agro-market.net интернет-магазин видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему agro-market.net интернет-магазин

Рейтинг: 3.7/5 (96 отзывов), просмотров: 5185

Мої замовлення від магазину Агро-Маркет

Гость Гость 13 февраля, 2019 год
Я вже два роки користуюся послугами магазину Агро-Маркет. Минулої осені замовляла штамбову троянду "Кордула". Саме з неї почалася моя любов до цього магазину. Ще замовляла 4 груші, яблуню, черешню та персик. Окрім цього замовляла велику кількість насіння, як зарубіжного так і вітчизняного. Хочу порекомендувати моркву "Червоний велетень" та огірочки "Мірабелла". Купувала і парничок "Підсніжник", 8 м і касети для... Читать отзыв Я вже два роки користуюся послугами магазину Агро-Маркет. Минулої осені замовляла штамбову троянду "Кордула". Саме з неї почалася моя любов до цього магазину. Ще замовляла 4 груші, яблуню, черешню та персик. Окрім цього замовляла велику кількість насіння, як зарубіжного так і вітчизняного. Хочу порекомендувати моркву "Червоний велетень" та огірочки "Мірабелла". Купувала і парничок "Підсніжник", 8 м і касети для розсади, і малинові дерева, і чайно-гібридні троянди, і тюльпани. У магазині постійно різні конкурси, акції, нараховують бонуси за покупки і просто до свят. Маю карту Люкс, що дає ряд привілегій. Менеджери завжди ввічливі, доставка вигідна то своєчасна. Всі посилки гарно запаковані, садженці приходять гарної якості. Зараз у мене вже є 4 передзамовлення на весну 2019 року, які я вже з нетерпінням чекаю.
Достоинства:
  1. Гарний асортимент, швидка доставка, велика кількість бонусів і акцій
1 согласен 1 не согласен

agro-market.net интернет-магазин