Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

кончений Алло в Хусті - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 318

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3354

https://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 18 сентября, 2016 годГость 18 сентября, 2016 год Якщо у вас є необхідність купити телефон, смартфон, планшет чи інший пристрій, знайдіть краще місце, ніж Алло...Я жителька м.Хуст, Закарпатської обл. Сама рік тому придбала смартфон, який вже кілька раз носила туди по гарантії, і тільки негативні емоції переслідують мене після відвідування цього "салону". Персонал просто жахливий, вони як роботи ходять, сидять, стоять, говорять заїзженими фразами без, хоч якогось, розуміння прблеми, яка у вас зявилася. і мало того, після перепрошивки телефона, у мене не залишилося файлів, які я просила зберегти..Вони не вміють спілкуватися з людьми і не допоможуть вибрати те, що вам треба.
Не можу зрозуміти чому в інтернеті є інформація про те, що магазин працює в суботу до 19.00, а вони тільки до 17.00 працюють, та ще й грубіянять через те, що ти хочеш зясувати чому так...
Алло - це найдорожчий (враховуючи навіть акційні ціни) магазин гаджетів, і найнеприємніший на фоні людського фактору. Хустяни і гості міста, обходьте це місце десятою дорогою!
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 20 сентября, 2016 год Добрий день. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності. Підкажіть, будь ласка, подробиці Вашого звернення в магазин: дату звернення, модель смартфона і Ваші контактні дані. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Це допоможе розібратися в ситуації і уникнути подібних ситуацій в майбутньому. Дякую Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

ЗОНА51 интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться