Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Допоможіть отримати кошти на лікування

Азаров Николай Янович - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 544

Людмила Олексіївна. 23 марта, 2013 год Шановний Миколо Яновичу!

Щиро вдячна Вам за увагу та час, яку Ваша Адміністрація приділила моєму зверненню. На жаль, мої звернення до інших посадових осіб не дали жодних результатів.

Вельмишановний пане прем"єр-міністре, в 2011 році ми разом із зазначеними нижче громадянами звернулись до Макаріського районного суду Київської області з позовом про визнання дій Управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі Київської області протиправними, зобов'язання вчинити певні дії щодо здійснення перерахунку та виплат підвищень і доплат до пенсії, а також стягнення недоотриманих коштів.
Рішеннями суду від 16.06.2011 року №2-а-5681/11 відносно Місюкевич Раїси Іванівни, від 01.08.2011 року № 2-а-5143/11 відносно Місюкевича Олексія Омельяновича, від 01.08.2011 року № 2-а-5154/11 відносно Кибукевич Устинії Парфенівни, від 01.08.2011 року №2-а-5145/11 відносно Левченко Олени Миколаївни, від 01.08.2011 року № 2-а-5150/11 відносно Левченко Ніни Антонівни, а також відносно Кибукевич Єви Іванівни, Кібукевич Петра, Кунакової Марії, Левченко Ольги, Лесковець Григорія, Лесковець Єви, Волинець Анатолія Миколайовича, Волинець Галини Миколаївни, Юхименко Павла Павловича від серпня-вересня 2011 року ПРАВА ТА ЗАКОННІ ІНТЕРЕСИ (ПОЗОВНІ ВИМОГИ) ЗАДОВОЛЕНІ ПОВНІСТЮ.

На жаль, ці рішення не виконані й на сьогоднішній день. Даним громадянам вже давали відписки щодо постанови КМ України від листопада 2011 року. Листом з Адміністрації Президента від 22.02.2013 року №22/029201-10ДК та Пенсійного Фонду України від 05.03.2013 року №485/011-106 мені та даним громадянам повторно дали «абсурдну відповідь-нісенітницю». Даними листами всі ці органи дають відповідь щодо постанови КМ України № 1210 від 23.11.2011 р., але не беруть до уваги, що дана постанова набирає чинності з 01.01.2012 року. Судові ж рішення набрали чинності з червня 2011 року та діяли, навіть за умовами та згодою Пенсійного Фонду України до 31.12.2011 року. Чому ж Пенсійний Фонд України разом з Управлінням Пенсійного фонду України в Макарівському районі Київської області не виконали судові рішення. Якщо на даний час діє постанова № 1210, тоді потрібто виконати рішення судів та нарахувати кошти хоча б з червня по грудень 2011 року.
Саме тому ці люди звертаються до Вас повторно та особисто. Всі перераховані вище громадяни є пенсіонерами, людьми значного похилого віку, проживають в с. Липівка Київської області, що як відомо розташоване в зоні посиленого радіоактивного контролю.
На даний час громадяни Кибукевич Устинія Парфенівна, Волинець Анатолій Миколайович, Лесковець Григорій тяжко хворіють на онкологічні захворювання (рак). На їх лікування потрібні надзвичайно великі кошти, вони навіть відмовляються від хіміотерапії щоб полегшити свої страждання (за відсутності коштів). Громадянка Левченко Олена Миколаївна взагалі є інвалідом дитинства та втратила годувальника-батька, перебуває на утриманні старенької матері Левченко Ніни Антонівни (живуть лише на мінімальну пенсію). Громадянка Місюкевич Раїса Іванівна перенесла мікроінсульт та була раніше частко паралізована (здоров”я на даний час повністю не відновилось), а Місюкевич Олексій Омельянович має чотири грижі на хребті, що також потребує операційного втручання. Через свій похилий вік та за відсутності коштів на лікування вони не мають змоги навіть медикаментозно (знеболюючими) полегшити свої страждання.
ДУЖЕ ВАС БЛАГАЄМО, ДОПОМОЖІТь НАМ ОТРИМАТИ СВОЇ КОШТИ, ХОЧ НА ЛІКУВАННЯ. ЦЕ МІЗЕРНА ДЛЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ МАКАРОВА СУМА.
Згідно частини 2 статті 19 та частини 3 статті 22 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язанні діяти на підставі в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Відповідно до статті 37 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадянам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення, виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства, зокрема у зоні посиленого радіоекологічного контролю (4 категорія) у розмірі 30 % від мінімальної заробітної плати до постанови №1210 - до грудня 2011 року.
Статтею 49 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено пенсії особам, віднесеним до 4 категорії постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС у вигляді як державної пенсії, так і додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, яка призначається після виникнення права на державну пенсію.
Згідно статті 51 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особам, віднесеним до категорії 4, призначається щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, в розмірі 15% мінімальної пенсії за віком.
Законність позовних вимог даних громадян підтверджується також і Ухвалою Вищого Адміністративного Суду України від 15.07.2010 р. по справі № N К-22538/08 щодо правомірності нарахування соціальних виплат «чорнобильцям». Стверджуючи і забезпечуючи права і свободи громадян, Держава окремими Законами України встановила певні соціальні пільги, компенсації і гарантії, що є складовою конституційного права соціальний захист і юридичними засобами здійснення цього права, а тому відповідно до частини 2 статті 6, частини 2 статті 19 та частини 1 статті 68 Конституції України вони є загальнообов'язковими, однаковою мірою мають додержуватись органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами. Невиконання державою своїх соціальних зобов'язань щодо окремих осіб ставить громадян у нерівні умови, підриває принцип довіри особи до держави, що закономірно призводять до порушення принципів соціальної, правової держави.
Додатково слід зазначити, що правомірність позовних вимог громадян також передбачається та підтверджується Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 20.10.2009 р. по справі К-10967/09 та Постановою Вищого адміністративного суду України від 01.04.2008 р. по справі № К-32226/06.

