Алко-стиль отзывы

1 отзыв / 441 просмотр

Не платять ЗП

Саша Саша 26 июня, 2020 год
Працював в даній компанії 4 місяця, в 4 місяці написав заяву на звільнення відпрацював 2 тижня зробив план на 120% не мав ніякий проблем з дебіторкою притинзій до мене не було, поїхав на звільнення вони заставили підписатись за отриману зарплату на документі що я вже її отримав а по факту сказали що ми зараз вам її не можемо дати а... Читать отзыв Працював в даній компанії 4 місяця, в 4 місяці написав заяву на звільнення відпрацював 2 тижня зробив план на 120% не мав ніякий проблем з дебіторкою притинзій до мене не було, поїхав на звільнення вони заставили підписатись за отриману зарплату на документі що я вже її отримав а по факту сказали що ми зараз вам її не можемо дати а в кінці місяця забрати її в себе в місті на філії, прийшов той день 23 червня і я не дораховуюсь 2200грн говорять що ти не заробив обманули я ж все вирахував і 2200 не додали, і це всіх таке хто звільнявся ніхто не хоче чи боїться про це говорити, офіційно оформлення і таке ки*****о Ми ж не в Європі по чорному працюємо а в своїй державі де діє законодавство, компанія наживається і заробляє на своїх працівниках просто кидає по іншому не незвеш, тому не рекомендую цю компанію а застерігаю вас не дайте дати себе в рабство безцінно!!!
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Производители напитков