шарашкіна контора - Отзывы о AUTO.RIA.com

AUTO.RIA.com
Отзыв написан вторник, 5 октября 7 просмотров
Зареєстрований на ресурсі доволі давно, але користувався не часто, лише для продажу/купівлі своїх авто.
Наразі задумався над продажем авто. Розмістив оголошення. Оголошення провисіло близько місяця (за цей час текст не редагував, лише змінив ціну). І ось в один прекрасний день вирішив трохи змінити текст, а саме прибрав пробіли в описі і додав речення про комфорт, надійність та дешевизну обслуговування авто.
У відповідь я отримав повідомлення, про видалення мого оголошення тому, що воно нібито порушує правила, а саме: надана недоречна інформація або подано дубль пропозиції. Написав я в онлайн підтримку на що мені надіслали стандартний, як мені здалось, текст типу надайте фото з номерами авто і написом від руки, фото документа, що посвідчує особу і техпаспорта, присядьте, підстрибніть, сальтуху крутаніть.....дані вони розглянуть і ЦІЛКОМ МОЖЛИВО відновлять моє оголошення.
І це при тому, що в оголошенні номер авто я не приховував а ВІН номер залишив відкритим.
У відповідь на таку цікаву пропозицію сайту я з чистою совістю запропонував їм піти до сраки. Добре, що не проплатив топ, бо вже закрадались такі дурні думки...
Чи користуватись послугами даної платформи (тим більше за не маленькі кошти) ваше право, для себе висновки я зробив.

Достоинства:
  1. кількість користувачів ресурсу
Недостатки:
  1. додаток тупить, не реагують на повідомлення про шахраїв (коли шукав собі авто навіть скидав їм докази брехні продавців - похєру), таке враження, що ресурс існує за рахунок перекупів і площадок, і головний мінус - сервіс від слова ніякий

Саша вторник, 5 октября
Апдейт: Отримав на пошту лист від служби підтримки користувачів авторіа з запитанням що ж так мені не сподобалось в роботі ресурсу. Скинув адресу сторінки з даним відгуком після чого мені зателефонував менеджер і повідомив, що я, о диво, можу відновити своє оголошення. На моє запитання в чому була причина видалення мені відповіли: "мабуть помилка".

Тобто через "мабуть помилку" я мав би проходити усю процедуру зазначену в скріні доданому до відгуку!
Ответ представителя AUTO.RIA.com понедельник, 18 октября
Так, тут і справді сталась помилка. Ми вже розібрались, із чим це було пов'язано й більше таке не повториться. Вибачте за незручності.

Продажа автомобилей: отзывы

Отзывы о компаниях по продаже автомобилей. Частные компании. Интернет каталоги по продаже автомобилей и другое

AUTO.RIA.com
AUTO.RIA.com - интернет ресурс, созданный для автолюбителей, AUTO.RIA.com помогает в продаже\покупке автомобиля, и комплектующих, мотоциклов, водного транспорта.
AUTO.RIA.com - автомобильный базар онлайн, который позволяет зарегистрированным пользователям выставить на продажу автомобиль или выбрать необходимую модель на доске объявлений. Кроме того, на сайте размещена информация, которая будет полезной и интересной для каждого автолюбителя... подробнее

Продажа автомобилей
Auto Desk (Авто из США)