Антонов Тур (Аntonivtours.com) отзывы клиентов

Антонов Тур (Аntonivtours.com) отзывы клиентов

Відмінна якість обслуговування

Марцінів Оксана Отзыв написан 8 мая, 2019 год
Щиро вдячні Antoniv tour за гарно організовану відпустку, за океан позитивних емоцій. Ми відпочивали за кордоном перший раз і дуже вдячні менеджерам у підборі туру. Наш відпочинок проходив у Шарм-ель-Шейху готель Jaz fanara. Готель розташований на кораловому рифі, перша берегова лінія, піщаний захід у море. Персонал уважний, готель спокійний, їжа смачна. Номер у якому ми перебували був просторий і затишний...  Читать отзыв Щиро вдячні Antoniv tour за гарно організовану відпустку, за океан позитивних емоцій. Ми відпочивали за кордоном перший раз і дуже вдячні менеджерам у підборі туру. Наш відпочинок проходив у Шарм-ель-Шейху готель Jaz fanara. Готель розташований на кораловому рифі, перша берегова лінія, піщаний захід у море. Персонал уважний, готель спокійний, їжа смачна. Номер у якому ми перебували був просторий і затишний прибирання проводилось кожного дня. Територія готелю досить велика є два басейни, тенісний корт, тренажерний зал, ресторан. Номери розташовані окремими будиночками, територія озеленена, всюди чисто персонал привітний.
Щодо відпочинку, за тиждень перебування було відвідано три екскурсії. Загалом відпочинок був активний, маса позитивних емоцій і вражень.
Слід відзначити і тур оператора Corel trevel. Оператор- супер веде своїх клієнтів від початку поїздки до кінця. Підсумовуючи в цілому все дуже добре. Дякуємо. Рекомендуємо.

Мошенники спамеры и аферисты!

Гость Отзыв написан 31 января, 2019 год
Подлецы и мошенники! Действуют очень нагло, навязывают свои "услуги" посредством постоянного, почти каждодневного спама на тысячи а то и сотни тысяч мобильных телефонов по всей Украине.
Где берут мобильные номера неизвестно, шлют спам в виде смс, иногда наглеют до такой степени что ставят телефон на автодозвон и он гнусавым голосом их главаря Тараса Антоніва предлагают какие-то свои мошеннические "акции".
 Читать отзыв

Фирма находится во Львове. Большая просьба к местным, зайдите кто-нибудь к ним в гости и проведите разьяснительную беседу!
Достоинства:
  1. Нет.
Недостатки:
  1. Навязчивые мошенники и спамеры!

Туристические компании

Туроператор Join up!