Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Шахрайство екстра заміни - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 318

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3354

https://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 15 июля, 2016 годГость 15 июля, 2016 год Купила А5 samsung, і екстразаміну до нього, телефон класний ним задоволена була і дизайном і взагалі, але я користуюсь дуже активно пристроєм і є проблеми він перенагрівається, по місту там де є звязок пропадає мережа і не ловить 3джі інтернет, деякі моменти ще є але .... мені взагалі проблематично залишатись без телефона привязана робота....відправила телевон як пішла у відпустку і якраз гарнатія на екстру майже доходила до кінця..... і що Ви думаєте.....???? Екстрасервіс сказав що телефон ідеальний, проблем не має вони збили до заводських налаштувань і все гудддд. по перше я його сама збила щоб не було ні фото ні відео. По друге кажу їм загрузіть телефон память і т.д і побачите. Короче кажучи відправили мені телефон назад, як я не сварилась. Отримаю піду до спілки захисту прав споживачів. в ало дуже гарно розповідають про екстра заміну поки я там вибивала свою заміну людям гарно її втюхували, але не розповідаючи що телефон повинен взагалі я так розумію глюкнути, а не з нюансами. Тому люди це шахрайство чистої води.....Якщо вже берете заміну то вибивати Вам її прийдеться в іншому випадку не витрачайте коштів. 1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 16 июля, 2016 год Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Але процедура повернення товару однакова для всіх і в даній ситуації, повернення може бути проведено за рішенням сервісного центру після діагностики. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

ЗОНА51 интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться