Кроссовки Air Pegasus - Отзывы о ANSWEAR.ua

ANSWEAR.ua
Отзыв написан суббота, 15 февраля 3 просмотра
На стопу 26,5 см замовив розмір 42,5 (US 9, UK 8). Кросівки сіли ідеально! 42 розмір був би вузький на середню стопу.
З моменту замовлення до отримання в Дніпрі на Новій Пошті (післяплатою) пройшло 9 днів.
Рекомендую не писати тут херн* про скасування замовлень і намагатися спілкуватися з адміністрацією. Вони швидко відповідають через дайрект в істаграме.
ANSWEAR.ua - Кроссовки Air Pegasus

Достоинства:
  1. Низька ціна, оригінальний товар.
Недостатки:
  1. Підтвердження замовлення треба чекати кілька днів.

Ответ представителя answear.ua 1 час 26 мин назад
Олег, дорого дня!

Дякуємо за корисний та цікавий відгук:) Взуття є оригінальною продукцією, тому ми були впевнені, що Ви залишитесь задоволені товаром.

З повагою,
Анна

Интернет-магазины: отзывы

Ювелир Сток

Интернет-магазины, Ивано-Франковск, бул. Северный имени А.С. Пушкина 2А
24743 просмотра
Очень понравилось. Быстро и качественно) понравилось. Быстро и качественно) очень вежливый менеджер

Интернет-магазин PARFUMS.UA

Сайты
4.2
Подарочный набор "Colgate" Спасибо за продукцию отличного качества (зубные пасты, ополаскиватель и щетки) и за очень быструю доставку!
PARFUMS.UA Ответ представителя PARFUMS.UA
23 часа 47 мин назад
Спасииибо! Нам очень приятно получать такие отзывы ❤

ANSWEAR.ua

ANSWEAR - Unlimited Fashion Store. Довіра мільйонів Клієнтів і європейське визнання в світі моди! Ми працюємо у Польщі, Чехії, Словаччині, Україні, Румунії та Угорщині. Співпрацюємо з кращими стилістами, нас вибирають українські знаменитості...

Интернет-магазин растений Agrostore
Интернет-магазин растений Agrostore