_Zvezda_stolici

1 отзыв / 339 просмотров
_Zvezda_stolici

Парки з хутром

Ева Ева 1 февраля, 2020 год
Дуже некомпетентні продавці. Спілкуватися неможливо. Розміри говорити не хочуть, просять заміри тільки. Відповідають неохоче. Після того, як прислали парку, яка виявилася великою, відмовились навіть обміняти на інший розмір, сказавши, що це вперше таке і це видно такі нестандартні об‘єми в мене. Як може найменший розмір бути нестандартним. Це вперше в мене за багато років і покупок в інстаграмі така ситуація... Читать отзыв Дуже некомпетентні продавці. Спілкуватися неможливо. Розміри говорити не хочуть, просять заміри тільки. Відповідають неохоче. Після того, як прислали парку, яка виявилася великою, відмовились навіть обміняти на інший розмір, сказавши, що це вперше таке і це видно такі нестандартні об‘єми в мене. Як може найменший розмір бути нестандартним. Це вперше в мене за багато років і покупок в інстаграмі така ситуація і такі хамовиті продавці. Не рекомендую зв‘язуватися з ними, бо це витрачені гроші і нерви на вітер.
Instagram
INSTABOOM.TOP