Аржен интернет-магазин отзывы клиентов

Аржен интернет-магазин отзывы клиентов
Аржен интернет-магазин

Аржен не размещает нелестные отзывы на своем сайте

Ray Отзыв написан воскресенье, 8 сентября
В целом вещи неплохие, но часто шьют из дешевой синтетической ткани, нужно обращать внимание на состав, если пишешь потом в отзывах у них на сайте, что ткань искрит и прилипает - они просто не размещают отзыв с критикой, покрой и пошив хороший, лучше чем раньше, но материалы зачастую оставляют желать много лучшего. В целом вещи неплохие, но часто шьют из дешевой синтетической ткани, нужно обращать внимание на состав, если пишешь потом в отзывах у них на сайте, что ткань искрит и прилипает - они просто не размещают отзыв с критикой, покрой и пошив хороший, лучше чем раньше, но материалы зачастую оставляют желать много лучшего.

Марна трата грошей

Маша Отзыв написан 13 марта, 2019 год
Замовила два плаття, якість тканин жахлива. Одне плаття вирішила повернути, але грошей мені за нього не віддали, запропонували щось вибрати на замін. Вибрала піжаму, якість її теж жахлива і виглядає товар зовсім не так гарно як на фото. Розчарована. Замовила два плаття, якість тканин жахлива. Одне плаття вирішила повернути, але грошей мені за нього не віддали, запропонували щось вибрати на замін. Вибрала піжаму, якість її теж жахлива і виглядає товар зовсім не так гарно як на фото. Розчарована.

Швидке обслуговування та доставка

Яна (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Замовляла вперше, все підійшло, замовленням задоволенна, відправили в той самий день, на наступний вже забрала, все оперативно)))))))) Замовляла вперше, все підійшло, замовленням задоволенна, відправили в той самий день, на наступний вже забрала, все оперативно))))))))
Достоинства:
  1. Швидка доставка
Недостатки:
  1. Немає))

Висока якість обслуговування та якісний товар

Саша (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Замовила штани, спілкування з менеджером приємно вразило, дуже компетентний, ввічливий, товар отримала швидко (на наступний день після замовлення), якість чудова, гарно сіли, приємні на дотик. Всім рекомендую. Замовила штани, спілкування з менеджером приємно вразило, дуже компетентний, ввічливий, товар отримала швидко (на наступний день після замовлення), якість чудова, гарно сіли, приємні на дотик. Всім рекомендую.
Достоинства:
  1. компетентні працівники
  2. якісний товар
  3. швидка доставка
Недостатки:
  1. не виявила

Рекомендую!

Римма (Украина) Отзыв написан 25 октября, 2018 год
Добрый день! Очень нравится Ваша компания, отличное качество, быстрая обработка заказов, уважительное отношение к клиентам, красивая упаковка заказа. Добрый день! Очень нравится Ваша компания, отличное качество, быстрая обработка заказов, уважительное отношение к клиентам, красивая упаковка заказа.

Дуже задоволена

Єлизавета (Украина, Хмельницький) Отзыв написан 21 июня, 2018 год
Дуже люблю обновки. В інтернеті покупки роблю не дуже часто, так як хочеться приміряти річ, чи пасуватиме вона мені.
Але , побачивши одяг від Аржен, не втрималася і оформила замовлення. Приємною несподіванкою для мене стала знижка 40%. Менеджери ввічливо поцікавилися, чи все мені підходить, відповіли на усі мої питання, відправили все в той самий день. Одягом дуже задоволена: хороша якість, приємна ціна, швидка доставка. Дякую Аржену за чудові речі. Тепер я Ваша постійна клієнтка))))

Одежда

Tally Weijl