Можна їхати - Отзывы об АМ Лингвиста (AM Lingwista)

Світлана Отзыв написан 16 апреля, 2019 год 213 просмотров
 Отзыв об АМ Лингвиста (AM Lingwista) по адресу Ровно, ул. Княгини Ольги, д. 5 Перший раз їхала працювати до Польщі. Були, звичайно, сумніви (кинуть на гроші, робота виявиться не такою і т. д.), тому прийняла рішення на пробу їхати по безвізу, так як по часу це було швидше (і, що приховувати? - дешевше). Перед цим, звичайно, перевірила, чи дійсно фірма входить до списку ліцензованих [входить], бо потрапляла ка канторку, яка не вказала, що ліцензії, отриманої в 2007р. вона була позбавлена вже в 2008.
Одразу кажу: ФІРМА НА ГРОШІ НЕ КИДАЄ! Перед оплатою послуг було підписано двосторонній договір. Після оплати мені скинули маршрутний лист і телефони координаторів. По приїзду в місто, мене і ще двох людей, які їхали через іншу фірму, зустріли і поселили в дім. Завтра перший робочий день. Дякую менеджеру Марині за роботу.
В кого є питання: skucheruk@meta.ua

Достоинства:
  1. * виконують всі умови
  2. * швидко надають необхідну інформацію
Недостатки:
  1. * сумарна зарплата у вакансіях дещо завищена
  2. * робота, яку я маю виконувати, дещо відрізняється від обговорюваної

Дякуємо Вам за те, що обрали нас! Будемо покращувати якість нашої роботи.

Работа за границей Ровно: отзывы

Отзыв о Работа за границей Ровно. Отзывы клиентов о работе компаний, которые предоставляют работу за границей, работу в Польше, сезонную работу в Европе, отзывы о работодателях и работе за границей в целом.

Работа за границей

iles.group