alko-ua.com.ua отзывы

Коньяк вишневый

Иван Сирко Иван Сирко 9 декабря, 2020 год
Постоянно заказываю коньяк разливной на сайте https://www.alko-ua.com.ua/
больше всего нравится квинт с вишневым вкусом. Много где раньше заказывал коньяки на праздники, но на такого качество и такого градуса 40% не встречал нигде. Везде в лучшем случае 36, а то и 30 градусов. Вобщем советую этот интерет магазин. Не пожалеете
Достоинства:
  1. долив. 40 градусов. голова не болит
Недостатки:
  1. укр почтой не отправляют

Спирт пшеничная слеза 20л

Ярослав В Ярослав В 19 октября, 2020 год
Отличный сайт с адекватными менеджерами. Спирт качественный, беру для настоек. Все устраивает. Единственное что доставка дорогая - но это уже не их беда.

і то як працюють з клієнтами

Лена Лена 31 марта, 2020 год
Ситуація зараз така що ніде дезінфектору нема.
З минулого замовлення залишилось не так багато спирту, і вирішила взяти на про запас ще декілька літрів. За якість продукту не знаю, використовую його тільки в якості дезінфектора по господарці, попробувати на смак не наважуюсь, но, якщо вірити порадам перевірки спирту етиловий/метиловий то цей пити можна. Хоча знову ж таки не рекомендую його... Читать отзыв
Ситуація зараз така що ніде дезінфектору нема.
З минулого замовлення залишилось не так багато спирту, і вирішила взяти на про запас ще декілька літрів. За якість продукту не знаю, використовую його тільки в якості дезінфектора по господарці, попробувати на смак не наважуюсь, но, якщо вірити порадам перевірки спирту етиловий/метиловий то цей пити можна. Хоча знову ж таки не рекомендую його пити!
Так вот замовлення зробила уже давно, ще в кінці лютого, і було дивно те що ніхто на протязі тижня не відзвонив, зазвичай звязувались швидко. В них замовлення ніяк не реєструється, там є якийсь номер но він ніц не вартий, чисто для галочки, підтвердженя на емейл також ніяких не приходить. З 10.03.20 пробувала звязатись сама. Додзвонитись до них не можливо, просто повідключали телефони. Подумала що закрились но потім замітила одну річ... антисептик... по 350грн/л. І все би нічого, я би зрозуміла це якщо би літр спирту коштував 450+грн але на момент замовлення він був +-60грн/л в залежності від обєму в замовленні. Думаю раз то така ситуація то напишу у них відгук, благо де писати там є, но особливого результату не дало. Спершу один відгук, потім наступний, і все по одній схемі, 1-2дня на модерації і видаляють. Правда очі ріже. Тепер маю підозри на те що всі присутні там відгуки фальшиві. Останнім відгуком, який як не дивно не пройшов модерації, їм пообіцяла що не важливо де но я залишу про них слід в історії інтернета, якщо не в них на сайті то там де вони влади не мають. І вот я тут пишу цей відгук.
Вот так люди наживаються на біді і кидають постійних клієнтів в погоні за грошима щоб літру розведеного продати по дорожче. Взагалі тих сайтів з подібним оформленням багато. Хоч і контактні дані різні но результат покупки там такий самий. Деякі на початках міняли ціни хоча би раз на 2а дні, було 60 потім 75, далі 90 і аж до 194грн/л дійшли но на замовлення дальше не реагують.

Торговля
АЗС компании Укрнафта