таки оплатила.
200 грн комусь в кишеню!
Вражень предостатньо!
Бракне цензурних слів!
 Читать отзыв
Заправлялась газом на заправці ОККО м. Київ, пр-т Броварський, 44.
Мені заправили 46,7 літрів.

Чек я все-таки оплатила.
200 грн комусь в кишеню!
Вражень предостатньо!
Бракне цензурних слів!
Нікому не рекомендую цю заправку!
Достоинства:
  1. Не помітила
Недостатки:
  1. -Дурять. При чому не вперше.
  2. -персонал не ввічливий
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Анно. Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, наприклад, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Щодо газу, ми впевнені, ви це знаєте, але вирішили все ж проговорити - різниця в тому, скільки в авто можна заправити газу, залежить від температурних умов та залишкового тиску в балоні. Це дає похибку і навіть на одній заправці при різних вихідних даних та приблизно однаковому залишку пального об'єм заправленого газу може незначною мірою відрізнятися. Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію й публічно прокоментувати ваш випадок надішліть, будь ласка, у приватні повідомлення нашої спільноти у фейсбуці (https://www.facebook.com/okkoua/) паспорт газового обладнання, номер вашої картки Fishka, адресу АЗК, на якому заправлялись, а також контактний номер телефону, щоб відповідальний менеджер міг з вами сконтактувати. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Жахливе обслуговування

Ірина Отзыв написан воскресенье, 4 августа
Заправлялися на заправці окко рівненська область біла криниця, обслуговування жахливе,продавець хамить,решти немає. Невчасно заправляють. Заправлялися на заправці окко рівненська область біла криниця, обслуговування жахливе,продавець хамить,решти немає. Невчасно заправляють.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Ірино. Дякуємо вам за відгук та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї ситуації, наші фахівці проведуть внутрішню перевірку, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Для швидшого вияснення деталей, напишіть нам, будь ласка, дату та час вашого візиту на наш АЗК та, власне, адресу АЗК. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Работник на кассе в зале жлобоватый "биток" с хамскими повадками отбил клиента у АЗС ОККО...

Алексей Тарасов Отзыв написан пятница, 2 августа
ТзОВ "ОККО-РIТЕЙЛ", АЗС з магазином №КВ53 Киiвська обл.Бориспiльський р-н с.Щасливе, вул.Харкiвське шоссе, 1-Г ПН 308410817164. Мой чек №0847. Дата 02.08.2019 Время 21:37:55. После словесного оформления заказа на залив топлива, работник у кассы развернул сканер-терминал и предложил мне провести платёжную карту по нему и ввести пин-код для оплаты. Сразу скажу, что все свои расчёты платёжной картой проводил в...  Читать отзыв ТзОВ "ОККО-РIТЕЙЛ", АЗС з магазином №КВ53 Киiвська обл.Бориспiльський р-н с.Щасливе, вул.Харкiвське шоссе, 1-Г ПН 308410817164. Мой чек №0847. Дата 02.08.2019 Время 21:37:55. После словесного оформления заказа на залив топлива, работник у кассы развернул сканер-терминал и предложил мне провести платёжную карту по нему и ввести пин-код для оплаты. Сразу скажу, что все свои расчёты платёжной картой проводил в порядке: кассир берёт у меня карту и совершает ей манипуляцию со сканером, после чего мне достаётся только набрать пароль и нажать "Ввод". Так было на других заправках и в большинстве магазинов и фирм... Тут мне предложили провести карту по сканеру самостоятельно. Я замешкался и провёл картой по горящему монитору сканера. Реакции ни какой не было. Кассир молча наблюдал... Я совершил ещё две неправильные попытки со сканером и платёжной картой. Кассир с ехидной улыбочкой тешился дальше! Из образовавшейся за мной очереди один из покупателей предложил провести картой под сканером, поясняя мне, что так снимают информацию с карты с чипом. Я провёл... И. тут кассир вымолвил: "У него карта без чипа!" В очереди начали отпускать шуточки, а вызвавшийся помочь мне "добряк" стал посмеиваться, переговариваясь с кассиром фразами - "мужчина не пользовался никогда карточкой...", " мужчина просто не знает вообще как это делается..." и в таком духе. Я возразил на подколки "добряку" из очереди на его хи-хикание, чем вызвал лёгкое недовольство с его стороны, грозящее перейти в конфликт. Я попросил помочь мне без подколов и насмешек и добавил, что "МЕНЯ ОЧЕНЬ УДИВЛЯЕТ ПОЗИЦИЯ КАССИРА В СЛОЖИВШЕЙСЯ СИТУАЦИИ!!! Кассир продолжал лыбиться, приговаривая колкости и совершенно не собирался ПОМОЧЬ МНЕ - ПОКУПАТЕЛЮ!!! "Добряк" из очереди взял у меня из рук платёжную карту и провёл ей по правой стороне сканера . Сканер активировался и я закончил вводом пароля операцию по оплате. Кассир с язвительной улыбкой протянул мне чек и перекинулся с развеселившимися покупателями в очереди фразами "про неумеющего пользоваться банковской карточкой"... ЭТО ТАК ВЕДУТ СЕБЯ КЛЕРКИ СФЕРЫ ПРОДАЖ И ОБСЛУЖИВАНИЯ С ПОКУПАТЕЛЯМИ, ПРИНОСЯЩИМИ ДЕНЬГИ??? "Минус одного покупателя" в сети "ОККО" этот клерк - кассир "ПОСТАРАЛСЯ" оформить...!!! Долго! Очень долго заправляться на "ОККО" я не буду! И, историю, приключившуюся со мной опишу в красках своему окружению автомобилистов и другим случайным собеседникам-водителям.
Достоинства:
  1. Вкусный кофе
Недостатки:
  1. Персонал в зале - быдловат
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за ваше звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї прикрої ситуації, наші фахівці проведуть внутрішнє розслідування, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Кидалово ОККО совместно с приватбанком

