Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Згідний з відгуком нище, що екстра заміна - це ОБМАН!!! - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 431

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3354

https://www.otzyvua.net/allo От Олександр, опубликован 19 июля, 2016 годОлександр 19 июля, 2016 год Доброго дня! Також в місті Хмельницький, тільки в іншому магазині мережі АЛЛО придбав я свій шостий смартфон. Після цієї покупки я розчарувався в магазині, бо купити товар мені було важко, бо без додаткових послуг це було НЕМОЖЛИВИМ!!! Продавці вміло обманули мене з цією послугою екстра заміна, не сказавши ні слова, що ця послуга зовсім іншої компанії, про її умови збрехали, а найбільше обурило, що я сам повинен відсилати його кудись без ніяких гарантій, що я отримаю послугу за яку заплатив, а заплатив 10% від вартості, я рахую, що це не мало… Я не тільки телефони купляв у Вас, а й іншу техніку і був задоволений всім, планував також інші покупки, та рекомендував магазин всім друзям та знайомим, але моя думка змінилась, після того як мене обманули!!! Ви не єдиний магазин і надіюсь люди зроблять відповідні висновки, а втрата клієнтів для Вас буде справедливим покаранням. 1 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 19 июля, 2016 год Доброго дня. Олександр, приносимо вибачення за незручності. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка про нашу компанію. Ми завжди намагаємося розібратися в сформованих ситуаціях. Просимо Вас більш детально описати ситуацію з подробицями Вашого звернення і адресою магазину. Ми обов'язково передамо інформацію на керівництво для вжиття заходів щодо виключення подібного в майбутньому. Також, прохання продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.
Гость (Украина) 21 июля, 2016 год А що тут розбиратися? Шахрайство чистої води! Послуга продається від імені Алло, а коли настає сама послуга - то це, нібито, компетенція іншої фірми. Раніше за таке били, і притому боляче, канделябрами по голові.
Олександр (Украина) 19 июля, 2016 год Я написав все детально, відштовхуючись від обману працівників. По такій схемі обману працюють всі магазини міста Хмельницького, стверджую це, бо не один я попався на цю хитрість. По самій послузі "Екстра заміна" поки претензій немаю, бо рішення про заміну ще немає, але коли буде рішення обов'язково відпишусь. Мені не зрозуміло одне: Чому такий маштабний магазин, псує свою репутацію такими сумнівними послугами або чому просто не повідомляти про всі деталі послуги, так як сама "Екстра заміна" по своєму не погана пропозиція??? Я думаю ви самі вже не в захваті від всього негативу, або Вам просто наплювати людей, які Вам довіряли та потратили свої зароблені гроші.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

ЗОНА51 интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться