ШАХРАЇ !!! Продають неіснуючі товари. - Отзывы об АЛЛО

АЛЛО
Отзыв написан 22 августа, 2019 год 117 просмотров
Розповім про свою покупку в цій мережі, а ви самі робіть висновки.
Подзвонив 15.08.19. на гарячу лінію в алло та запитав про наявність кавоварки нівона ( записи всіх розмови є), почувши що є в наявності одразу оплатив, замовлення підтвердили на 20.08.19. в магазині Білої Церкви.
20.08.19. подзвонили о 21:53!!!, та запитали чи можу почекати ще один день, на що я відповів- так.
21.08.29. дзвінок був о 20:26 з інформацією що цей товар закінчився. Я ПРОСТО В ШОЦІ!!!!
ось смс від 15.08.19.:
Zamovlennya 103632174 na 9585grn oformleno na 21.08.2019
Chekaite sms pro dostavku v magazyn ALLO
TRTs "HERMES" vul. Yaroslava Mudroho, 40
+38095235**48.
Z povagoyu, ALLO

Ответ представителя АЛЛО 22 августа, 2019 год
Добрий день. Приносимо Вам вибачення за невиконання обіцянок на замовлення і дякуємо за те, що донесли до нас цю інформацію. Обов'язково розберемося в ситуації і вживемо заходів для виключення подібного на майбутнє.

Техника: отзывы

Easyfix

Техника
4.2
рекомендую Уже 2 раза тут заказывал проблем с качеством или доставкой не возникало. Рекомендую данный магазин..
Easyfix Ответ представителя Easyfix
среда, 12 августа
Добрый день, Степан! Мы рады что Вы выбрали именно наш магазин и всегда по надобности обращаетесь к нам. Будем рады...
АЛЛО
РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству магазинов и доле рынка мобильных телефонов;
насчитывает более 480 салонов связи;
представлена в 137 городах;