На жаль, всі ці закони не показник для нашого пенсійного фонду Макарова. Вся справа в тому, що безпосередньо в Макарові додаткові пенсії виплачували до кінця 2011 року, а також тим, хто мав кошти для «хабаря». Хто ж не мав коштів – подяки для працівників пенсійного фонду (свого інспектора або заступника начальника по пенсіях, яка перевіряла призначення), ті залишились ні з чим, тобто без коштів та при своїх інтересах. Не повернуті були навіть затрати на адвокатів та суди. Так як дані громадяни проживають в с. Липівка та не мають впливових захисників, їхні рішення судів про призначення додаткових пенсій лежали без виконання та без будь-якої відповіді з червня 2011 року по даний час. Отже, чи то працівники, чи то окремі керівні посадові особи пенсійного фонду Макарова, свідомо не виконували рішення судів. Вся їхня відповідь заключалась в тому, що коштів не має, а нам слід звертатись до «Азарова» або «Януковича». За їх словами саме Ви, а не вони забрали наші кошти та не виконували судові рішення. Вибачте, буд-ласка, за дані слова, але саме вони заставляють даних громадян на дане звернення до Вас.
ДУЖЕ ВАС ПРОСИМО, ДОПОМОЖІТь НАМ, БУД-ЛАСКА, ОТРИМАТИ СВОЇ КОШТИ.

Р.S. Всі рішення судів про виплату доплат до пенсій знаходяться в Управлінні Пенсійного фонду України в Макарівському районі Київської області

Щиро Вам вдячні за порозуміння та допомогу.

З повагою Людмила Олексіївна.
08000, Київська область, Макарівський район, смт. Макарів, вул. Проектна, б. 14, кв. 46
LuydmilaМisuykevich@email.ua
Ответы на вопрос

Азаров Николай Янович

Николай Янович Азаров (укр. Микола Янович Азаров, р. 17 декабря 1947, Калуга, Калужская область, РСФСР, СССР) — украинский политический и государственный деятель. Премьер-министр Украины с 11 марта 2010 года. Лидер...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович

Рейтинг: 5
2 отзыва
Станислав Мельник

Рейтинг: 5
1 отзыв
Яника Мерило

Рейтинг: 5
2 отзыва
Алексей Павленко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анна Онищенко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Андрей Дещица

Рейтинг: 5
1 отзыв
Денисова Людмила Леонтьевна

Рейтинг: 5
2 отзыва
Квит Сергей Миронович

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться