Рекомендую цей магазин - Отзывы о Astratex.ua

Astratex.ua
Отзыв написан среда, 6 октября 2 просмотра
Астратекс рекомендую!! Вже декілька разів робила замовлення на їхньому сайті, дівчата завжди допоможуть підібрати правильний розмір. Доставка досить довга, але про це попереджають на сайті.
Раніше боялась замовляти нижню білизну онлайн, але тут з точністю можна підібрати розмір. І радує те, що є послуга повернення товару, якщо не підійде.
Магазином залишилась задоволена!

Ответ представителя Astratex.ua понедельник, 11 октября
Добрий день, Оксано!

Дякуємо за Ваш відгук! Терміни доставки дійсно займають від 4х до 8ми днів, але ми кожного дня намагаємося знайти рішення, аби скоротити час очікування. Станом на сьогоднішній день ми вже скоротили час очікування на повернення грошей, зараз цей процес займає не більше 2х тижнів.

Ваш Astratex

Интернет-магазины: отзывы

1.6
293472 просмотра
Місяць очікую повернення коштів Замовлення робила перший і точно останній раз. Чекаю на повернення грошей з 21.09. Менеджери взагалі нічого не можуть сказать . Товар забрали, кошти не повертають. Номер клієнта 34080186. Прошу в найкоротші строки вирішили питання
Bonprix Ответ представителя Bonprix
11 часов 19 мин назад
Доброго дня, Любове! Ваше звернення знаходиться на контролі у менеджерів компанії та менеджери працюють над тим, щоб вирішити Ваше запитання...

Интернет-магазин PARFUMS.UA

Сайты
3.3
198525 просмотров
Термін придатності Чому немає терміну придатності чи виготовлення туші Буржуа? Ніякі калькулятори не можуть розрахувати!
PARFUMS.UA Ответ представителя PARFUMS.UA
среда, 20 октября
Доброго дня, Ірино! Всі калькулятори носять виключно інформаційний характер і дуже часто в них можуть міститись застарілі дані. Надішліть, будь...
Astratex.ua
Компанія Astratex займається продажем спідньої білизни з 2000 року.

Наша головна ціль - це індивідуальний підхід та турбота про кожного клієнта. Це проявляється у вигляді допомоги у виборі білизни, максимальної характеристики товарів, а також якісних фотографій, відмінної ціни, зручної доставки та швидкої технічної підтримки, що завжди готова відповісти на... подробнее

Molnia Electronics
Molnia Electronics