Автошкола "Унисерв" отзывы клиентов

Автошкола "Унисерв" отзывы клиентов

Рейтинг: 5 из 5 (3 отзыва ), просмотров: 3075

Отличное качество

Гость (Украина, Львів) 16 мая, 2017 год Ребята!!!! Пишу по следам после экзамена, который СДАЛА благодаря этой клевой школе, учитывая тот факт, что я училась изначально в другой школе (которая научила только теории, а навыков так и не дала((((. Огромное спасибо, во -первых, моему инструктору — Юрию Михайловичу, который НАУЧИЛ меня ездить и не бояться управлять авто, дал необходимые навыки (которые мне не дали в моей первой...  Читать отзыв Ребята!!!! Пишу по следам после экзамена, который СДАЛА благодаря этой клевой школе, учитывая тот факт, что я училась изначально в другой школе (которая научила только теории, а навыков так и не дала((((. Огромное спасибо, во -первых, моему инструктору — Юрию Михайловичу, который НАУЧИЛ меня ездить и не бояться управлять авто, дал необходимые навыки (которые мне не дали в моей первой школе, поэтому и сдавала практичный экзамен второй раз), да, и благодарна ему за человеческое и небезразличное отношение, а главное — спокойствие, с которым я пошла на экзамен (поверьте, это очень важный элемент в экзамене!!).
Во-вторых, большое спасибо директору школы, который «приютил» в своей школе и посоветовал отличного инструктора, пошел навстречу и просто подбадривал во время экзамена. Такое ощущение, что со мной сегодня сдавала экзамен вся семья в роли группы поддержки! Огромное спасибо Вам за это ощущение и человеческое отношение!
Как говорят, что не делается — все к лучшему, даже рада, что не сдала практику со своей старой школой, иначе бы не очутилась в школе «Унисерв» и так и не умела бы ездить. Еще раз спасибо!!!! Рекомендую школу очень очень!!!!! Тут работают профессионалы, которые любят свое дело, а значат — научат и Вас! Удачи!
Екатерина

Дуже задоволена навчанням!

Вікторія (Украина, Київ) 11 декабря, 2016 год При виборі автошколи дивилася на різні відгуки, а результаті чого вибрала Унісерв. Я і сама з тих людей, які залишають відгуки, і не мовчать якщо бачать порушення своїх прав чи погане відношення до людей, тому…
Навчалася на Васильківській.
Я дійсно дуже задоволена навчанням – подачею матеріалу, відношенням, ціною, за що і дякую школі загалом і кожному окремо:
1. Шпак Лідії Іванівні – викладачу...  Читать отзыв
Навчалася на Васильківській.
1. Шпак Лідії Іванівні – викладачу теорії. Дуже змістовно, цікаво, відчувається великий досвід. Ніяких начинок з книжки “в тупу”, все розказувала, пояснювала нюанси, завжди відповідала на питання, для чого кожного разу приходила раніше на заняття. Незрозумілі ситуації пояснювала, порядок подачі матеріалу будувала не строго по книжці Правил, а так, як краще розуказувати щоб сприймалася вся картина краще – безумовно, вважаю це за величезний плюс (бо якось несерйозно на 33й темі вчити дорожні знаки, коли вже повинні і практикуватися повним ходом :) ).
Хоч навчання в школі йде “по кругу”, тобто приєднатися можна на будь-якій темі, але для себе все-таки вважаю за плюс що якраз попала з першого ввідного заняття.
2. Викладачам практики – Сергію, Юрію Михайловичу, Майї. Пробувала з кожним з них, на різних машинах (що теж мега плюс – не потрібно закріплюватися тільки за 1 конкретним викладачем, можна вибирати різних за весь час навчання). У кожного є свій підхід, тому можна вибрати того, з ким найкомфортніше на заняттях (в будь-якому сенсі – викладання, спілкування).
10 практичних занять входять у вартість навчання – їх цілком може вистачити для значі в МРЕО (індивідуально, звичайно). Я брала додаткові заняття, тому що планую після школи відразу їздити, а не просто отримати права і покласти на поличку.
3. Адміністратору Лілії – дійсно дуже приємна людина, завжди відповідає на питання, підкаже все що треба.
4. Директору Миколі Петровичу – теж завжди можна отримати відповіді на питання, можна напряму йому дзвонити, завжди приходив на лекції після екзамену попередніх груп і розказував як пройшло, які були нюанси. Не знаю як вже там відбирається колектив школи, але підібраний він толково :) Окремо дякую за правила, які діють в школі – все для людей, як то кажуть.

