AutoMoto.ua отзывы клиентов

AutoMoto.ua отзывы клиентов
AutoMoto.ua
4.2 5
5 отзывов / 2259 просмотров

Сайт-недоразумение.

Гость (Украина, Донецьк) Отзыв написан 16 апреля, 2018 год
На указанном сайте, без моего разрешения разместили неактуальное объявление о продаже автомобиля за который я уже забыл. Как следствие мне до сих пор звонят люди по поводу этого автомобиля. На указанном сайте, без моего разрешения разместили неактуальное объявление о продаже автомобиля за который я уже забыл. Как следствие мне до сих пор звонят люди по поводу этого автомобиля.

Хороший анализ ценовой политики авторынка + интересные новости

Иринка (Украина, Вінниця) Отзыв написан 8 ноября, 2017 год
Больше всего мне нравится этот сайт тем, что позволяет проанализировать ценовую ситуацию на рынке автомобилей. Я могу для себя примерно понять, сколько стоит та или иная марка (новая или б/у), причем информация идет со всех автомобильных сайтов. что для меня лично очень важно - чтобы не изучать несколько сайтов. Еще я только недавно открыла для себя этот ресурс как...  Читать отзыв Больше всего мне нравится этот сайт тем, что позволяет проанализировать ценовую ситуацию на рынке автомобилей. Я могу для себя примерно понять, сколько стоит та или иная марка (новая или б/у), причем информация идет со всех автомобильных сайтов. что для меня лично очень важно - чтобы не изучать несколько сайтов. Еще я только недавно открыла для себя этот ресурс как источник всех интересных новостей в мире авто - про все новинки и нанотехнологии я узнаю там.

Швидко - Легко - Якісно

Олексндр (Украина) Отзыв написан 29 сентября, 2017 год
Були потрібно дуже срочно гроші тому прийшлось продавати свою ласточку... Шукав автовикупщиків по всьому інтернеті, а потім натрапив на даний ресурс. Що порадувало, це те що на ньому я знайшов більше 10 оголошень про автовикуп від різних фірм і легко зміг продати автомобіль за 5 годин. Після того як я залишив заявку, десь через хв 15 мені одразу позвонили з...  Читать отзыв Були потрібно дуже срочно гроші тому прийшлось продавати свою ласточку... Шукав автовикупщиків по всьому інтернеті, а потім натрапив на даний ресурс. Що порадувало, це те що на ньому я знайшов більше 10 оголошень про автовикуп від різних фірм і легко зміг продати автомобіль за 5 годин. Після того як я залишив заявку, десь через хв 15 мені одразу позвонили з пропозицією викупити авто, а паралельно я сам прозвонював автовикупщиків. На усе це потратив майже годину. Знайшовши найкращу пропозицію вже через 2,5 години до мене приїхали, оцінили машину і я зміг продати своє авто... Що порадувало, що я не дуже багато втратив коштів, за свій део ланос 2005 року польської збірки в непоганому стані я отримав 3300$ а так я б продав би може за 3500-3600$ Дякую Автомото за чудовий сервіс та базу!
Достоинства:
  1. Швидко
  2. Не дуже багато втратив коштів
  3. База автовикупщиків
  4. Сподобався дизайн
Недостатки:
  1. Не одразу знайшов цей ресурс
1 согласен

Швидкий сайт із найбільшою базою об'явок.

Михаил Глушко (Украина, Вінниця) Отзыв написан 27 сентября, 2017 год
Випадково наткнувся на сайт, думав такий самий як всі інші які є в Україні, але вияляється це типу як база по всіх об'явкам авто, бо там із Авторіа є машинка, із Олх, із РСТ і т.д. Сайт доволі швидкий, оголошень багато, є з чого вибрати! Короче крутяк!) Випадково наткнувся на сайт, думав такий самий як всі інші які є в Україні, але вияляється це типу як база по всіх об'явкам авто, бо там із Авторіа є машинка, із Олх, із РСТ і т.д. Сайт доволі швидкий, оголошень багато, є з чого вибрати! Короче крутяк!)

Всі оголошення про продаж авто зібрані на Автомото

Андрій Лавренюк (Украина, Вінниця) Отзыв написан 26 сентября, 2017 год
Саме на Автомото зібрані оголошення з усіх автомобільних сайтів України. Спочатку шукав собі авто на Авторіа, потім на Автобазарі і RST, а далі зайшов на Автомото і побачив, що оголошення з цих сайтів є на Автомото. Коли всі оголошення зібрані в одному місці, то шукати потрібне зручніше і швидше. Саме на Автомото зібрані оголошення з усіх автомобільних сайтів України. Спочатку шукав собі авто на Авторіа, потім на Автобазарі і RST, а далі зайшов на Автомото і побачив, що оголошення з цих сайтів є на Автомото. Коли всі оголошення зібрані в одному місці, то шукати потрібне зручніше і швидше.
1 согласенAutoMoto.ua

AutoMoto.Ua – сайт-агрегатор, предоставляющий самую полную и актуальную в Украине базу объявлений о продаже автомобилей, мотоциклов, спецтехники и других транспортных средств. Благодаря сотрудничеству с более 100 торговыми онлайн-площадками и автосалонами,...

Продажа автомобилей

AUTO.RIA.com
AUTO.RIA.com

Рейтинг: 2.5
75 отзывов
Лыбидь-Авто
Лыбидь-Авто

Рейтинг: 3.7
3 отзыва
Swed Trans
Swed Trans

Рейтинг: 5
5 отзывов
Автобазар
Автобазар

Рейтинг: 2.6
18 отзывов
АвтоАльянс
АвтоАльянс

Рейтинг: 3
2 отзыва
Порше Захід
Порше Захід

Рейтинг: 1.8
10 отзывов
carsusa.com.ua авто из США
carsusa.com.ua авто из США

Рейтинг: 2.3
3 отзыва
АИС
АИС

Рейтинг: 3.7
139 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close