Неможливо підібрати слів - Отзывы об АЗС МОТТО

АЗС МОТТО
Антон Отзыв написан 10 февраля, 2019 год 373 просмотра
Зробив для себе висновок на МОТТО ніколи не заправлятись. Заправив до повного бака на МОТТО в м. Шепетівка. В бак 50 літрів помістилось майже 47літрів при тім датчик рівня бензину показував до заправки що в баку ще є 1/3 бензина. Як таке можливо? І контрольний світлодіод на резерв палива не горів. Тим більше в мене привичка обнуляти добовий пробіг при кожній заправці. Навіть судячи з пробігу мене "нагріли" літрів на 10 (десять) як мінімум. Оператору АЗС я зауважив про такі неспівпадання на що вона відповіла що у них стоять пломби і вони не можуть самі робити налаштування подачі палива. По правді і писати не хотів, але при наступній заправці, коли загорівся світлодіод на резерв, я залив до повного бака і виявилось, що розхід на 100км у мене 9,8 літра на машині на якій не було розходу палива ніколи даже 8,0 літрів на 100км.
Достоинства:
  1. Які можуть бути плюси?
Недостатки:
  1. - не доливають і багато;
  2. - низька якість бензину.

АЗС: отзывы

Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

АЗС МОТТО

Сеть автомобильных заправок МОТТО создана для того, чтобы заправлять качественным и доступным топливом.
Сеть АЗС МОТТО состоит из 35 АЗС и продолжает расширяться.

АЗС

Сеть АЗС «Параллель»