права отримала - тепер вчуся їздити - Отзывы об Автошкола Онега, Киев

Автошкола Онега, Киев
Гость Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 93 просмотра
Навчання завершене. Прийшов і мій час написати відгук...Відчуваю свій громадський обов’язок.
Друзі, при виборі школи обов'язково читайте реальні відгуки! Не робіть помилки як я :) я читала вже на екваторі навчання. Якби була розумна – не пішлаб на таку авантюру.
Розкажу вам свій досвід.
Як казала наша адміністратор «Все, що про нас пишуть – все правда»
Я навчалась в філіалі на бульв. Т.Шевченка. Зараз він, ніби, переміщається з коледжа звязку в школу №135.
Так ось...теоретичні заняття в центрі міста, а практичні навчання проходять територіально десь Петрівка-Троєщина.
Про теорію. Дівчинка Людмила Володимирівна вичитала книжку. І нічого більше. Навіть через одне-два питання. Аргумент: це буде в темах далі, або ми вже це пройшли в попередніх темах. Жодних акцентів на окремі пункти ПДР, жодних ситуативних роз’яснень і схем роз’їздів на дорозі в реальних умовах. З особистого досвіду – коли самостійно читаєш книжку ПДР і проходиш тести на Грін-вей – отримуєш набагато більше знань, аніж після теоретичних уроків у школі. Додаткові питання після закінчення теоретичного курсу так і залишилися питаннями. Наприклад, про «неписане правило» +20 чи +10км до обмеження швидкості в місті за яке не штрафують, відповідь викладача «незнаю» (питання актуальне після обмеження швидкості в місті до 50 км/год). До питання: що таке самохідні машини, це що танки? – відповідь «да» :/ Ну, такоє… Враження від теорії не дуже.
Про практику. Як я вже попередньо написала, на практичні уроки в центрі міста, поблизу роботи чи навчання, не розраховуйте. Інструктор механіки, один на дві школи (б-р Шевченка + вул Артема). Розписуйте зразу всі уроки наперед, краще із запасом. Потім день-в-день або на завтра важко буде підібрати підходящий час, а ще бувають відміни, бо машина на СТО, або у інструктора платний урок з кимось нарисувався, тощо.
Тепер перейду, як то кажуть, на лічності. І так, інструктор Лейбич Володимир Іванович - явно мужчина не моєї мєчти. За повний курс навчання (18 практичних уроків) крім маневрів на майданчику, вірніше на парковці СкайМола, я не вмію нічого. Та й маневри не всі. Як поводитися в реальних умовах – навичок нуль! Що й говорити, тема про повороти в мене була на четвертому(!!!) уроці, розворот в три прийоми на передостанньому уроці, рух під гірку з ручника – на останньому. Окрім того, до цієї людини за 2 місяці навчання елементарно не виникло жодного рівня довіри, навіть мінімальної. Якийсь слизький тип :/ постійно робив натяк, що він крутий хлоп з Троєщини. Може дозволити собі курити в машині під час уроку, їсти, годувати голубів… Ще про організаційні моменти, якщо уроки (програмні) раніше 9 ранку або пізніше 6 вечора – треба доплачувати по 50 грн. за урок. Урок в заторах зараховується за два, урок «по пробігу» - так само.
В цілому, дійсно вчать так, щоб не навчити нічому. До цього висновку приходять всі, хто сподівається чомусь навчитися в автошколі та на власні сили, щоб не платити за екзамен. Йдучи на принцип, можна влетіти в пристойну копієчку: курс навчання в школі + додаткові уроки + плата за перездачу теорії внутрішньої + плата за подачу машини і перездачу практики внутрішньої + плата за подачі машини в МРЕО…+ все одно заплатити за екзамен…
Висновки: Школа Онєга має дві сторони медалі :)
1. якщо вам треба не париться і купити права - вам сюди. Лайфхак: беріть мінімальний пакет уроків ;)
2. якщо ви хочете дійсно навчитися водійської майстерності - обминайте Онєгу дальніми дорогами. Самостійно здати внутрішні екзамени і в МРЕО шанс 1 з 10. Особливо якщо у вас вдома немає машини (в батька/чоловіка) і не можна тренуватися без інструктора.
І ще одне: перед екзаменом продали нормальну машину Рено Логан і дали розвалюху Деу Джентра.
Тепер про хороше. Хороше з цього мого життєвого досвіду - це адміністратор нашого філіалу, Оля. Легка і приємна, як сонячний зайчик!  Все організувала, в МРЕО супроводжувала і права отримали в день «здачі екзамену». Олі подяка! 
В мене все.
Відгук публікую на кількох сайтах

Достоинства:
  1. адміністратор Оля, всі зірочки їй!
Недостатки:
  1. інструктор - слизький троєщинський хлоп, викладач теорії - нульова

Автошколы: отзывы

Отзывы об автошколах Украины. Адреса, контактные телефоны автошкол. Каталог отзывов о качестве обучения в автошколах Украины

Автошкола Онега, Киев

Автошкола Онега, Киев - создана в 1992 году, Министерством образования и науки Украины присвоена Государственная лицензия на право подготовки и переподготовки водителей разных категорий, зарегистрирована в органах ГАИ МВД Украины.

Адрес: Киев, ул. Автозаводская 89-А
Телефон: 044-432-98-95