Гость Отзыв написан пятница, 2 августа
Наше предприятие приобрело в мае 2019 года дизтопливо в сети заправок ОККО. Деньги перечислены через приват24 на топливную карту ПриватБанка в сети ОККО. В течение 90 дней по объективным причинам не смогли использовать 110 литров дизтоплива. Сегодня приходит смс, что неизрасходованные литры списаны, деньги возврату не подлежат!!! На все обращения в ОККО и ПриватБанк эти конторы занимаются пин-понгом. По итогу...  Читать отзыв Наше предприятие приобрело в мае 2019 года дизтопливо в сети заправок ОККО. Деньги перечислены через приват24 на топливную карту ПриватБанка в сети ОККО. В течение 90 дней по объективным причинам не смогли использовать 110 литров дизтоплива. Сегодня приходит смс, что неизрасходованные литры списаны, деньги возврату не подлежат!!! На все обращения в ОККО и ПриватБанк эти конторы занимаются пин-понгом. По итогу предприятие профинансировало ОККО на 3 месяца внеся предоплату по 28.49 грн/л и в итоге ОККО с приватбанком ограбили мое предприятие на более, чем 3000 гривен. Это полный грабеж и беспредел!!!! Мое предприятие бесплатно кредитовало ОККО 3 месяца и ещё было ограблено!!! НИКОГДА НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ ТОПЛИВНЫМИ КАРТАМИ ПРИВАТБАНКА И ОККО - ЭТО КИДАЛОВО И МОШЕННИЧЕСТВО!!!
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі та допомогти вам у вирішенні цього питання напишіть нам, будь ласка, ваші контактні дані та номер договору.
Також, хочемо зазначити, що усі терміни дії талонів прописані у договорі та відразу обговорюються при підписані. Відслідкувати терміни та залишок можна у власному кабінеті на нашому сайті okko.ua - https://www.okko.ua/uk/regional-offices

Андрій Хмельницький

Гость Отзыв написан пятница, 2 августа
З весни 2019 року після повного ТО (фільтра, ремні, ролики), заправлявся лише на ОККО (Дизель і 1 раз спробував Пульс Дизель). У кінці липня (через кілька місяців) почала глохнути на ходу, підключаємось до діагностики - низький тиск палива у системі. Грішили багато на що, але обійшлось заміною паливного фільтра і машинка "ожила", перестала глохнути і з'явилась тяга.
Щось я...  Читать отзыв
Щось я більше не хочу заливати Дизель на ОККО. Якось дорого вийде міняти кожні 4 місяці паливний фільтр по 1200-1500 грн.
Повторюсь - фільтр бачив лише ДП від ОККО.
За інші види палива не можу нічого сказати, але Дизель не раджу!
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправляєтесь. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Окко Миколаїв,

Михайло Отзыв написан вторник, 30 июля
Заправки знаходяться в різних кінцях в центрі немає жодних.
Заправки знаходяться в різних кінцях в центрі немає жодних.

Якось зламалася у мене катушка, та машина їздила на трьох циліндрах, при чому на четвертий іноді таки подавалась іскра. Так от, їздив так місяць. І через те, шо підробляю в таксі як раз зміг добре відчути, на якому бензині в такому стані машина їздить краще, а на якому не їздить опше. Вогівський взагалі не заходив, Глуско раз через раз: то більш-менш, то ніяк.
Найкраще їздила на Шеллі (v-power), шелл 95 трошки гірше та Окко 95. При цьому, здається, на v-power навіть краще, ніж на Окко.
Але я також вирішив поміряти розход. І вийшло, що на v-power в середньому машина їсть на 1-1.5 л більше, ніж на Окко.
Тож намагаюсь заправлятися лише на Окко, обслуговування гарне + вигідні акції
Достоинства:
  1. акції, нижче розхід, якісне палтво
Недостатки:
  1. Розташування АЗС в Миколаєві Миколаївської області.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Михайле. Щиро дякуємо вам за відгук. Дуже приємно, що обираєте нашу мережу АЗК та залишаєтесь задоволеним. Завжди вам раді ;)

Хамское отношение ваших сотрудников

Кальянов Артур Отзыв написан вторник, 30 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кривой Рог, Никопольское шоссе, 22 23.07.2019г. на заправке ОККО в г.Кривой Рог по ул. Песочная 7а около 11.00. Подъехал на заправку, сам вставил пистолет в бак, пошел оплачивать. На кассе слева очередь, на кассе справа ничего не написано, но стоит какой то парень. Спросил, работает правая касса или нет. Ответ: не работает, стойте в левую кассу. На вопрос, ...  Читать отзыв 23.07.2019г. на заправке ОККО в г.Кривой Рог по ул. Песочная 7а около 11.00. Подъехал на заправку, сам вставил пистолет в бак, пошел оплачивать. На кассе слева очередь, на кассе справа ничего не написано, но стоит какой то парень. Спросил, работает правая касса или нет. Ответ: не работает, стойте в левую кассу. На вопрос, почему нет таблички, что касса не работает, ответили по хамски. Отстоял очередь в левую кассу, когда наступила моя очередь, продавец по хамски ответила, что она не видит по камере на какой колонке стоит машина. Иди и смотри сам!!. Ок. Пошел, посмотрел номер колонки, снова отстоял очередь в эту же левую кассу. Правую кассу оказывается ремонтировали и ничего не сказали. На мою просьбу сфотографировать бейджик продавца, она его сняла и бросила под стол. Потом выбежала другая продавщица и начала орать на весь зал, что снимать мне запрещено. На мое возражение о том, что они публично работают и нас тоже снимают и нет нигде предупреждений что снимать здесь запрещено, она сбежала в служебное помещение. Есть видео и фото!
Скажите, уважаемое руководство, когда закончится это хамское отношение к покупателям? Когда будут публичные извинения? Компенсация морального ущерба?? Или мне обратиться в газету и на телевидение???

С уважением, Кальянов Артур
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Артуре. Дякуємо вам за звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї прикрої ситуації, наші фахівці вже проводять внутрішнє розслідування, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

ОККО, Київська обл.,Бородянка Е373

Гость Отзыв написан понедельник, 29 июля
Заправили 20.07.2019р. 40л А95, вонючий запах бензину іде вже неділю. Чекаємо поки використається весь бензин.Більше заправлятись не будемо. Халтурщики.
Раніше думали, що сама найкраща заправка.
Раніше думали, що сама найкраща заправка.
Достоинства:
  1. не бачили
Недостатки:
  1. Із за Вашого бензину їздили на СТО, думали, щось з авто, а причина в неякісному бензині.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня. Дякуємо вам за відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.
Для того, аби ви могли упевнитись у дотриманні нами всіх стандартів та якості пального, яким ми заправляємо наших клієнтів, напишіть нам ваш контактний номер телефону, номер картки Fishka, а також адресу АЗК, на якому заправлялись. Менеджер АЗК сконтактує з вами та надасть усі необхідні документи, а саме паспорти якості по останнім актуальним перевіркам наших ПРК. Таким чином, ви зможете побачити, що усі норми дотримані і відхилень чи будь-яких домішок не прослідковується. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Недолив топлива?

Гость Отзыв написан понедельник, 29 июля
7 (семь) лет заправляють на АЗС "ОККО". Сегодня 29.07.19г. заправил 40 л. Диз. Топлива до полного бака. Отехал пять метров и на индикаторе топлива стрелка упала на два деления шкалы. Спрашиваю оператора, он с чистыми ясными глазами утверждает, что заправил до полного бака. Надо было ехать, на разборки не хватало времени.
Чек есть. Это самодеятельность или новый сервис?
Чек есть. Это самодеятельность или новый сервис?
Достоинства:
  1. За семь лет к двигателю нет претензий
Недостатки:
  1. Не ясно, как учитывается температура топлива.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому всі ПРК та ГРК нашої мережі проходять планові перевірки. У випадку з бензином, клієнти можуть перевірити точність наливу через спеціальний прилад – еталонний мірник, котрий є на кожному нашому АЗК. Об’єм еталонного мірника становить 20 або 10 літрів.
Усі мірники мають на собі пломбу державного органа стандартизації. Наявність пломби свідчить, що прилад перевірений і справний.
Для того, щоб ми змогли більш детально перевірити інформацію, будь ласка, напишіть адресу АЗК, на якому заправлялись, номер вашої картки Fishka та ваш контактний номер телефону, щоб менеджер міг з вами сконтактувати та запросити на контрольний пролив пального, аби ви змогли упевнитись у точності наливу пального. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Не рекомендую

Прохоров Алексей Отзыв написан воскресенье, 28 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Запорожье, ул. Зачиняева, 15 Большая АЗС с множеством колонок и возможность запросить газ, и всего один заправщик. В результате заправки "до полного", произошло вытекания бензина. Что привело к повреждению покрытия автомобиля.
АЗС ОККО - Не рекомендую АЗС ОККО - Не рекомендую
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за ваше звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі та допомогти у вирішенні цього питання, будь ласка, напишіть нам дату та час заправки, адресу АЗК, на якому заправлялись, номер вашої картки Fishka, а також ваш контактний номер, щоб відповідальний менеджер міг з вами сконтактувати. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

УЖАС НА ДАНИХ ЗАПРАВКАХ

Руслан Отзыв написан воскресенье, 28 июля
Я завжди заправляюсь на АЗС ОККО, так було і сьогодні, я заїхав на заправку ОККО котра знаходиться в м. Рава-Руська, що на Львівщині ( перша заправка біля кордону з Польшою ).
На даній заправці заправляв автомобіль газом та бензином. В обидвох випадках був дуже розчарованай так, як мене обманули. Коли заправляв газ, лічильник вже намотав більше 1л, аж потім відкрився клапан, це було дуже добре чути, той щелчок. На моє питання як таке може бути, працівник відповів що це треба щоб шланг наповнився... ( таке міг сказати тільки йолуп ) коли я йому сказав, що ти зараз відєднаєн шланг від машини, то що весь газ зі шланга на двір вийде ( опустив голову і тупо промовчав як той йолуп вищще згаданий).
Залив бензини 13л а на датчику показало 10л і розхід машини так і показав на скільки залишилось.
Я дуже розчарований, залишається тільки зняти бали з карточки постійного клієнта і розпрощатись із даною мережею заправок.
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Руслане. Дякуємо за ваш відгук. Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі та вирішити це питання, будь ласка, залиште ваш контактний номер телефону та номер картки Fishka, щоб відповідальний менеджер міг з вами сконтактувати. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Сняли 2 раза деньги!

Максим Отзыв написан суббота, 27 июля
Заправлявся на заправці в с. Степанівка, Музикінське шосе 1-3 Херсонської обл. 19.07.2019 12.42 269.80 грн не влізло, і 24.55 грн повернулось на карту. Через 5 днів 24.07.2019 в 2.36 зняло туж сумму 269.80 і повернуло 24.55 хоча я навіть небув на заправці. Як так? Заправлявся на заправці в с. Степанівка, Музикінське шосе 1-3 Херсонської обл. 19.07.2019 12.42 269.80 грн не влізло, і 24.55 грн повернулось на карту. Через 5 днів 24.07.2019 в 2.36 зняло туж сумму 269.80 і повернуло 24.55 хоча я навіть небув на заправці. Як так?
OKKO Ответ представителя OKKO четверг, 8 августа
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за ваше звернення. Будь ласка, залиште номер вашої картки Fishka та контактний номер телефону, аби з вами міг зв'язатись відповідальний менеджер для з'ясування питання. Дякуємо.

АЗС "ОККО" Це та станція де можна заправити автомобіль! Чи....

Роман Отзыв написан четверг, 25 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Львов, ул. Клепаровская, 30 ЇДАЛЬНЯ...Якщо два в одному ,чого один оператор на касі обслуговує голодних...і потребуючих пального..Створюючи черги,руками приймати готівку,потім " пхати сосиску"
Проводити безготівкові операції,і знову поливати сосиску приправами....
Проводити безготівкові операції,і знову поливати сосиску приправами....
Недостатки:
  1. На грилі нема працівника котрий обслуговує Пункт Швидкого Харчування. Який має відповідати за якість,санітарію,зручність. Цей час коли очікуєш щоб заправити автомобіль можна зайти в кафе або замовити піцу ...
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня, Романе. Дякуємо за ваше звернення. Насамперед, якісне пальне й надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші послуги. Ось, до прикладу, для клієнтів, котрі бажають лише заправити авто є додаток ОККО Рау, через який можна оплатити заправку не відходячи від колонки і не потрібно стояти на касі. Скористайтесь. Це не лише зручно, але й вигідно, адже ви отримуєте + 50 коп/л балами на вашу картку Fishka.
Також, хочемо додати, що наші оператори готують хот-доги та інше у рукавичках, тому ніхто не поливає сосиски брудними руками :)

Бензин- А95 Евро

Гость Отзыв написан вторник, 23 июля
Качество бензина обичное, из Кременчугского НПЗ. АЗС, когда привратилась в " забегаловку", перестал ею пользоваться. Почему нельзя было сделать разные кассы для голодных людей, и для тех кому на АЗС нужно просто заправить авто ( как вообще можно есть на АЗС - это же о чем думают эти люди). Качество бензина обичное, из Кременчугского НПЗ. АЗС, когда привратилась в " забегаловку", перестал ею пользоваться. Почему нельзя было сделать разные кассы для голодных людей, и для тех кому на АЗС нужно просто заправить авто ( как вообще можно есть на АЗС - это же о чем думают эти люди).
Достоинства:
  1. Плюсы были лет так 7-10 назад.
Недостатки:
  1. АЗС превратили в закусочную, которая больше хочет продать сосиску в булке,
  2. чем топливо.
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Насамперед, якісне пальне й надалі залишається пріоритетом нашої мережі. Але багато клієнтів у дорозі потребує не лише заправитися, а й смачно поїсти, купити необхідні товари та скористатися іншими сервісами. Турбуючись про всіх наших відвідувачів ми постійно розширюємо наші послуги. Ось, до прикладу, для клієнтів, котрі бажають лише заправити авто є додаток ОККО Рау, через який можна оплатити заправку не відходячи від колонки і не потрібно стояти на касі. Скористайтесь. Це не лише зручно, але й вигідно, адже ви отримуєте + 50 коп/л балами на вашу картку Fishka.

Обслуживание и сервис ужасен!!!

Павел Отзыв написан вторник, 23 июля
Простояли в огромной очереди, подходя к кассе заявили что по талонам не отпускают,не объяснив причины... возле колонок нет заправщиков... очень давно и часто пользуемся услугами этой АЗС, но за последнее время обслуживание желает лучшего... Простояли в огромной очереди, подходя к кассе заявили что по талонам не отпускают,не объяснив причины... возле колонок нет заправщиков... очень давно и часто пользуемся услугами этой АЗС, но за последнее время обслуживание желает лучшего...
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня, Павло. Дякуємо за ваш відгук та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо цієї ситуації, наші фахівці проведуть внутрішню перевірку, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Для швидшого вияснення деталей, напишіть нам, будь ласка, дату вашого візиту на наш АЗК та адресу даного АЗК. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Персонал ОККО