Окремо хочу сказати декілька слів про екзамен в МРЕО. Я навіть не очікувала, що тим паче приємно вразило – директор, Лілія, один з інструкторів – з вами на екзамені. З самого початку і до самого кінця. І розказують куди йти, що робити – де кабінет здавати теорію, де оплатити за пластик, де сфотографуватися на нього, де почекати чергу, як доїхати – короче, за все кажуть. І реально видно що за кожного переживають, готові відстоювати вас у спірних моментах (на теоретичному та практичному іспитах). Кому роказувала за це зі знайомих, хто вже колись отримував права у своїх школах – дуже дивувалися, казали шо в них такого і близько не було.
За хабарі в МРЕО- не кажу що їх вже нема, але не знаю нікого зі школи, хто платив. І чесно кажучи – не бачу навіть сенсу в цьому – всьому реально самому навчитися. Звичайно, адекватність інспектора на іспиті – річ відносна, як і адекватність тих, хто здає :) Але див. вище – ваш іструктор та директор готові відстоювати кожного у спірних моментах (мене відстоювали і відстояли таки, тому і точно кажу що це не за окреме бабло, а просто таке відношення до людей). Це навіть не кажучи про мою осисту принципову позицію проти хабарів взагалі. А ще – колектив школи сам проти цього, прямо кажуть що не треба за то навіть питати и і переживати, самі все здамо.

Багато слів вийшло, але дійсно -я дуже задоволена навчаням. Звичайно, все індивідуально, але я не просто не шкодую що у свій час вибрала саме цю школу і саме на Васильківський, а і дійсно вдячна всім, хто зробив моє заняття в школі цікавим, корисним та комфортним.
Удачі всім, хто тільки йде навчатися, а також колективу і всій школі в цілому :) Ви робите свою роботу дійсно класно ;)
Юля 6 июня, 2014 год Я просто осталась в восторге от обучения в автошколе "Унисерв". Очень хорошие преподаватели, практически вся теоретическая часть объясняется не только прохождением материала, но и тщательным разбором всех ситуаций. Педагоги стараются донести до учеников знания с помощью наглядных примеров и ситуаций из жизни. Поверьте, это очень помогает, особенно тем, кто не очень любить заучивать правила, а действительно хочет в них разобраться,...  Читать отзыв Я просто осталась в восторге от обучения в автошколе "Унисерв". Очень хорошие преподаватели, практически вся теоретическая часть объясняется не только прохождением материала, но и тщательным разбором всех ситуаций. Педагоги стараются донести до учеников знания с помощью наглядных примеров и ситуаций из жизни. Поверьте, это очень помогает, особенно тем, кто не очень любить заучивать правила, а действительно хочет в них разобраться, ведь, именно, таким образом, их легче всего выучить и запомнить.

Инструкторы по вождению не уступают своим коллегам по теоретической части, обучают водить на пять с плюсом. В процессе вождения они не только учат вас водить, но и с радостью делятся своим личным, бесценным опытом. Проработают с вами все мелочи, доведя их до автоматизма, будь - то парковка, или езда в гололед.

Ну и не забудем об остальном персонале, все они качественно и легко справляются с любыми вопросами. Нужно поменять график - без проблем, перенести оплату - договоримся, ну и все в таком духе.

Ребята большое вам спасибо.

Автошкола "Унисерв"

Автошкола "Унисерв" была создана в 1998 году и имет богатую историю. Сейчас автошкола "Унисерв" входит в пятерку лидеров среди автошкол Киева. С момента создания они проделали большой путь, выпуская с каждым...

Киев, ул. Васильковская, 36
Телефон: (044) 257-11-13