Кроссовки Air Pegasus - Отзывы о ANSWEAR.ua

ANSWEAR.ua
Отзыв написан 15 февраля, 2020 год 79 просмотров
На стопу 26,5 см замовив розмір 42,5 (US 9, UK 8). Кросівки сіли ідеально! 42 розмір був би вузький на середню стопу.
З моменту замовлення до отримання в Дніпрі на Новій Пошті (післяплатою) пройшло 9 днів.
Рекомендую не писати тут херн* про скасування замовлень і намагатися спілкуватися з адміністрацією. Вони швидко відповідають через дайрект в істаграме.
ANSWEAR.ua - Кроссовки Air Pegasus

Достоинства:
  1. Низька ціна, оригінальний товар.
Недостатки:
  1. Підтвердження замовлення треба чекати кілька днів.

Ответ представителя answear.ua 18 февраля, 2020 год
Олег, дорого дня!

Дякуємо за корисний та цікавий відгук:) Взуття є оригінальною продукцією, тому ми були впевнені, що Ви залишитесь задоволені товаром.

З повагою,

Анна

Интернет-магазины: отзывы

Kasta

2.4
673783 просмотра
Развод просто как вернуть деньги? Ужас просто. Заказывала Шанель повелась на цену пришли обсалютно другие запах отвратный. Как сделать возврат?
Kasta Ответ представителя Kasta
пятница, 18 сентября
Татьяна, добрый день! Нас огорчает то, что полученный аромат не оправдал ваши ожидания. Сообщите, пожалуйста, номер заказа, в котором получен...

Интернет-магазин Кибернетики

3.2
20192 просмотра
Ужасная торговая сеть. Обжёгся второй раз, покупая товар в "Кибернетиках". Не рекомендую эту торговую сеть !!! Сдал гаджет по гарантии, жду больше месяца. Каждый раз предоставляют разную информацию о состоянии ремонта и сроках получения гаджетов. Сервис - полный отстой !!!
Доброго дня, Євгене! Дякуємо Вам за відгук! Насамперед, приносимо свої вибачення за можливі незручності! Ми надаємо Вам інформацію, надану нам...
ANSWEAR.ua
ANSWEAR - Unlimited Fashion Store. Довіра мільйонів Клієнтів і європейське визнання в світі моди! Ми працюємо у Польщі, Чехії, Словаччині, Україні, Румунії та Угорщині. Співпрацюємо з кращими стилістами, нас вибирають українські знаменитості та авторитети fashion-індустрії! Високий рівень сервісу, відомі бренди, якість продукції, гарантія доставки з Європи до 4 днів, можливість безкоштовного повернення... подробнее

Bonprix
Bonprix