Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Alibaba.com отзывы

Отзывы клиентов и пользователей

Рейтинг: 5 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2527


Написать отзыв
Женя 26 апреля, 2014 год У меня небольшой магазинчик одежды в нашем городе. Открыла благодаря сайту Alibaba.com. Конечно же долго раздумывала, долго сомневалась, но все таки нашла для себя приемлемого поставщика с хорошими ценами, изначально хотела ехать в Китай, но поставщик в электронном виде прислал сертификаты и прочую документацию, после предоплаты пришла продукция, которую не стыдно продавать. Потихоньку стараюсь расширяться) Кто хочет последовать моему примеру,...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны


Alibaba.com

Alibaba.com - крупнейшая торговая интернет площадка. Alibaba.com - это сеть китайских компаний, которые занимаются розничными и оптовыми поставками различных товаров из Китая. Дочерними структрами компании являются интернет-магазины AliExpress, онлайн-рынок Taobao.com и т.д..

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фабрика Дверей

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Lvivski.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Door Floor интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
thermopraktik.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться