весь тур коту под хвост - Отзывы об Аккорд-тур

Аккорд-тур
Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 278 просмотров
По-перше нас розвели на 60 євро з людини - купували квитки на чорну п’ятницю, і в переписці нам сказали, що за турпакет платити не треба. Вже в дорозі виявилось, що “єто недопонимание”, і сказали “платіть, потім розберемось”. Ми заплатили, але ніхто в нашій ситуації як видно розбиратись ніхто не хоче.

Гід весь час намагався вициганити з нас гроші, за невідомо що - то по 1 євро за квитки в метро, які ми в нього не купували (навіть показували свої квитки іншої вартості, проте він підходив до нас після цього ще разів зо три), то за ці ж квитки під видом сіті таксу і тд. Звісно, гід нічого не знає, допомогти нічим не може, і відверто просто неприємна людина (гіда звали Нікіта - дійсно, ця робота не для нього).

Повний опис туру кидають тільки після повної передоплати, і там вже виясняється все “нерекламне” дєрьмо, яке може відбити бажання відправлятися в подорож (але якщо ви передумаєте, гроші вам, в кращому випадку, вам повернуть 70% вартості)

В описі була строка “без нічних переїздів”, хоч 2 з 4 ночей ми до двох годин ночі тряслися в автобусі. а що це тоді як не нічні переїзди? Вечірні? Чи вже ранкові?

Про час в подорожі - теж брехня. Заявлені 23 години викатали в перші 2 дні, дуже образливо що до клієнтів тут так відносяться. Крісла не регулювались, з “кондиціонера” над головою капав коненсат, а ноги сусіда позаду так і намагались пролізти в зазор між вікном і моїм сидінням (ну а що ж робити, ноги дуже затікають). І ще - якщо ти не йдеш на екскурсію, вважай ти отщєпєнєц, і не знатимеш ніяких орг моментів. А ще готуйтесь до того, що ви не зможете під час зупинок елементарно купити каву на заправці. Бо часу на це ну ніяк не вистачає.

Готелі - дешеві, і для такого туру це ну наче норм. Проте в одному з готелів не було навіть вай-фаю (Будапешт, Bara Hotel 3*). Уявіть - останній день туру, сидиш в чужій країні, гроші на рахунку для роумінгу закінчились, і все що треба - просто зайти в приват24 і поповнити рахунок. Но нє судьба. Бо готель свєрх бічьовий. А ще якісь підозрілі розмазані плями на стінах і металеві койки (Hotel AO 3*) і грибок у ванній і на самих головках в душі.

Замовляли тур через “королівські подорожі”, і в нашій ситуації з турпакетним об’єбосом ніхто розбиратись не хоче - представники як “аккорду” так і “королівських подорожей” перекладають відповідальність один на одного. І бомблять, мол “мы такого не говорили”, “это акция от аккорда, а не наша” (к.подорожі) і “мы ничего об этом не знаем, платите” (аккорд)

Ось така в мене склалась поїздка, і саме таким відношенням турфірма отримала невдоволеного клієнта, який тепер буде казати всім правду про поїздки від “Аккорд-туру” та “Королівських подорожей”

Туристические компании: отзывы

Отзывы клиентов о туристических компаниях, о предоставлении туристических услуг в туристических агенствах, отзывы о туристических операторах, отзывы об отдыхе в Украине и за границей.

Аккорд-тур

Аккорд-тур - туристическая компания с колоссальным опытом работы более 10 лет, предоставляет услуги в организации отдыха в Украине и за рубежом, компания не работает напрямую с туристами, приобрести путевку можно...
Рейтинг 1.6 из 5 на основании 51 отзыва

Туристические компании