Гость Отзыв написан вторник, 23 июля
Доброго дня.
Доброго дня.
Давно користуюся послугами АЗС ОККО ( переважно місто Львів)- заправляю авто, та, час від часу, купую щось перекусити. Останнім часом зауважив як змінилося ставлення персоналу на АЗС до клієнтів та своїх обов'язків - складається враження, що головне просто протарабанити список пропозиції і все. Наприклад- підходу до каси, касир ні слова не говорить, ні "добрий день" ні "замовляйте будь ласка", просто хитає головою вверх, типу "що хочеш?" (Неодноразово було на різних АЗС). Може прийняти замовлення і не кажучи ні слова просто десь піти. Повертається, і знову: "що ви хотіли?". Час від часу не дають чеки, або задають питання "чек давати?". Дівчата, ви зобов'язані дати чек, такого питання можете навіть не задавати! Нещодавно купував сигарети, дав касиру 100 грн, вона мені сигарети, потім каже "я решти не маю". Кажу "і що будемо робити?", вона каже "віддавайте сигарети назад!". Не каже "можливо в вас є без решти", не каже "зараз я попробую знайти решту", просто "віддавайте сигарети". Цікаво, чому так змінився персонал на АЗС?
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення та за те, що повідомили про цю ситуацію. Ми ретельно слідкуємо за тим, аби сервіс, який отримують наші клієнти, постійно покращувався. Саме відгуки наших клієнтів допомагають нам у цій важливій справі. Щодо вище описаних ситуацій, наші фахівці проведуть внутрішню перевірку, щоб покращити сервіс на наших АЗК та унеможливити виникнення таких незручностей. Для швидшого вияснення деталей, напишіть нам, будь ласка, адреси АЗК, на яких ви це зауважували. Дякуємо та сподіваємось ви й надалі залишатиметесь з ОККО!

Сумская область, г Конотоп

Евгений Отзыв написан понедельник, 22 июля
Хорошая новая заправочная станция в городе Конотоп, но есть проблема, нет ГАЗА. Как оставить заявку или запрос на добавления ГАЗА на заправку не могут ответить ни оператор КЦ, ни сотрудники заправки. Хорошая новая заправочная станция в городе Конотоп, но есть проблема, нет ГАЗА. Как оставить заявку или запрос на добавления ГАЗА на заправку не могут ответить ни оператор КЦ, ни сотрудники заправки.
Достоинства:
  1. Новая, чистая, нормальное качество бензина
Недостатки:
  1. Нет ГАЗА
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за ваше звернення. Так, як це нова АЗК і ми ще у процесі її завершення та впровадження усіх необхідних сервісів. Точної дати встановлення ГРК ми ще не можемо написати, але у планах все є ;)

Чому українців обслуговують російським язиком?

Василь Павлович Отзыв написан понедельник, 22 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, ул. Святошинская ,34б Зранку у пречудовому настрої прошу оператора заправити мій автомобіль. Звертаюся українською мовою до Березовець Ірини. У відповідь мене просять підтвердити моє замовлення на російській мові. Запитую, Ви що не знаєте української мови? Вступив у дію закон України, про обслуговування українською мовою! Касирка відповідає: а я учілася в русской школє!
Настрій зіпсовано на весь день!
Настрій зіпсовано на весь день!
Достоинства:
  1. Швидко і без черг обслуговування
Недостатки:
  1. Хамство і не відмова в обслуговуванні українською мовою
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня, Василю. Дякуємо за ваше звернення. Для того, аби ми змогли провести внутрішню перевірку та розмову з колегою, будь ласка, напишіть адресу АЗК, на якому заправлялись. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Расход ДТ вырос

владимир Отзыв написан воскресенье, 21 июля
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Одесса, ул. 25 Чапаевской дивизии, 9А После заправки на ОККО (Александровка Одесской обл.) ДТ Евро расход вырос на 1,5 литра по сравнению с БРСМ После заправки на ОККО (Александровка Одесской обл.) ДТ Евро расход вырос на 1,5 литра по сравнению с БРСМ
Достоинства:
  1. Питание
Недостатки:
  1. Заправка топливом
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.

Бензин ОККО.

