Альфарикин свечи 1 млн.ед.

Опубликовано 26 марта, 2020 год
5.0
1 отзыв / 236 просмотров
Альфарикин свечи 1 млн.ед.

Чудовий спосіб зміцнити власний імунітет

Макс Макс 26 марта, 2020 год
Вирішив написати відгук про препарат, який допоміг мені зміцнити свій імунітет.Порадив приймати його лікар імунолог для профілактики грипу та ГРВІ. Спочатку трохи про препарат- це інтерферон, який має досить виражену противовірусну та імуностимулюючу дію, часто використовується в комплексному лікуванні інфекційно-запальних захворювань, вірусних та вірусно-бактерільних інфекцій. Також можна приймати дітям. Препарат підвищує ефективність приймання антибіотиків при цьому зменшуючи їхню токсичну дію... Читать отзыв Вирішив написати відгук про препарат, який допоміг мені зміцнити свій імунітет.Порадив приймати його лікар імунолог для профілактики грипу та ГРВІ. Спочатку трохи про препарат- це інтерферон, який має досить виражену противовірусну та імуностимулюючу дію, часто використовується в комплексному лікуванні інфекційно-запальних захворювань, вірусних та вірусно-бактерільних інфекцій. Також можна приймати дітям. Препарат підвищує ефективність приймання антибіотиків при цьому зменшуючи їхню токсичну дію на організм. Прочитавши все це, пройшов курс терапії сам та давав своїй дочці протягом 5 днів восени і в результаті ми за цей період ні разу не хворіли.
Иммунитет
Инфлюцид