ANEX Agencija pracy отзывы клиентов

ANEX Agencija pracy отзывы клиентов

Звертаюся до "Ивана"

Одьга Отзыв написан понедельник, 21 октября
Шановний Иван, мене звати Оля і я їхала рівно місяць через цю фірму в Швецію, можу вас запевнити що вони дійсно чесно працюють! те що на олх указана Укр ліцензія я їх також питала вони мені дали відповідь що це просто для реклами бо у них нема агенції в Укр в олх не пропцскає без ліцензії оголошення, я була особисто...  Читать отзыв Шановний Иван, мене звати Оля і я їхала рівно місяць через цю фірму в Швецію, можу вас запевнити що вони дійсно чесно працюють! те що на олх указана Укр ліцензія я їх також питала вони мені дали відповідь що це просто для реклами бо у них нема агенції в Укр в олх не пропцскає без ліцензії оголошення, я була особисто в Них в Польщі на офісі перед Швецією! люди дійсно чесно виконують свою роботу і це є модода агенція їм не більше 3х місяців! тому не потрібно збивати інших людей з толку перше провірти інформацію чим давати такий відгук! я особисто отримала вже першу зп і дуже вдячна цій агенції!!!
Достоинства:
  1. Оплата за послуги по факту! при подачі на документи і по приїзду на роботу! Відповідальна агенція!
Недостатки:
  1. Нема офіса в Укр, молода агенці мало відгуків, потрібно просити всіх клієнтів щоб залишали відгуки бо через таких як "Иван" втрачаєте багато клієнтів!

Не советую!!!

Гость Отзыв написан вторник, 15 октября
Согласен с Иваном. Лицензия Лажа. Не соответствует тому, что предъявляют. В Польше нет указанной компании. Согласен с Иваном. Лицензия Лажа. Не соответствует тому, что предъявляют. В Польше нет указанной компании.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Реальная возможность быть обманутым!!!

Не уверен в этой фирме

Иван Отзыв написан воскресенье, 13 октября
Не уверен в этой фирме! Номер лицензии не бьётся,телефоны не бьются в Google,да и фирма нигде не бьётся,тем более по Польше. Сайт свежий,да и комментарии написаны один за одним,скорее всего одним и тем же человеком.Сайт польский,ни одной вакансии по Польше не указано.Да и соц.сетей у них нету. Хотелось бы увидеть реальные отзывы клиентов с их фото. Не уверен в этой фирме! Номер лицензии не бьётся,телефоны не бьются в Google,да и фирма нигде не бьётся,тем более по Польше. Сайт свежий,да и комментарии написаны один за одним,скорее всего одним и тем же человеком.Сайт польский,ни одной вакансии по Польше не указано.Да и соц.сетей у них нету. Хотелось бы увидеть реальные отзывы клиентов с их фото.
Недостатки:
  1. Плюсов не вижу,а только сочинения "Реальных клиентов"

Олексію передаю велике Людське Дякую!!!

Олег Тернопіль Отзыв написан суббота, 12 октября
Мене звати Олег я з Міста Тернопіль 25.09.2019 я вирішив поїхати в Швецію Через Агенцію пелих, приїхавши в Швецію Вони все що зробили це помогли податись на документи , коли прийшла розмова за роботу то вони мене тупо кинули роботи тієї що обіцяли не було, я вже хотів їхати назад в Укр але найшов оголошення про роботу від агенції...  Читать отзыв Мене звати Олег я з Міста Тернопіль 25.09.2019 я вирішив поїхати в Швецію Через Агенцію пелих, приїхавши в Швецію Вони все що зробили це помогли податись на документи , коли прийшла розмова за роботу то вони мене тупо кинули роботи тієї що обіцяли не було, я вже хотів їхати назад в Укр але найшов оголошення про роботу від агенції Anex-Job набравши на вайбер Олексія, він мені допоміг з роботою уже тиждень як працюю отримав аванс, получаю 12.30 Євро в годину , робота супер умови супер, дуже вам вдячний ви хороший чоловік, і агенція на яку ви працюєте супер я тут всім буду рекомендувати!!

Как все происходило

Андрей ровно Отзыв написан воскресенье, 6 октября
Месяц назад ровно поехал через данную агентство со своей женой в Швецию через это агентство, что можем написать, прилетели в аэропорт нас встретил муж отвез на документы 5 дней ожидания на документы, но хорошо что нам дали бесплатное жилье и питание, на пятый день приехал тот человек нас встречал, и повез нас к работодателю, на вот сегодня уже 06.10 мы...  Читать отзыв Месяц назад ровно поехал через данную агентство со своей женой в Швецию через это агентство, что можем написать, прилетели в аэропорт нас встретил муж отвез на документы 5 дней ожидания на документы, но хорошо что нам дали бесплатное жилье и питание, на пятый день приехал тот человек нас встречал, и повез нас к работодателю, на вот сегодня уже 06.10 мы уже проработали месяц времени тому, и оставляем положительный отзыв Зарплату получили нам получилось за месяц 2100 Евро мы с женой очень довольны

Відкривали через цю агенцію візу

Настя Отзыв написан пятница, 4 октября
Робила з мамою візу через цю компанію , замість двох тижнів як обіцяли що буде запрошення прийшло за три , але все супер візу відкрили зарас думаємо їхати на Швецію через цю фірму так як моя знайома вже поїхала туда через цю фірму, і нам з мамою порадила їх, тому буду вже у Швецію напишу відгук шо і як Робила з мамою візу через цю компанію , замість двох тижнів як обіцяли що буде запрошення прийшло за три , але все супер візу відкрили зарас думаємо їхати на Швецію через цю фірму так як моя знайома вже поїхала туда через цю фірму, і нам з мамою порадила їх, тому буду вже у Швецію напишу відгук шо і як

Співпраця с даною агенцією

Гость Отзыв написан четверг, 3 октября
Привіт всім Рекрутерам із Тернополя, співпрацюю з даною агенцією уже один місяць покіщо тільки хороші враження як у мене так і у людей яких працевлаштував через дану агенцію, за мою роботу мені гроші виплачують також вчасно тому можу рекомендувати! Привіт всім Рекрутерам із Тернополя, співпрацюю з даною агенцією уже один місяць покіщо тільки хороші враження як у мене так і у людей яких працевлаштував через дану агенцію, за мою роботу мені гроші виплачують також вчасно тому можу рекомендувати!

Відгук як ми 15.09.2019 поїхали у Швецію

Олена Отзыв написан четверг, 3 октября
Хочу подякувати Олексію за його роботу вибачаюсь за запізнення відгука, ми вже з мамою почуваєм себе у Швеції як дома дуже вам вдячні за вашу роботу !!! Хочу подякувати Олексію за його роботу вибачаюсь за запізнення відгука, ми вже з мамою почуваєм себе у Швеції як дома дуже вам вдячні за вашу роботу !!!

anex-job.com

Данна Отзыв написан среда, 2 октября
Хочу оставь отзыв о данной фирме, приехала с подружкой на той неделе все супер нас встретили дали работу и сделали документы благодарим Хочу оставь отзыв о данной фирме, приехала с подружкой на той неделе все супер нас встретили дали работу и сделали документы благодарим
Достоинства:
  1. ответственность

Швеція як все відбулось

Анаталій та Ольга Отзыв написан среда, 2 октября
їхав у Швецію через цю фірму рівно місяць назад, зарас нас тут 10 чоловік всі ми працюємо на роботах, хтось на заводах, хтось на фабриках, загалом робота є для всіх. Як все відбувалось і чому відгук залишив тільки зарас? а тому що коли я був ще в Укр з жінкою ми дуже довго шукали агенцію бо уже мали поганий досвід...  Читать отзыв їхав у Швецію через цю фірму рівно місяць назад, зарас нас тут 10 чоловік всі ми працюємо на роботах, хтось на заводах, хтось на фабриках, загалом робота є для всіх. Як все відбувалось і чому відгук залишив тільки зарас? а тому що коли я був ще в Укр з жінкою ми дуже довго шукали агенцію бо уже мали поганий досвід коли нас були розвели на 500$ на пред оплату, перше що нас насторожило це те що агенція anex-job недавно тільки відкрилась і не було дуже багато відгуків тай що це не Укр агенція а Польська, але нам підійшли їх умови що вони не брали пред оплату за свої послуги, ми про все домовились нам сказали на яке число потрібно бути у Стокгольмі ми взяли білети, і полетіли там нас зустріли в аеропорту, і зразу повезли на житло і почали процес оформлення документів, уже на четвертий день перебування у Швеції ми вийшли всі на роботу, чому відгук написав тільки зарас а тому що хотів переконатись що тут дійсно платять гроші, вчора я отримав зарплату у сумі 2300 євро , тому я дуже з жнкою задоволенний, і дякую цій агенції вони хоть не довго працюють але все відповідально уже вам вдячний . Анатолій та Ольга .
Достоинства:
  1. Оперативність, все що обіцяють те виконують, порядні, завжди на зв'язку .
Недостатки:
  1. нема офіса в Укр

Туристические компании

Аккорд-тур
Аккорд-тур

Турфирма "Феерия мандрив"
Турфирма "Феерия мандрив"

Туроператор Join up!
Туроператор Join up!

Туристическая компания "Make Travel"
Туристическая компания "Make Travel"

International Business
International Business

Zagranka
Zagranka

TPG (Travel professional group)
TPG (Travel professional group)

KENT TOUR
KENT TOUR