mining-house.in.ua аренда ферм для майнинга отзывы клиентов
8 отзывов / 283 просмотра

отзывы покупны!

Максим (Соединенное Королевство) Отзыв написан понедельник, 3 декабря
SEOшник который занимаеться этим сайтом по майнингу закупает отзывы и не оплачует их! Будьте внемательны!
Сайт новый и они пытаються накрутить отзывы при этом не хотят платить за них!
Сайт новый и они пытаються накрутить отзывы при этом не хотят платить за них!

Дякую за консультацію

Гость (Соединенные Штаты Америки, Woodbridge) Отзыв написан 28 августа, 2018 год
Дякую за консультацію. Планую зайнятися цим бізнесом, але поки мало інформації для прийняття рішення. Заїхав в Мининг Хаус для консультації. Отримав детальну консультацію по всіх послугах, на всі питання відповіли Дякую за консультацію. Планую зайнятися цим бізнесом, але поки мало інформації для прийняття рішення. Заїхав в Мининг Хаус для консультації. Отримав детальну консультацію по всіх послугах, на всі питання відповіли
Достоинства:
  1. дуже терпляче ставлення до клієнтів
Недостатки:
  1. немає

Відмінні ціни на Асики

Степан (Соединенные Штаты Америки, Fort Worth) Отзыв написан 22 августа, 2018 год
Хороші умови покупки Asic Bitmain. Грамотный персонал Хороші умови покупки Asic Bitmain. Грамотный персонал

Відмінний Майнінг дата центр

Григорій (Соединенные Штаты Америки, Woodbridge Township) Отзыв написан 20 августа, 2018 год
Нарешті то у Львові з'явився сучасний Майнінг дата центр. До цього користувався подібним у Варшаві. Приємно здивований якістю послуг. Нарешті то у Львові з'явився сучасний Майнінг дата центр. До цього користувався подібним у Варшаві. Приємно здивований якістю послуг.

Відмінні умови і прекрасний, грамотний колектив технічної служби

В'ячеслав (Украина, Київ) Отзыв написан 14 августа, 2018 год
У п'ятницю, 10 серпня 2018 взяв в оренду Майнінг ферму. Мені запропонували кілька варіантів настройки. Все налаштували і дали доступ в особистий кабінет. Договір перевіряв детально вже вдома. Ніяких прихованих платежів немає. Я дуже задоволений обслуговуванням і цінами на оренду Майнінг ферми. У п'ятницю, 10 серпня 2018 взяв в оренду Майнінг ферму. Мені запропонували кілька варіантів настройки. Все налаштували і дали доступ в особистий кабінет. Договір перевіряв детально вже вдома. Ніяких прихованих платежів немає. Я дуже задоволений обслуговуванням і цінами на оренду Майнінг ферми.
Достоинства:
  1. Конкретні відповіді на всі поставлені запитання. Показали свої договори з Інтернет постачальниками. Все розповідають і показують на місці.
Недостатки:
  1. немає

Відмінне приміщення і організація роботи

Тарас (Соединенные Штаты Америки, Woodbridge Township) Отзыв написан 14 августа, 2018 год
Чудове приміщення, обладнане на сучасному рівні. Розмістився. Хочу подякувати за допомогу в налаштуванні. Чудове приміщення, обладнане на сучасному рівні. Розмістився. Хочу подякувати за допомогу в налаштуванні.
Достоинства:
  1. Персонал допомагає в розміщенні, немає поспіху, все планово і пунктуально

Дякую Майниг Хауз.

Віктор (Германия, Frankfurt am Main) Отзыв написан 5 августа, 2018 год
Вдячний за те що є така послуга - розміщення ферм для майнінг. Опрацьовував всі варіанти розміщення, навіть хотів зняти маленьке приміщення. Проаналізувавши всі за і проти - все ж зупинився на оренду місця у Майниг Хауз. Вдячний за те що є така послуга - розміщення ферм для майнінг. Опрацьовував всі варіанти розміщення, навіть хотів зняти маленьке приміщення. Проаналізувавши всі за і проти - все ж зупинився на оренду місця у Майниг Хауз.
Достоинства:
  1. все вирішується дуже оперативно і на високому професійному рівні. Чудово обладнаний центр
Недостатки:
  1. ні

Орендувала місце для фермфи

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 19 июля, 2018 год
Хотів купити найдешевший ASIC і встановити у себе. Порадили Mining House. Загалом, я сам фахівець, але не говорив про це їм. Отримав професійну консультацію, по суті справи і в кінцевому підсумку уклав договір оренди ферми на їх же площах. Для управління маю віддалений доступ.
Подивимося в кінцевому підсумку на фінансовий результат, але хочу висловити подяку за їх компетенцію в своєму питанні.
Достоинства:
  1. високий професійний підхід, компетентність
Недостатки:
  1. поки не можу назвати

Работа с электронной валютой

Obmenka.ua