Дозволяють продавати лот без опису, навіть якщо лот пошкождений - Отзывы об Аукцион Violity

Отзыв написан 1 апреля, 2019 год 243 просмотра
Побачив лот(ролл монет) за пару минут до закінчення, придивився фото наче все добре, в описі просто жодного слова. Купив. Потім добре роздивившись замітив що ролл не зовсім в тому стані який має бути, так як з одного боку був замітний край монети, і те місце де має бути обгортка оголена. Я відмовився від лота, тому як цінності він собою ніякої не являє. В описі ж лоту жодної інформації про лот. А коли я попросив додаткові фото, продавець упирався потім вислав но убрав сліди, там де було видно раніше був край обгортки. І модератор став на сторону продавця, хоча чому я повинен викупляти лот який був пошкоджений, а продавець трубить що я бред несу. Мене це дістало і пришлось погодитись на бан і негативний відгук. Модератор пропонував експертну думку но я знаю їх єкспертів ще ті професіонали. Послали мене в бан рейтинг в глубокий мінус як продавця так і покупця загнали. Продавця то за що?
Недостатки:
  1. Не вимагають від продавців заповняти від інформацію про лот якщо він пошкоджений. Купуєш на свій страх і ризик.

Ответ представителя Аукцион Violity 27 апреля, 2019 год
Доброго дня, Сергій! Дайте, будь ласка, посилання на лот про який йдеться, щоб ми змогли роздивитись і прокоментувати ситуацію, що склалася.

Интернет-магазины: отзывы

4.9
13882 просмотра
Spa-догляд для тіла Lady❤️ Це був мега-релакс❤️Задоволена на всі

Stylus, интернет-магазин

3.7
53941 просмотр
Цена\качество Заказал iphone 11 64 red. Через 15 минут перезвонили и согласовали получение уже на вечер. Пользуюсь уже неделю и никаких проблем не возникло. Лучший магазин для приобретения техники за доступную цену и высокое качество.
Stylus, интернет-магазин Ответ представителя Stylus, интернет-магазин
11 часов 57 мин назад
Артем, добрый день! Благодарим Вас за отзыв и рекомендации! Пусть дальнейшие покупки в нашем магазине будут такими же приятными!

Bonprix

3.3
Возврат товара! 11.12.2019 - возврат товара. 27.12.2019 - подтверждение возврата. 21.01.2020 - денежный перевод отсутствует, четкая дата отправки денег не определена. Прочитала отзывы с аналогичной проблемой : либо бонприкс.юа не имеет никакого отношения к ОттоГрупп и использует это имя в темную, либо в Германии сидят полные лохи и не знают, что происходит,...
Bonprix Ответ представителя Bonprix
12 часов 31 мин назад
Добрый день, Ирина! Наша компания гарантирует возврат денежных средств. Мы приносим извинение от нашей компании за предоставленные Вам неудобства. Не...

vugodnuy.com.ua интернет-магазин
vugodnuy.com.ua интернет-магазин