АЗС Chipo отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей

Недолив ДП

Vasyl Vasyl 6 декабря, 2019 год
Сьогодні заправлявся на АЗС Chipo, слухи ходили давно, що на заправках не доливають пальне, ну думаю перевірю, взяв металеву каністру 20 L. оплативши за 20 літрів, її заповнили, не долили 2 L. на стільки дурити людей це просто жах. Тепер уявіть що сьогодні я як мінімум був 100-й клієнт. Яка для них економія, а для нас гроші на вітер. Чому... Читать отзыв Сьогодні заправлявся на АЗС Chipo, слухи ходили давно, що на заправках не доливають пальне, ну думаю перевірю, взяв металеву каністру 20 L. оплативши за 20 літрів, її заповнили, не долили 2 L. на стільки дурити людей це просто жах. Тепер уявіть що сьогодні я як мінімум був 100-й клієнт. Яка для них економія, а для нас гроші на вітер. Чому ніхто не контрулює АЗС в Україні, ні якість ні літраж.

о недоливе...

Николай Николай 11 ноября, 2019 год
Объем, газа вмещающегося в баллон, зависит от температуры окружающего воздуха. Свойства газа в сжиженном состоянии отличаются от свойств воды, так что простая математика здесь не прокатит... Кроме того, вместительность любого автомобильного бака указана на баллоне чисто приблизительно, поэтому без поверки бака специальным метрологическим оборудованием выдвигать версию о недоливе преждевременно...

Недолив газу

Володимир Володимир 29 октября, 2019 год
Заправився газом. Сhipo перевершила усих... в бак на 52 літри задули 54... За 8 років експлуатації це перші хто зміг так начаклувати (((( Коли я звернувся до менеджера за роз'ясненнями то почув що вони до цього ніякого відношення не мають, а тільки натискають на кнопки. Порадив терлефонувати на гарячу лінію. Гаряча лінія напевне була дуже "ГАРЯЧА", бо додзвонитися так і... Читать отзыв Заправився газом. Сhipo перевершила усих... в бак на 52 літри задули 54... За 8 років експлуатації це перші хто зміг так начаклувати (((( Коли я звернувся до менеджера за роз'ясненнями то почув що вони до цього ніякого відношення не мають, а тільки натискають на кнопки. Порадив терлефонувати на гарячу лінію. Гаряча лінія напевне була дуже "ГАРЯЧА", бо додзвонитися так і не зміг.
Дуже прикро((((( АЗС Chipo м.Канів Черкаська обл. - Недолив газу АЗС Chipo м.Канів Черкаська обл. - Недолив газу

Гарне обслуговування

Гость Гость 29 сентября, 2019 год
Заїхав на заправку в смт Чернівці, гарне обслуговування, оператор привітався, заправщик допоміг заправитися газом. Територія чиста, прибрана, якість палива гарна. Рекомендую

Хороша заправка

Гость Гость 20 августа, 2019 год
Нарешті на АЗС Чіпо в Шаргороді відкрили магазин з усім необхідним від їжі до автотоварів, що дуже порадувало. Тепер можна купити смачний хот-дог та каву. Завжди коли заїжджаю, радує якість палива.Продавці завжди привітні, та допомагають зробити вибір. Хороша заправка.

Хороша заправка

Гость Гость 20 августа, 2019 год

Хороша АЗС

Оля Оля 20 августа, 2019 год
Заправлялась раніше на Сокарі, але він далеко від дому. Ризикнула перейти на Мозирський на Чіпо і задоволена, так як машина нова і реагує на будь-які проблеми з дизелем. Ціна/якість на 5.
Достоинства:
  1. Якість пального
  2. Ціна
Недостатки:
  1. Мало АЗС у місті

Жахливе обслуговування.

Гость Гость 6 июля, 2019 год
АЗС в м. Шаргород, жахливе обслуговування. 06.07. заїхав заправити в п'яти літрову каністру, 5 літрів 92 бензину по 27.09грн., дав на касі 200 грн, дали решти 50 грн. Кажу оператору, що неправильно здали решту, а він каже, що в нього немає інших грошей і там буде на 10 грам більше бензину, він влазить в каністру. Так в каністру влізло 5... Читать отзыв АЗС в м. Шаргород, жахливе обслуговування. 06.07. заїхав заправити в п'яти літрову каністру, 5 літрів 92 бензину по 27.09грн., дав на касі 200 грн, дали решти 50 грн. Кажу оператору, що неправильно здали решту, а він каже, що в нього немає інших грошей і там буде на 10 грам більше бензину, він влазить в каністру. Так в каністру влізло 5 літрів і 100 грамів, але грошей в мене взяли 150 грн, це за 5 літрів і 530 грамів, майже на півлітру мене обрахували. Чек не дають і навіть не пропонують. Пістолетчик незрозуміло за що він взагалі гроші там отримує, його величність навіть не виходить із будівлі АЗС, тільки коли заправляються газом. Одним словом, персонал далеко не професійний, нажаль.

Шарамижна заправка Chipo

Володимир Володимир 20 июня, 2019 год
Ціни на пальне на не брендові заправці вищі ніж на брендові місто Яришівка Томашпільського району картки знижки на пальне тільки від 500 літрів на місяць
Недостатки:
  1. Нема заправочного пісолета евро5

Негативна якість обслуговування.

Ірина Ірина 30 мая, 2019 год
АЗС N 12 , м. Борислав, Львівська обл. 29.05.2019р. ( 15 : 52 ) заїхала на заправку, на тепиторї не було жодного авто. За правилами вставила пістолет в бензобак свого авто , підійшов заправник , після чого я пішла оплачувати. Оплативши , я направилась до свого авто і побачила , що заправник , витягнувши пістолет з бензобаку заправляє за... Читать отзыв АЗС N 12 , м. Борислав, Львівська обл. 29.05.2019р. ( 15 : 52 ) заїхала на заправку, на тепиторї не було жодного авто. За правилами вставила пістолет в бензобак свого авто , підійшов заправник , після чого я пішла оплачувати. Оплативши , я направилась до свого авто і побачила , що заправник , витягнувши пістолет з бензобаку заправляє за мої гроші каністру якогось мущини, що стояв поруч . У відповідь , що тут відбувається обидва змовчали. Звернувшись до оператора Дудик( точного прізвища не пам’ятаю) , щоб вона пояснила, що відбувається, та відповіла , що мущина ( не знаю звідки він взявся ) підійшов до заправника і сказав, щоб той заправив його каністру , бо він був раніше за мене. У мене виникло питання, що якщо він був раніше за мене, то яким чином оператор взяв з мене гроші і здійснив оплату , а той, у свою чергу , опинився з каністрою біля колонки без оплати. Оскільки оплачувати він пішов лише після того як я підійшла до свого авто і стала перед фактом. Після з’ясування ситуації , так як я розраховувалася карткою , то мені було повернено частину грошей на картку і решту суму , на яку заправився мущина - готівкою. Це мабуть такий спосіб крадіжки пального. Такий інцидент трапився вже вдруге. Перший раз , коли з бензобаку мого авто витягнули пістолет водій авто, що приїхав на АЗС після мене, в той час як я пішла оплачувати , а оператору замість того щоб зупинити це порушення було весело. Ще не здійснивши операцію з оплати я залишила АЗС. Подібної ситуації за 20 р досвіду водіння я ніде не зустрічала.

Обманюють на об'ємі

Brain Brain 2 апреля, 2019 год
АЗС Борислав, Львівської області.
в 50 л газовий балон заправили 52 л газу, попри те що залишаєтья 10 відсотків запасу по відсікаючому клапану. Мабуть дешевше заправитись на дорожчій АЗС, але з правильним об'ємом.

Качественное топливо

Михаил Михаил 8 февраля, 2019 год
Частенько заезжаю на заправку Chipo, качество топлива меня устраивает, не боишься перед дальней дорогой заливать полный бак. Обслуживание тоже на уровне, еще ни разу не было такого, чтобы персонал хамил или грубил клиентам, да и сама заправка чистая, кофе вкусный и ты можешь с хорошим настроением и без опасений отправиться в дорогу.

Хорошая АЗС

Владимир Владимир (Украина, Kiev) 14 ноября, 2018 год
Несколько раз заправился на Межигорской, в Киеве. Хороший бензин А95 (Мозырь), мотор работает мягко и тихо, расход отличный. Цена приемлимая. Персонал работает быстро и четко. Самое то, чтоб заехать, быстро заправиться и поехать по своим делам)
Достоинства:
  1. Отличное топливо
  2. Низкая цена
Недостатки:
  1. Мало АЗС
  2. Небольшой размер АЗС

АЗС 44, Івано-Франківська область, с.Нижній Вербіж

Олег Олег (Украина) 9 ноября, 2018 год
Дуже гарна заправка.Заправляюсь по принципу ціна якість. Приймайють карточки ООКО. Бачив як ДП привозив автомобіль ОККО.
Достоинства:
  1. Ціна,
  2. Якість
Недостатки:
  1. -

Что скажете?

Гость Гость (Украина, Київ) 28 мая, 2018 год
Недалеко от дома вместо UPG на Подоле в Киеве открылась новая заправка Chipo. Кто что скажет о качестве и обслуживании?

АЗС
АЗС ОККО