Антонов Тур (Аntonivtours.com) отзывы

Антонов Тур (Аntonivtours.com)

тероризують своіми sms з різних номерів.при блокуванні,відсилають з інших закордонних номерів.

микола микола 6 апреля, 2021 год
Недостатки:
  1. Тероризуєте своіми дзвінками і sms у вихідні дні.при блокуванні знову турбуєте з інших закордонних номерів.така наполегливість відштовхує бажання мати справу з Вами взагалі.прошу більше не надсилати ніяких повідомлень на мій контакт.

Хороша турфірма,уважне ставлення до клієнтів

Гость Гость 4 апреля, 2021 год
Нещодавно скористалися послугами турагенції Палаючі Тури Антоніва. Вибрали готель в Шарм- ель- Шейху із числа запропонованих. Готель Sierra дуже сподобався, відпочинком задоволені, як і супроводом в агенції від моменту звернення і до повернення. Дуже уважне ставлення, детальний інструктаж, хороша організація. Не було жодних проблем. Дякуємо вам, будемо радити вас усім друзям!

Мои самые лучшие рекомендации

Лера Лера 26 марта, 2021 год
Когда ты уже успел побывать во многих странах и уже точно знаешь чего хочешь, то лучше сразу обратиться за профессиональной консультацией по подбору тура, что мы с мужем и сделали. Хочу всем порекомендовать агентство Антонов Тур, специалисты которого просто воплотили нашу мечту в реальность) столько всего можно увидеть уникального даже в той стране, где ты и был. Мне очень понравилось... Читать отзыв Когда ты уже успел побывать во многих странах и уже точно знаешь чего хочешь, то лучше сразу обратиться за профессиональной консультацией по подбору тура, что мы с мужем и сделали. Хочу всем порекомендовать агентство Антонов Тур, специалисты которого просто воплотили нашу мечту в реальность) столько всего можно увидеть уникального даже в той стране, где ты и был. Мне очень понравилось наше маленькое путешествие и я с удовольствием буду обращаться в это агентство еще!

Jaz Belvedere

Діана Сокіл Діана Сокіл 9 января, 2021 год
Відпочивали в Jaz Belvedere
Відпочинок просто вау! Харчування смачне, обслуговування хороше, територія надзвичайно велика і гарна!
AntonivTour - дякуємо за відпочинок!
Рекомендуємо вас і чекаємо наступної подорожі))

Назойливый спам. Звонки и смс

Андрей Андрей 3 декабря, 2020 год
Доброго времени.
Никогда не звонил и не писал им.
Пишу по причине навязывания, назойливости.
От антонив тур приходят смс с предложениями, Но, Но они мне как компания не интересны, Мне ненужен их спам и навязывание. А, да. Даже если и хотел, хочу. После этого навязывания, спама. Точно нет, точно не эта компания

Хороший відпочинок

Гость Гость 2 декабря, 2020 год
Дякуємо за хороший відпочинок в Туреччині.Відпрчивали у Сіде!Все сподобалося ✈️

Правда про Антонів тур

Віталік Віталік 1 декабря, 2020 год
Це спамери. Справжній покидьок. Дзвонять на телефон і починається. Зараз в єгипті +25 ітд. Заблокував один номер дзвонять з іншого, я вже про смс мовчу. Висновок- АНТОНІВ-...ІДОР!

Спамят, очень много звонят

Гость Гость 1 декабря, 2020 год
Спам от них рекой поступает, устала блокировать. В смс вообще заблокировать даже не могу. Никогда к ним не обращалась, навязчивые, обходят блокировку. Звонят с разных номеров

Увага! турфірма банкрот!

... ... 15 октября, 2020 год
Туристична фірма Антонів Тур практично банкрот!
Не ризикуйте у них нічого замовляти - можете залишитись без коштів і без відпочинку!
Саме тому їх директор - наркоман і проводить таку агресивну рекламу з автодозвонюванням та смс спамом! Фірма на межі банкрутства, хочуть вїхати за рахунок ваших грошей.!
Достоинства:
  1. немає
Недостатки:
  1. фірма займається шахрайством та агресивним спамом, на межі банкрутства

