Alfa.kiev.ua отзывы клиентов

Alfa.kiev.ua отзывы клиентов
Alfa.kiev.ua

Абсолютно не рекомендую!!!

Влад Влад среда, 20 мая
Абсолютно безвідповідальний інтернет магазин!!!Оформлення замовлення пройшло нормально. Потрібна була доставка! Проживаємо в приватному секторі Осокорки, 800 м від метро Славутич. Дорога - асфальт до будинку, не ідеальний але асфальт! Назвали спочатку 300 грн, потім 350 грн. Погодились. Доставка з 21 до 23 год... погодились... набирає менеджер, потім водій - виідьте до центральноі дороги... не має можливості... домовились, що скидаю локацію... Читать отзыв Абсолютно безвідповідальний інтернет магазин!!!Оформлення замовлення пройшло нормально. Потрібна була доставка! Проживаємо в приватному секторі Осокорки, 800 м від метро Славутич. Дорога - асфальт до будинку, не ідеальний але асфальт! Назвали спочатку 300 грн, потім 350 грн. Погодились. Доставка з 21 до 23 год... погодились... набирає менеджер, потім водій - виідьте до центральноі дороги... не має можливості... домовились, що скидаю локацію на вайбер... потім дзвінок від водія - важко йому добратись... (жодна організація не змогла не доставити жодий товар, все у всіх Нормально). Пояснив водію по телефону, все ок... дзвінок - виходьте я не буду нікуди зарулювати, у мене велика машина... 22:10. - вихожу, звичайний маленький бус... від перехрестя до будинку 30 м... прошу під‘їхати до будинку... відчинив двері - забирайте... я інвалід ІІ групи... і навіть не в цьому питання... нахальність водія зашкалювала... запропонував йому донести товар як вказано в смс до будинку, відповідь - я можу і поїхати... ок. Сів і поіхав... машиною розвернувся без проблем на натяки на вузенькі вулички... набираю менеджера - відповідь, а що ви хочете, ви знаєте де живете і у вас там одні ями... водій доіхав до ресторана, хочете ідіть і забирайте товар... я запитав, чи ім наплювати на коієнтів і чи залишати не схвальний відгук, відповідь бадуже, залишайте...
Висновок: інтернет магазин з абсолютно байдужим ставленням до питань чи проблем клієнтів!!!

Покупали комплект для кухни, всем довольны

Гость Гость 24 марта, 2020 год
Покупали комплект для кухни, всем довольны .Получили понятную и доходчивую консультацию, подбор+оперативная доставка .Советуем !

Меня приятно впечатлил сервис и клиент-ориентированность сотрудников интернет магазина ALFА

Влада Влада 9 февраля, 2020 год
Получила качественную консультацию по товарам, менеджер вежливая и ненавязчивая, помогла подобрать необходимую модель варочной поверхности, цена в Альфа оказалась самой доступной. Ещё один плюс - приятная цена доставки, которая была четко в оговоренное время. Покупкой и сервисом магазина довольна. Рекомендую

LUXOR индукционная плита из Германии

Олег Олег 19 декабря, 2019 год

Такого давно не было.
Посмотрите, будет, что вспомнить
Достоинства:
  1. Одни плюсы
Недостатки:
  1. Одни плюсы

Все понравилось

Анатолий Анатолий 24 сентября, 2019 год
Покупаю здесь уже не в первый раз. Пока что всем доволен, особенно ценами, которые намного ниже чем у конкурентов.
Alfa.kiev.ua
Мы предоставляем большой выбор бытовой техники по выгодным ценам. Если вы не знаете что выбрать, то наши консультанты подскажут и подберут именно то что вам нужно.

Бытовая техника
Delovera Интернет-магазин