Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 - Отзывы об Адвокат Шмагайло Максим Иванович

Адвокат Шмагайло Максим Иванович
Олег Отзыв написан 3 апреля, 2019 год 289 просмотров
Чи варто працювати з адвокатом Шмагайло Максим Іванович, який веде себе непорядно і безвідповідально з колегами, друзями, клієнтами?

Адвокат Шмагайло Максим Іванович № свідоцтва 5457, дата видачі свідоцтва 07.11.2013, № рішення: 13. Адреса реєстарціїї адвоката Шмагайло Максим Іванович: 02002, Київ обл., Шевченківський р-н., вул. Тарасівська, буд. 21, квартира 29, Мобільний:+38(067)992-86-37.

В жовтні 2018 року Шмагайло Максим Іванович звернувся до мене з проханням підтвердити, що я його зняю і що він працює адвокатом. Йому потрібен був поручитель, щоб взяти гроші у фінансової компанії на короткий строк.

Шмагайло Максим Іванович запевнив мене, що на протязі неділі він поверне гроші і з фінансової установи мені не будуть телефонувати.

Нажаль, пройшло більше 6 місяців, а борг Шмагайло Максим Іванович не повернув.

Протягом 6 місяців 2-3 рази в неділю, а інколи і кожен день, мені телефонують кредитори громадянина Шмагайло Максима Івановича, надсилають смс-повідомлення, з вимогою вплинути на Шмагайло Максима Івановича, щоб він погасив борг.

Для підтвердження даної інформацію публікую невелику частину смс-повідомлень, які я отримав за останні 6 місяців.

Хочу звернути увагу, що повідомлення надіслані від різних фінансових організацій, тобто це вказує на те, що Шмагайло Максим Іванович взяв в борг не в одній фінустанові, а в декількох.

Ви готові, щоб Вам телефонували і надсилали смс-повідомлення, коли Ви подорожуєте за кордоном з ранку до пізнього вечора?

Тоді подумайте дуже добре працювати з громадянином Шмагайло Максим Іванович чи ні.

Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457

Недостатки:
  1. Безответственность, непорядочность,
1 не согласенКомментарии к отзыву

Максим 5 июня, 2019 год
Шановна адміністрація сайту otzyvua.net !
До Вас звертається адвокат Шмагайло Максим Іванович (м. Київ) у зв’язку з тим, що 03.04.2019р. дехто на ім’я «Олег» розмістив про мене відгук на «Першому незалежному сайті відгуків України» в розділі юридичні послуги (посилка на відгук - https://www.otzyvua.net/advokat-shmagaylo-maksim-ivanovich/review-880178).
Вважаю, що даний відгук є таким, що порушує правила його розміщення на даному сайті, оскільки не має, жодного, відношення до оцінки якості наданих юридичних послуг, а також їх оплати Клієнтами.
Справа в тому, що мені відомо «чиїх це рук справа», а тому доводжу до Вашого відома обставини, які спонукали пане Олега, який проживає в м Київ, виконати вищевказане.
Так, дійсно, не заперечую, що у жовтні 2018р., опинившись у скрутному фінансовому становищі, за моїм зверненням до фінансової установи ТОВ «Бі Єл Джи Мікрофінанс» торгової марки Благо», отримав від останньої позику у розмірі 2000, 00 грн., зі строком повернення – 15 днів, сума до повернення 2900, 00 грн.
При цьому, під час звернення до зазначеної фінансової установи, мене попросили вказати ПІБ та номери телефонів декількох осіб, які є моїми друзями або колегами по роботі.
Відтак, за погодженням з паном Олегом, що не заперечується у залишену ним відгуку, я надав його контактний номер телефону фінансовій установі ТОВ «Бі Єл Джи Мікрофінанс» торгової марки Благо».
Враховуючи, що мій фінансовий стан тільки погіршувався, я не був в змозі своєчасно виконати грошове зобов’язання, в зв’язку з чим пану Олегу почали телефонувати та писати різні повідомлення треті особи стосовне мене як особи, що порушує грошове зобов’язання.
Вважаю, що залишений паном Олегом відгук про мене на «Першому незалежному сайті відгуків України» є особиста помста мені за ті незручності/неподобства, що були завдані пану Олегу з боку ТОВ «Бі Єл Джи Мікрофінанс» торгової марки Благо», джерелом яких опинився Я, оскільки не мав можливості своєчасно погасити отриману мною позику.
Крім того, починаючи з жовтня місяця 2018р, з метою поліпшення мого фінансового стану, я знаходжусь в активному пошуку постійної роботи, а одже, зазначений відгук заважає/перешкоджає мені, як юристу, фахівцю в галузі права, адвокату знайти постійну роботу та стабільний заробіток.
У зв'язку з вищевикладеним, переконливо, прошу видалити відгук залишений 03.04.2019р. паном Олегом, як такий що не є оцінкою результату наданих послуг, а є лише особистою помстою!
З повагою і надією на розуміння ситуації,
адвокат М.І. Шмагайло

30.05.2019р.
тел. (067) 992-86-37
Олег 29 июня, 2019 год
Шановний Шмагайло Максим Іванович, любому терпінню приходить кінець. Ти дозволяєш собі писати в мережі інтернет, в соціальних мережах, в месенджерах нецензурну лексику, погрози, розголошуєш третім особам особисту інформацію та відомості, які тобі були довірені, як адвокату. Тим самим підриваєш авторитет адвокатури України та порушуєш статті закону України про адвокатуру.

Згідно пунктів 1, 2, 4 частини другої Ст. 32. про припинення права на заняття адвокатською діяльністю.
2. Накладення на адвоката дисциплінарного стягнення у вигляді позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю може застосовуватися виключно у разі:
1) порушення присяги адвоката України;
2) розголошення адвокатом відомостей, що становлять адвокатську таємницю, використання їх у своїх інтересах або в інтересах третіх осіб;
4) систематичного або грубого одноразового порушення правил адвокатської етики, що підриває авторитет адвокатури України.

В зв’язку з цим буду змушений звернутися до суду про припинення твого права на заняття адвокатською діяльністю та анулювання твого свідоцтва № 5457, яке було видано на ім’я Шмагайло Максим Іванович, дата видачі свідоцтва 07.11.2013, № рішення: 13 та внесення відомостей про припинення твого права на заняття адвокатською діяльністю до Єдиного реєстру адвокатів України.
Олег 28 июня, 2019 год
Шмагайло Максим Іванович, я завжди оплачував твої послуги. Крім того, багаторазово ти приїзжав до мене додому і тебе зустрічали, як поважного гостя: годували тебе; давали тобі можливість переночувати, коли в тебе не було де ночувати; бути твоїм фінансовим поручителем.
Замість того, щоб повернути кошти та позбавити мене надоїдливим дзвінкам та повідомленням твоїх кредиторів, ти нахабно продовжуєш виправдовувати себе твоїм скрутним фінансовим положенням.
Ти багаторазово обіцяв оплатити борги і неодноразово обіцяв, що з завтрашнього дня мені не будуть телефонувати і писати твої кредитори, але дзвінки продовжувалися і смс-повідомлення мені надходили.
Тому мій відгук – це не помста, це констатація факту та остання можливість донести тобі публічно, що фінансові борги ТОВ «Бі Єл Джи Мікрофінанс» торгової марки Благо» та іншим твоїм кредиторам, ти повинен повернути сам і вчасно, а не намагатися розділити їх зі мною і звинувачувати мене в тому, що я не готовий терпіти безкінечно телефонні дзвінки та повідомлення твоїх кредиторів.
Максим Иванович 12 июня, 2019 год
Бугай Олег Анатольевич
Шмагайло Максим Іванович 27 июня, 2019 год
Бугай Олег Анатолійович! Чекай на позов про захист честі, гідності та ділової репутації!!!
Олег 28 июня, 2019 год
Шмагайло Максим Іванович, підскажи, будь-ласка, а чому ти пишеш від трьох, а можливо, і більше людей?
А позов буде подавати Максим Иванович, Шмагайло Максим Іванович чи Шмагайло Максим Иванович?
Гость - це також ти?

Адвокат Шмагайло Максим Иванович -


Шмагайло Максим Иванович 28 июня, 2019 год
Я с удовольствием провел время в клубе на твоём выпускном... и помню когда ты звонил мне... я решил многие твои проблемы - ты заработал....так что же ты такой классный парень так себя унижаешь - пользуясь моими методами!


Юридические услуги: отзывы

Отзывы в разделе Юридические услуги, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Юридические услуги

Адвокат Шмагайло Максим Иванович

Адвокат Шмагайло Максим Иванович
Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь

Юридические услуги

Patentbot
Patentbot

Рейтинг: 3.7
5 отзывов
Monitor.Estate
Monitor.Estate

Рейтинг: 5
5 отзывов
GootoEU
GootoEU

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания Selwork
Компания Selwork

Рейтинг: 4
16 отзывов
Юстикон юридическая компания
Юстикон юридическая компания

Рейтинг: 4.1
19 отзывов
Legal Solutions (Киев)
Legal Solutions (Киев)

Рейтинг: 4.4
7 отзывов
Николюк Елена Леонидовна
Николюк Елена Леонидовна

Рейтинг: 4
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close