Аргон Стил

2.3
Аргон Стил

СОВЕТУЮ КАК НАДЕЖНОГО ПОСТАВЩИКА

Ярослав Ярослав 6 января, 2021 год
шикарная фирма с низкими ценами на товар но качество шикарное!
не ржавый
сколько месяцев заказываю по 3 раза на месяц привозят листы и трубы синие даже без коррозии))
спасибо ребятам за оперативную работу)))

Разовые аферисты!

AGRO PARTS UKRAINE AGRO PARTS UKRAINE 25 декабря, 2020 год
Мы, компания AGRO PARTS UKRAINE заказали по 100% предоплате у них металла на сумму 30 тыс гр , Взамен они нам отправили битую , мятую некондицию, которую мы даже не стали забирать.... о возврате средств или поставке нормального метала они даже слышать не хотят. НЕ РЕКОМЕНДУЕМ ни в коем случае!!! либо без предоплат по факту

Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ

Руслан Руслан 20 декабря, 2019 год
Мав неприємність купити в цієї шарашки чверть тонни труби. Замовляв 127*16, по факту прийшла 127*12. Спочатку спілкувався з якимось менеджером. Скинув фото, тиждень морозилися мовляв сфоткай мені її з такого ракурсу, з такого і з такого. Потім я дзвонив цьому директору Ярославчику. Ще цей Ярославчик морозився, що він то в лікарні, то ще десь, то передзвонить через 5 хвилин. А... Читать отзыв Мав неприємність купити в цієї шарашки чверть тонни труби. Замовляв 127*16, по факту прийшла 127*12. Спочатку спілкувався з якимось менеджером. Скинув фото, тиждень морозилися мовляв сфоткай мені її з такого ракурсу, з такого і з такого. Потім я дзвонив цьому директору Ярославчику. Ще цей Ярославчик морозився, що він то в лікарні, то ще десь, то передзвонить через 5 хвилин. А потім сказав, що ми її міряти перед відправкою і в нас було 16, а ти міряти не вмієш.
В результаті маю чверть тони лому.

Я бачив відгук, де людина скаржилася, що замовляв смужки титану, а отримав невідомо що. Думав... одноразово. Але ж ні. Виявляється взяти гроші за одне, а підсунути те, що є, що їм самим не треба - звичайна річ. Шановний, якщо в контексті титану ви впізнали себе, якщо одне із зображень з вайбера ваше, то, будь ласка, напишіть на [email protected].
Давайте покараємо негідників! Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ - Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ - Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ - Аргон Стил і директор Рагозин Ярослав - КИДАЛИ
Недостатки:
  1. КИДАЛИ! Прислали чверть тони лома, морозилися 2 тижні і в результаті послали.
1 не согласен Показать 1 ответ

АЗС компании Укрнафта
АЗС компании Укрнафта

Венето
Венето

Компания "Фуд Пак Сервис"
Компания "Фуд Пак Сервис"

ЧП «Будформа», г. Харьков
ЧП «Будформа», г. Харьков