Жахлива турфірма

Олена Олена 24 марта, 2020 год
Я розумію що зараз така ситуація в країні але партнери якраз і перевіряються в тяжкі часи. Не рекомендую Антонів Тур по декільком причинам. Перше це дуже агресивний спамний маркетинг, не дай Бог вашому номеру телефона попасти в їхню базу - вам ніколи не буде спокою, будуть слати смс постійно з різними безглуздими пропозиціями та дзвонити автодозвонювачем. Друге - це відношення... Читать отзыв Я розумію що зараз така ситуація в країні але партнери якраз і перевіряються в тяжкі часи. Не рекомендую Антонів Тур по декільком причинам. Перше це дуже агресивний спамний маркетинг, не дай Бог вашому номеру телефона попасти в їхню базу - вам ніколи не буде спокою, будуть слати смс постійно з різними безглуздими пропозиціями та дзвонити автодозвонювачем. Друге - це відношення до клієнтів. Його немає взагалі, поки ви не купили тур - з вами будуть говорити і підтримувати звязок. Як тільки купили тур - ви для них більше не існуєте! Ми опинились в скрутній ситуації в турі - це агентство не вийшло на звязок взагалі. Доберемось в Україну - будемо говорити з ними по іншому. Судовий позов гарантований!

Ні в якому разі не користуйтесь послугами цих профанів!

Пора вже писати петицію на сайт президента про "діяльність" цього Антоніва!

ЖАХ! Це просто жах!

Марія Марія 17 марта, 2020 год
Це мегажах! Я ще з таким в сфері туризму не стикалась. Спочатку заманюють до себе спамом у вигляді смс на телефон (Я думала що такий допотопний вид агресивного маркетингу уже канув в літу), потім в офісі розказують казки і наполегливо тулять дорогі тури про які самі взагалі нічого толком розказати не можуть. Дуже схоже на контори однодневки, які спочатку понабирають... Читать отзыв Це мегажах! Я ще з таким в сфері туризму не стикалась. Спочатку заманюють до себе спамом у вигляді смс на телефон (Я думала що такий допотопний вид агресивного маркетингу уже канув в літу), потім в офісі розказують казки і наполегливо тулять дорогі тури про які самі взагалі нічого толком розказати не можуть. Дуже схоже на контори однодневки, які спочатку понабирають у всіх гроші а потім швидко зникають. Працівниці якісь неадекватні, а їх директор схоже за все сидить на якихось стимуляторах або наркотиках.... Склалось таке враження.
Достоинства:
  1. Я їх не побачила
Недостатки:
  1. Підозріла фірмочка з надто агресивним маркетингом. Це насторожує. Нормальна турфірма ніколи до такого не скотиться. Зовсім не компетентні в турах які хочуть продати.

Не вертають гроші! Аферисти! БАНКРОТИ

Марія Марія 14 марта, 2020 год
Чула що це турагенство великі махінатори, і не вірила поки не стикнулась сама! Не вірте їм жодному слову! Це аферисти. Кормлять завтраками уже місяць, гроші за путівку до цих пір не повернули, хоча були обіцянки! Ця турфірма банкрут!
Ще й спамлять постійно смс на телефон з "дешевими" турами!
Достоинства:
  1. Плюсів не побачила
Недостатки:
  1. Брехливі банкроти. Не звязуйтесь з ними!

НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Катя Катя 1 марта, 2020 год
Це катастрофа а не турфірма! Якщо десь знайдуть ваш номер телефона - ви попали! Будуть слати безкінечно спам! Тури всі по 100 доларів! А коли приходиш в офіс починають пропонувати тури по 1000 доларів і кажуть що дешевих уже немає)) Крім того, включають ваш номер телефона в базу автодозвону і автонабір телефонує і гнусавим голосом їх главаря... Читать отзыв Це катастрофа а не турфірма! Якщо десь знайдуть ваш номер телефона - ви попали! Будуть слати безкінечно спам! Тури всі по 100 доларів! А коли приходиш в офіс починають пропонувати тури по 1000 доларів і кажуть що дешевих уже немає)) Крім того, включають ваш номер телефона в базу автодозвону і автонабір телефонує і гнусавим голосом їх главаря - афериста несе всяку єресь! Це жахливо! Жодна поважаюча себе компанія ніколи себе так не поводить! Це аферисти! До речі, всі позитивні відгуки тут, це відгуки самих працівників "фірми", написані заднім числом, скоріше за все куплені у цього сайта.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Це абсолютний жах ! Гіршої фірми ще не зустрічала!

