Антонов Тур (Аntonivtours.com) отзывы

7 отзывов / 962 просмотра

Мошенники, не давайте номер телефону

Отзыв написан четверг, 21 ноября
Я категорично не рекомендую цю тур фірму, як тільки ви дасте їм свій номер телефону вам безкінечно будуть слати смс і буде звонити робот. Я категорично не рекомендую цю тур фірму, як тільки ви дасте їм свій номер телефону вам безкінечно будуть слати смс і буде звонити робот.

Незабутній відпочинок

Отзыв написан 3 ноября, 2019 год
Звернувшись в агенцію Антонів тур я отримала незабутній відпочинок у Єгипті. Дуже вдячна за індивідуальний підхід до клієнта. Порадили мені хороший готель на першій лінії.На пляжі було не більше 15 чоловік. Затримок з вильотом не було. Навпаки виліт з Єгипту був перенесений з 8-00 ранку на 20-00 вечора , отримавши тим ще один день чудового відпочинку. В агенстві...  Читать отзыв Звернувшись в агенцію Антонів тур я отримала незабутній відпочинок у Єгипті. Дуже вдячна за індивідуальний підхід до клієнта. Порадили мені хороший готель на першій лінії.На пляжі було не більше 15 чоловік. Затримок з вильотом не було. Навпаки виліт з Єгипту був перенесений з 8-00 ранку на 20-00 вечора , отримавши тим ще один день чудового відпочинку. В агенстві за мене заповнили міграційні карти до Єгипту. Рекомендую всім найкращу агенцію Антонів тур.
Достоинства:
  1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Недостатки:
  1. Я не зауважила

Жураківська Марія

Отзыв написан 1 ноября, 2019 год
Ми вже неодноразово відпочиваємо з Антонів тур.Відпочинком завжди задоволені.Дякуємо за відмінну роботу!!!! Ми вже неодноразово відпочиваємо з Антонів тур.Відпочинком завжди задоволені.Дякуємо за відмінну роботу!!!! Антонов Тур (Аntonivtours.com) - Жураківська Марія
Достоинства:
  1. Все супер!!!

Відпочинок

Отзыв написан 24 сентября, 2019 год
Відпочиваємо з Антонів Тур вже не вперше. Вдячні злагодженій команді за поради та консультації щодо вибору країни. Цього року нас вразила Греція своєю красою, величчю, античністю, морями та щирістю. Дякуємо Антонів тур за підтримку і розуміння вибору саме такого відпочинку: активного, корисного та цікавого. Відпочиваємо з Антонів Тур вже не вперше. Вдячні злагодженій команді за поради та консультації щодо вибору країни. Цього року нас вразила Греція своєю красою, величчю, античністю, морями Антонов Тур (Аntonivtours.com) - Відпочинок та щирістю. Дякуємо Антонів тур за підтримку і розуміння вибору саме такого відпочинку: активного, корисного та цікавого.

Это дно днищенское!

Отзыв написан 22 сентября, 2019 год
Пидерасты и мошенники! Схема "работы" проста. Находят или покупают базы телефонных номеров с OLX и подобных источников, КАЖДЫЙ день рассылают спам в виде смс, а в виде бонуса, обычно в выходной, их автоответчик ЗВОНИТ по всем номерам и добивает гнусным голосом (видимо их главаря), и что-то бредит какими-то акциями.
Видимо идиотам невдомек что они вторгаются в личную жизнь других людей, что сбор конфиденциальной информации возможен только с ведома или разрешения человека! А нарушение карается согласно законодательства!

Не пользуйтесь "услугами" этой конторы! Это мошенники. Я ни разу никогда не видел чтобы уважающая себя фирма прибегала к таким жалким методам.

Надеюсь государственные органы очень скоро дадут свою оценку этим мошенникам.
Достоинства:
  1. их нет
Недостатки:
  1. Само существование до сих пор этих ублюдков - уже большой и жирный минус!

Відмінна якість обслуговування

Отзыв написан 8 мая, 2019 год
Щиро вдячні Antoniv tour за гарно організовану відпустку, за океан позитивних емоцій. Ми відпочивали за кордоном перший раз і дуже вдячні менеджерам у підборі туру. Наш відпочинок проходив у Шарм-ель-Шейху готель Jaz fanara. Готель розташований на кораловому рифі, перша берегова лінія, піщаний захід у море. Персонал уважний, готель спокійний, їжа смачна. Номер у якому ми перебували був просторий і затишний...  Читать отзыв Щиро вдячні Antoniv tour за гарно організовану відпустку, за океан позитивних емоцій. Ми відпочивали за кордоном перший раз і дуже вдячні менеджерам у підборі туру. Наш відпочинок проходив у Шарм-ель-Шейху готель Jaz fanara. Готель розташований на кораловому рифі, перша берегова лінія, піщаний захід у море. Персонал уважний, готель спокійний, їжа смачна. Номер у якому ми перебували був просторий і затишний прибирання проводилось кожного дня. Територія готелю досить велика є два басейни, тенісний корт, тренажерний зал, ресторан. Номери розташовані окремими будиночками, територія озеленена, всюди чисто персонал привітний.
Щодо відпочинку, за тиждень перебування було відвідано три екскурсії. Загалом відпочинок був активний, маса позитивних емоцій і вражень.
Слід відзначити і тур оператора Corel trevel. Оператор- супер веде своїх клієнтів від початку поїздки до кінця. Підсумовуючи в цілому все дуже добре. Дякуємо. Рекомендуємо.

Мошенники спамеры и аферисты!

Отзыв написан 31 января, 2019 год
Подлецы и мошенники! Действуют очень нагло, навязывают свои "услуги" посредством постоянного, почти каждодневного спама на тысячи а то и сотни тысяч мобильных телефонов по всей Украине.
Где берут мобильные номера неизвестно, шлют спам в виде смс, иногда наглеют до такой степени что ставят телефон на автодозвон и он гнусавым голосом их главаря Тараса Антоніва предлагают какие-то свои мошеннические "акции".
 Читать отзыв

Фирма находится во Львове. Большая просьба к местным, зайдите кто-нибудь к ним в гости и проведите разьяснительную беседу!
Достоинства:
  1. Нет.
Недостатки:
  1. Навязчивые мошенники и спамеры!

Туристические компании

Туроператор Join up!