A&A Apartments & Hostel отзывы

Отзывы туристов об отдыхе
4 отзыва / 173 просмотра

Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне.

Ярина Стельмах Отзыв написан 10 августа, 2019 год
Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне. Всегда стараются учесть мнение жителей. В номере все супер. Жаль, что на этот раз во Львов только на три дня приехали. В следующий раз снова сюда Останавливались здесь с друзьями уже не впервые. Все на высшем уровне. Всегда стараются учесть мнение жителей. В номере все супер. Жаль, что на этот раз во Львов только на три дня приехали. В следующий раз снова сюда

Рекомендую апартаментами "A&A Apartments"

Petr Osipenko Отзыв написан 10 августа, 2019 год
Доволі зручні і сучасні апартаментами, майже в самому центрі міста. Все на вищому рівні, все чисто, прибрано, хороші умови та відповідно не велика ціна . )))))
Проживали у дворівневих апартаментах , в яких на кожному поверсі є свій санвузол, телевізор і кондиціонер. За таку ціну це мабуть, найкращий варіант, з тих, ...  Читать отзыв

Проживали у дворівневих апартаментах , в яких на кожному поверсі є свій санвузол, телевізор і кондиціонер. За таку ціну це мабуть, найкращий варіант, з тих, де ми зупинялися

Рекомендую апартаменти "A&A Apartments"

Petr Osipenko Отзыв написан 10 августа, 2019 год

Рекомендую "A&A Apartments"

Дмитрій Деменко Отзыв написан 1 июля, 2019 год
Затишні і зручні апартаменти в центрі міста. Вдруге залишалися в «A&A», цього разу з дівчиною вирішили залишитися в двомісних апартаментах. Все сподобалося. Навіть безкоштовні кава і чай. Всюди чисто і прибрано. Через дощову погоду ми більше просиділи в номері, проте з комфортом відпочили. Рекомендую. Затишні і зручні апартаменти в центрі міста. Вдруге залишалися в «A&A», цього разу з дівчиною вирішили залишитися в двомісних апартаментах. Все сподобалося. Навіть безкоштовні кава і чай. Всюди чисто і прибрано. Через дощову погоду ми більше просиділи в номері, проте з комфортом відпочили. Рекомендую.

Отели

Niforeika Beach Hotel