Аржен интернет-магазин отзывы клиентов
4 отзыва / 444 просмотра

Швидке обслуговування та доставка

Яна (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Замовляла вперше, все підійшло, замовленням задоволенна, відправили в той самий день, на наступний вже забрала, все оперативно)))))))) Замовляла вперше, все підійшло, замовленням задоволенна, відправили в той самий день, на наступний вже забрала, все оперативно))))))))
Достоинства:
  1. Швидка доставка
Недостатки:
  1. Немає))

Висока якість обслуговування та якісний товар

Саша (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Замовила штани, спілкування з менеджером приємно вразило, дуже компетентний, ввічливий, товар отримала швидко (на наступний день після замовлення), якість чудова, гарно сіли, приємні на дотик. Всім рекомендую. Замовила штани, спілкування з менеджером приємно вразило, дуже компетентний, ввічливий, товар отримала швидко (на наступний день після замовлення), якість чудова, гарно сіли, приємні на дотик. Всім рекомендую.
Достоинства:
  1. компетентні працівники
  2. якісний товар
  3. швидка доставка
Недостатки:
  1. не виявила

Рекомендую!

Римма (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Добрый день! Очень нравится Ваша компания, отличное качество, быстрая обработка заказов, уважительное отношение к клиентам, красивая упаковка заказа. Добрый день! Очень нравится Ваша компания, отличное качество, быстрая обработка заказов, уважительное отношение к клиентам, красивая упаковка заказа.

Дуже задоволена

Єлизавета (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 21 июня, 2018 год
Дуже люблю обновки. В інтернеті покупки роблю не дуже часто, так як хочеться приміряти річ, чи пасуватиме вона мені.
Але , побачивши одяг від Аржен, не втрималася і оформила замовлення. Приємною несподіванкою для мене стала знижка 40%. Менеджери ввічливо поцікавилися, чи все мені підходить, відповіли на усі мої питання, відправили все в той самий день. Одягом дуже задоволена: хороша якість, приємна ціна, швидка доставка. Дякую Аржену за чудові речі. Тепер я Ваша постійна клієнтка))))

Одежда

Laluna оптово-розничный магазин