Биби Отзыв написан 16 июля, 2019 год
Мутки с бензином это на месте бодяжат на заправках.Был как-то случай в 2010 Одесса выезд на Николаев с ул Паустовского,на лампочке приехали это так 3л где-то и заправились 92м. Машина с дерганиями выехала ,а так как надо на работу- спасибо рено за хорошиие двигло и топливную бош так эту бодягу машина сьела. Сосед на опеле чистил форсунки тоже гавницом у...  Читать отзыв Мутки с бензином это на месте бодяжат на заправках.Был как-то случай в 2010 Одесса выезд на Николаев с ул Паустовского,на лампочке приехали это так 3л где-то и заправились 92м. Машина с дерганиями выехала ,а так как надо на работу- спасибо рено за хорошиие двигло и топливную бош так эту бодягу машина сьела. Сосед на опеле чистил форсунки тоже гавницом у них заправился. 9 лет на Шеле после этого.
Достоинства:
  1. Заправка
Недостатки:
  1. Наверно малые зарплаты.
OKKO Ответ представителя OKKO пятница, 26 июля
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Хочемо зазначити, що ми працюємо на ринку вже 20 років та дуже дбаємо про свою репутацію. Для нас на першому місці - довіра наших клієнтів, саме тому якість усіх нафтопродуктів, які реалізуються на наших АЗК є для нас пріоритетною. Усі партії пального, які надходять у реалізацію, проходять три ступені перевірки фахівцями акредитованих лабораторій. Безпосередньо на АЗК відбуваються планові та позапланові перевірки.

Сервис ужасный

Яна Отзыв написан 15 июля, 2019 год
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Кривой Рог, Никопольское шоссе, 22 Купили сертификат месяц назад на подарок, уверяли что все будет впорядке и человек без проблем сможет им воспользоваться, очень неприятно получилось когда сказали, что сертификат сгорел, как он мог сгореть за месяц? ВСЕ ЧЕКИ СОХРАНЕНЫ, или вы сразу продаете неликвид и обманываете людей? Как так можно? Очень неудобно перед человеком которому подарили. У вас же такое имя и так...  Читать отзыв Купили сертификат месяц назад на подарок, уверяли что все будет впорядке и человек без проблем сможет им воспользоваться, очень неприятно получилось когда сказали, что сертификат сгорел, как он мог сгореть за месяц? ВСЕ ЧЕКИ СОХРАНЕНЫ, или вы сразу продаете неликвид и обманываете людей? Как так можно? Очень неудобно перед человеком которому подарили. У вас же такое имя и так поступать, это несерьёзно!!!
OKKO Ответ представителя OKKO 16 июля, 2019 год
Доброго дня, Яно. Дякуємо за ваш відгук. Для того, аби ми змогли розібратися у цій ситуації, будь ласка, напишіть нам про який саме сертифікат йде мова, коли ви його купували, якщо можна, надішліть нам сюди чеки. Також залиште свій контактний номер телефону, щоб з вами міг сконтактувати відповідальний фахівець для вирішення даного питання. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

Товар за баллы

Shurikoff Отзыв написан 15 июля, 2019 год
 Отзыв об АЗС ОККО по адресу Киев, Велика Окружна дорога, 54 Заказал товар за накопленные баллы на одной из АЗС Киева. По приезду на АЗК не смог получить, так как не изменил pin-код карты. Изменил, но не тут то было - ошибка, как сказал оператор АЗК. Перезвонив на горячую линию, девушка ответила, что помочь ничем не может и нужно ждать 10 дней ответ от менеджера!!!
Вообще АГОНЬ!!! Заплатил, а забрать...  Читать отзыв
Вообще АГОНЬ!!! Заплатил, а забрать не как :)
Продолжайте в том же духе *уважаемые*!!!
OKKO Ответ представителя OKKO 16 июля, 2019 год
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Для того, аби ми змогли з'ясувати деталі та допомогти вам у цьому питанні, будь ласка, напишіть нам номер вашої картки Fishka, адресу АЗК, на якому знаходиться ваша винагорода, а також контактний номер телефону, щоб ми змогли з вами сконтактувати. Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок.

АЗС ОККО

Владельцем сети автозаправочных комплексов «ОККО» является Публичное акционерное общество «Концерн Галнафтогаз». Компания основана в 2001 году в результате объединения мощностей трех компаний — ОАО «Иванофранкивскнафтопродукт», ОАО «Закарпатнафтопродукт–Ужгород» и ОАО «Закарпатнафтопродукт–Хуст».

АЗС

АЗС WOG