"АНТОНІВ ТУР" СУПЕР!!!

Кордоба Ігор Кордоба Ігор 28 февраля, 2020 год
Добрий день! Хочу порекомендувати Вам тур. Фірму "Антонів тур",послугами якої ми з дружиною скористались в грудні минулого року. Хочу сказати Вам, що персонал досвідчений, вміють і знають що порадити клієнту, навіть по телефону. Я ніразу небув персонально в тур агенстві тільки зателефонував і всі запитання були вирішені. Всі договора і білети були мені переслані на телефон, я тільки роздрукував і... Читать отзыв Добрий день! Хочу порекомендувати Вам тур. Фірму "Антонів тур",послугами якої ми з дружиною скористались в грудні минулого року. Хочу сказати Вам, що персонал досвідчений, вміють і знають що порадити клієнту, навіть по телефону. Я ніразу небув персонально в тур агенстві тільки зателефонував і всі запитання були вирішені. Всі договора і білети були мені переслані на телефон, я тільки роздрукував і все! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ хто бажає гарно віддихнути ТУР АГЕНТСТВО "АНТОНІВ ТУР"! Ми з дружиною відпочивали в Шарм-Ель-Шейх Єгипет, в готелі Шарм Брайд, нам дуже сподобалось. Дякую дівчатам які порадили нам іменно цей тур. Ще раз рекомендую ТУР. АГЕНТСТВО "АНТОНІВ ТУР" ЯКЕ НАХОДИТСЯ м. ЛЬВІВ вул. ГОРОДОЦЬКА 181!

Відпочинок

Оксана Оксана 16 января, 2020 год
На початку цього року а точніше з 07.01-14.01.20р відпочивали coolв Єгипеті готелі Sharm Holiday Resort Aqua Park. За сам готель: все було чисто і в кімнатах і по всій території, обслуговування- дуже привітні люди які професійно виконували свою роботу, їжі - багато різноманітної(мясне,рибне,овочі,фрукти,випічка), на території великий басейн з підігрівом. Дуже вразило море з коралами і кольоровими... Читать отзыв На початку цього року а точніше з 07.01-14.01.20р відпочивали coolв Єгипеті готелі Sharm Holiday Resort Aqua Park. За сам готель: все було чисто і в кімнатах і по всій території, обслуговування- дуже привітні люди які професійно виконували свою роботу, їжі - багато різноманітної(мясне,рибне,овочі,фрукти,випічка), на території великий басейн з підігрівом. Дуже вразило море з коралами і кольоровими рибками це щось неймовірне. Погода була теплесенька +26,28С, кожен день купалися. Відпочинком дуже задоволені. Велике дякую менеджеру Мирославі і Антонів Тур за гарну поїздку і "літній відпочинок". hi

Мошенники, не давайте номер телефону

liudomyr3 liudomyr3 21 ноября, 2019 год
Я категорично не рекомендую цю тур фірму, як тільки ви дасте їм свій номер телефону вам безкінечно будуть слати смс і буде звонити робот.

Незабутній відпочинок

Ірина Ірина 3 ноября, 2019 год
Звернувшись в агенцію Антонів тур я отримала незабутній відпочинок у Єгипті. Дуже вдячна за індивідуальний підхід до клієнта. Порадили мені хороший готель на першій лінії.На пляжі було не більше 15 чоловік. Затримок з вильотом не було. Навпаки виліт з Єгипту був перенесений з 8-00 ранку на 20-00 вечора , отримавши тим ще один день чудового відпочинку. В агенстві... Читать отзыв Звернувшись в агенцію Антонів тур я отримала незабутній відпочинок у Єгипті. Дуже вдячна за індивідуальний підхід до клієнта. Порадили мені хороший готель на першій лінії.На пляжі було не більше 15 чоловік. Затримок з вильотом не було. Навпаки виліт з Єгипту був перенесений з 8-00 ранку на 20-00 вечора , отримавши тим ще один день чудового відпочинку. В агенстві за мене заповнили міграційні карти до Єгипту. Рекомендую всім найкращу агенцію Антонів тур.
Достоинства:
  1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Недостатки:
  1. Я не зауважила

Жураківська Марія

Марія Марія 1 ноября, 2019 год
Ми вже неодноразово відпочиваємо з Антонів тур.Відпочинком завжди задоволені.Дякуємо за відмінну роботу!!!!
Достоинства:
  1. Все супер!!!

Відпочинок

Гость Гость 24 сентября, 2019 год
Відпочиваємо з Антонів Тур вже не вперше. Вдячні злагодженій команді за поради та консультації щодо вибору країни. Цього року нас вразила Греція своєю красою, величчю, античністю, морями та щирістю. Дякуємо Антонів тур за підтримку і розуміння вибору саме такого відпочинку: активного, корисного та цікавого.

Это дно днищенское!

Гость Гость 22 сентября, 2019 год
Пидерасты и мошенники! Схема "работы" проста. Находят или покупают базы телефонных номеров с OLX и подобных источников, КАЖДЫЙ день рассылают спам в виде смс, а в виде бонуса, обычно в выходной, их автоответчик ЗВОНИТ по всем номерам и добивает гнусным голосом (видимо их главаря), и что-то бредит какими-то акциями.
Видимо идиотам невдомек что они вторгаются в личную жизнь других людей, что сбор конфиденциальной информации возможен только с ведома или разрешения человека! А нарушение карается согласно законодательства!

Не пользуйтесь "услугами" этой конторы! Это мошенники. Я ни разу никогда не видел чтобы уважающая себя фирма прибегала к таким жалким методам.

Надеюсь государственные органы очень скоро дадут свою оценку этим мошенникам.
Достоинства:
  1. их нет
Недостатки:
  1. Само существование до сих пор этих ублюдков - уже большой и жирный минус!

Відмінна якість обслуговування

Марцінів Оксана Марцінів Оксана 8 мая, 2019 год
Щиро вдячні Antoniv tour за гарно організовану відпустку, за океан позитивних емоцій. Ми відпочивали за кордоном перший раз і дуже вдячні менеджерам у підборі туру. Наш відпочинок проходив у Шарм-ель-Шейху готель Jaz fanara. Готель розташований на кораловому рифі, перша берегова лінія, піщаний захід у море. Персонал уважний, готель спокійний, їжа смачна. Номер у якому ми перебували був просторий і затишний... Читать отзыв Щиро вдячні Antoniv tour за гарно організовану відпустку, за океан позитивних емоцій. Ми відпочивали за кордоном перший раз і дуже вдячні менеджерам у підборі туру. Наш відпочинок проходив у Шарм-ель-Шейху готель Jaz fanara. Готель розташований на кораловому рифі, перша берегова лінія, піщаний захід у море. Персонал уважний, готель спокійний, їжа смачна. Номер у якому ми перебували був просторий і затишний прибирання проводилось кожного дня. Територія готелю досить велика є два басейни, тенісний корт, тренажерний зал, ресторан. Номери розташовані окремими будиночками, територія озеленена, всюди чисто персонал привітний.
Щодо відпочинку, за тиждень перебування було відвідано три екскурсії. Загалом відпочинок був активний, маса позитивних емоцій і вражень.
Слід відзначити і тур оператора Corel trevel. Оператор- супер веде своїх клієнтів від початку поїздки до кінця. Підсумовуючи в цілому все дуже добре. Дякуємо. Рекомендуємо.

Мошенники спамеры и аферисты!

Гость Гость 31 января, 2019 год
Подлецы и мошенники! Действуют очень нагло, навязывают свои "услуги" посредством постоянного, почти каждодневного спама на тысячи а то и сотни тысяч мобильных телефонов по всей Украине.
Где берут мобильные номера неизвестно, шлют спам в виде смс, иногда наглеют до такой степени что ставят телефон на автодозвон и он гнусавым голосом их главаря Тараса Антоніва предлагают какие-то свои мошеннические "акции".
Читать отзыв

Фирма находится во Львове. Большая просьба к местным, зайдите кто-нибудь к ним в гости и проведите разьяснительную беседу!
Достоинства:
  1. Нет.
Недостатки:
  1. Навязчивые мошенники и спамеры!

Туристические компании

Турфирма "Феерия мандрив"
Турфирма "Феерия мандрив"

Zagranka
Zagranka

TPG (Travel professional group)
TPG (Travel professional group)

MoveToCascais
MoveToCascais