Арсен Мірзоян отзывы

Отзывы и мнения
Арсен Мірзоян
3.0 5
6 отзывов / 3129 просмотров
Результаты отзывов

Супер!

Лилия Могильная Лилия Могильная (Украина, Запоріжжя) 21 ноября, 2017 год
Тот случай, когда концерт приносит только удовольствие. Мне нравится и голос, и исполнение песен. И репертуар. То, как Арсен общается со зрителями. Очень душевная атмосфера в зале в течение всего выступления.

фу мля

петруччо петруччо (Украина, Одеса) 17 июля, 2017 год
кто дал право перепевать Великого Высоцкого, ванючему армяшке?,шарашит по Украине , великий певец мля,иди работай, я не знаю кто ходит на концерты этого чмо
1 не согласен

хорошо женился

Гость Гость (Украина) 25 июня, 2017 год
женится на Тоне И заделать второго ребёнка и стать сразу "звездой", везде афиши Арсен Мирзоян перепевает Высоцкого, ребята это уже перебор, семья Матвиенко гоните этого жигало.
1 не согласен
Даша Даша 27 октября, 2013 год
Арсен Мірзоян - ще під час шоу "Голос країни" став моїи найулюбленішим виконавцем. Арсена Мірзояна багато хто знає під псевдонімом Арсен Бабурка. він брав участь в шоу на каналі 1+1 "Голос країни", був у команді Стаса П'єхи, майже дійшов до фіналу, посів четверте місце в проекті. Що мене вразило в ньому так це те, що маючи ваду зі слухом він... Читать отзыв Арсен Мірзоян - ще під час шоу "Голос країни" став моїи найулюбленішим виконавцем. Арсена Мірзояна багато хто знає під псевдонімом Арсен Бабурка. він брав участь в шоу на каналі 1+1 "Голос країни", був у команді Стаса П'єхи, майже дійшов до фіналу, посів четверте місце в проекті. Що мене вразило в ньому так це те, що маючи ваду зі слухом він не перестав займатися улюбленою справою. У нього можна повчитися наполегливості та впертості(в гарному розумінні цього слова). Арсен Бабурка виконує рок, поп-рок, ліричний рок, софт-рок. Всі пісні пише самостійно, сам же їх і виконує. Він дуже гарно виглядає на сцені, дуже статний, привертає погляди до себе, а голос просто неперевершений, у нього чудовий тембр, чутно, що співає справжній чоловік, але в той самий час музика "не ріже слух". Найулюбленіші мої пісні в його виконанні це "Капронові банти" та "Вінні- Пух", дуже справжні такі пісні, щирі, по дитячому добрі, їх не набридає слухати. Співає Арсен Бабурка в основному українською мовою, з його уст вона дуже мелодично лунає. Побільше б таких співаків на нашій українській сцені.
1 согласен 1 не согласен Показать 1 ответ
Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян
Рейтинг 3 из 5 на основании 6 отзывов

Певцы
Ани Лорак
Ани Лорак

Рейтинг: 2.7
123 отзыва
Михаил Горшенев
Михаил Горшенев

Рейтинг: 5
4 отзыва
Matrang (Матранг)
Matrang (Матранг)

Рейтинг: 3.2
6 отзывов
Поплавский Михаил
Поплавский Михаил

Рейтинг: 3.4
93 отзыва
EL Кравчук
EL Кравчук

Рейтинг: 5
2 отзыва
Филипп Киркоров
Филипп Киркоров

Рейтинг: 3
99 отзывов
MELOVIN (Костя Бочаров)
MELOVIN (Костя Бочаров)

Рейтинг: 3.9
7 отзывов
Николай Басков
Николай Басков

Рейтинг: 2.9
89 отзывов
TVORCHI
TVORCHI

Рейтинг: 3
2 отзыва
Go-A
Go-A

Рейтинг: 3.5
2 отзыва