Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 434

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3354

https://www.otzyvua.net/allo От Ірина, опубликован 13 октября, 2014 годІрина 13 октября, 2014 год Цей магазин - це суцільні схеми, як віс надурити.
На рекламній продукції значиться ціна смартфону Lenovo S650 - 1999 грн. Але при купівлі виявляється, що купити за ці гроші фізично не можливо. Бо до нього "в нагрузку" йде пакет налаштування. Разом з ним ціна мобільного буде бизько 2300 грн. , як і без акції. Але гірше те, що телефон виявився неякіснин - не працювали радіо та Wi-Fi. Коли прийшла в магазин його здати, мені сказали, що можна повернути тільки 1972 грн, і то тільки після експертизи!!!!! на питання, яка експертиза, якщо телефон був в користуванні 5 днів і видно, що на ньом немає жодних пошкоджень, продавець сказав, що така процедура. А віддати тільки цю суму можуть, бо телефон же коштував 1999 грн. На моє зауваження, що фізично він коштував 2300, відповіли, що я могла відмовити від послуги сервісу, а так як її надали, то за неї кошти не повернуть. Хто бреше: оперетор кол центру, яка сказала, що не можна купити за 1999 грн, продавець, який каже, шо можна, чи керівництво компанії , яке купує партію неякісних телефонів, і , знаючи, що їх будть повертити, спеціпльно робить умови, при яких все одно втрачає покупець, а компанія отрмимує 300 грн на рівому місці.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Днепропетровск) 13 октября, 2014 год Добрий день. Ірина, приносимо свої вибачення від імені компанії за доставлені незручності. Підкажіть, будь ласка, подробиці Вашого звернення в магазин: дату, місто, адреса магазину і Ваші контактні дані. Це допоможе розібратися в ситуації і вирішити дане питання. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

ЗОНА51 интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться