Малий вибір планшетів та телефонів - Отзыв о Жжук

http://www.otzyvua.net/zhzhuk От Олена Василівна, опубликован среда, 23 ноября

Олена Василівна среда, 23 ноября Вчора була в магазині Жжук в м.Волочиськ, з метою купити планшет на подарунок для дочки на свята. На вітрині стояло тільки 2 планшети, маленькі, решла все чохли. Коли я запитала чи це всі планшети (ці мені не підходили) мені дівчатка гарно проконсольтували і підсказали, що можна замовити планшет і інтернет-магазині Жжук, що мені також не підходить, товар хочеться потрогати, проовірити як він працює, як фотографує, якби я хотіла замовити товар в інтернеті, я б не ходила по магазинам. До свят залишилось менше місяця часу, а вибору немає..та ж ситуація по телефонам, вибір не втішає. Раніше був вибір набагато кращий, так я купувала в цьому магазині вже 3 телефони, дуже гарне обслуговування, але прийшлось купити планшет в іншому магазині. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Жжук (Украина, Львів) среда, 23 ноября Доброго дня, Олено Василівно! Так, дійсно, в порівнянні з асортиментом мобільних телефонів, асортимент планшетів в магазинах "ЖЖУК" дещо менший. Це пов'язано із тим, що на першому місці в мережі продаж саме мобільних телефонів, адже вони більш функціональні і практичніші у використанні. У більш ширшому асортименті планшети представлені в нашому інтернет-магазині, що дає Вам можливість у будь-який момент замовити товар, якого немає в наявності у даний момент в магазині. Дякуємо за Ваш відгук!
Гость (Украина, Київ) четверг, 24 ноября ну про інтенет магазин я свою думку озвучила, що якби я хотіла замовити товар в інтерне-магазині, то так і зробила б. Та й вибір телефонів у вас також не великий..Дякую.

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

Хiaomi.ua