ANEX Agencija pracy отзывы клиентов

ANEX Agencija pracy отзывы клиентов
ANEX Agencija pracy
4.2 5
10 отзывов / 957 просмотров

Звертаюся до "Ивана"

Одьга Отзыв написан понедельник, 21 октября
Шановний Иван, мене звати Оля і я їхала рівно місяць через цю фірму в Швецію, можу вас запевнити що вони дійсно чесно працюють! те що на олх указана Укр ліцензія я їх також питала вони мені дали відповідь що це просто для реклами бо у них нема агенції в Укр в олх не пропцскає без ліцензії оголошення, я була особисто...  Читать отзыв Шановний Иван, мене звати Оля і я їхала рівно місяць через цю фірму в Швецію, можу вас запевнити що вони дійсно чесно працюють! те що на олх указана Укр ліцензія я їх також питала вони мені дали відповідь що це просто для реклами бо у них нема агенції в Укр в олх не пропцскає без ліцензії оголошення, я була особисто в Них в Польщі на офісі перед Швецією! люди дійсно чесно виконують свою роботу і це є модода агенція їм не більше 3х місяців! тому не потрібно збивати інших людей з толку перше провірти інформацію чим давати такий відгук! я особисто отримала вже першу зп і дуже вдячна цій агенції!!!
Достоинства:
  1. Оплата за послуги по факту! при подачі на документи і по приїзду на роботу! Відповідальна агенція!
Недостатки:
  1. Нема офіса в Укр, молода агенці мало відгуків, потрібно просити всіх клієнтів щоб залишали відгуки бо через таких як "Иван" втрачаєте багато клієнтів!

Не советую!!!

Гость Отзыв написан вторник, 15 октября
Согласен с Иваном. Лицензия Лажа. Не соответствует тому, что предъявляют. В Польше нет указанной компании. Согласен с Иваном. Лицензия Лажа. Не соответствует тому, что предъявляют. В Польше нет указанной компании.
Достоинства:
  1. Нет
Недостатки:
  1. Реальная возможность быть обманутым!!!

Не уверен в этой фирме

Иван Отзыв написан воскресенье, 13 октября
Не уверен в этой фирме! Номер лицензии не бьётся,телефоны не бьются в Google,да и фирма нигде не бьётся,тем более по Польше. Сайт свежий,да и комментарии написаны один за одним,скорее всего одним и тем же человеком.Сайт польский,ни одной вакансии по Польше не указано.Да и соц.сетей у них нету. Хотелось бы увидеть реальные отзывы клиентов с их фото. Не уверен в этой фирме! Номер лицензии не бьётся,телефоны не бьются в Google,да и фирма нигде не бьётся,тем более по Польше. Сайт свежий,да и комментарии написаны один за одним,скорее всего одним и тем же человеком.Сайт польский,ни одной вакансии по Польше не указано.Да и соц.сетей у них нету. Хотелось бы увидеть реальные отзывы клиентов с их фото.
Недостатки:
  1. Плюсов не вижу,а только сочинения "Реальных клиентов"

Олексію передаю велике Людське Дякую!!!

Олег Тернопіль Отзыв написан суббота, 12 октября
Мене звати Олег я з Міста Тернопіль 25.09.2019 я вирішив поїхати в Швецію Через Агенцію пелих, приїхавши в Швецію Вони все що зробили це помогли податись на документи , коли прийшла розмова за роботу то вони мене тупо кинули роботи тієї що обіцяли не було, я вже хотів їхати назад в Укр але найшов оголошення про роботу від агенції...  Читать отзыв Мене звати Олег я з Міста Тернопіль 25.09.2019 я вирішив поїхати в Швецію Через Агенцію пелих, приїхавши в Швецію Вони все що зробили це помогли податись на документи , коли прийшла розмова за роботу то вони мене тупо кинули роботи тієї що обіцяли не було, я вже хотів їхати назад в Укр але найшов оголошення про роботу від агенції Anex-Job набравши на вайбер Олексія, він мені допоміг з роботою уже тиждень як працюю отримав аванс, получаю 12.30 Євро в годину , робота супер умови супер, дуже вам вдячний ви хороший чоловік, і агенція на яку ви працюєте супер я тут всім буду рекомендувати!!

Как все происходило

Андрей ровно Отзыв написан воскресенье, 6 октября
Месяц назад ровно поехал через данную агентство со своей женой в Швецию через это агентство, что можем написать, прилетели в аэропорт нас встретил муж отвез на документы 5 дней ожидания на документы, но хорошо что нам дали бесплатное жилье и питание, на пятый день приехал тот человек нас встречал, и повез нас к работодателю, на вот сегодня уже 06.10 мы...  Читать отзыв Месяц назад ровно поехал через данную агентство со своей женой в Швецию через это агентство, что можем написать, прилетели в аэропорт нас встретил муж отвез на документы 5 дней ожидания на документы, но хорошо что нам дали бесплатное жилье и питание, на пятый день приехал тот человек нас встречал, и повез нас к работодателю, на вот сегодня уже 06.10 мы уже проработали месяц времени тому, и оставляем положительный отзыв Зарплату получили нам получилось за месяц 2100 Евро мы с женой очень довольны

Відкривали через цю агенцію візу

Настя Отзыв написан пятница, 4 октября
Робила з мамою візу через цю компанію , замість двох тижнів як обіцяли що буде запрошення прийшло за три , але все супер візу відкрили зарас думаємо їхати на Швецію через цю фірму так як моя знайома вже поїхала туда через цю фірму, і нам з мамою порадила їх, тому буду вже у Швецію напишу відгук шо і як Робила з мамою візу через цю компанію , замість двох тижнів як обіцяли що буде запрошення прийшло за три , але все супер візу відкрили зарас думаємо їхати на Швецію через цю фірму так як моя знайома вже поїхала туда через цю фірму, і нам з мамою порадила їх, тому буду вже у Швецію напишу відгук шо і як

Співпраця с даною агенцією

Гость Отзыв написан четверг, 3 октября
Привіт всім Рекрутерам із Тернополя, співпрацюю з даною агенцією уже один місяць покіщо тільки хороші враження як у мене так і у людей яких працевлаштував через дану агенцію, за мою роботу мені гроші виплачують також вчасно тому можу рекомендувати! Привіт всім Рекрутерам із Тернополя, співпрацюю з даною агенцією уже один місяць покіщо тільки хороші враження як у мене так і у людей яких працевлаштував через дану агенцію, за мою роботу мені гроші виплачують також вчасно тому можу рекомендувати!

Відгук як ми 15.09.2019 поїхали у Швецію

Олена Отзыв написан четверг, 3 октября
Хочу подякувати Олексію за його роботу вибачаюсь за запізнення відгука, ми вже з мамою почуваєм себе у Швеції як дома дуже вам вдячні за вашу роботу !!! Хочу подякувати Олексію за його роботу вибачаюсь за запізнення відгука, ми вже з мамою почуваєм себе у Швеції як дома дуже вам вдячні за вашу роботу !!!

anex-job.com

Данна Отзыв написан среда, 2 октября
Хочу оставь отзыв о данной фирме, приехала с подружкой на той неделе все супер нас встретили дали работу и сделали документы благодарим Хочу оставь отзыв о данной фирме, приехала с подружкой на той неделе все супер нас встретили дали работу и сделали документы благодарим
Достоинства:
  1. ответственность
Недостатки:
  1. нет

Швеція як все відбулось

Анаталій та Ольга Отзыв написан среда, 2 октября
їхав у Швецію через цю фірму рівно місяць назад, зарас нас тут 10 чоловік всі ми працюємо на роботах, хтось на заводах, хтось на фабриках, загалом робота є для всіх. Як все відбувалось і чому відгук залишив тільки зарас? а тому що коли я був ще в Укр з жінкою ми дуже довго шукали агенцію бо уже мали поганий досвід...  Читать отзыв їхав у Швецію через цю фірму рівно місяць назад, зарас нас тут 10 чоловік всі ми працюємо на роботах, хтось на заводах, хтось на фабриках, загалом робота є для всіх. Як все відбувалось і чому відгук залишив тільки зарас? а тому що коли я був ще в Укр з жінкою ми дуже довго шукали агенцію бо уже мали поганий досвід коли нас були розвели на 500$ на пред оплату, перше що нас насторожило це те що агенція anex-job недавно тільки відкрилась і не було дуже багато відгуків тай що це не Укр агенція а Польська, але нам підійшли їх умови що вони не брали пред оплату за свої послуги, ми про все домовились нам сказали на яке число потрібно бути у Стокгольмі ми взяли білети, і полетіли там нас зустріли в аеропорту, і зразу повезли на житло і почали процес оформлення документів, уже на четвертий день перебування у Швеції ми вийшли всі на роботу, чому відгук написав тільки зарас а тому що хотів переконатись що тут дійсно платять гроші, вчора я отримав зарплату у сумі 2300 євро , тому я дуже з жнкою задоволенний, і дякую цій агенції вони хоть не довго працюють але все відповідально уже вам вдячний . Анатолій та Ольга .
Достоинства:
  1. Оперативність, все що обіцяють те виконують, порядні, завжди на зв'язку .
Недостатки:
  1. нема офіса в УкрANEX Agencija pracy

ANEX Agencija pracy
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Туристические компании

Аккорд-тур
Аккорд-тур

Рейтинг: 1.6
51 отзыв
Турфирма "Феерия мандрив"
Турфирма "Феерия мандрив"

Рейтинг: 3.7
16 отзывов
Туроператор Join up!
Туроператор Join up!

Рейтинг: 3.9
468 отзывов
Туристическая компания "Make Travel"
Туристическая компания "Make Travel"

Рейтинг: 5
13 отзывов
International Business
International Business

Рейтинг: 4.6
44 отзыва
Zagranka
Zagranka

Рейтинг: 5
29 отзывов
TPG (Travel professional group)
TPG (Travel professional group)

Рейтинг: 4.7
533 отзыва
KENT TOUR
KENT TOUR

Рейтинг: 3.4
191 отзыв
Примавера Люкс
Примавера Люкс

Рейтинг: 5
9 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close