Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Давайте готувати колективне звернення про шахрайство АЛЛО - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 484

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3370

https://www.otzyvua.net/allo От Клієнт, опубликован 19 ноября, 2015 годКлієнт 19 ноября, 2015 год 11..11.15 отримала відповідь на свою скаргу такого тексту "Данная жалоба зафиксирована. Передана на рассмотрение вышестоящему руководству. После рассмотрения данной жалобы наши сотрудники свяжутся с Вами на протяжении 3-х рабочих дней для детального информирования.Спасибо Вам за обращение. Всего доброго. Обращайтесь" Сьогодні вже 19.11.15- явно 3 робочі дні минуло, але зі мною так ніхто і не звязався. Що звичайно не дивно. Не розумію для чого існує цей сайт, якщо реакції та результату щодо наших звернень "0". Мабуть, для того щоб ми тут свої претензії висловили та більше ніде не звертались. Доречі, навязування непотрібної послуги, зокрема як Екстра заміна, теж є порушенням ЗУ "про захист прав споживачів". Рано чи пізно все закінчується, і . впевнена, беззаконня Алло теж скоро закінчиться. 1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Дніпропетровськ) 19 ноября, 2015 год Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Це допоможе розібратися в ситуації і уникнути подібного в майбутньому. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

texno-love.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mobilike.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ua.vivat24.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Zenitprofi.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться