Обман при покупці телефону, не очікував, що можливий такий "розвод". - Отзыв о Жжук

http://www.otzyvua.net/zhzhuk От Володимир, опубликован 9 октября, 2016 год

Володимир 9 октября, 2016 год Купляли телефон. Його вартість 5999 грн. + сертифікат на 400 грн. Коли почали оформляти покупку дізналися що обовязковим є встановлення програмного забезпечення яке нам взагалі не потрібне, але як вияснилося від цього не можливо відмовитись. Добре, почекати 20 хв. поки продавець встановив все що хотів. Далі купили чохол за 150 грн. бо сертифікатом не можна користуватися в цей самий день. В сумі вийшло вартість телефону 5999 + чохол за 150 грн. = 6550 грн. (виходить 400 грн) переплати, яка дорівною вартості уявного сертифікату який ми ніби отримуємо при покупці телефону. Вже явно пахне розводом на гроші. Хто таке бачив, що ви самі собі купуєте сертифікат на 400 грн. за своїх 400 грн. Ну добре, завершили всі справи і пішли додому. Через кілька днів прийшли щоб поклеїти на телефон плівку з бонусних 400 грн. які ми самі для себе купили, і що ви думаєте виявилося, за поклейку плівки вартістю 160 грн. заплатили знову своїх 110 грн. бо бонусних не залишилось більше на рахунку. (ну добре, + 50 грн. за роботу (поклейку)) тоді виходить, що з 400 грн. які мали бути на бонусному рахунку, залишилося тільки 100 грн.
Висновок один: замовляйте на розетці, там нема таких розводів і ви точно знаєте за що платите. А тут навіть при вартості рівноцінній інтернет магазинам, тій самій розетці, надули нас на 300 грн. які: 1. примусово змусили нас заплатити, хоча перед цим про це не попереджали, 2. які пропали невідомо куди. Як говорить фреймуд: "Я не раджу магазин Жжук ні дрізям, ні ворогам". Гарного всім дня.

Ответ представителя Жжук (Украина, Львів) 10 октября, 2016 год Доброго дня! Щоб розібратись у ситуації, що виникла просимо надіслати Вашу контактну інформацію на електронну адресу hotline@zhuk.mobi, а саме:
- ПІБ;
- Ваш контактний номер телефону.
Дякуємо!

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

Хiaomi.ua