Неможливо підібрати слів - Отзыв об АЗС МОТТО

АЗС МОТТО
Антон Отзыв написан воскресенье, 10 февраля 52 просмотра
Зробив для себе висновок на МОТТО ніколи не заправлятись. Заправив до повного бака на МОТТО в м. Шепетівка. В бак 50 літрів помістилось майже 47літрів при тім датчик рівня бензину показував до заправки що в баку ще є 1/3 бензина. Як таке можливо? І контрольний світлодіод на резерв палива не горів. Тим більше в мене привичка обнуляти добовий пробіг при кожній заправці. Навіть судячи з пробігу мене "нагріли" літрів на 10 (десять) як мінімум. Оператору АЗС я зауважив про такі неспівпадання на що вона відповіла що у них стоять пломби і вони не можуть самі робити налаштування подачі палива. По правді і писати не хотів, але при наступній заправці, коли загорівся світлодіод на резерв, я залив до повного бака і виявилось, що розхід на 100км у мене 9,8 літра на машині на якій не було розходу палива ніколи даже 8,0 літрів на 100км.
Достоинства:
  1. Які можуть бути плюси?
Недостатки:
  1. - не доливають і багато;
  2. - низька якість бензину.

АЗС: отзывы

Отзывы о АЗС Украины. Рейтинг самых популярных АЗС, по отзывам потребителей. Каталог отзывов об АЗС ШЕЛЛ, КЛО, ТНК и других автозаправочных станциях

4.3
1642 просмотра
Качество Сеть АЗС ПРАЙМ в правильном направлении .

АЗС, Киев, ул. Ольжича, 53
1.8
бак 40 заправили 45 suzuki jimny 2008 загорелась лампочка бак 40л заправили 44.7л

АЗС Glusco

3.9
20937 просмотров
Рекомендую! 95 proton Заправляюсь в Херсоне Glusco по адресу Николаевское шоссе. Всё устраивает, обслуживание хорошее. На 95 proton езжу год, двигатель тихо работает, отличная мощность, но если это Литовский бензин. Когда завозят Белорусский протон, не заправляюсь, работа двигателя становится жёстче. Интерессуйтесь чей бензин!
АЗС Glusco Ответ представителя АЗС Glusco
понедельник, 18 февраля
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Бензин і дизельне паливо на АЗК GLUSCO відповідають європейському екологічному стандарту Євро-5. Компанія GLUSCO працює безпосередньо з...

АЗС Petromol

2.2
Ужасный сервис! Бескультурные сотрудники, не вкусные и дорогие хот-доги!

Сеть АЗС Luxwen Газпромнефть

АЗС, Васильков, село Путровка, ул. Коцюбинского, 137
2.5
Третий месяц не могу оформить дисконтную карту.Бред полный Вы можете устранить эту проблему

АЗС "ЗапорожОилГрупп"

АЗС, Запорожье, ул. В. Сергиенко (Заднепровская), 1
3.6
Отличное топливо Я более чем 7 месяцев заправляю Авто на ЗОГ. Все супер

АЗС МОТТО

Сеть автомобильных заправок МОТТО создана для того, чтобы заправлять качественным и доступным топливом.
Сеть АЗС МОТТО состоит из 35 АЗС и продолжает расширяться.

АЗС ОККО

АЗС ANP
АЗС ANP

АЗС UPG
АЗС UPG

Бензин Shell V-Power (АЗС "Шелл")
Бензин Shell V-Power (АЗС "Шелл")

АЗС ШЕЛЛ
АЗС ШЕЛЛ