Аллерголог отзывы

Аллерголог

Неприємний лікар

Ольга Отзыв написан 13 февраля, 2019 год
Знайшла лікаря за рекомендаціями в інтернеті. Відгуки були як позитивні, так і негативні. Мова йде про Лікаря Замкову Л.П.

Нічого не можу сказати про компетенцію лікаря, а от точно можу сказати, що в неї специфічна манера спілкування з батьками і дітьми. Нетерпимість до дій дітей (не розумію, навіщо казати дитині, що якщо він і далі буде голосно кричати на перервах у школі йому будуть робити уколи у вухо). Потім дивні натяки, що якщо не було покращень, то мабуть ми не лікувались, хоча ми все робили за призначенням.

Для себе вирішила, що не готова більше сидіти на прийомі з відчуттям відрази і вини, тому більше до неї не звернусь.

Сам центр Алерголог справив позитивне враження.
Ольга Отзыв написан 16 января, 2014 год
Очень понравилось:
На рецепшене очень приятный персонал.
Врач толковая, говорит и пишет понятно.
Сразу сдала анализы.
Нет платы за взятие крови.
Не понравилось:
Когда я зашла было очень много людей, сесть мне было негде и ждать врача пришлось возле манипуляционного кабинета
Нет вайфая.
Очень понравилось:
На рецепшене очень приятный персонал.
Врач толковая, говорит и пишет понятно.
Сразу сдала анализы.
Нет платы за взятие крови.
Не понравилось:
Нет вайфая.

Аллерголог

Специализированный консультативный центр по диагностике и лечению аллергических заболеваний различного генеза у взрослых, детей и младенцев
Консультативные услуги:
Консультации специалистов в области аллергологии
Аллерголога для взрослых и деток
Иммунолога

Клиники