Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 - Отзывы об Адвокат Шмагайло Максим Иванович

Олег Отзыв написан 3 апреля, 2019 год 119 просмотров
Чи варто працювати з адвокатом Шмагайло Максим Іванович, який веде себе непорядно і безвідповідально з колегами, друзями, клієнтами?

Адвокат Шмагайло Максим Іванович № свідоцтва 5457, дата видачі свідоцтва 07.11.2013, № рішення: 13. Адреса реєстарціїї адвоката Шмагайло Максим Іванович: 02002, Київ обл., Шевченківський р-н., вул. Тарасівська, буд. 21, квартира 29, Мобільний:+38(067)992-86-37.

В жовтні 2018 року Шмагайло Максим Іванович звернувся до мене з проханням підтвердити, що я його зняю і що він працює адвокатом. Йому потрібен був поручитель, щоб взяти гроші у фінансової компанії на короткий строк.

Шмагайло Максим Іванович запевнив мене, що на протязі неділі він поверне гроші і з фінансової установи мені не будуть телефонувати.

Нажаль, пройшло більше 6 місяців, а борг Шмагайло Максим Іванович не повернув.

Протягом 6 місяців 2-3 рази в неділю, а інколи і кожен день, мені телефонують кредитори громадянина Шмагайло Максима Івановича, надсилають смс-повідомлення, з вимогою вплинути на Шмагайло Максима Івановича, щоб він погасив борг.

Для підтвердження даної інформацію публікую невелику частину смс-повідомлень, які я отримав за останні 6 місяців.

Хочу звернути увагу, що повідомлення надіслані від різних фінансових організацій, тобто це вказує на те, що Шмагайло Максим Іванович взяв в борг не в одній фінустанові, а в декількох.

Ви готові, щоб Вам телефонували і надсилали смс-повідомлення, коли Ви подорожуєте за кордоном з ранку до пізнього вечора?

Тоді подумайте дуже добре працювати з громадянином Шмагайло Максим Іванович чи ні.

Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457 Адвокат Шмагайло Максим Иванович - Адвокат Шмагайло Максим Иванович, свидетельство №5457

Недостатки:
  1. Безответственность, непорядочность,
1 не согласен

Юридические услуги: отзывы

Отзывы в разделе Юридические услуги, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Юридические услуги

Николюк Елена Леонидовна

Юридические услуги
151 просмотр
Кто сталкивался? Какие отзывы? Работает в Броварах. Кто сталкивался? Какие отзывы?

Юридические услуги

ООО Правовая стратегия