Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Лохотрон від АЛЛО - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 331

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3354

https://www.otzyvua.net/allo Владимир-Волынский, ул. Ковельская
От Юрій, опубликован 25 августа, 2016 годЮрій 25 августа, 2016 год Повний ЛОХОТРОН. Придбавши телефон повівся на рекламу про заміну старого на новий. Доплатив 350 грн. до вартості телефону. Через 8 місяців телефон почав сам виключатися і я вирішив зробити екстра заміну. Відправляв телефон на "Екстра Сервіс" 2 рази. В результаті отримував відмови нібито мій телефон справний. Ніхто заміну робити не буде, а в магазині мені обіцяли, що при заключені з ними договору 100% заміну телефону. Просто розводять людей на гроші. Це справжнє шахрайство, тому моя порада нікому не вестися на рекламу. 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 26 августа, 2016 год Добрий день. Юрій, приносимо вибачення за незручності. Підкажемо, що заміна пристрою можлива лише на підставі висновку з сервісного центру про НЕ ремонтопридатність моделі або при наявності сертифіката на суму покупки з Екта сервісу. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.
Юрій (Украина, Київ) 27 августа, 2016 год А скажіть будь ласка сплата 10% від вартості телефону за послугу Екстра-заміна це не є підставою для заміни телефону? Чи у магазині спочатку гроші беруть а телефони не замінюють? Мені не потрібні Ваші вибачення, мені потрібні мої гроші, які я витратив незрозуміло на що. Зараз Ви мені пишете, що підставою для заміни телефону є наявність сертифікату на суму покупки з Екта сервісу, що це означає? Чому в магазині, коли укладали зі мною договір про послугу екстра заміна нічого не сказали? До речі, про те, що телефон має бути ремонтонепридатним теж ніхто нічого не казав, хоча він у мене дійсно декілька раз самовільно вимикався і вмикали його у магазині АЛЛО працівники. А з "Екстра Сервіс" пишуть, що телефон справний. Судячи з відгуків Ви дурите багато людей обіцяючи заміну старого телефону на новий і берете за це гроші. Думаю, що скоро Ви отримаєте багато позовних заяв і викликів до суду.
Константин (Украина, Миколаїв) 25 августа, 2016 год Полностью поддерживаю!!! Тоже попался на их развод!!!Мошенники!!!


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Техника

ЗОНА51 интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться