ШАХРАЇ на 27.ua!!!!! - Отзывы о 27.ua

27.ua
Гость Отзыв написан среда, 12 июня 10 просмотров
27.ua - ШАХРАЇ на 27.ua!!!!! 27.ua - ШАХРАЇ на 27.ua!!!!! 27.ua - ШАХРАЇ на 27.ua!!!!! 27.ua - ШАХРАЇ на 27.ua!!!!! 27.ua - ШАХРАЇ на 27.ua!!!!!
Достоинства:
  1. Немає!!!
Недостатки:
  1. Знайшов товар в Інтернеті, була дуже приваблива ціна на підставку для планшету. Заказав. Зімною зв'язались, відповіли на запитання та надійшло СМС про направлення товару Новою поштою. Товар надійшов швидко, але коли Я побачив коробку був трішки здивований її розмірам та упаковці! Коробка була у клейонці, зазирнув трішки у внутрішню частину було видно великий пакунок. Я дійсно оплатив, неперевіривши товар на пошті в надії, що все добре. Коли прийшов до дому та почав розпаковувати, тут почалось: одна клейонка, друга, клейонка з повітряними кульками, ще одна клейонка, потім кульок з зачипками, ще проспект про товар в клейонці!!! Коли Я його зняв, то побачив поламану (тріснуту підставку з одного боку). Я подзвонив на горячу лінію, мені сказали, щоби Я заповнив заявку та вислав фото, хоча розмова записувалась. Я повидомив, що товар був відправлений зламаний з початку, бо упаковка ціла! На наступний день зімной зв'язались з магазину, знову запропонували скинути фото та сказали, що все буде добре заяву розглянуть! А

Гипермаркеты: отзывы

Отзывы покупателей о гипермаркетах. Обсуждение качества обслуживания и ассортимента товаров в гипермаркетах. Каталог отзывов: Ашан, Метро, Эпицентр, Сильпо, Мегамаркет и другие

Велмарт

Гипермаркеты, Полтава, ул. Ковпака, 26в, ТРЦ "Экватор"
1.4
О цветах... Ужасное состояние цветов (орхидей)!!! Как так можно? И на их цену обратите внимание! Страшно смотреть на несчастные растения!

27.ua

Интернет-магазин 27.ua - это новый магазин на просторах интернета, который запустил гипермаркет Эпицентр. Товары на сайте подойдут всем и каждому как для себя так и для своей семьи и дома....

Гипермаркеты

Delovera Интернет-магазин