автомагнітола в алло - Отзывы об АЛЛО

АЛЛО
Отзыв написан 12 июня, 2019 год 87 просмотров
вже цей комент є на сайтах но ділюсь по всюди де можу... Почалось все з того що тієї магніоли що я замовляв не було на складі. ну доборе не проблема. впарили іншу через 2 неділі. проробила вона не більше місяця. в тех. підтримці сказали що вертати по гарантії і там десь через 24 дня можливо прийде. но я виявив проблему всі гарантійні наслейки вже були зірвані до мене, я це нажаль на НП це одразу не перевірив. ну після гарної обробки спочатку ногою а потім молотком, зараз навєрно ще машиною переїду пару раз отправлю її назад. гай вже подавляця грошима

Ответ представителя АЛЛО 13 июня, 2019 год
Добрий день, Дмитро. Приносимо свої вибачення за цю ситуацію з Вашим замовленням. Нам шкода, що з Вашим товаром сталася поломка. Рекомендуємо передати пристрій на гарантійне обслуговування для його діагностики та усунення несправності.
Дмитрий 14 июня, 2019 год
Извините, но идите на...й, извините еще раз что посланы на...й. С уважением ваши клиенты.

Техника: отзывы

Супермаркеты электроники, Киев, ул. Машиностроительная, 44
2.7
Мобильный телефон Заказал телефон Samsung S7 G930F, а продавец почему-то прислал Samsung S7 G930FD Duos, хотя четко было все договорено. Остался очень недоволен.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"